ukraine crest Ми працюємо у воєнний час!
close
Віза в Америку для іноземців | VISA-SVIT

Віза в США для іноземців

Залишити заявку
visa-svit отзывы

Зміст

   Побачити повний зміст ..
   Віза в Америку для іноземців | VISA-SVIT

   Віза в США для іноземців

   Сполучені Штати Америки — це територія свободи та широких можливостей. Віза в США для іноземців дуже бажана для багатьох громадян з різних країн світу, але, на сьогоднішній день, одна з найскладніших в оформленні. Йдеться не тільки про формальну сторону питання, хоча повний перелік правильно зібраних документів є обов'язковою умовою, країна висуває вкрай жорсткі вимоги по відношенню до всіх заявників, без винятку. Іноземців чекає ряд складних бюрократичних процедур, співбесіда з візовим офіцером посольства США та ретельні перевірки достовірності поданої інформації. Існує певний список обмежень, які забороняють в'їзд в Штати для деяких осіб, проте, іноді відмову отримують і громадяни, які не мають судимостей, психічних захворювань або негативних візових історій. Щоб вдало пройти всі рівні оформлення американської візи, рекомендуємо довіритись професіоналам, що мають досвід та знають всі "підводні камені" цієї складної процедури.

   Стартовий пакет visa-svit accordeon open
   visa-svit accordeon close
   Тип візи Термін перебування / дії Термін оформлення Вартість
   Мінімальний пакет visa-svit accordeon open
   visa-svit accordeon close
   Тип візи Термін перебування / дії Термін оформлення Вартість
   Максимальний пакет visa-svit accordeon open
   visa-svit accordeon close
   Тип візи Термін перебування / дії Термін оформлення Вартість

   Замовити пакет послуг

   Ви обрали пакет послуг Стартовий, залишилося заповнити кілька полів і відправити заявку

   Отримати консультацію
   Статистика страныСтатистика

   Статистика позитивних заявок у США на візу за 2020 рік складає 0

   • 50308 Всього заявок
   • 35553 Видано віз
   • 14755 Відмови
   Позитивно прийнятих рішень 0%

   Віза в Америку для іноземців — основні труднощі при оформленні

   Виза в Америку для иностранцев

   У світі не так багато країн, громадяни яких мають можливість подорожувати в Америку без наявності візи. Якщо брати до уваги країни бувшої СНД, то тільки громадянам Литви, Латвії та Естонії може в'їжджати зі спеціальною електронною візою, яка діє 90 днів, коштує кілька доларів і оформляється безпосередньо перед вильотом. Іншим бажаючим потрібно проходити довгі, виснажливі процедури та необхідність зібрати всю документацію для подачі в консульство та отримання дозволу. Туристичний візит, настільки популярний сьогодні, пологи в Америці, навчання, бізнес поїздка або візит до родичів всі ці напрямки вимагають відкриття американської візи.

   Віза в США для росіян та громадян інших країн оформляється в кілька етапів і практично на кожному з них можуть виникнути труднощі.

   Ось, що зазвичай ставить під загрозу успішний результат отримання візи в Сполучені Штати:

   • Неправильно обрана категорія.

    Існує певна кількість видів неімміграційних віз в Америку. Часто, труднощі виникають вже на етапі правильного вибору такого виду дозволу. Якщо він не відповідає цілі візиту то, в результаті, Заявник отримує відмову. Кожен тип дозволу вимагає надання конкретного переліку документів, відповідності певному статусу, наявності окремої спеціалізації та фахових знань;

   • Неправильно заповнена візова анкета.

    Перед співбесідою, іноземцям треба заповнити візову анкету. Це — важливий документ, що вимагає коректного оформлення. Іноді Заявник може розгубитись і вказати про себе неповну інформацію, не повідомляючи про додатковий неофіційний прибуток, або ж навпаки — вказавши його без жодних підтверджень. Такі спірні моменти краще вирішувати за допомогою професіоналів, які допоможуть правильно і професійно скласти анкету;

   • Неправильно зібраний пакет документів.

    Не має значення, оформляється віза в США для громадян Білорусі, для індусів або резидентів країн Африки — вимоги для всіх однакові. Недостатньо просто зібрати весь перелік формулярів — іноді, візовий офіцер велику увагу приділяє, також, супроводжуючим довідкам, про наявність яких дбають не всі;

   • Неправильна поведінка на співбесіді.

    Навіть, якщо всі підготовчі етапи позаду і Заявника запросили на співбесіду, це не завжди гарантує успішний результат. Треба бути готовим, що співбесіду проводить офіцер, який щомісяця спілкується з кількома сотнями різних особистостей — це справжній психолог, який може раптово задати зовсім несподіване запитання не по темі, або просто мовчати, чекаючи реакції співрозмовника.

   На жаль, при самостійному оформленні дозволу на в'їзд до Америки, багатьох чекає невдача і розчарування, причому, ще на початкових етапах. Зовсім інша ситуація у тих, хто звертається за допомогою до професійних візових фахівців. Наша компанія допомагає громадянам будь-яких держав: якщо потрібна віза в США для громадян Білорусі, Азербайджану, Вірменії, Грузії, Казахстану, Киргизії, Таджикистану, Туркменістану, Узбекистану; Індії, Непалу, Пакистану, Афганістану, В'єтнаму, Лаосу, Бангладеш; Туреччини; Нігерії, Алжиру Марокко, Єгипту, Тунісу, Конго, Гани, Сьєрра-Леоне, Кот д'Івуару та інших країн.

   Необхідні документи

   Перелік документів для оформлення візи в США 2021

   Пакет формулярів може коригуватись в залежності від мети поїздки. Подавати документи слід не раніше, ніж за 3 місяці до запланованого візиту.

   Базовий набір, для більшості категорій, виглядає наступним чином:

   • Закордонний паспорт (оригінал і копія всіх сторінок): повинен діяти ще мінімум півроку після повернення з Америки;
   • Одне цифрове кольорове фото на білому фоні розміром 5,0 * 5,0;
   • Сплачений консульський збір (його вартість 160$);
   • Копія документів про володіння майном (нерухомість, автомобіль);
   • Довідка з місця роботи або навчального закладу;
   • Виписка з банківського рахунку про рух коштів за останні 6 місяців, що підтверджує фінансову незалежність заявника;
   • Свідоцтво про народження неповнолітніх дітей;
   • Заява на оформлення американської візи, роздруковане з сайту з унікальним штрих-кодом.

   Віза в Сполучені Штати Америки це доволі складна процедура, однак за допомогою професійних експертів “VISA-SVIT” всі етапи можна пройти швидко і успішно. Фахівці нашої компанії мають величезний досвід роботи, адже агенція працює з 2002 року, і вже на першій консультації дадуть правдиву оцінку шансів кожного клієнта на успіх, допоможуть правильно зібрати необхідні документи, якісно підготувати до співбесіди і, як результат, допоможуть отримати довгоочікувану візу до США.

   Паспорт Паспорт
   ID-карта ВНП в Україні ID-карта ВНП в Україні
   Довідка з банку Довідка з банку
   Довідка з роботи Довідка з роботи
   Довідка з навчання Довідка з навчання
   Фото Фото

   Яка віза потрібна в США?

   Виза в Америку для иностранцевДля в'їзду на територію Америки існує багато різних типів віз. Кожна категорія оформляється за індивідуальними вимогами і на різний період часу. В цілому, виділяють більше десятка видів дозволів, які потрібно оформляти в залежності від мети подорожі.

   Туристична віза (В2)

   Туристична віза в США для громадян Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Казахстану, Киргизії, Таджикістану, Туркменістану, Узбекистану та інших країн світу є однією з найбільш затребуваних. Її ключова перевага в тому, що дозвіл видається терміном на 3-5 років. Вона дозволяє подорожувати в Штати, бути учасником благодійних акцій, концертів, спортивних змагань (тільки на безоплатній основі), тобто, не розраховуючи на грошову винагороду. Вимоги до заявників досить суворі — великі шанси на успіх мають сімейні особи, котрі в рідній країні володіють нерухомим майном та мають офіційну роботу. Добре, якщо поїздка в Америку вже детально запланована, є зворотній квиток та заброньоване житло на конкретний період, тобто, мета візиту досить чітко сформульована.

   Гостьова (В2)

   Вимоги до заявників такі ж, як і по туристичній візі. Потрібно переконати офіцера, що іноземець не має наміру емігрувати, адже вдома у нього є робота, сім'я, майно і т.д. Дозвіл оформляється за ініціативою родича або знайомого, що живе в Штатах. Гостьова віза дозволяє знаходитися в країні до 180 днів в році.

   Робоча (Н1, Н2, Н3)

   Дуже складний в оформленні тип документу. 

   1. Н1 це категорія, що відноситься до висококваліфікованих спеціалістів, наукових діячів і так далі. 
   2. Н2 категорія для більш широкого спектру професій, в тому числі бажаючих працевлаштуватися на сезонних роботах. 
   3. Н3 для тих, хто їде з метою підвищення кваліфікації, проходження різноманітних курсів і т.д. 

   Серед ключових вимог запрошення від роботодавця, а також документи, що стосуються освіти та досвіду роботи. 

   Трудовий дозвіл ділиться на багато підкатегорій. 

   Спортсменам потрібно оформляти категорію Р, для керівників, що їдуть в Штати відкривати філію компанії категорію L і т.д. Самостійно розібратися в усіх нюансах дуже складно, краще відразу звернутися до професіоналів.

   Бізнес віза (В1)

   Вимоги до заявників такі ж, як і по туристичній візі. Потрібно переконати офіцера, що іноземець не має наміру емігрувати, адже вдома у нього є робота, сім'я, майно і т.д. Дозвіл оформляється за ініціативою родича або знайомого, що живе в Штатах. Гостьова віза дозволяє знаходитися в країні до 180 днів в році.

   Студентська (F1-F2)

   Виза в Америку для иностранцевДозвіл для проходження навчання видається з метою освіти та не встановлює ніяких вікових обмежень. Оформити учбову візу можуть як неповнолітні особи, для навчання в американських школах, так і студенти — для навчання в вищих учбових закладах. Термін дії студентської візи зазвичай встановлюється виходячи з періоду навчання і не має ніяких обмежень по кількості в'їздів та виїздів з країни. Одружені студенти можуть подавати запит на оформлення візи F2 для своїх чоловіків, а неповнолітні — для батьків, які будуть їх супроводжувати в разі потреби. Крім цього, обов'язковою умовою є фінансова забезпеченість, що підтверджується відповідними виписками з банку. Заявник може мати власні кошти або ж спонсора.

   Віза нареченої / нареченого (К1)

   Також, складний в оформленні тип дозволу, адже держава бореться з фіктивними шлюбами, які іноземці часто планують з метою іммігрувати до Сполучених Штатів. Потрібно буде довести щирість відносин, а ще партнери повинні бути фінансово забезпеченими, адже сімейна віза не дає дозволу працевлаштуватись. Подружжя повинне одружитись не пізніше, ніж через 3 місяці після приїзду іноземної нареченої / нареченого в Америку.

   Віза в США для громадян будь-яких країн світу може бути різних типів: транзитна (С), релігійна (R1), віза моряка (С1 / D) та інші.

   Оберіть країну в яку ви хочете отримати ВІЗУ

   Етапи співробітництва

   100% гарантія якості

   Залишіть заявку на отримання послуги
   Залишіть заявку на отримання послуги
   Отримайте консультацію фахівця
   Отримайте консультацію фахівця
   Надайте комплект необхідних документів
   Надайте комплект необхідних документів
   Сплатіть необхідні сервісні збори
   Сплатіть необхідні сервісні збори
   Отримайте позитивне рішення
   Отримайте позитивне рішення
   Залишити заявку

   Наші офіси знаходяться в Україні та Європі. Працюємо дистанційно
   з громадянами всіх країн

   Центр визовой поддержки 'VISA-SVIT'

   Центр візової підтримки
   «VISA-SVIT»

   02094, м. Київ, вул. Попудренка, 52
   (М. Чернігівська)

   Центр визовой поддержки 'VISA-SVIT'
   Графік роботи
   пн-пт:
   з 09:00 до 19:00
   сб:
   з 10:00 до 15:00
   нд:
   вихідний
   Віза в США Віза в США от VISA-SVIT
   Віза в США. Всі категорії американських віз ✅ Досвідчені фахівці ✅ Працюємо з 2002 року ☎ +380 67 7815555, +380 93 7895555, +380 50 3988555
   100 до 500 $

   Заявка на отримання візи

   Потрібна консультація? Задайте питання эксперту

   Замовити зворотній дзвінок

   Потрібна консультація? Задайте питання експерту

   Ви не заповнили обов'язкові поля, або ввели некоректні дані.
   Будь ласка, заповніть зазначені поля.

   Ваше звернення успішно зареєстровано.
   Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

   Ваше звернення успішно зареєстровано.
   Ваша заявка буде розглянута, посля чого, на Вашу пошту надійде повідомлення з паролем для перегляду прайс-листа.