Візи в Україну. Вид на проживання в Україні для іноземців 2020

Громадянам абсолютно всіх країн, а також тим, хто тимчасово позбавлений громадянства будь-якої держави, може бути видана віза в Україну або Посвідка на проживання в Україні у 2020 році. Після отримання ВНП в Україні або отримання ПМП в Україні ви зможете мати право не лише тривалий час проживати на території України, але і отримати можливість користуватись практично усіма привілеями, які доступні громадянам країни.

Основною перевагою, якою володіє людина, що отримала Вид на проживання в Україні 2020, є відсутність необхідності відмовлятися від свого громадянства або підданства. При цьому, українська посвідка на проживання, як і аналогічні міграційні документи в інших країнах, буває двох видів: тимчасова посвідка на проживання в Україні або постійна посвідка на проживання в Україні. У першому випадку, мова йде про тимчасовий вид на проживання України, який видається на певний період (наприклад, на час навчання), а в другому – постійний вид на проживання України, що дозволяє безстроково проживати, працювати й перебувати на території країни. Згідно чинним законодавчим нормам, після того, як аплікант зможе оформити вид на проживання в Україні, йому необхідно буде замінити документ двічі – по досягненню 25-ти та 45-річного віку.

Які привілеї дає посвідка на проживання в Україні 2020 для іноземців

 • Можливість відкриття власного бізнесу та ведення підприємницької діяльності на рівних з громадянами умовах;
 • Безперешкодно і необмежену кількість разів можна перетинати кордони України без необхідності отримання візи;
 • Можливість користуватися всім спектром державних і комерційних медичних послуг;
 • Можливість проходити навчання в середніх, середньо-спеціальних і вищих навчальних закладах (останні мають бути акредитовані на навчання іноземців);
 • Працевлаштовуватися на законних підставах;
 • Користуватися продуктами банківських установ, в тому числі, брати кредити;
 • Претендувати на отримання соціальних виплат, в тому числі, пенсійних (по досягненню пенсійного віку);
 • Оформляти будь-які в'їзні візи в інші країни на території України, без необхідності виїзду в державу свого підданства;
 • Мати законну підставу в майбутньому подавати прохання на отримання громадянства України.

Єдиним правом, яке не стосується прохача українського виду на проживання у 2020 році, є вибіркове (голосувати на виборах президента і парламенту не можна, а на місцевих і регіональних виборах – можна).

Оформлення візи в Україну не дає таких регалій прохачеві, однак, повною мірою покриває мету отримання документа. Наприклад, гостьова віза в Україну допускає знаходження на території держави протягом 60-ти днів, туристична віза в Україну – дасть можливість відвідати заходи та популярні локації за 14-денний строк, бізнес віза в Україну допоможе розв’язати підприємницькі питання за півроку (перебувати в Україні можна двічі по 90 днів).

Які підстави повинні бути у прохача, який хоче отримати Вид на проживання в Україні 2020

Дозвільна документація такого рівня завжди видається на підставі тих чи інших квот. У 2020 році до основних з них відносяться особи, які:

 • Мають статус біженця і прожили на території України не менше трьох років;
 • Інвестори (сума вкладень в економічний розвиток країни повинна бути не менш ніж 100 000 доларів);
 • Культурні діячі або представники тих чи інших наукових сфер, які важливі для країни;
 • Найближчі родичі громадянина України;
 • Іноземці, які в минулому були громадянами України.

Це – основний перелік, однак, законодавством передбачена можливість оформлення посвідки на проживання в Україні також і представникам діаспори, особам, народженим на території України або тим, які проживали тут раніше, другому з подружжя, де перший – громадянин України (шлюб повинен тривати не менше двох років), а також опікунам українських громадян та особам, які самі знаходяться під опікою українців.

Необхідні документи для оформлення дозволу на проживання в Україні

 • Національний та закордонний паспорти, ксерокопії сторінок яких перекладені українською мовою та завірені нотаріально;
 • Імміграційний дозвіл (його треба отримати в консульстві України в країні, громадянином якої є прохач);
 • Заява про прохання, в якій зазначено підставу для видачі посвідки на проживання;
 • Фотографії (кольорові, в кількості 8-ми штук);
 • Свідоцтво про цивільний стан (шлюб/розлучення);
 • Довідка про склад сім'ї;
 • Свідоцтво про народження неповнолітніх дітей;
 • Відомості про нерухомість, у якій планує проживати аплікант (право власності/рентний договір/офіційна заява від власника нерухомості, що дає згоду на проживання тощо);
 • Довідка про несудимість;
 • Довідка про проходження медичної комісії;
 • Квитанція про оплату державного мита;
 • ІПН (у разі, якщо видавався раніше).

Всупереч законодавчому регламентуванню документів для українського виду на проживання, у деяких випадках перелік може бути видозмінений або доповнений. Наприклад, для аплікантів, які претендують на отримання посвідки нат проживання в Україні по родинному фактору, важливо підтвердити проживання на території країни найближчих родичів, для фахівців – дипломи, для біженців – довідка про присвоєння даного статусу, тощо.

Зорієнтуватися в різноманітті вимог та правильно зібрати документи для подальшої подачі в міграційну службу для отримання українського ВНП для іноземців вам допоможуть досвідчені та професійні експерти імміграційно-візового агентства «Віза-Світ». Ми ретельно проаналізуємо поточну ситуацію, зіставимо її з вимогами законодавства, а також супроводимо вас на всіх етапах оформлення термінового Виду на проживання в Україні 2020. Швидке розв’язання всіх нагальних питань, грамотні консультації, мінімум часових втрат та справедливі ціни – все для комфорту наших клієнтів та досягнення кінцевого результату!

Вартість оформлення посвідки на проживання в Україні та ціна візи в Україну :

 • Запрошення для отримання візи в Україну по волонтерству в країні проживання/громадянства – 350 євро; тривалістю півроку, до 90-ти днів перебування;
 • Гостьова віза в Україну – 100 євро (при наявності запрошення від української компанії); 150 євро (без запрошення); Термін дії - – 60 календарних днів;
 • Бізнес віза в Україну – 100 євро (при наявності запрошення від української компанії); 150 євро (без запрошення); Термін дії: – допускає перебування в країні до 90 днів на півроку);
 • Тимчасовий вид на проживання в Україні - – 1500 євро (термін дії - – 1 рік, допускає перебування в країні безперервно терміном 365 днів);
 • Постійний вид на проживання в Україні – індивідуальний запит (в залежності від складності ситуації по кожному клієнту).

Зверніть увагу: додатково оплачується клієнтом державне мито та послуги транспортних або кур'єрських компаній з пересилання документаційного пакета за вказаною адресою.

Як відбувається оформлення виду на проживання в Україні у 2020 році - етапи, які необхідно виконати аплікантам

В першу чергу, всі документи на оформлення посвідки на проживання в Україні для нерезидентів передаються в міграційну службу – ДМСУ. Після цього, в семиденний термін, фахівці повідомляють прохача про прийняття позитивного або негативного рішення. Коли українська посвідка на проживання для іноземців буде отримана, необхідно протягом 10-ти робочих днів пройти реєстрацію за місцем проживання.

У тому випадку, якщо необхідне отримання візи в Україну, список документів і алгоритм дій буде дещо іншими. Щоб отримати вичерпну консультацію онлайн-експерта міграційного центру «Віза-Світ», напишіть у віртуальній формі запиту або зателефонуйте за вказаними телефонами на нашому сайті.

Позитивний кінцевий результат та прозорість цін - для оформлення дозволу на проживання в Україні у 2020 вам варто звернутися у міграційнийй центр «Віза-Світ» по наступним причинам:

 • Абсолютна компетентність;
 • Практичний досвід – більш ніж 15-ти років;
 • Істотна економія часу – працюємо автономно, без присутності клієнта;
 • Доступна ціна Посвідки на проживання в Україні для громадян іноземних держав без посередницьких націнок;
 • Допомога в проходженні медогляду;
 • Мінімальні терміни оформлення візи в Україну або дозволу на проживання в Україні – всього декілька днів;
 • Переклад документів і нотаріальне завірення.

Якісна професійна допомога міграційних юристів та візових фахівців “Віза-Світ” у розв’язанні питань щодо оформлення Виду на проживання в Україні та отримання візи в Україну 2020 – запорука позитивного результату та успіху!


6 простих кроків, щоб отримати посвідку на проживання в Україні 2020 для іноземців

Вид на жительство
 1. Подача письмової заявки на нашу електронну пошту або зі сторінки сайту в наше міграційне агентство (через форму в правому нижньому кутку сторінки);
 2. Отримання від нас безкоштовної консультації по телефону або e-mail;
 3. Надання нам комплекту необхідних документів (допомагаємо підготувати правильно і в повному обсязі);
 4. Оплата повної вартості послуг для початку роботи по оформленню вашого запиту;
 5. Здійснення процедури отримання посвідки на проживання в Україні (дивіться детальніше нижче);
 6. Повний супровід усього процесу оформлення - до моменту отримання посвідчення на проживання в Україні.

Потрібна консультація?
Напишіть своє питання імміграційному фахівцю

Консультант

Наш головний офіс знаходиться в Києві.
Надаємо візові та міграційні послуги громадянам усіх країн.

АДРЕСА

02660, м. Київ, вул. Попудренка, буд. 52, оф. 517 (М. Чернігівська)

ГРАФІК РОБОТИ

ПН-ПТ: з 09:00 до 19:00
СБ: з 10:00 до 15:00
НД: вихідний

Залишились запитання?
​Напишіть свій контактний номер в міжнародному форматі, вкажіть тип зв’язку і ми ​зателефонуємо вам найближчим часом!

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Brand Name
VISA-SVIT
Product Name
Вид на проживання в Україні. Візи в Україну
Price
USD 150
Product Availability
Available in Stock