Робоча віза в Польщу

Професійним помічником в отриманні польської робочої візи для громадян України та іноземців є імміграційно-візова агенція «Віза-Світ». Наші фахівці оформлять повний комплект необхідної документації швидко, якісно та за доступною ціною.

Великий потік трудових мігрантів в Європу забезпечує величезну популярність в оформленні дозвільних документів для працевлаштування та отримання гідної роботи і справедливої оплати за свою працю в країнах Євросоюзу.


Ціна оформлення польських робочих запрошень

Робоча віза для дітей з батьками

Робоче запрошення в Польщу для гр-н України, Білорусі, Росії та країн СНД:
Піврічне* / Електронне* (на 6 міс) // Сезонне (на 9 міс) // Воєводське (на 1 рік) // Учбове (на 2 роки)
90 / 120 / 150 / 290 / 300€ - для гр-н України; 120* / 150* / 450 / 550 / 500€ - для гр-н Азербайджану, Вірменії*, Білорусі*, Грузії*, Казахстану, Киргизії, Росії*, Таджикістану, Туркменії, Узбекистану
Термін оформлення: 10-14* / 5-7* / 7-14 / 21-30 / 3-5 роб.днів

Термін перебування/дії: 180/365; 275/275; 365/365 роб.днів

Експертна консультація фахівців, оцінка шансів отримання візи

Якісна підготовка документів, заповнення та роздрукування анкети

Офіційне робоче запрошення та дозвіл на роботу від роботодавця

Медичний страховий поліс

Інструктаж, перевірка та формування повного пакету документів

Робоче запрошення для іноземців всіх країн: Туреччина, Йемен, Йорданія, Індія, Непал, Пакистан, Афганістан, Вьєтнам, Лаос, Єгипет, Туніс, Марокко, Нігерія, Алжир, Конго, Лівія, Ліван, Гана та інших
Сезонне (на 9 міс) / Воєводське (з додатковим пакетом документів) / Учбове (на 1-2 роки)
450 (500) / 550 (600) / 800€
Термін оформлення: ​14-21 / 30-45 / 5-7 роб.днів

Термін перебування/дії: 275/275; 365/365

Експертна консультація фахівців

Якісне заповнення анкети

Офіційне робоче запрошення, дозвіл на роботу в Польщі та гарантійний лист від роботодавця


Додатково оплачуються:

18,5 € (сервісний збір візового центру), у гривневому еквіваленті.

Додаткові послуги:
• Договір оренди житла, робочий контракт, гарантійний лист від роботодавця, інше: 200Є.

Комплект документів для отримання візи на дітей:
• Договір опікунства: 250Є (для українців); 350Є (для іноземців);
• Контракт зі школою/технікумом (навчання та курси польської мови входять в вартість): 350Є (для українців); 450Є (для іноземців).

*Важливо! Робочу візу в Польщу на півроку можуть отримати тільки громадяни 6 країн: Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови, Росії та України (згідно міграційного законодавства Польщі) .

Воєводське запрошення для іноземців (зразок)

Воєводське (робоче) запрошення до Польщі строком на 3 роки
Воєводське (робоче) запрошення до Польщі строком на 3 роки доповнення

Хто може отримати робочу візу на півроку

Отримати візу для роботи в Польщі терміном на півроку може кожен громадянин Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови, Росії та України всього за 90€ з можливістю офіційно працевлаштуватись в одній з польських компаній (з правом подальшої зміни роботодавця).

Прийнявши рішення отримати дозвіл, щоб здійснювати трудову діяльність в Польській республіці на законних підставах, надалі необхідно звернутись до досвідчених фахівців та юристів перевірених візових агенцій, які мають практичний досвід по організації працевлаштування українців та іноземних громадян.

Які привілеї дає польська робоча віза

Відкриттям широких можливостей по працевлаштуванню в Польській республіці є національна віза тіпу "Д". Для українців та іноземних громадян її швидке та якісне оформлення можливе при зверненні до спеціалістів компанії.

Польське воєводське запрошення – це завірений воєводою документ із зазначенням офіційної реєстрації її власника. При цьому, робітник отримує ряд додаткових можливостей, серед яких:

 • право відвідувати країни, які підписали Шенгенську угоду;
 • гарантія подальшого отримання воєводської візи завдяки клопотанню воєводи;
 • можливість легального проживання та працевлаштування на території країни без ризику депортації через незаконне перебування.

Запросити іноземця в Польську республіку можуть:

 1. Іноземні громадяни, які живуть на постійній основі в країні більш ніж 5 років і мають посвідку на проживання в Польщі.
 2. Підприємства, що працюють на комерційній основі, або юридичні особи, які оформляють іноземного фахівця на роботу.
 3. Громадяни однієї з країн Європейського Союзу, що живуть в державі.

Категорії польських віз типу "Д"

Піврічна робоча віза в Польщу (тип «D-05a») оформлюється для працевлаштування на виробничі підприємства, будівельні об'єкти, комерційни структури та інші організації терміном на 6 місяців: 180/180 або 180/365 (сумарний термін перебування/період).

Сезонна робоча віза в Польщу (тип «D-05b»), видана на підставі робочого запрошення на сезонні роботи, дає можливість перебувати на території республіки протягом 9 місяців (275/275) на протязі одного року. Отримавши польську сезонну візу, громадянин може подорожувати в інші країни Шенгенської зони, але не більш ніж 90 днів в півріччя.

Воєвудська віза (тип D-06) – це одина з різновидів робочих віз. Воєводське запрошення видається в польському воєводстві за підписом його голови – Воєводи. Особливістю такого документу є те, що консульство Польщі впрактично не має права відмовити у подальшій видачі воєводської візи в країні проживання замовника.

Робоча віза для водіїв - призначена для бажаючих працевлаштуватись в транспортні компанії з метою подальшої експлуатації автомобільних засобів для перевезення людей або товарів. Необхідно обов'язкова наявність міжднародних водійських прав. Видається терміном на 1 рік (180/365) з можливою розбивкою на 2-4 періоди, але не більше, ніж півроку в році сумарно.

Учбова (студентська) віза, видана на підставі запрошення на навчання в поліціальній школі вибраного профілю, дає можливість перебувати та навчатись на території країни на протязі 2-х років з правом отримання посвідки на проживання в Польщі на підставі навчання (Карти побиту). Запрошення на навчання в польській поліціальній школі може бути видано громадянам до настання пенсійного віку, з 18 до 55 років.

Шопінг запрошення (відрядження від підприємства за товаром) - призначене для можливості закупки товарів на території Польщі. Видається на термін перебування до 1 місяця. Вимагається наявнісь водійських прав категорії B або С. Для громадян України віза не потрібна, достатньо наявності запрошення та оплаченого рахунку-фактури.

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ: закордонний паспорт / 2 фото-3, 5х4, 5 см на білому тлі, 80% обличчя / український паспорт.

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ: оригінал запрошення на роботу від польської фірми-роботодавця / дозвіл на роботу в Польщі (Zlecenie)

ДОДАТКОВІ ОПЛАТИ: сервісний збір – послуги візового центру – 18,5€ (оплачуються за курсом НБ країни при подачі документів).

Ціна робочих запрошень в Польщу - вартість оформлення для різних категорій замовників:

 • Піврічне (паперове/електронне): 90* (120) /120* (150) євро - для українців*, (білорусів, вірмен, грузин, молдован та росіян);
 • Сезонне (терміном 9 місяців): для білорусів, росіян та українців буде коштувати 150 євро;
 • Сезонне для громадян інших країн - 450 (500)* євро;
 • Сезонне* для вихідців країн СНД: вірмен, грузин, азербайджанців, казахів, узбеків, таджиків, киргизів, туркменів - 450 євро;
 • Воєвудське для українців, росіян та білорусів (терміном на 1 рік) - 290 євро.
 • Воєвудське для вірмен, грузин, азербайджанців, казахів, узбеків, таджиків, киргизів, туркменів (терміном на 1 рік) - 450 Євро.
 • Воєвудське (терміном на 1 рік) для іноземців обійдеться в 550 (600)* євро. Ця ціна стосується громадян тих держав, які не відносяться до країнам СНД.

* В ціну запрошення входить додатковий комплект документів: робочий контракт, договір оренди житла, рекомендаційний та гарантійний лист від роботодавця, тощо.


Додатково оплачуються:

18,5 € (сервісний збір візового центру), у гривневому еквіваленті.

Додаткові послуги:
• Договір оренди житла + робочий контракт: 200Є.

Комплект документів для отримання візи на дітей:
• Договір опікунства: 250Є (для українців); 350Є (для іноземців);
• Контракт зі школою/технікумом (навчання та курси польської мови входять в вартість): 350Є (для українців); 450Є (для іноземців).

Національна віза до Польщі типу "Д" загальнодоступна для громадян всіх країн, незалежно від регіону. Скориставшись послугами наших фахівців, вже незабаром можливо буде безперешкодно відвідувати Польщу, а також інші країни Євросоюзу легально та на законних підставах.

Існують певні агенції, котрі фахово займаються працевлаштуванням громадян, які мають робочу візу в Польщу для проведення трудової діяльності на території цієї країни. Отримати дозвіл на роботу в РП можна за спеціальним робочим запрошенням, яке надано роботодавцем, що бажає долучити у свій в штат потенційного співробітника з України або іншої держави.

Наші представництва в Польщі регулярно підтверджують своє реальне існування та легальне ведення трудової діяльності на підставі законодавчої бази, що діє на території республіки.

Консульство Польщі та служби прикордонного нагляду також суворо стежать за тим, щоб вимоги трудового законодавства дотримувалися на всіх об'єктах та підприємствах країни. Досить часто відбувається запит для підтвердженя видачі іменних запрошень на кожного співробітника організації. Представники наших польських компаній, що працюють на території країни, негайно надають всю необхідну інформацію та необхідні дані для повноцінної кваліфікованої перевірки фіскальними органами РП.

Польща – країна нових перспектив

Оскільки Польська республіка є учасницею Шенгенської угоди, іноземні громадяни, які проживають на її території, мають ряд переваг та нових можливостей для трудової діяльності в Європі.

Все, що потрібно для законного перебування в країні з можливістю легального працевлаштування – це отримання польської національної (робочої) візи, а також закордонний паспорт з дійсним терміном дії.

Щоб бути впевненим у наданні повноцінних медичних послуг, слід подбати про своєчасне оформлення медичного полісу. Воєводська або сезонна віза не дає права лікування на території держави без наявності медичного страхування.

Мати можливість законно проживати та здійснювати трудову діяльність в країні Євросоюзу дає дозвіл на роботу, оформлений місцевим роботодавцем, котрий дозволяє отримувати гідну зарплату за свою працю без побоювання порушення прав.

Наші фахівці супроводжують кожного клієнта протягом усього терміну оформлення дозвільного документу. Ми працюємо з 2002 року і за цей час допомогли багатьом тисячам українців працевлаштуватись в країні на офіційних засадах, отримати карту побуту та громадянство Польщі.

Для отримання робочої польської візи потрібно лише один документ – закордонний паспорт, повний пакет необхідної документації скомплектують наші фахівці.

Етапи співробітництва

 1. Зателефонувати або залишити на сайті запит для надання консультації.
 2. Внести аванс для надання запиту та отримання документації.
 3. Отримати фото готового запрошення до Польщі.
 4. Внести залишок вартості та отримати оригінал робочого запрошення.
 5. Подати комплект документів в консульство та отримати робочу візу.

Наші експерти гарантують якісну підготовку документації та отримання дозвільних документів для роботи в ПР.

Процедура отримання робочої візи

Залишити заявку та отримати консультацію спеціаліста

Надати комплект необхідних документів

Сплатити аванс для здійснення запиту до роботодавця

Отримати фото дозволу та оплатити залишок

Подати комплект документів до консульства Польщі та отримати робочу візу

100% гарантія якості


Потрібна консультація?
Задайте запитання фахівцю

Консультант

Наші офіси знаходяться в Україні та Польщі.
Надаємо міграційні послуги громадянам усіх країн

АДРЕСА

02094, м. Київ, вул. Попудренка, буд. 52 (М. Чернігівська)

AGENCIA ZATRUDNIENIA I POSREDNICTWA PRACY

ul. Wygon 1/1 80-723 Gdansk, Polska

ГРАФІК РОБОТИ

ПН-ПТ: з 10:00 до 19:00
СБ: з 10:00 до 15:00
НД: вихідний

Залишились запитання?
​Напишіть свій контактний номер в міжнародному форматі, вкажіть тип зв’язку і ми ​зателефонуємо вам найближчим часом

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Brand Name
VISA-SVIT
Product Name
Робоча віза в Польщу
Price
EUR 90
Product Availability
Available in Stock