ukraine crest Ми працюємо у воєнний час!
close
Віза в Канаду для іноземців | VISA-SVIT

Віза в Канаду для іноземців

Залишити заявку
visa-svit отзывы

Зміст

   Побачити повний зміст ..
   Віза в Канаду для іноземців | VISA-SVIT

   Віза в Канаду для іноземців 

   Канада — це благополучна високорозвинена країна з усіма привілеями для бажаючих відвідати цей регіон. Не багато держав можуть зрівнятись з досягненнями канадської науки та медицини, соціальним забезпеченням, інфраструктурою та рівнем життя. Приїхати сюди мріють багато іноземців якщо не з метою емігрувати, то хоча б побувати в ролі туриста, побачити чудову природу, гори, озера та спробувати знаменитий кленовий сироп. Українців, охочих працевлаштуватись в Канаді теж достатньо: працівники, яким пощастило знайти роботу в країні, можуть похвалитись хорошими перспективами кар'єрного росту і високим рівнем доходів. Більшості іноземців для цих цілей потрібен дозвіл на в'їзд: віза в Канаду для росіян та громадян інших країн — це складна та іноді довготривала процедура. Наша компанія протягом багатьох років допомагає правильно підготувати документи для отримання канадської візи і в'їзду в цю "країну кленового листа".

   Стартовий пакет visa-svit accordeon open
   visa-svit accordeon close
   Тип візи Термін перебування / дії Термін оформлення Вартість
   Мінімальний пакет visa-svit accordeon open
   visa-svit accordeon close
   Тип візи Термін перебування / дії Термін оформлення Вартість
   Максимальний пакет visa-svit accordeon open
   visa-svit accordeon close
   Тип візи Термін перебування / дії Термін оформлення Вартість

   Замовити пакет послуг

   Ви обрали пакет послуг Стартовий, залишилося заповнити кілька полів і відправити заявку

   Отримати консультацію

   Особливості оформлення візи в Канаду для іноземців

   Виза в Канаду для иностранцев

   Віза в Канаду для білорусів, громадян країн СНД та інших іноземців — це досить кропіткий процес. Він кардинально відрізняється від оформлення дозволу для відвідування європейських країн. Іноді, процедура може тривати кілька місяців і не завжди завершитися вдало. Канадці дуже ретельно перевіряють інформацію від усіх заявників, відмовляючи близько 30-50% небажаних, на їхню думку, осіб. Набагато вищі шанси у тих, хто звертається за допомогою до висококваліфікованих професіоналів, які мають досвід роботи з канадськими дозвільними документами. Фахівці напевно знають всі нюанси оформлення документів, що мінімізує можливість допущення помилок, але і Заявник повинен реально оцінювати свої шанси. 

   Стандартно, іноземці отримують відмову в візі з наступних причин:

   • Відсутність офіційного доходу;
   • "Чистий" паспорт без наявності віз. Тобто, до цього моменту, громадянин не оформляв візу ні в одну з країн світу;
   • Помилкова інформація, зазначена в документах — якщо ховаються або змінюються факти з власної біографії, то в 99% цей факт стає явним;
   • Фальсифікація документів, підробки;
   • Помилки в оформленні формулярів: неважливо, була помилка допущена випадково або спеціально — Заявник отримує відмову;
   • Кримінальне минуле, наявність судимостей або порушення міграційного законодавства інших країн;
   • При оформленні гостьовий або сімейної візи перевіряють і приймаючу сторону. Якщо виявиться, що родич / знайомий - біженець або його документи не в порядку, то візу не відкриють.

   Іноді, відмову можна отримати також через відсутність в рідній країні нерухомого та рухомого майна, через неправильно зроблене фото, недбало прикріплених документів та інших дрібниць. Щоб уникнути неприємних ситуацій, звертайтеся до досвідчених фахівців нашої компанії. Ми допомагаємо отримати візу в Канаду будь-якої категорії для іноземців різних країн: для громадян Азербайджану, Вірменії, Білорусі, Грузії, Казахстану, Киргизії, Таджикистану, Туркменії, Узбекистану, Індії, Непалу, Пакистану, Афганістану, В'єтнаму, Лаосу, Бангладеш; Туреччини; Нігерії, Алжиру, Марокко, Єгипту, Тунісу, Конго, Гани, Сьєрра-Леоне, Кот д'Івуару та інших держав.

   Необхідні документи

   Перелік документів для отримання візи в Канаду 2021

   Немає різниці, чи потрібна віза в Канаду для казахстанців, чи для громадян країн Африки або Азії — перелік документів для всіх однаковий, відрізнятись може лише вартість послуг.

   Базовий пакет складається з наступного:

   • Закордонний паспорт а також оригінал і копії всіх сторінок внутрішнього паспорта;
   • Два кольорових фото (35 * 45) актуального періоду, тобто зроблених не раніше ніж за 6 місяців до подачі документів;
   • Заповнена візова анкета;
   • Свідоцтво про народження дітей, про шлюб / розлучення (якщо такі є).
   • Довідка з місця офіційної роботи;
   • Виписка з банку про наявність фінансових активів та грошових потоків за останні 6 місяців;
   • Копії документів, що підтверджують право на володіння рухомим і нерухомим майном;
   • Інші документи, які потрібні для оформлення конкретної категорії візи (запрошення, дипломи і т.д.).

   Перелік формулярів може доповнюватись і змінюватись для кожної ситуації індивідуально.

   Якщо ви мрієте про Канаду, не варто відкладати бажану поїздку через страх паперової тяганини і довгих бюрократичних процесів. Досвідчені фахівці нашої компанії кваліфіковано допоможуть оперативно здійснити збір всіх документів, підготуватись до співбесіди (якщо в цьому є необхідність) та отримати дозвіл на в'їзд в незалежності від того, громадянином якої країни ви є.

   Паспорт Паспорт
   ID-карта ВНП в Україні ID-карта ВНП в Україні
   Довідка з банку Довідка з банку
   Довідка з роботи Довідка з роботи
   Довідка з навчання Довідка з навчання
   Фото Фото

   Яка віза потрібна в Канаду іноземцю. Категорії віз до Канади

   Виза в Канаду для иностранцевДля відвідування цієї країни передбачено кілька різних типів віз. Кожна з них відрізняється вимогами до оформлення, терміном дії, а також відкривається в залежності від мети поїздки.

   Туристична віза

   Хочете відвідати Канаду з туристичною метою, побувати в Торонто або Ванкувері, відвідати хокейний матч або один з всесвітньо відомих канадських традиційних фестивалів?

   Доведеться оформляти канадську туристичну візу для іноземців.

   Серед обов'язкових вимог: повний пакет необхідних документів, підтвердження фінансової незалежності, "прозора" і чітка мета візиту, детальний план дій на весь період перебування в країні. Туристичне дозвіл видається мінімум на 6 місяців і максимум на 10 років. Перша віза, швидше за все, буде діяти на період бажаного перебування. Усі наступні дозволи будуть відкриватися на той термін, який визначає канадська сторона. Логічно, що навіть маючи туристичну візу на 10 років, іноземець не має права постійно проживати в країні або, тим більше, працевлаштуватися.

   Робоча віза

   Оформити дозвіл на в'їзд до Канади з метою працевлаштування дуже непросто. Від іноземців вимагають вищу або спеціальну освіту, володіння англійською або французькою мовами на рівні “вище середнього” і досвід роботи мінімум від 1-го року. Крім того, потрібно пройти ряд бюрократичних процедур, зібрати вичерпний пакет документів та пройти співбесіду в канадському консульстві. Також, претендентам необхідно мати запрошення від канадського роботодавця, підтвердження наявності місця проживання після приїзду і успішні результати проходження медогляду. І це ще не все — фахівці нашої компанії надають консультації з приводу підготовки повного пакету необхідних формулярів та допоможуть отримати робочу візу в Канаду в максимально короткі терміни.

   Ділова (Бізнес віза)

   Чи плануєте візит в Канаду з діловою метою?

   Конференція, важливі переговори з партнерами, службові поїздки — для цих завдань потрібна канадська бізнес віза. Вона відкривається максимум на 10 років, проте один візит не повинен перевищувати термін 6 місяців. Службове дозвіл не дозволяє іноземцям, якимось чином, працювати на території держави або, тим більше, займатися підприємницькою діяльністю. Це не імміграційний тип візи, тому перелік можливостей у нерезидента обмежений. Деякими з умов для отримання бізнес візи в Канаду є: запрошення від канадського бізнес-партнера, податкова виписка про доходи за останні півроку, бронь авіаквитків в обидва боки і бронь житла на весь період візиту. Виза в Канаду для иностранцев

   Гостьова, сімейна і супервіза

   Всі ці три категорії об'єднує той факт, що іноземець повинен мати в Канаді родичів, друзів або знайомих, до яких збирається поїхати в гості. Перша категорія візи дозволяє перебувати в країні обмежений період часу, тоді як сімейна віза (для возз'єднання сім'ї) може дозволити близьким родичам переїхати на постійне місце проживання. Є ще й супервіза, по якій в Канаду можуть приїхати батьки чи бабусі з дідусями, чиї діти / онуки є резидентами країни і можуть довести свою фінансову благополучность, адже їм доведеться спонсорувати перебування родичів в країні. Супервіза дозволяє перебувати на території держави 2 роки безвиїзно.

   Студентська віза

   Віза в Канаду для іноземців з метою навчання потрібна, якщо останні планують отримувати освіту в одному з місцевих навчальних закладів. Студентська віза дозволяє знаходитись в країні протягом усього періоду навчання і 90 днів після його завершення. Стати канадським студентом досить складно: по-перше — потрібно володіти французькою або англійською мовою на рівні “вище середнього”; по-друге — вступити на навчання тільки в ту установу, яка є акредитованою відповідно до системи Designated Learning Institution Number. Відсутність проблем з законом, матеріальна забезпеченість або наявність спонсорів — все це обов'язкові вимоги для отримання дозволу.

   Наша компанія багато років допомагає в оформлення вищевказаних категорій канадських віз. Крім зазначених, ми сприяємо відкриттю релігійної візи, транзитної, морської, візи нареченої / нареченого і т.д.

   Оберіть країну в яку ви хочете отримати ВІЗУ

   Етапи співробітництва

   100% гарантія якості

   Залишіть заявку на отримання послуги
   Залишіть заявку на отримання послуги
   Отримайте консультацію фахівця
   Отримайте консультацію фахівця
   Надайте комплект необхідних документів
   Надайте комплект необхідних документів
   Сплатіть необхідні сервісні збори
   Сплатіть необхідні сервісні збори
   Отримайте позитивне рішення
   Отримайте позитивне рішення
   Залишити заявку

   Наші офіси знаходяться в Україні та Європі. Працюємо дистанційно
   з громадянами всіх країн

   Центр визовой поддержки 'VISA-SVIT'

   Центр візової підтримки
   «VISA-SVIT»

   02094, м. Київ, вул. Попудренка, 52
   (М. Чернігівська)

   Центр визовой поддержки 'VISA-SVIT'
   Графік роботи
   пн-пт:
   з 09:00 до 19:00
   сб:
   з 10:00 до 15:00
   нд:
   вихідний
   Віза в Канаду Віза в Канаду от VISA-SVIT
   Канадська віза онлайн - всі категорії візи до Канади ✅ Досвідчені візові фахівці ✅ Працюємо з 2002 року ☎ +380 67 7815555, +380 93 7895555, +380 50 3988555
   50 до 250 $

   Заявка на отримання візи

   Потрібна консультація? Задайте питання эксперту

   Замовити зворотній дзвінок

   Потрібна консультація? Задайте питання експерту

   Ви не заповнили обов'язкові поля, або ввели некоректні дані.
   Будь ласка, заповніть зазначені поля.

   Ваше звернення успішно зареєстровано.
   Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

   Ваше звернення успішно зареєстровано.
   Ваша заявка буде розглянута, посля чого, на Вашу пошту надійде повідомлення з паролем для перегляду прайс-листа.