Робоча віза в Польщу

Професійним помічником в отриманні польської робочої візи для громадян України та іноземців є імміграційно-візове агентство «Віза-Світ». Наші візові фахівці оформлять повний пакет документації швидко, якісно і за розумною ціною.

Великий потік трудових мігрантів у Польщі забезпечує величезну популярність робочої візи до Польщі для українців та іноземців, які бажають отримувати гідну роботу і оплату за свою працю.


Виберіть відповідний вам тип робочої візи

Національна (воєводська) віза в Польщу строком на 1 рік D-07 **
Гарантія отримання!
350€ - для громадян України, Білорусі, Росії. 400€ - для громадян Азербайджана, Вірменії, Грузії, Казахстана, Киргизії, Таджикістана, Туркменістана, Узбекистана; 550€ - для громадян інших країн.
Термін оформлення: 45-60 днів

Термін перебування/дії: 360/360

Експертна консультація візових фахівців, оцінка шансів отримання візи

Рекомендації щодо якісної підготовки документів, заповнення та роздрукування анкети

Офіційне запрошення приймаючої сторони, завірена польським воєводою

Страховий поліс

Інструктаж, перевірка і формування повного пакету документів

Робоча віза в Литву терміном на 1 рік
Мульти. У будь-який паспорт (біометричний, старого зразка).
під замовлення
Термін оформлення: ​14-20 роб.днів

Термін перебування/дії: 360/360

Експертна консультація менеджерів

Якісне заповнення анкети

Офіційне запрошення приймаючої сторони

Страховий поліс

Формування повного пакету документів

Підбір та бронювання квитків на проїзд, проживання в готелі, інше

Супровід при подачі документів в консульство (за потребою)

Без додаткових оплат!


Важливо! Додатково оплачуються:

** 18,5 € (сервісний збір візового центру), у гривневому еквіваленті.

Ціна трудової візи в Польщу на півроку для українців:

Оформлення робочої візи в Польщу по категорії «D» має ряд факторів, що формують остаточну вартість. Отримати візу для роботи в Польщі терміном на пів року може кожен громадянин України всього за 150€, при цьому, обов'язково працевлаштуватися в одній з наших польських будівельних компаній.

Важлива інформація! * додатково оплачується сервісний збір розміром 18,5 Євро (розрахунок проводиться в гривні).

Прийнявши рішення отримати воєводську візу в Польщу для того, щоб здійснювати трудову діяльність в Польській Республіці на законних підставах, звертайтеся в імміграційно-візовий центр «Віза-Світ».

Воєводська віза до Польщі 2019

Відкриттям широких можливостей з працевлаштування в польській республіці є воєвудська віза до Польщі. Для українців та іноземних громадян її швидке і якісне оформлення, терміном від одного до трьох років, можливо при зверненні в імміграційно-візове агентство «Віза-Світ».

Польська воєводська віза – це офіційно завірений воєводою документ із зазначенням офіційної реєстрації її власника. При цьому, її власник отримує ряд додаткових можливостей, серед яких:

 • право відвідувати країни, які підписали Шенгенську угоду на законних підставах;
 • практично 100% гарантія отримання робочої візи Польщі завдяки клопотанню воєводи;
 • можливість легального життя і роботи на території Польщі без ризику депортації через незаконне перебування в країні.

Запросити іноземця в Польську республіку можуть:

 1. Іноземні громадяни, які живуть на постійній основі в країні більш ніж 5 років і мають ВНП Польщі.
 2. Підприємства, що працюють на комерційній основі, або юридичні особи, які оформляють іноземного фахівця на роботу.
 3. Громадяни однієї з країн Європейського Союзу, що живуть в Польщі.

Воєводська робоча віза до Польщі для українців

Польська робоча віза (національна віза в Польщу типу «D-05»), видана на підставі воєводського запрошення, дає вам можливість перебувати на території Польщі протягом одного року (360/360). З цією візою ви можете подорожувати в інші країни Шенгенської зони, але не більш ніж 90 днів у першому півріччі та 90 днів у другому.

Воєвудське запрошення до Польщі – це один з різновидів запрошень, яке видається в польському воєводстві за підписом його глави – Воєводи. Особливістю Воєводського запрошення 2019 є те, що надавши його, Консульство Польщі вже не має права відмовити вам у подальшій видачі робочої польської візи.

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ: закордонний паспорт / 2 фото-3, 5х4, 5 см на білому тлі, 80% лиця / український паспорт.

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ: оригінал запрошення на роботу від польської фірми-роботодавця / Медична страховка на 30 000 євро на весь період Вашого перебування / Заповнена візова анкета / Реєстрація анкети в консульстві.

ДОДАТКОВІ ОПЛАТИ: сервісний збір – послуги візового центру – 18€ (оплачуються за курсом НБУ при подачі документів).

Оформити національну (воєводської) візу в Польщу можна за певний період часу: від 45 до 60 робочих днів, а діяти вона буде рівно 1 рік:

 • у 350 євро обійдеться робоча віза до Польщі для українців (2019 рік);
 • білоруси та росіяни також можуть отримати візу для працевлаштування в Польщі за 350 євро;
 • Робоча (воєводська) віза в Польщу для вихідців з СНД: вірмен, грузин, азербайджанців, казахів, узбеків, таджиків, киргизів, туркменів коштує 400 євро;
 • Робоча віза до Польщі для іноземців строком на 1 рік (воєводська віза для іноземців) обійдеться в 550 Євро. Ця ціна відноситься до громадян інших держав, які не є колишніми (або нинішніми) країнами СНД.

На сьогодні, національна віза до Польщі для українців 2019 загальнодоступна для всіх громадян країни, незалежно від регіону їх проживання. Скориставшись послугами нашого візового агентства, вже незабаром ви зможете безперешкодно відвідувати Польщу, а також інші країни Євросоюзу, без побоювань, що ваші права і свободи пересувань можуть бути порушені.

Тільки перевірені компанії Польщі!

Сьогодні є безліч перевірених агентств, що займаються працевлаштуванням громадян, які мають робочу візу в Польщу, дозволяє трудову діяльність на території даної країни. Отримати дозвіл на роботу в Польщі можна за спеціальним робочим запрошенням, яке надано роботодавцем, що бажає бачити у себе в штаті потенційного співробітника з України або іншої країни.

Наші представництва в Польщі регулярно піддаються різним перевіркам місцевих правоохоронних органів, відповідно до чинного законодавства держави, що підтверджує їх реальне існування і ведення трудової діяльності на підставі законодавчої бази, що діє на території Польщі.

Консульство Польщі та служби прикордонного нагляду також суворо стежать за тим, щоб всі вимоги трудового законодавства дотримувалися на всіх об'єктах і підприємствах країни. Досить часто відбувається запит підтверджень про видачу іменних запрошень на кожного співробітника організації. Представники наших польських компаній, що працюють на території країни, негайно надають всю необхідну інформацію і необхідні дані для повноцінної кваліфікованої перевірки фіскальними органами Польщі.

Оформити робочу візу до Польщі за допомогою візового агентства «Віза-Світ» дуже просто:

 1. Ви подаєте заявку на отримання польської робочої візи в наше візове агентство (через кнопку «замовити», телефоном, e-mail, Skype, Viber, WhatsApp або за допомогою онлайн консультанта);
 2. Отримуєте від нас компетентну консультацію та рекомендації стосовно вашої ситуації;
 3. Надаєте нам комплект необхідних документів для оформлення робочої візи в Польщу 2019;
 4. Оплачуєте нам аванс (50%) для початку підготовки необхідного пакету документів;
 5. Наші фахівці готують всю потрібну документацію і погоджують з вами дату подачі документів для відкриття польської робочої візи;
 6. Супроводжувальний менеджер компанії передає вам підготовлений комплект документів для їх особистої подачі у Візовий центр Польщі у Києві або відправляє їх на вказану вами адресу кур'єрською поштою;
 7. Здійснюєте повний розрахунок за виконані роботи безпосередньо перед подачею документів;
 8. Персонально подаєте документи та отримуєте робочу візу до Польщі.

Польща – країна нових перспектив

Оскільки Польська республіка є учасницею Шенгенської угоди, іноземні громадяни, які проживають на її території, мають ряд переваг і нових можливостей для трудової діяльності в Європі.

Все, що потрібно для законного перебування в країні з можливістю легального працевлаштування – це отримання польської національної (робочої) візи, а також закордонний паспорт з дійсним терміном дії.

Щоб бути впевненим у наданні повноцінних медичних послуг, слід подбати про своєчасне оформлення медичного поліса. Воєвудська віза не дає права лікування на території Польщі без наявності медичного страхування.

Мати можливість законно проживати та здійснювати трудову діяльність в країні Євросоюзу надає робоча віза в Польщу 2019, оформлена нашими фахівцями, та дозволяє отримувати гідну зарплату за свою працю без побоювання порушення прав.

Імміграційно-візовий центр «Віза-світ» супроводжує клієнтів протягом усього терміну оформлення польської робочої візи. Ми працюємо на ринку імміграційних і візових послуг вже більш ніж 15 років і за цей час допомогли багатьом тисячам клієнтів, які залишилися задоволені якістю нашого сервісу.

Для оформлення робочої візи в Польщу для українців 2019 потрібно лише один документ – закордонний паспорт.

П'ять простих кроків, що дозволяють швидко оформити польську робочу візу:

 1. Зателефонувати або написати на сайті запит для відповідей на запитання та додаткової консультації з отримання робочої візи Польщі.
 2. Внести аванс, що дозволяє нашим співробітникам почати роботу з підготовки оформлення польської робочої візи.
 3. Отримати фото робочого запрошення до Польщі.
 4. Внести залишок вартості послуг з оформлення візи на роботу до Польщі.
 5. Отримати воєводську візу до Польщі на підставі підготовлених документів.

Імміграційно-візовий центр «Віза-Світ» гарантує якісну підготовку документації та отримання польської робочої візи для українців 2019.

Для того, щоб отримати робочу візу до Польщі гарантовано, необхідна наявність чинного закордонного паспорта. Повний пакет документів оформлять наші візові фахівці!


Для отримання робочої візи в Польщу вам необхідно надати нашим фахівцям тільки фото закордонного паспорту.

5 простих кроків для отримання візи

Зателефонуйте або напишіть нам та отримаєте безкоштовну консультацію

Надайте комплект необхідних документів

Сплатіть аванс для початку роботи з оформлення візи

Отримайте повний пакет документів та оплатіть залишок

Подайте готові документи до Візового центру та отримаєте бажану візу!

100% гарантія якості


Потрібна консультація?
Напишіть своє питання імміграційному фахівцю

Консультант

Наш головний офіс знаходиться в Києві ​та​ представництва по всій території Польщі.
Надаємо візові та імміграційні послуги громадянам усіх країн колишнього СНД.

АДРЕСА

02660, м. Київ, вул. Попудренка, буд. 52, оф. 517 (М. Чернігівська)

AGENCIA ZATRUDNIENIA I POREDNICTWA PRACY

ul. Wygon 1/1 80-723 Gdask, Polska

ГРАФІК РОБОТИ

ПН-ПТ: з 10:00 до 19:00
СБ: з 10:00 до 15:00
НД: вихідний

Залишилися питання?
​Напишіть свій номер в міжнародному форматі, вкажіть тип зв’язку і ми ​зателефонуємо Вам найближчим часом!

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Brand Name
VISA
Product Name
Польська віза
Price
EUR 350
Product Availability
Available in Stock