Вид на проживання в Європі для іноземців

Використання всіх соціальних привілеїв, необмежене за часом та територіальною ознакою знаходження в Євросоюзі, Вид на проживання в Європі для іноземціввідкриття та ведення бізнесу, проходження лікування, навчання або купівля житла та автомобіля – ці та інші можливості відкриваються перед кожним власником посвідки на проживання в Польщі в повному обсязі.

Актуальні для потенційних мігрантів питання з приводу оформлення та отримання міграційних дозволів протягом багатьох років успішно вирішують фахівці нашого центру. Спеціалісти по європейському напрямку допомогають кожному заявнику якісно оформити посвідку на проживання в Європі  з подальшим отриманням постійного проживання та паспорту громадянина Євросоюза.

Ми системно працюємо над вдосконаленням сервісу для клієнтів, розширюючи можливості й надаючи нові шляхи розв’язання питання щодо отримання карти побуту в Польщі для іноземців різних держав світу.


Вартість оформлення ID-карти Польщі (на період 3+3 роки)

(в залежності від громадянства заявника)

Для громадян країн: Україна, Росія, Білорусь / СНД (Азербайджан, Вірменія, Грузія, Казахстан, Киргизія, Молдова, Таджикістан, Туркменістан, Узбекистан) / Інші країни
Термін оформлення: 6-8 місяців
1200€ / 1500€ / 2000€

Медична страхівка

Робочий контракт, зареєстрований в Міністерстві праці Польщі

Запис на подання документів до обласної адміністрації (Ужонд) або запис онлайн на сайті

Договір оренди житла та отримання кореспонденції з Ужонду воєвудського

Супровід закріпленим співробітником по всій процедурі оформлення карти до моменту отримання

Подовження карти на наступні 3 роки

Оплата щомісячних податків та супутніх послуг до моменту отримання дозволу

Допомога в пошуку житла, надання безкоштовних робочих вакансій

Оформлення сталого побуту після 5 річного перебування в статусі часового

Надання консультацій з питань оформлення польського громадянства та отримання паспорту ЄС

ТЕРМІНОВО! Для громадян: Україна, Росія и Білорусь / СНД: Азербайджан, Вірменія, Грузія, Казахстан, Киргизія, Таджикістан, Туркменістан, Узбекистан
Термін оформлення: 1-2 місяці
1700€ / 2000€ / 2500€

Медична страхівка

Робочий контракт, зареєстрований в Міністерстві праці Польщі

Запис на подання документів до обласної адміністрації (Ужонд) або запис онлайн на сайті

Договір оренди житла та отримання кореспонденції з Ужонду воєвудського

Супровід закріпленим співробітником по всій процедурі оформлення карти до моменту отримання

Подовження карти на наступні 3 роки

Оплата щомісячних податків та супутніх послуг до моменту отримання дозволу

Допомога в пошуку житла, надання безкоштовних робочих вакансій

Оформлення сталого побуту після 5 річного перебування в статусі часового

Надання консультацій з питань оформлення польського громадянства та отримання паспорту ЄС


Ціна для дітей (всіх громадянств) - 500Є

Оплата всіх податків включена у вартість до моменту отримання ID-карти

Додаткові послуги:
• Договір оренди житла + робочий контракт: 200Є.

Комплект документів для отримання візи на дітей:
• Договір опікунства: 250Є (для українців); 350Є (для іноземців);
• Контракт зі школою/технікумом (навчання та курси польської мови входять в вартість): 350Є (для українців); 450Є (для іноземців).

Пільги для власників карти побуту в Польщі 2020

 • Придбання та реєстрація рухомого та нерухомого майна;
 • Подорожі по європейським країнам (в тому числі, з цільовими візитами) без необхідності в оформленні робочої або шенгенської візи;
 • Користування медичними послугами державних (на безоплатній основі) та комерційних установ;
 • Проходження навчання в Європі нарівні з громадянами;
 • Використання банківських продуктів: відкриття рахунківта кредитів за податковою ставкою як для громадян ЄС;
 • Відкриття, ведення та розширення бізнесу в економічно стабільній зоні Євросоюзу;
 • Працевлаштування та кар'єрне зростання в перспективних компаніях країн Європи;
 • Отримання посвідки на проживання в ЄС для членів своєї сім'ї;
 • Проживання в соціально розвиненій та безпечній країні Європейської співдружності.

Гарантоване отримання карти побуту Польщі для іноземців допускається для тих прохачів, які можуть підтвердити легальне працевлаштування в одній з організацій республіки. Наші спеціалісти сприяють в офіційному оформленні на роботу в одну з польських компаній, що дозволяє власникові карти безперешкодно перетинати кордони всіх держав Шенгенської угоди, а також зберігати і накопичувати трудовий стаж, претендуючи на подальше отримання європейської пенсійної соціальної виплати.

Офіційне оформлення в компанію-філіал міграційного центру «Віза-Світ» або іншу польську фірму, не зобов'язує клієнта числитись в ній або працювати тривалий час. Після того, як тимчасовий вид на проживання буде набутий, заявник може в будь-який момент розірвати контракт та працевлаштуватись в іншу організацію. Єдиною поправкою, є необхідність переоформити дозвіл на іншого роботодавця. Також, важливо пам'ятати про часовий регламент: період пошуку вакансії та укладення нового договору з наступним роботодавцем становить не більше 30 календарних днів. В іншому випадку, перевищення даного ліміту міграційні служби держави вважатимуть періодом нелегального перебування.

Карта часового побыту

Посвідка на проживання в Польщі

 • 1200 євро: для громадян Білорусі, України та Росії;
 • 1500 євро: для громадян країн СНД;
 • 2000 євро: для громадян інших країн світу;
 • 500 євро: для дітей всіх громадянств.

Оформлення карти часовего побиту для неповнолітніх громадян до 18-ти років становить (для всіх громадян) 500 євро.

Зверніть увагу: в вартість послуг входить безкоштовне подовження дозволу (після завершення терміну його дії) на наступні 3 роки. 

У кожний з пакетів послуг включені всі, супутні процесу, інформаційні та практичні послуги. Команда фахівців нашого міграційного центру допомагає в оформленні медичного страхового полісу, укладанні робочого контракту з роботодавцем Польщі (з наступною реєстрацією у Міністерстві праці), сприяє у пошуку нерухомості або укладення рентної угоди, а також покриває абсолютно всі витрати й податки до того моменту, поки заявник не отримає карту. Наші клієнти повністю захищені від будь-яких некоректних дій або помилок – кожного заявника супроводжує персонально делегований менеджер в Польщі, який локально розв’язує всі питання та супроводжує на кожному з етапів отримання посвідки.

Формат оплати послуг:

 1. Початковий внесок сплачується після того, як документи були подані до канцелярії обласної адміністрації власноруч (в Ужонді воєводському) або до подачі документів онлайн або в бюро через довірене лице від нашого польського філіалу. Сума першого внеску становить 500 євро.
 2. Остаточна оплата проводиться після того, як заявник здав біометричні дані, а інспектор поставив в його закордонний паспорт штамп про прийняття документів в роботу. Це гарантія того, що протягом зазначеного адміністрацією терміну, дозвіл буде отриманий прохачем.

Клієнти нашої агенції сплачують до 50% щомісячної податкової ставки протягом усього терміну дії польської карти побуту для іноземців: 160-200 євро замість 400-450 євро.

Необхідні документи

 • Закордонний паспорт (обов'язковою умовою є наявність не проштампованої сторінки та термін дії не менш ніж 3 роки з моменту подачі заяви);
 • Фотографії (кольорові, в кількості чотирьох штук) – стандартний розмір 45*35 мм, на білому тлі з лівою проєкцією обличчя;
 • Біометричний паспорт (для громадян України та Грузії) або закордонний паспорт старого зразка з чинною польською робочою візою;
 • Польська робоча віза (для громадян Росії, Вірменії, Азербайджану, Казахстану, Узбекистану, Білорусі, Киргизії та інших країн).

Суттєвим привілеєм для заявників є, в подальшому, можливість отримати громадянство та паспорт Євросоюзу - зверніться за консультацією до юристів нашого міграційного центру. Експерт по міграції в Польщу детально проаналізує ваші документи та відповість на всі запитання щодо вимог законодавства.

Воєвудське запрошення для іноземця (зразок)

запрошення
Що потрібно, щоб отримати шенгенську візу для іноземців в Україні або країні свого проживання:
 • Потрібно зробити замовлення та оплату за служебове запрошення з Польщі (ціна - 150Є);
 • Необхідно вказати адресу свого проживання/громадянства/прописки та отримати польське запрошення власноруч (доставка оплачується замовником: ватість біля 10-20Є);
 • Записатись в консульство Польщі для подачі оригиналів документів на польску бізнес візу;
 • Отримати шенгенську візу для поїздок в Польщу та Європу з діловими цілями.

Перерахований вище пакет документів, для отримання карти часового побиту в Польщі іноземцями, подається безпосередньо на території ПР в обласну адміністрацію (Ужонд). Для бронювання дати подачі та певного часу, попередньо здійснюється онлайн-запис (за 30-60 календарних днів до бажаного приїзду в країну).

Після того, як документи будуть подані, а штапм про їх прийняття проставлений Ужондом воєводським в закордонний паспорт, ви маєте право укладати трудові угоди та починати свою робочу діяльність на території держави навіть у тому випадку, якщо термін дії польської візи підійшов до кінця. Аргументом для легального перебування і роботи є власне сам штамп, який Ужонд воєводський ставить у закордонний паспорт прохача. Він ставиться безпосередньо після здачі біометрії. Це є підтвердженням відповідності кандидата всім заявленим вимогам і гарантія того, що карта побуту буде видана.

Важливо: протягом усього циклу оформлення польської ID-картки заявник повинен бути присутнім при деяких процедурах. Безпосередньо, подача документів може здійснюватися довіреною особою (представником польського філіалу «Віза-Світ»). Після цього, приблизно через 30-60 днів, вам необхідно буде здати біометричні дані - відбитки пальців (при неможливості такої здачі передбачені лояльні процедури). Карта тимчасового проживання буде отримана власноруч через зазначений у воєводстві проміжок часу (орієнтовно через 4-8 місяців). По закінченні всіх етапів, при відповідності законодавчим вимогам, кожен іноземець може претендувати на отримання постійного місця проживання в Польщі, громадянства та паспорта Євросоюзу. 

В імміграційно-візовому агентстві «Віза-Світ» працюють міграційні експерти та юристи, які фахово орієнтуються у всіх тонкощах оформлення дозвільних документів в Європу для іноземців. Багаторічний досвід роботи, делеговані менеджери, які стаціонарно працюють в Євросоюзі та допомагають клієнтам отримати карту поляка, карту побиту та громадянство Польщі (що автоматично прирівнюється до громадянства Євросоюзу), повний супровід, контроль на всіх етапах, коригування дій кожного замовника та допомога у вирішенні поставленого завдання, а також доступні ціни – всі ці послуги надаються кожному громадянину. Залишайте заявку, отримуйте задоволення від професійної співпраці з нашими компетентними фахівцями та реалізовуйте свої плани з міграції в країни Европи.

Типові запитання по карті побуту в Польщі для іноземців

1. Карта побиту: що це таке і для чого потрібен вид на проживання в Польщі для іноземців?

Карта побуту для іноземних громадян - документ, який оформлюється на внутрішній території Польщі і свідчить про легальне перебування іноземного громадянина в цій державі. Карта побита має вигляд пластикової Ай-Ді-карти та є документом, що ідентифікує особу, в якому вказані персональні дані власника і термін дії.

Польський вид на проживання для іноземців 2020, на відміну від польської візи для громадян іноземних держав, не має обмежень ні за характером діяльності володаря, ні за кількістю перетинів кордону республіки, ні з переміщення між країнами Шенгенського Договору. У державах ЄС іноземець має право перебувати не довше 90 днів за пів року і 180-ти днів за рік сумарно.

Польський часовий побут для іноземця дозволяє громадянину використовувати безліч регалій, перелік яких ідентичний з можливостями громадян цієї держави. У їх числі:

 • Використання медичних послуг, що надаються державними установами;
 • Навчання в державних закладах (середніх, середньо-спеціальних та вищих);
 • Відкриття власної справи та ведення підприємницької діяльності нарівні з громадянами;
 • Легальне працевлаштування та отримання офіційної зарплати в Польщі та країнах Європейського Союзу;
 • Використання послуг банківських установ, в тому числі, оформлення кредитів і споживчих позик;

Придбання автомобіля і його реєстрація, а також багато іншого.

2. Що розуміється під терміном «тимчасовий вид на проживання в Польщі» для іноземців?

Карта часового побуту для громадян різних держав - це пластикова карта, документ, який свідчить про законне перебування іноземного громадянина на території Польської Республіки, засвідчує його особу та дає право безперешкодно пересуватись по країнах Європейського Союзу. Вона може бути видана (в залежності від мети, яку переслідує аплікант) на один, два або три роки.

Карта може бути оформлена тільки тими прохачами, які готові аргументувати необхідність одержання документа і можуть надати фактичні докази права на видачу karta pobytu na czas okrelony. Підставами слід вважати будь-який з нижче зазначених факторів*:

 • Складання шлюбного союзу з польським громадянином або іноземцем з чинним ПМП;
 • Відкриття підприємницької справи на території Польщі;
 • Легальне працевлаштування (контракт) в одній з польських організацій;
 • Проходження навчання у вищих навчальних закладах.

*Іноземний громадянин повинен проживати на території республіки, карта побиту видається на строк, достатній для реалізації поставленої громадянином мети та може надалі послужити підставою для подачі прохання про отримання польської карти сталого побуту для іноземців, а по закінченні терміну дії останнього - польського громадянства.

3. Що дає польський ПМП і як він може бути оформлений іноземцем?

Постійне місце проживання Польщі - це посвідка, аналог тимчасової посвідки на проживання, термін дії якого не обмежений. Документ про постійне місце проживання в Польщі для іноземця (karta pobytu na czas nieokrelony) надає володарю аналогічні права, якими володіють і громадяни цієї країни. Карта сталого побиту дозволяє вести підприємницьку діяльність, працевлаштовуватися, подорожувати країнами Європейського Союзу і перебувати на території Польщі необмежену кількість днів (число в'їздів і виїздів також не регламентується). Раз на десять років Карта побиту на сталий термін автоматично оновлюється - потрібно лише замінити стару фотокартку на пластиковій картці на нову.

Польський ПМП видається, в першу чергу, на підставі чинного ВНП - тим громадянам інших держав, які вже проживають не менш як п'ять років на території цієї країни. Важливо пам'ятати, що, згідно з законодавчими нормами, період дії дозволу, отриманого для навчання, зараховується в необхідний термін проживання за коефіцієнтом 0,5, тобто два роки дії посвідки на проживання для навчання буде враховано як один рік.

Польськими законодавчими нормами передбачена можливість отримання сталего побуту іноземцями без необхідності попереднього оформлення тимчасової посвідки на проживання і проживання в зазначений вище термін. Така спрощена схема стосується тих громадян іноземних держав, які фактично можуть підтвердити наявність польських кровних родичів до третього покоління (мама і тато, бабусі й дідусі, прабабусі та прадідусі). Своє польське походження аплікант повинен зуміти підтвердити документально, а не на словах.

Після того, як з моменту отримання Карти побиту на термін сталий в Польщі для іноземця пройшов один рік, останній може подавати в міграційні служби клопотання про видачу йому громадянства цієї країни (яке автоматично присвоює власникові статус громадянина Євросоюзу).

Професійна та компетентна допомога фахівців імміграційно-візового центру "Visa-Svit" полягає в:

 • Інформативній консультації та підготовчій роботі зі збору та перевірки необхідного документаційного пакета;
 • Проведення всього циклу етапів6 необхідних для отримання Карти сталего побуту в Польщі для іноземця;
 • Контролі та коригуванні дій заявника;
 • Повному супроводі всіх процедур і безпосередній участі при заповненні анкети.

Гарантуємо якість послуг, компетентність та дотримання термінів, працюємо в індивідуальному форматі для кожного клієнта!

4. Кому може бути видана карта побита в Польщі?

Заявник, який претендує на отримання польської посвідки на проживання, повинен відповідати наступним регламентованим вимогам*:

 • Він має дозвіл на офіційне працевлаштування (реалізований чи ні) або вже працює на підставі документа, який був виданий владою Польщі**;
 • Зареєстрував і успішно реалізує власну підприємницьку справу (бізнес повинен приносити прибуток, діяти не менше одного року і входити в перелік економічно доцільних і корисних сфер для народного господарства Польщі);
 • Він навчається у вищому навчальному закладі Польщі;
 • На момент подачі прохання проходить трудове стажування в будь-якій з країн Шенгенської угоди (на підставі контракту);
 • Знаходиться в офіційному (зареєстрованому шлюбі) з іноземцем, у якого є польський ПМП або ж з громадянином цієї країни;
 • Готовий і може підтвердити кровні родинні зв'язки з громадянином Європейського Союзу або Польщі.

*якщо іноземець вже має Карту Поляка, дозвіл для роботи в Польщі йому не потрібен.

** Вид на проживання в Польщі для іноземних громадян також може бути видано особам, які не мають законних підстав з вищезазначеного переліку, але становлять для держави особливу цінність (мова йде про культурних діячів, спортсменів, наукових працівників та інших).

5. Яким вимогам повинен відповідати прохач Карти побиту в Польщі?

Постійний вид на проживання в Польщі видається польською владою громадянам, які відповідають переліку заявників з двох типів квот. У першому випадку це:

 • Діти громадян Польщі, які перебувають під їхньою опікою (один або два батьки);
 • Діти громадян інших держав, які проживають у Польщі на підставі статусу ПМП;
 • Діти, народжені на території цієї держави;
 • Особи, які проживають на території Польської Республіки не менше десяти років, користуючись толерантним дозволом від влади;
 • Особи, які проживають в Польській Республіці не менш, ніж п'ять років, перебуваючи весь період в статусі біженця;
 • Особи, які уклали шлюб з польським резидентом або громадянином цієї країни. Обов'язковими вимогами є тривалість шлюбу не менш, ніж три роки до моменту подання прохання в статусі ВНП, а також безперервне проживання на території країни не менше двох років до того, як подається заява на ПМП в Польщі.

У другому випадку - це приватні підприємці (власники польських компаній) і керівники фірм, які:

 • Готові та можуть підтвердити свій матеріальний стан, рівень якого достатній для самозабезпечення й утримання сім'ї;
 • Регулярно сплачують податки за чинний бізнес і можуть підтвердити його прибутковість і доцільність для держави Польща (відкриті вакансії або працевлаштування місцевих жителів, високий рівень рентабельності і т. д.);
 • Постійно проживають на території країни протягом п'яти років, а сумарний період відсутності за цей час не перевищував десяти місяців (тут не враховуються періоди відсутності за службовим завданням).

6. Куди слід звернутися для оформлення карти побита в Польщі іноземцю?

Готовий пакет документів на польський вид на проживання подається іноземцем у воєводство в тому місті, в якому він проживає. Всі документи, довідки, свідоцтва, а також їх копії в обов'язковому порядку переводяться на державну мову країни (заявник може користуватися тільки послугами присяжного перекладача). Подача документів повинна бути здійснена до моменту закінчення терміну дії візи до Польщі, інакше час між закінченням і проханням бути зараховано, як нелегальне перебування на території держави.

7. Які документи для польського виду на проживання повинен підготувати й надати заявник?

 • Заяву з проханням про видачу Карти побиту на тих чи інших підставах (слід вказати). Подається польською мовою в чотирьох примірниках;
 • Документи, які аргументують прохання;
 • Документи, що ідентифікують особу заявника (закордонний і національний паспорта), а також ті, які пояснюють поточне перебування на території держави (віза);
 • Відомості про місце, в якому легально проживає заявник (договір оренди житла, броні готельного номера, договір про право власності на нерухомість);
 • Відомості про матеріальний стан апліканта та регулярність одержуваних ним доходів;
 • Страховий медичний поліс.

8. Скільки часу міграційні служби Польщі будуть розглядати документи для отримання Карти побиті іноземцями?

Законом цієї країни регламентовано період до трьох місяців з можливістю подовження терміну.

9. Скільки діє польський ВНП?

Карта часовего побуту видається іноземцю на строк, який достатній для вирішення поставленого завдання (проходження навчання, робота за контрактом тощо). Стандартним терміном дії вважається один, два або три роки.

10. Скільки діє польський ПМП?

Карта сталего побуту у 2019 році видається іноземному громадянину на десять років, після чого (у випадках, якщо іноземець не отримав громадянства Польщі) продовжується на аналогічний період при умові заміни фото на пластиковій картці. Подавати заяву на польське громадянство іноземець має право по закінченню одного року з моменту отримання статусу постійного місця проживання.

11. Що слід розуміти під безперервним проживанням іноземця на території Республіки Польща?

Законодавчими регламентами чітко описується характер періоду, який при проханні враховується, як безперервний. Це - п'ять років проживання, під час яких одноразові виїзди не перевищували пів року, а їх сумарна тривалість - десяти місяців. Допустимим винятком вважається період, під час якого іноземний громадянин перебував у відрядженні за службовими завданнями, виконував свої трудові обов'язки згідно з укладеним договором або ж супроводжував чоловіка, відсутнього з вищезазначених причин. Також у період відсутності не включається час проходження лікування за межами Польщі.

12. Якщо іноземний громадянин придбав нерухомість, може це вважатися підставою для запиту про видачу виду на проживання, постійного виду на проживання чи польського громадянства?

У тому випадку, якщо громадянин іншої держави придбав нерухоме майно, і сума покупки менш, ніж 500 000 євро, додаткових регалій при отриманні будь-яких документів для легального проживання в Польщі це не дає. При тому є інші, непрямі привілеї, які дозволять не підтверджувати фактичне проживання в Польщі при подачі документів на польській ВНП, надавши договір власності на нерухомість. Також наявна нерухомість дозволить зареєструватися за адресою її знаходження як самого громадянина, так і дасть можливість офіційно зареєструвати автотранспортний засіб, куплене на території Польщі.

13. Якщо потрібно продовжити польський вид на проживання, скільки часу необхідно безвиїзно перебувати на території країни іноземцю?

У законодавстві Польщі дана вимога не фігурує. Однак слід пам'ятати, що при будь-якому зверненні в міграційні служби країни фактор тривалого і безперервного проживання завжди враховується як такий, що допомагає отриманню позитивної відповіді. Як і в інших випадках, час, проведений в трудових від'їздах і витрачений на лікування за кордоном, не враховується.

14. Власникові польської карти побуту при виїзді в країни Євросоюзу потрібно мати при собі закордонний паспорт?

Потрібно, в іншому випадку митні або міграційні служби країн Шенгенської угоди, а також поліційні патрулі, мають право затримати вас до з'ясування особистості.

15. Чим відрізняється карта резидента Польщі?

Це - функціональний аналог ПМП Польщі, який має назву Zezwolenie na pobyt rezydenta długoterminowego Unii Europejskiej. Він видається прохачеві на п'ять років, при цьому заявник повинен підтвердити легальне й безперервне проживання на території Польської Республіки не менш ніж п'ять років, а також надати довідки про офіційні доходи та регулярну сплату податків. Блакитна карта Польщі дає можливість іноземному громадянину легально проживати й працевлаштовуватися в будь-якій з країн Європейського Союзу.

16. Щоб подати документи на тимчасову посвідку на проживання (ВНП) в Польщі, який тип візи необхідний?

 • громадяни України й Грузії можуть подавати документи на ВНП в Польщі відразу ж після прибуття на територію держави. В'їзд повинен бути здійснений з біометричним закордонним паспортом;
 • громадяни Росії, Білорусі, Молдови та Вірменії повинні мати робочу візу в Польщі, що діє 6 місяців, або ж воєводську польську візу, з терміном дії 12 місяців, при наявності яких вони можуть оформляти Карту побиту в Польщі;
 • громадяни Киргизії, Азербайджану, Узбекистану, Таджикистану, Туркменістану й Казахстану повинні попередньо оформити польську воєводську візу.

17. Щоб подаватися на ПМП в Польщі (карту побита), за якою візою повинен приїхати іноземний громадянин?

Прохач повинен мати чинну ID-карту, робочу візу або шенгенську візу в будь-яку з країн Європейського Союзу.

18. Що потрібно, щоб оформити ВНП в Польщі на дитину?

Для подачі документів на тимчасовий вид на проживання в Польщі діти, які не досягли повноліття, мають робити це спільно з батьками або опікунами. Повнолітні громадяни оформляють ВНП на загальних з дорослими підставах, описаних вище.

19. Що потрібно, щоб оформити ПМП в Польщі на дитину?

Неповнолітньому апліканту для подачі документів на карту сталего побиту в Польщі слід документально підтвердити спорідненість з громадянином цієї країни. Повнолітні діти оформляють польський ПМП на загальних з дорослими прохачами підставах.

20. При наявності карти резидента Польщі, Карти поляка або ВНП в Польщі можна легально проживати на території іншої країни Європи?

Згідно з законодавчими нормами Європи, іноземні громадяни, які мають вид на проживання будь-якої з держав Шенгенської Угоди, можуть безперешкодно перебувати на території іншої країни ЄС не більше 90 днів за пів року (про що свідчать відмітки митної служби в закордонному паспорті). Присутність іноземця в іншій країні більш тривалий строк, частіше всього, довести практично неможливо, тому є багато громадян, які постійно або тимчасово проживають в інших державах Європи, після чого повертаються на територію країни, документ для проживання у якій вони мають.

21. Якщо іноземець має ВНП в Польщі для роботи, чи зобов'язаний він платити податки, і яка податкова ставка використовується для розрахунку суми?

Іноземець, у якого є польський вид на проживання для працевлаштування у 2019 році, повинен щомісяця відраховувати податки від офіційної заробітної плати (розрахунок ведеться через роботодавця). Сума податків розраховується згідно з актуальною податкової ставкою - 48%.

22. Чи може громадянин, у якого є карта побиту в Польщі, оформляти візу в Англію, візу в США, візу в Нову Зеландію або візу в Австралію на території Польщі?

Громадяни інших держав, які проживають на території Польщі по карті побуту, мають право подавати документи та отримувати візу в Америку, Великобританію, Нову Зеландію та Австралію, не покидаючи територію цієї країни. Підставою для звернення в консульство або візовий центр служить ПМП в Польщі або польський вид на проживання. Зверніть увагу: шанси на позитивну відповідь візового офіцера в даному випадку значно підвищуються. Наприклад, кількість негативних відповідей за запитами на візу в США в країнах СНД (Узбекистан, Азербайджан тощо) становить понад 70%, у Росії – 45-70%, а в Україні – 35-40% від загальної кількості заяв. Статистика відмов за 2018 рік щодо подачі документів на візу іноземцями на території Польщі свідчить про рівень, що не перевищує 5-15%.

Етапи співробітництва
Подаєте заявку та отримуєте консультацію міграційного експерта
Надайте комплект необхідних документів
Сплатіть аванс для подачі документів в Ужонд воєводський
Подайте документацію та здайте біометричні дані
Отримайте карту побуту власноруч

100% гарантія якості

Виза паспорт

Тисячі громадян різних країн вже отримали дозволи за сприянням нашого міграційного центру

Отримайте карту побуту з ймовірністю 100%

Працюємо легально з 2002 року. Маємо філіали в Польщі.

Відчуйте сервіс високого гатунку

Вирішуємо питання кожного заявника в індивідуальному порядку в максимально стислі терміни

Сміливо будуйте свої плани на європейське майбутнє в Європі

Юристи та експерти нашого центру мають багаторічний досвід роботи з міграційними документами

Потрібна консультація?
Задайте запитання міграційному фахівцю

Консультант

Наші офіси знаходяться в Україні ​та​ Польщі.
Надаємо візові та імміграційні послуги громадянам усіх країн

АДРЕСА

02094, м. Київ, вул. Попудренка, 52 (М. Чернігівська)

ГРАФІК РОБОТИ

ПН-ПТ: з 10:00 до 19:00
СБ: з 10:00 до 15:00
НД: вихідний

Залишились питання?
​Напишіть свій номер в міжнародному форматі, вкажіть тип зв’язку і наш фахівець ​зателефонує вам найближчим часом

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Brand Name
VISA-SVIT
Product Name
Громадянство Євросоюзу
Price
EUR 500
Product Availability
Available in Stock