Вид на проживання в Польщі з ГАРАНТІЄЮ!

(Без обов'язкового проживання та роботи в Польщі)

Оформлення Карти побиту в Європі на 3 роки з безкоштовним подовженням.

Отримання постійного місця проживання та громадянства Євросоюзу! Легалізація проживання в Європі.

Гарантовано оформлюємо Посвідку на проживання в Європі: «Карту часового побуту» — Вид на проживання в Польщі. 

Наявність Шенген візи або робочої візи будь-якої країни Європи (Шенгенської зони) для оформлення ВНП обов'язкове!

(Громадяни України та Грузії можуть оформлятись при наявності біометричного паспорта).

Европа

Для оформлення візи в країні вашого проживання (або громадянства) надаємо

запрошення до Польщі строком до 1 року від імені наших польських компаній:

 • Бізнес (службові) запрошення — 150€ (термін готовності: 3-5 днів); 
 • 350€ - для громадян України, Білорусі, Росії;
 • 400€ - для громадян Азербайджана, Вірменії, Грузії, Казахстана, Киргизії, Таджикістана, Туркменістана, Узбекистана;
 • 550€ - для громадян інших держав.

Умови оформлення Карти побиту в Польщі "karta czasowego pobytu"

Карта часового побыту

Карта тимчасового побиту

Якщо вам дійсно потрібен Вид на проживання в Європі, Ви можете гарантовано оформити його в міжнародному Імміграційному центрі «VISA-SVIT». Ми надаємо професійну допомогу для того, щоб отримати Вид на проживання в Євросоюзі 2019 іноземцям, а саме "Карту часовего побиту" в Польщі, яка надає право мешкати на території будь-якої країни Європи, а також легально жити та працювати безпосередньо в самій Польщі впродовж усього терміну дії Карти побиту. Для того, щоб оформити Посвідку на проживання в Європі, необхідно, в обов'язковому порядку, отримати робочу або шенгенську візу у будь-яку з країн Євросоюзу (для громадян України і Грузії достатньо наявності біометричного паспорту).

Віза оформляється тільки в тій країні, в якій Ви маєте Вид на проживання або громадянином якої Ви є. Від імені наших польських представництв, Ви можете також отримати службове (бізнес) запрошення з Польщі строком до одного року для подальшого подання його в консульство Польщі у вашій країні з метою отримання бізнес візи Шенген.


Яким чином оформляється Вид на проживання в Європі 2019, а саме Карта побиту в Польщі для громадян колишніх країн СНД

Оформлення Карти побиту в Польщі для іноземців 2019 можливе на різних підставах та в різні терміни.

В якості однієї з підстав для того, щоб гарантовано отримати Карту побуту в Польщі іноземцю, може бути офіційне оформлення та працевлаштування в польську організацію по робочому контракту.

Ця універсальна пропозиція існує також для тих, хто тимчасово не планує жити або працювати на території Польщі. При тому, якщо Ви регулярно та щомісячно маєте намір сплачувати податки, які перераховуватимуться працедавцем польської компанії безпосередньо до вашого пенсійного фонду, ми готові надати вам можливість знаходитись в статусі повноправного представника нашої компанії, яка зареєстрована та фактично знаходиться в Польщі і є діюча на території Євросоюзу згідно чинного європейського законодавства. Ваш робочий стаж зберігатиметься та збільшуватиметься, а також Ви зможете знаходитись на території будь-якої європейської країни на власний розсуд або вільно пересуватися по різним країнам Євросоюзу та за його межами без будь-яких обмежень.

Варто також враховувати те, що якщо Ви побажаєте звільнитись з нашої компанії та працевлаштуватись в будь-яку іншу (або свою власну) польську фірму, Ви можете здійснити цю процедуру у будь-який, зручний вам момент. Важливо, щоб ваш перехід до іншого працедавця відбувався в межах цього ж воєводства - в цьому випадку Ви не втрачаєте свою Карту побиту і вона буде дійсна на протязі усього терміну своєї дії навіть у випадку роботи в іншій організації, але з моменту вашого звільнення повинно пройти не більше одного місяця для того, щоб змінити працедавця та офіційно працевлаштуватись у іншого.

Наш Імміграційний центр "Віза-Світ" працює з усіма іноземними громадянами колишніх держав СНД вже понад 15 років, при цьому ми пропонуємо оптимальну вартість за отримання повного пакету послуг для того, щоб Ви дійсно змогли оформити Карту побиту в Польщі для іноземців з гарантією! В ціну запропонованих нами пакетів оформлення входять також усі супутні оплати послуг та податків, аж до того моменту, коли Ви отримаєте ВНП в Польщі. У подальшому, з метою продовження вашої Карти побиту ще на 3 роки, а також для того, щоб гарантовано отримати Карту сталего побиту (Постійне місце проживання) в Польщі через 5 років сумарного статусу тимчасового перебування, польському працедавцеві необхідно сплачувати податки з нарахованої вам заробітної плати до вашого пенсійного фонду. З цими пакетами наших послуг, якщо Ви маєте намір офіційно числитись в нашій польській організації, Ви зможете економити щомісячно близько 50% від фактичної вартості податків, тобто платити не 260-300€, а всього лише близько 130-150€ податків кожен місяць.


Вартість стандартного пакету оформлення ПНП в Польщі 2019 для іноземців

Карта побиту в Польщі іноземцям стандартно оформлюється від 6-ти до 10-ти місяців, починаючи з того моменту, коли були подані документи в обладміністрацію Польщі (Ужонд воєводський), здані відбитки пальців та був отриманий штамп у ваш закордонний паспорт:

 • 1200€ для громадян країн: Україна, Росія та Білорусь;
 • 1500€ для громадян інших країн колишнього СНД: Азербайджан, Вірменія, Грузія, Казахстан, Киргизія, Таджикистан, Туркменістан, Узбекистан.

Вартість термінового пакету оформлення ПНП в Польщі 2019 для іноземців

Карта побиту в Польщі іноземцям терміново оформлюється від 4-х до 6-ти місяців, починаючи з того моменту, коли були подані документи в обладміністрацію Польщі (Ужонд воєводський), здані відбитки пальців та був отриманий штамп у ваш закордонний паспорт:

 • 1500€ для громадян країн : Україна, Росія та Білорусь.
 • 1800€ для громадян інших країн колишнього СНД : Азербайджан, Вірменія, Грузія, Казахстан, Киргизія, Таджикистан, Туркменістан, Узбекистан.

Вартість Карти побиту в Польщі для дітей до 16-ти років - 700€ (для обох пакетів).

Ще одним позитивним моментом є і той факт, що відразу ж після подання усіх необхідних документів для отримання польської ID-карти, Ви можете оформити дозвіл на роботу в Польщі. Для того, щоб емігрувати в Польщу та почати свою трудову діяльність вам не треба чекати отримання самої ID-карти, яка оформлюється досить тривалий час. Легально мешкати та працювати в Польщі можна навіть після фактичного закінчення терміну дії вашої візи (або 3-х місячного терміну перебування по біометричному паспорту), маючи спеціальний штамп, який проставляється в Ужонді воєвудському у ваш закордонний паспорт на момент оформлення та перевірки ваших документів. Після отримання Карти побиту для іноземця, Ви зможете не лише офіційно жити і працювати в Польщі але і знаходитись тривалий час на території будь-якої країни Європи (Шенгенської угоди).


Які документи треба підготувати для того, щоб оформити ID-карту в Польщі іноземцям:

 • Закордонний паспорт (він має бути дійсний не менш 3-х років).
 • 4 кольорові фото: стандартний розмір (3,5х4, 5), 80% фотографії повинно займати обличчя, матова поверхня, білий фон.
 • Для жителів Грузії та України: закордонний паспорт нового зразка (біометричний) або закордонний паспорт старого зразка з робочою або Шенген візою будь-якої країни Євросоюзу.
 • Для жителів інших країн колишнього СНД: закордонний паспорт, ID-карту будь-якої країни Європи або робочу візу, або Шенгенську візу якої-небудь з країн Євросоюзу (Шенгенської зони).

Процедура оформлення - як здійснюється оформлення ID-карти в Польщі 2019:

 1. 1-й приїзд: відвідування обласної адміністрації (Ужонда воєводського) для подання документів в канцелярію (бюро)* - приїзд за бажанням.
 2. 2-й (або1-й) приїзд: через 2-3 тижні після подання документів в канцелярію (бюро) обладміністрації необхідно здати відбитки пальців та отримати штамп в закордонний паспорт або відразу зробити запис онлайн (або 1-2 місяці без першого приїзду).
 3. 3-й (або 2-й) приїзд: через 6-10 місяців або через 3-5 місяців (залежно від вибраного вами пакету) на отримання ID-карти в Польщі. Процедура отримання ВНП для іноземців в Польщі займає близько 10-15 хвилин.

*Важливо! Якщо ми записуємо вас відразу на відбитки пальців в обладміністрацію в онлайн режимі - 1-й приїзд здійснювати немає необхідності!


Процедура оплати - оплата по факту подання документів в Ужонд воєводський.

Якими етапами проходить оплата за оформлення ID-карти в Польщі 2019 для іноземців:

 1. Перший внесок складає 500€: оплачується по факту подання документів в обласну адміністрацію Польщі (якщо подання документів було зроблене через канцелярію) або на момент запису онлайн для подання документів в обладміністрацію.
 2. Другий внесок складає 700-1300€ (залежно від того, громадянином якої країни Ви є і яку програму Ви обрали): оплачується після здачі відбитків пальців в обладміністрацію воєводства та отримання штампу в закордонний паспорт, який гарантує те, що ваші документи перевірені, прийняті в роботу і Ви через деякий час гарантовано отримаєте Карту побиту в Польщі. Якщо подання відразу після 1-го приїзду згідно запису онлайн - оплачується відразу повна сума (без першого внеску) після отримання штампу в паспорт.

Дату запису на подання документів онлайн в Ужонд воєводський необхідно погоджувати заздалегідь (за 1-2 місяці), для подання документів в канцелярію - за 5-7 днів.

Якщо Ви є нашим партнером (агентом, фрилансером, співробітником турфірми, візового або консалтингового агентства) - ми пропонуємо вам спеціальні партнерські знижки для клієнтів вашої організації та безкоштовні онлайн вакансії в Польщі.

Набули світової слави європейські країни своєю економічною стабільністю, високим рівнем життя, престижною освітою та достойними заробітними платами. Всі ці можливості дуже приваблюють іноземців. Тривалий час перебувати в будь-якій державі Євросоюзу можна на підставі Виду на проживання. Отримання Посвідки на проживання в Європі є обов’язковим, навіть якщо в подальшому Ви плануєте одержати громадянство.

В залежності від того, в якій країні Ви бажаєте отримати Вид на проживання в Європі іноземцям, виділяють декілька основних варіантів:

 • Працевлаштування за трудовим контрактом;
 • Інвестиції в економіку країни;
 • Придбання державних облігацій;
 • Возз’єднання з сім’єю;
 • Укладення шлюбу;
 • Відкриття представництва компанії;
 • Реєстрація власного бізнесу;
 • Навчання в навчальних закладах країн Євросоюзу;
 • Купівля нерухомості;
 • Тривале перебування за станом здоров’я в медичних установах в ЄС.

Вид на проживання в Євросоюзі для іноземних громадян – це спеціальний документ (пластикова ID-карта), що дозволяє перебувати на території країни та засвідчує особу іноземця, який не має відповідного громадянства цієї країни. На відміну від звичайної візи, набуття виду на проживання робить можливою реалізацію довгострокових цілей: розвинути власний бізнес, знайти високооплачувану роботу і розташуватися зі своєю родиною в країні з високими соціальними стандартами.

Якщо Ви зважилися мігрувати в країну з більш високим рівнем життя, Ви повинні знати, що отримати Вид на проживання в Європі іноземцю досить складно. Вас чекає тривалий і трудомісткий процес оформлення документів. Країни ЕС дуже прискіпливо ставляться до іммігрантів, постійно посилюють умови для отримання права на проживання, уважно перевіряють кожен документ кандидата. Самостійно зібрати все необхідне для законних підстав одержати дозвіл на проживання достатньо важко.

Наші кваліфіковані спеціалісти в Імміграційному центрі «VISA-SVIT» забезпечують якісну допомогу на всіх етапах легалізації та оформлення Посвідки на проживання в Європі іноземцю, мають великий досвід підготовки документів для еміграції в різні країни.

Приєднуйтесь! Кількість заявок обмежена.

Для інформації. Стандартна заробітна плата в Польщі для некваліфікованих працівників складає від 12 до 22 зл/година, тобто від 500 до 1000Є на місяць.

Якщо у вас немає можливості відвідати наші офіси, Ви можете подзвонити по вказаним контактним номерам на нашому сайті або подзвонити/написати нам на E-mail, Viber, WhatsApp, Skype. Наші досвідчені імміграційні фахівці допоможуть вам розібратися, як краще діяти саме у вашій ситуації та нададуть безкоштовні детальні консультації по всім тонкощам процедури оформлення Карти побиту в Польщі 2019 для громадян іноземних держав.


Вартість оформлення ID-карти в Польщі для громадян іноземних держав 2019

(в залежності від термінів готовності карти та громадянства)

Стандартне оформлення (на період 3 + 3 роки)
Термін оформлення: 5-10 місяців
1200€ для громадян країн: Україна, Росія та Білорусь. 1500€ для громадян інших країн колишнього СНД: Азербайджан, Вірменія, Грузія, Казахстан, Киргизія, Таджикистан, Туркменістан, Узбекистан

Медична страховка.

Укладення робочого контракту, а також його офіційна реєстрація в Міністерстві праці Польщі.

Запис на подання документів до обласної адміністрації, яка є попередньою та прискореною або запис онлайн (за бажанням).

Адреса проживання (чи прописка) на території певного воєводства в Польщі, а також адреса для того, щоб отримувати кореспонденцію з Ужонда воєводського.

Імміграційні фахівці нашої компанії супроводжуватимуть вас за усією процедурою оформлення до того моменту, поки Ви не отримаєте на руки "Карту часового побуту" (за вами буде закріплений відповідальний менеджер в Польщі, з яким Ви завжди зможете підтримувати зв'язок).

Через три роки (по закінченню терміну дії карти) ми допомагаємо безкоштовно продовжити ПНП ще на три роки.

Оплата щомісячних податків та супутніх послуг до моменту отримання ПНП.

Допомагаємо знайти житло та роботу на території Польщі, надаємо безкоштовні вакансії, які завжди є в наявності в онлайн режимі.

Здійснюємо допомогу в оформленні та отриманні ПМП в Польщі після 5-ти річного перебування в статусі ПНП.

Проводимо консультації та надаємо допомогу з питань подальшого оформлення польського громадянства.

Термінове оформлення (на період 3 + 3 роки)
Термін оформлення: 3-4 місяці
1700€ для громадян країн : Україна, Росія і Білорусь. 2000€ для громадян інших країн колишнього СНД: Азербайджан, Вірменія, Грузія, Казахстан, Киргизія, Таджикистан, Туркменістан, Узбекистан

Медична страховка.

Укладення робочого контракту, а також його офіційна реєстрація в Міністерстві праці Польщі.

Запис на подання документів до обласної адміністрації, яка є попередньою та прискореною або запис онлайн (за бажанням).

Адреса проживання (чи прописка) на території певного воєводства в Польщі, а також адреса для того, щоб отримувати кореспонденцію з Ужонда воєводського.

Імміграційні фахівці нашої компанії супроводжуватимуть вас за усією процедурою оформлення до того моменту, поки Ви не отримаєте на руки "Карту часового побуту" (за вами буде закріплений відповідальний менеджер в Польщі, з яким Ви завжди зможете підтримувати зв'язок).

Через три роки (по закінченню терміну дії карти) ми допомагаємо безкоштовно продовжити ПНП ще на три роки.

Оплата щомісячних податків та супутніх послуг до моменту отримання ПНП.

Допомагаємо знайти житло та роботу на території Польщі, надаємо безкоштовні вакансії, які завжди є в наявності в онлайн режимі.

Здійснюємо допомогу в оформленні та отриманні ПМП в Польщі після 5-ти річного перебування в статусі ПНП.

Проводимо консультації та надаємо допомогу з питань подальшого оформлення польського громадянства.


Важливо! Оплата всіх податків та супутніх послуг включена у вартість до моменту отримання ID-карти іноземцем!

5 простих кроків для отримання ВНП в Європі 2019 іноземному громадянину

Ви подаєте заявку та отримуєте повну і безкоштовну консультацію
Надайте комплект необхідних документів
Сплатіть аванс для початку підготовки пакету документів
Подача документів на ВНП/ПМП в Польщі та остаточний розрахунок
Ми супроводжуємо Вас до моменту отримання карти ВНП/ПМП

100% гарантія якості

 1. Подача письмової заявки на нашу електронну пошту або зі сторінки сайту в наше агентство (через форму в правому нижньому кутку сторінки);
 2. Отримання безкоштовної консультації наших фахівців по телефону, e-mail або через інші месенджери;
 3. Надання вашої копії паспорта на нашу електронну пошту;
 4. Подача Ваших документів в Ужонд Воєводський в Польщі, здача відбитків пальців і отримання відмітки в паспорті про перевірку і прийняття в роботу вашого пакета документів на карту ВНП;
 5. Розрахунок за виконані роботи з нашими співробітниками в Польщі та подальший повний супровід усього процесу Вашого оформлення до моменту отримання Вами карти ВНП або карти ПМП в Польщі.
Виза паспорт

«Віза-Світ» — провідне імміграційно-візове агентство України. Здійснюємо візову підтримку більш ніж в 90 країн світу, а також допомагаємо гарантовано оформити Посвідку на проживання в Європі та громадянство Євросоюзу.

Більше 2000 громадян різних країн вже отримали Посвідку на проживання в Європі за сприяння нашого імміграційного центру

Отримайте Посвідку на проживання в Польщі з імовірністю 100%

Ми працюємо згідно абсолютно легальною процедурі отримання Посвідки на проживання в Польщі - через працевлаштування в одну з наших польських компаній. Вам не зможуть відмовити в отриманні карти ВНП або ПМП в Польщі, так як всі підстави для отримання картки юридично підтверджені в повному обсязі відповідно до існуючого законодавства Польщі. Безкоштовно надаємо робочі вакансії на різних підприємствах Польщі на вибір. Працювати можна навіть відразу після подачі документів на карту ВНП в Польщі - ми надаємо офіційний дозвіл на роботу в обрану Вами організацію.

Відчуйте сервіс Преміум-класу

До кожного клієнта ми ставимося як до VIP-персони, сприяємо у вирішенні супутніх питань та допомагаємо навіть в найскладніших індивідуальних ситуаціях в максимально стислі терміни.

Сміливо будуйте свої плани на європейське майбутнє. Ми подбаємо про Ваше легальне проживання та працевлаштування в Європі!

З Вашого боку необхідно надати нам лише необхідні документи і 2-3 рази особисто відвідати Польщу, всі інші клопоти ми беремо на себе.

Потрібна консультація?
Напишіть своє питання імміграційному фахівцю

Консультант

Наші офіси знаходяться в Києві ​та​ по всій території Польщі.
Надаємо візові та імміграційні послуги громадянам усіх країн колишнього СНД.

АДРЕСА

02660, м. Київ, вул. Попудренка, буд. 52, оф. 517 (М. Чернігівська)

ГРАФІК РОБОТИ

ПН-ПТ: з 10:00 до 19:00
СБ: з 10:00 до 15:00
НД: вихідний

Залишилися питання?
​Напишіть свій номер в міжнародному форматі, вкажіть тип зв’язку і ми ​зателефонуємо Вам найближчим часом!

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Brand Name
VISA
Product Name
Громадянство ЄС
Price
EUR 150
Product Availability
Available in Stock