Робоча віза в Польщу 2020

Професійним помічником в отриманні польської робочої візи для громадян України та іноземців є імміграційно-візове агентство «Віза-Світ». Наші візові фахівці оформлять повний пакет документації швидко, якісно та за доступною ціною.

Великий потік трудових мігрантів в Європу забезпечує величезну популярність дозвільних документів на працевлаштування для громадян, які бажають отримувати гідну роботу та справедливу оплату за свою працю.


Ціна оформлення робочих запрошень

Робоча віза для дітей з батьками

Робочі візи в Польщу для гр-н України, Білорусі, Росії та СНД:
Піврічна / Сезонна (на 9 місяців) / Воєводська (на 1 рік)
90 / 150 / 290€ - для гр-н України, Білорусі, Росії; 90* / 250 / 350€ - для гр-н Азербайджану, Вірменії, Грузії, Казахстану, Киргизії, Таджикістану, Туркменії, Узбекистану
Термін оформлення: 5-7 / 7-14 / 30-45 роб.днів

Термін перебування/дії: 180/365; 275/275; 365/365 роб.днів

Експертна консультація фахівців, оцінка шансів отримання візи

Якісна підготовка документів, заповнення та роздрукування анкети

Офіційне робоче запрошення та дозвіл на роботу від роботодавця

Медичний страховий поліс

Інструктаж, перевірка та формування повного пакету документів

Робоча віза в Польщу для іноземців: Туреччина, Йемен, Йорданія, Індія, Непал, Пакистан, Афганістан, Вьєтнам, Лаос, Єгипет, Туніс, Марокко, Нігерія, Алжир, Конго, Лівія, Ліван, Гана та інші країни
Сезонна (9 місяців) / Воєводська (1 рік)
450 / 550€
Термін оформлення: ​14-21 / 30-45 роб.днів

Термін перебування/дії: 275/275; 365/365

Експертна консультація фахівців

Якісне заповнення анкети

Офіційне робоче запрошення та дозвіл на роботу в Польщі від роботодавця


Додатково оплачуються:

18,5 € (сервісний збір візового центру), у гривневому еквіваленті.

Додаткові послуги:
• Договір оренди житла + робочий контракт: 200Є.

Комплект документів для отримання візи на дітей:
• Договір опікунства: 250Є (для українців); 350Є (для іноземців);
• Контракт зі школою/технікумом (навчання та курси польської мови входять в вартість): 350Є (для українців); 450Є (для іноземців).

  *Важливо! Робочу візу в Польщу на півроку можуть отримати тільки громадяни 6 країн: Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови, Росії та України (згідно міграційного законодавства Польщі) .

Воєводське запрошення для іноземців (зразок)

Воєводське (робоче) запрошення до Польщі строком на 3 роки
Воєводське (робоче) запрошення до Польщі строком на 3 роки доповнення

Хто може отримати робочу візу на півроку

Отримати візу для роботи в Польщі терміном на півроку може кожен громадянин Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови, Росії та України всього за 90€, при цьому, обов'язково працевлаштуватися в одній з польських компаній (з можливістю подальшої заміни роботодавця).

Прийнявши рішення отримати дозвіл, щоб здійснювати трудову діяльність в Польській республіці на законних підставах, звертайтесь до досвідчених фахівців та юристів перевірених візових агенцій, які мають практичний досвід по організації працевлаштування українців та іноземних громадян.

Які привілеї дає польська робоча віза

Відкриттям широких можливостей по працевлаштуванню в Польській республіці є національна віза. Для українців та іноземних громадян її швидке та якісне оформлення можливе при зверненні до спеціалістів компанії.

Польське воєводське запрошення – це офіційно завірений воєводою документ із зазначенням офіційної реєстрації її власника. При цьому, робітник отримує ряд додаткових можливостей, серед яких:

 • право відвідувати країни, які підписали Шенгенську;
 • гарантія подальшого отримання воєводської візи завдяки клопотанню воєводи;
 • можливість легального проживання та працевлаштування на території країни без ризику депортації через незаконне перебування.

Запросити іноземця в Польську республіку можуть:

 1. Іноземні громадяни, які живуть на постійній основі в країні більш ніж 5 років і мають посвідку на проживання в Польщі.
 2. Підприємства, що працюють на комерційній основі, або юридичні особи, які оформляють іноземного фахівця на роботу.
 3. Громадяни однієї з країн Європейського Союзу, що живуть в державі.

Сезонна та воєвудська віза

Сезонна робоча віза в Польщу (типу «D-05»), видана на підставі робочого запрошення на сезонні роботи, дає можливість перебувати на території республіки протягом 9 місяців (275/275) на протязі одного року. Отримавши польську сезонну візу, громадянин може подорожувати в інші країни Шенгенської зони, але не більш ніж 90 днів в півріччя.

Воєвудське запрошення – це один з різновидів робочих запрошень, яке видається в польському воєводстві за підписом його голови – Воєводи. Особливістю такого документу є те, що консульство Польщі впрактично не має права відмовити у подальшій видачі воєводської візи в країні проживання замовника.

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ: закордонний паспорт / 2 фото-3, 5х4, 5 см на білому тлі, 80% обличчя / український паспорт.

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ: оригінал запрошення на роботу від польської фірми-роботодавця / дозвіл на роботу в Польщі (Zlecenie)

ДОДАТКОВІ ОПЛАТИ: сервісний збір – послуги візового центру – 18,5€ (оплачуються за курсом НБ країни при подачі документів).

Ціна робочих запрошень в Польщу - вартість оформлення для різних категорій:

 • Піврічне: 90 євро - для українців, білорусів, вірмен, грузин, молдован та росіян;
 • Сезонне (терміном 9 місяців): для білорусів, росіян та українців буде коштувати 40 євро (до кінця поточного року; 150 євро (на 2 терміни);
 • Сезонне для громадян інших країн - 450 євро;
 • Сезонне для вихідців країн СНД: вірмен, грузин, азербайджанців, казахів, узбеків, таджиків, киргизів, туркменів - 250 євро;
 • Воєвудське для українців, росіян та білорусів (строком на 1 рік) обійдеться в 290 Євро.
 • Воєвудське для вірмен, грузин, азербайджанців, казахів, узбеків, таджиків, киргизів, туркменів (строком на 1 рік) буде мати ціну 350 Євро.
 • Воєвудське (строком на 1 рік) для іноземців обійдеться в 550 Євро. Ця ціна відноситься до громадян тих держав, які не є колишніми (або нинішніми) країнами СНД.

Додатково оплачуються:

18,5 € (сервісний збір візового центру), у гривневому еквіваленті.

Цена для детей (любое гражданство) - 500Є.
Оплата всех налогов и сопутствующих услуг включена в стоимость до момента получения ID-карты.

Дополнительные услуги:
• Договір оренди житла + робочий контракт: 200Є.

Комплект документів для отримання візи на дітей:
• Договір опікунства: 250Є (для українців); 350Є (для іноземців);
• Контракт зі школою/технікумом (навчання та курси польської мови входять в вартість): 350Є (для українців); 450Є (для іноземців).

На сьогодні, національна віза до Польщі 2020 загальнодоступна для громадян всіх країн, незалежно від регіону. Скориставшись послугами нашого візового агентства, вже незабаром ви зможете безперешкодно відвідувати Польщу, а також інші країни Євросоюзу, без побоювань, що ваші права та свободи пересувань можуть бути порушені.

Сьогодні є безліч перевірених агентств, що займаються працевлаштуванням громадян, які мають робочу візу в Польщу, що дозволяє трудову діяльність на території даної країни. Отримати дозвіл на роботу в РП можна за спеціальним робочим запрошенням, яке надано роботодавцем, що бажає долучити у свій в штат потенційного співробітника з України або іншої держави.

Наші представництва в Польщі регулярно підпадають під різноманітні перевірки місцевими правоохоронними органами, відповідно до чинного законодавства держави, що підтверджує їх реальне існування та ведення трудової діяльності на підставі законодавчої бази, що діє на території республіки.

Консульство Польщі та служби прикордонного нагляду також суворо стежать за тим, щоб всі вимоги трудового законодавства дотримувалися на всіх об'єктах та підприємствах країни. Досить часто відбувається запит підтверджень про видачу іменних запрошень на кожного співробітника організації. Представники наших польських компаній, що працюють на території країни, негайно надають всю необхідну інформацію та необхідні дані для повноцінної кваліфікованої перевірки фіскальними органами РП.

Польща – країна нових перспектив

Оскільки Польська республіка є учасницею Шенгенської угоди, іноземні громадяни, які проживають на її території, мають ряд переваг і нових можливостей для трудової діяльності в Європі.

Все, що потрібно для законного перебування в країні з можливістю легального працевлаштування – це отримання польської національної (робочої) візи, а також закордонний паспорт з дійсним терміном дії.

Щоб бути впевненим у наданні повноцінних медичних послуг, слід подбати про своєчасне оформлення медичного полісу. Воєводська або сезонна віза не дає права лікування на території держави без наявності медичного страхування.

Мати можливість законно проживати та здійснювати трудову діяльність в країні Євросоюзу дає дозвіл на роботу, оформлений місцевим роботодавцем, котрий дозволяє отримувати гідну зарплату за свою працю без побоювання порушення прав.

Наші фахівці супроводжують кожного клієнта протягом усього терміну оформлення дозвільного документу. Ми працюємо з 2002 року і за цей час допомогли багатьом тисячам українців працевлаштуватись в країні на офіційних засадах, отримати карту побуту та громадянство Польщі.

Для отримання робочої польської візи потрібно лише один документ – закордонний паспорт, повний пакет необхідної документації скомплектують наші фахівці.

Етапи співробітництва

 1. Зателефонувати або залишити на сайті запит для надання консультації.
 2. Внести аванс для надання запиту та отримання документації.
 3. Отримати фото готового запрошення до Польщі.
 4. Внести залишок вартості та отримати оригінал робочого запрошення.
 5. Подати комплект документів в консульство та отримати робочу візу.

Наші експерти гарантують якісну підготовку документації та отримання дозвільних документів для роботи в ПР.

Процедура отримання робочої візи

Залишити заявку та отримати консультацію спеціаліста

Надати комплект необхідних документів

Сплатити аванс для здійснення запиту до роботодавця

Отримати фото дозволу та оплатити залишок

Подати комплект документів до консульства Польщі та отримати робочу візу

100% гарантія якості


Потрібна консультація?
Задайте запитання фахівцю

Консультант

Наші офіси знаходяться в Україні та Польщі.
Надаємо міграційні послуги громадянам усіх країн

АДРЕСА

02660, м. Київ, вул. Попудренка, буд. 52, оф. 517 (М. Чернігівська)

AGENCIA ZATRUDNIENIA I POSREDNICTWA PRACY

ul. Wygon 1/1 80-723 Gdansk, Polska

ГРАФІК РОБОТИ

ПН-ПТ: з 10:00 до 19:00
СБ: з 10:00 до 15:00
НД: вихідний

Залишились запитання?
​Напишіть свій контактний номер в міжнародному форматі, вкажіть тип зв’язку і ми ​зателефонуємо вам найближчим часом

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Brand Name
VISA-SVIT
Product Name
Робоча віза в Польщу
Price
EUR 90
Product Availability
Available in Stock