Робоча віза в Польщу 2020

Професійним помічником в отриманні польської робочої візи для громадян України та іноземців є імміграційно-візове агентство «Віза-Світ». Наші візові фахівці оформлять повний пакет документації швидко, якісно та за зваженою ціною.

Великий потік трудових мігрантів в Польщу забезпечує величезну популярність робочої візи до Польщі для українців та іноземців, які бажають отримувати гідну роботу та справедливу оплату за свою працю.


Робоча віза в Польщу - ціна сервісних пакетів

Робочі візи в Польщу для гр-н України, Білорусі, Росії та СНД:
Піврічна / Сезонна (9 міс) / Воєводська (1 рік)
90 / 150 / 290€ - для гр-н України, Білорусі, Росії; 90* / 250 / 350 - для гр-н Азербайджану, Вірменії, Грузії, Казахстану, Киргизії, Таджикістану, Туркменії, Узбекистану
Термін оформлення: 5 / 21 / 45-60 роб.днів

Термін перебування/дії: 180/365; 275/275; 365/365 роб.днів

Експертна консультація візових фахівців, оцінка шансів отримання робочої візи в Польщу

Рекомендації щодо якісної підготовки документів, заповнення та роздрукування анкети на польську робочу візу

Офіційне робоче запрошення та дозвіл на роботу від роботодавця з Польщі

Страховий поліс

Інструктаж, перевірка і формування повного пакету документів

Робоча віза в Польщу для іноземців
Сезонна (9 міс) / Воєвудська (1 рік)
450€ / 550€
Термін оформлення: ​21 / 45-60 роб.днів

Термін перебування/дії: 275/275; 365/365

Експертна консультація менеджерів по Польщі

Якісне заповнення анкети на робочу візу в Польщу

Офіційне робоче запрошення та дозвіл на роботу в Польщі від роботодавця


Важливо! Додатково оплачуються:

18,5 € (сервісний збір візового центру), у гривневому еквіваленті.

* Робочу візу в Польщу на півроку можуть отримати тільки громадяни Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови, Росії та України (згідно міграційного законодавства Польщі) .

Воєводське запрошення до Польщі строком на 1-3 роки (зразок)

Воєводське (робоче) запрошення до Польщі строком на 3 роки
Воєводське (робоче) запрошення до Польщі строком на 3 роки доповнення

Робоча віза в Польщу 2020 на півроку для громадян різних держав:

Оформлення робочої візи Польщі по категорії «D» має ряд факторів, що формують остаточну вартість. Отримати візу для роботи в Польщі терміном на півроку може кожен громадянин Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови, Росії та України всього за 150€, при цьому, обов'язково працевлаштуватися в одній з польських компаній з можливістю заміни роботодавця.

Важлива інформація: додатково оплачується сервісний збір розміром 18,5 Євро (розрахунок проводиться в гривні).

Прийнявши рішення отримати робочу візу до Польщі 2020 для того, щоб здійснювати трудову діяльність в Польській республіці на законних підставах, звертайтесь до досвідчених фахівців та юристів по супроводженю працевлаштування в Польщі імміграційно-візового центру «Віза-Світ».

Воєводське запрошення в Польщу для іноземних громадян

Відкриттям широких можливостей з працевлаштування в польській республіці є національна віза в Польщу. Для українців та іноземних громадян її швидке та якісне оформлення, терміном на один рік, можливо при зверненні в імміграційно-візове агентство «Віза-Світ».

Польська воєвудська віза – це офіційно завірений воєводою документ із зазначенням офіційної реєстрації її власника. При цьому, її власник отримує ряд додаткових можливостей, серед яких:

 • право відвідувати країни, які підписали Шенгенську угоду на законних підставах;
 • практично 100% гарантія отримання національної візи Польщі завдяки клопотанню воєводи;
 • можливість легального життя і роботи на території Польщі без ризику депортації через незаконне перебування в країні.

Запросити іноземця в Польську республіку можуть:

 1. Іноземні громадяни, які живуть на постійній основі в країні більш ніж 5 років і мають ВНП Польщі.
 2. Підприємства, що працюють на комерційній основі, або юридичні особи, які оформляють іноземного фахівця на роботу.
 3. Громадяни однієї з країн Європейського Союзу, що живуть в Польщі.

Сезонна віза в Польщу. Воєводська віза 2020

Сезонна робоча віза (сезонна віза в Польщу типу «D-05»), видана на підставі робочого запрошення на сезонні роботи в Польщі, дає вам можливість перебувати на території Польщі протягом 9 місяців (275/275). Отримавши польську сезонну візу для роботи, ви можете подорожувати в інші країни Шенгенської зони, але не більш ніж 90 днів на протязі дії польської візи.

Воєвудське запрошення до Польщі – це один з різновидів робочих запрошень, яке видається в польському воєводстві за підписом його голови – Воєводи. Особливістю Воєводського запрошення 2020 є те, що надавши його, консульство Польщі вже не має права відмовити вам у подальшій видачі робочої польської візи.

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ: закордонний паспорт / 2 фото-3, 5х4, 5 см на білому тлі, 80% обличчя / український паспорт.

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ: оригінал запрошення на роботу від польської фірми-роботодавця / дозвіл на роботу в Польщі (Zlecenie)

ДОДАТКОВІ ОПЛАТИ: сервісний збір – послуги візового центру – 18€ (оплачуються за курсом НБ країни при подачі документів).

Ціна робочого запрошення в Польщу вартість оформлення різних типів робочих віз в Польщу 2020:

 • 90 євро - обійдеться робоча віза в Польщу для українців (2020 рік);
 • білоруси, вірмени, грузини, молдовани та росіяни також можуть отримати візу для працевлаштування в Польщі на півроку за 90 євро;
 • Сезонна віза для роботи в Польщі терміном 9 місяців для білорусів, росіян та українців буде коштувати 150 євро;
 • Сезонна віза для громадян інших країн - 450 євро;
 • Робоча сезонна віза в Польщу на 9 місяців для вихідців з СНД: вірмен, грузин, азербайджанців, казахів, узбеків, таджиків, киргизів, туркменів - 250 євро;
 • Воєводська віза до Польщі для українців, росіян та білорусів строком на 1 рік обійдеться в 290 Євро.
 • Робоча (воєвудська) віза в Польщу для вірмен, грузин, азербайджанців, казахів, узбеків, таджиків, киргизів, туркменів строком на 1 рік (воєводська віза для громадян СНД) буде мати ціну 350 Євро.
 • Робоча віза в Польщу для іноземців строком на 1 рік (воєводська віза для іноземців) обійдеться в 550 Євро. Ця ціна відноситься до громадян тих держав, які не є колишніми (або нинішніми) країнами СНД.

На сьогодні, національна віза до Польщі 2020 загальнодоступна для громадян всіх країн, незалежно від регіону. Скориставшись послугами нашого візового агентства, вже незабаром ви зможете безперешкодно відвідувати Польщу, а також інші країни Євросоюзу, без побоювань, що ваші права і свободи пересувань можуть бути порушені.

Тільки перевірені компанії Польщі!

Сьогодні є безліч перевірених агентств, що займаються працевлаштуванням громадян, які мають робочу візу в Польщу, дозволяє трудову діяльність на території даної країни. Отримати дозвіл на роботу в Польщі можна за спеціальним робочим запрошенням, яке надано роботодавцем, що бажає бачити у себе в штаті потенційного співробітника з України або іншої країни.

Наші представництва в Польщі регулярно підпадають під різноманітні перевірки місцевими правоохоронними органами, відповідно до чинного законодавства держави, що підтверджує їх реальне існування та ведення трудової діяльності на підставі законодавчої бази, що діє на території Польщі.

Консульство Польщі та служби прикордонного нагляду також суворо стежать за тим, щоб всі вимоги трудового законодавства дотримувалися на всіх об'єктах і підприємствах країни. Досить часто відбувається запит підтверджень про видачу іменних запрошень на кожного співробітника організації. Представники наших польських компаній, що працюють на території країни, негайно надають всю необхідну інформацію і необхідні дані для повноцінної кваліфікованої перевірки фіскальними органами Польщі.

Оформити робочу візу до Польщі за допомогою візового агентства «Віза-Світ» дуже просто:

 1. Ви подаєте заявку на отримання польської робочої візи в наше візове агентство (через кнопку «замовити», телефоном, e-mail, Skype, Viber, WhatsApp або за допомогою онлайн консультанта);
 2. Отримуєте від нас компетентну консультацію та рекомендації стосовно вашої ситуації;
 3. Надаєте нам комплект необхідних документів для оформлення робочої візи в Польщу 2020;
 4. Оплачуєте нам аванс (50%) для початку підготовки необхідного пакету документів;
 5. Наші фахівці готують всю потрібну документацію і погоджують з вами дату подачі документів для відкриття польської робочої візи;
 6. Супроводжувальний менеджер компанії передає вам підготовлений комплект документів для їх особистої подачі у Візовий центр Польщі у Києві або відправляє їх на вказану вами адресу кур'єрською поштою;
 7. Здійснюєте повний розрахунок за виконані роботи безпосередньо перед подачею документів;
 8. Персонально подаєте документи та отримуєте робочу візу в Польщу 2020.

Польща – країна нових перспектив

Оскільки Польська республіка є учасницею Шенгенської угоди, іноземні громадяни, які проживають на її території, мають ряд переваг і нових можливостей для трудової діяльності в Європі.

Все, що потрібно для законного перебування в країні з можливістю легального працевлаштування – це отримання польської національної (робочої) візи, а також закордонний паспорт з дійсним терміном дії.

Щоб бути впевненим у наданні повноцінних медичних послуг, слід подбати про своєчасне оформлення медичного полісу. Воєвудська віза не дає права лікування на території Польщі без наявності медичного страхування.

Мати можливість законно проживати та здійснювати трудову діяльність в країні Євросоюзу надає робоча віза в Польщу 2020, оформлена нашими фахівцями, та дозволяє отримувати гідну зарплату за свою працю без побоювання порушення прав.

Імміграційно-візовий центр «Віза-світ» супроводжує клієнтів протягом усього терміну оформлення польської робочої візи. Ми працюємо на ринку імміграційних і візових послуг вже більш ніж 15 років і за цей час допомогли багатьом тисячам клієнтів, які залишилися задоволені якістю нашого сервісу.

Для оформлення робочої візи в Польщу для українців 2020 потрібно лише один документ – закордонний паспорт.

5 простих кроків, що дозволяють швидко оформити польську робочу візу:

 1. Зателефонувати або написати на сайті запит для відповідей на запитання та додаткової консультації з отримання робочої візи Польщі.
 2. Внести аванс, що дозволяє нашим співробітникам почати роботу з підготовки оформлення польської робочої візи.
 3. Отримати фото робочого запрошення до Польщі.
 4. Внести залишок вартості послуг з оформлення візи на роботу до Польщі.
 5. Отримати воєводську візу до Польщі на підставі підготовлених документів.

Імміграційно-візовий центр «Віза-Світ» гарантує якісну підготовку документації та отримання польської робочої візи для українців 2020.

Для того, щоб отримати робочу візу до Польщі гарантовано, необхідна наявність чинного закордонного паспорта. Повний пакет документів оформлять наші візові фахівці!


Для отримання робочої візи в Польщу вам необхідно надати нашим фахівцям тільки фото закордонного паспорту.

5 простих кроків для отримання робочої візи в Польщу 2020

Зателефонуйте або напишіть нам та отримаєте безкоштовну консультацію візового фахівця по Польщі

Надайте комплект необхідних документів для польської робочої візи

Сплатіть аванс для початку роботи з оформлення національної польської візи

Отримайте повний пакет документів та оплатіть залишок

Подайте готові документи до консульства Польщі та отримайте робочу польську візу 2020!

100% гарантія якості


Потрібна консультація?
Напишіть своє запитання фахівцю по робочим візам до Польщі

Консультант

Наш головний офіс знаходиться в Києві, наші​ представництва - по всій території Польщі.
Надаємо візові та імміграційні послуги громадянам усіх країн.

АДРЕСА

02660, м. Київ, вул. Попудренка, буд. 52, оф. 517 (М. Чернігівська)

AGENCIA ZATRUDNIENIA I POSREDNICTWA PRACY

ul. Wygon 1/1 80-723 Gdansk, Polska

ГРАФІК РОБОТИ

ПН-ПТ: з 10:00 до 19:00
СБ: з 10:00 до 15:00
НД: вихідний

Залишилися питання?
​Напишіть свій контактний номер в міжнародному форматі, вкажіть тип зв’язку і ми ​зателефонуємо вам найближчим часом!

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Brand Name
VISA-SVIT
Product Name
Робоча віза в Польщу
Price
EUR 90
Product Availability
Available in Stock