Транзитна віза в США | Всі категорії віз | Від 50 usd | VISA-SVIT

Транзитна віза в США

Залишити заявку
visa-svit отзывы

Зміст

   Побачити повний зміст ..

   Транзитна віза в США для українців 2020

   Для здійснення пересадки на літак, лайнер або наземний транспорт на території США, з подальшим дотриманням в інші держави, знадобиться віза C1 – транзитна віза в США. Навіть мандрівники, які не планують виходити за межі морського порту, аеропорту або вокзалу, зобов'язані отримати транзитну візу в Америку для в'їзду до країни, інакше погранична служба не дозволить вам в'їзд.

   Скільки коштує американська транзитна віза

   Транзитная виза в СШАВ 2020 році вже відомо, скільки коштує транзитна віза в США. Ціна залишається незмінною: консульський збір оплачується у розмірі 160$. Кваліфікована допомога наших візових фахівців з багаторічним досвідом роботи, в повному об'ємі, для отримання транзитної візи в США з максимальними шансами обійдеться в 90$.

   За час нашої роботи, ми оформили тисячі американських віз різних категорій і провели повний аналіз кожної відмови. Тепер, озираючись на багаторічний досвід, ми можемо заздалегідь оцінити вашу кандидатуру і вказати на слабкі місця у вашій ситуації. США – країна з найсуворішими правилами на видачу віз, тому не варто думати, що транзитна віза в США 2020 це дрібниця і її легко оформити самостійно. Як показує практика, візові офіцери відносяться з однаковою серйозністю до будь-якої категорії американської візи у свою державу.

   У вартість транзитної візи в Америку входить повний супровід заявника на усіх етапах оформлення – від заповнення анкети до інтерв'ю і отримання візи. Звертайтеся у візове агентство "VISA-SVIT" і Ви зможете заощадити масу часу, грошей і сил. З нами, ваша поїздка здійсниться в строк і принесе тільки позитивні емоції!

   Вартість оформлення

   Мінімальний пакет visa-svit accordeon open
   visa-svit accordeon close

   visa-info checkЕкспертна консультація візових фахівців

   visa-info checkЗаповнення анкети онлайн на англійській мові

   visa-info checkЗапис на подачу документів в посольство США

   Тип візи Термін перебування / дії Термін оформлення Вартість

   Будь-який тип візи

   50$
   Максимальний пакет visa-svit accordeon open
   visa-svit accordeon close

   visa-info checkЕкспертна консультація фахівців, оцінка шансів отримання візи

   visa-info checkЯкісна підготовка комплекту документів, заповнення візової анкети

   visa-info checkЗапис на подачу документів в посольство США

   visa-info checkІнструктаж по проходженню співбесіди

   visa-info checkСкладання плану поїздки, підбір підстав і супутніх документів: бронювання або викуп авіаквитків, круїзів, готелів, а також ваучерів на участь в конференціях, виставках, семінарах, тощо

   visa-info checkПеревірка готовності, отримання та доставка паспорта з візою замовнику

   visa-info checkПослуга з оплати консульського збору в банку

   Тип візи Термін перебування / дії Термін оформлення Вартість

   Туристична віза

   90$

   Бізнес віза

   90$

   Гостьова віза

   90$

   Робоча віза

   90$

   Студентська віза

   90$

   Транзитна віза

   90$

   Віза моряка

   90$

   Віза для возз'єднання сім'ї

   300$

   Віза нареченої

   300$

   Медична віза

   90$

   Релігійна віза

   90$
   Отримати консультацію

   Замовити пакет послуг

   Ви обрали пакет послуг Стартовий, залишилося заповнити кілька полів і відправити заявку

   Кому видається віза в США для транзиту

   Дозвіл на перетин території Америки без права подорожей по ній – ось, що таке американська транзитна віза. Ця категорія візи розрахована на людей, які не планують туристичні, гостьові або інші поїздки по Америці, а тільки збираються здійснити пересадку для подальшої подорожі в іншу країну.

   Ті, хто хоче на якийсь час затриматися в Штатах, зобов'язані отримати американську візу категорії B. При цьому вартість цих віз абсолютно не відрізняється, а наявність туристичної візи дозволяє перетинати територію Штатів в ході поїздки без візи категорії C1, тобто транзитна віза в Америку потрібною не буде.

   Необхідні документи

   Які знадобляться документи для отримання транзитної візи в США 2020

   Пакет документів для оформлення транзитної візи в США буде спрямований для підтвердження ваших слів про подорож з вказаними пересадками. Усі документи необхідно надати в оригіналі. Для українців, що оформляють транзитну візу в Штати, перекладати документи на англійську мову потреби немає, допускається як російський, так і український мови. У американському посольстві від вас чекатимуть наступні документи:

   • Авіаквитки, у тому числі через територію США, в кінцеву країну призначення;
   • віза кінцевої країни, якщо вона потрібна;
   • закордонний паспорт;
   • анкета і запрошення на співбесіду;
   • "свіжі" фотографії в електронному вигляді;
   • сплачений консульный збір (квитанція);
   • документи про склад сім'ї (наявність чоловіка/дружини, дітей до 18-ти років);
   • інформація з місця роботи;
   • дані про стан рахунки у банку за останні півроку.
   Закордонний паспорт Закордонний паспорт
   1 фотографію в електронному вигляді 5,0 х 5,0 см (80% обличчя на білому фоні) 1 фотографію в електронному вигляді 5,0 х 5,0 см (80% обличчя на білому фоні)
   Документи про наявність рухомого та нерухомого майна (бажано) Документи про наявність рухомого та нерухомого майна (бажано)
   Довідка з місця роботи на фірмовому бланку підприємства із зазначенням заробітної плати за останні півроку Довідка з місця роботи на фірмовому бланку підприємства із зазначенням заробітної плати за останні півроку
   Довідка з банку про наявність та рух грошових коштів за останні півроку Довідка з банку про наявність та рух грошових коштів за останні півроку

   Особливості оформлення транзитної візи в США для українців і іноземців

   ранзитная виза в СШАЯкщо вас цікавить, скільки оформляється транзитна віза в США 2020 – ми готові на це питання відповісти професійно. Середній час оформлення займає до 14-ти днів, проте, залежно від завантаженості посольства і інших чинників, терміни можуть мінятися в обидві сторони. Чим більше черги на співбесіду, тим довше доведеться чекати. Планувати поїздку варто заздалегідь, щоб не довелося оформляти прохання про терміновий розгляд.

   Насамперед, необхідно потурбуватися про документальне підтвердження своїх слів : скласти план поїздки, купити квитки в обидві сторони, отримати підтверджену бронь від готелю в кінцевій країні подорожі. Далі – відповісти на анкетні питання. Важливо відповідати гранично чесно, тому що уся інформація перевірятиметься, а щонайменше порушення послужить причиною для відмови.

   Попри те, що транзитна віза в США це, по суті, лише дозвіл на пересадку, для її отримання доведеться особисто проходити співбесіду з візовим офіцером. В ході бесіди вам належить відповідати на питання по вашій анкеті, надати пакет необхідних документів і постаратися довести, що Ви не маєте наміру незаконно залишатися в країні після в'їзду, а тільки хочете продовжити подорож далі по інших країнах.

   Як отримати транзитну візу в Штати

   Враховуючи, що від успішного оформлення транзитної візи в США залежить успішність планованої поїздки в заплановану країну, рекомендується починати процес оформлення заздалегідь. Будь-яка перешкода в процесі отримання може не лише стати причиною відмови, але і зірвати усю поїздку.

   Щоб такого не сталося, ми готові надати кваліфіковану допомогу в отриманні американської транзитної візи. Наше візове агентство "VISA-SVIT" займається оформлення імміграційних і туристичних віз, робочих і гостьових віз, інших типів віз вже більше 15 років. Ми знаємо досконально особливості оформлення усіх категорій віз і вимог до них, маємо повне уявлення про хід співбесіди в посольстві і тонкощах законодавства США.

   Важливо також розуміти, що транзитна віза в США для українців 2020 не надає ніяких прав подорожувати усередині країни США. Також, американську транзитну візу не вийде переоформити на робочу, туристичну, гостьову або студентську. Надалі, при необхідності, доведеться оформляти нову категорію візи, наново оплачувати консульський збір і проходити співбесіду. Тому, краще заздалегідь визначити необхідну категорію візи в США.

   Співбесіда для отримання візи в США

   Головне – пояснити офіцерові консульства, що Ви маєте намір вчинити подорож, по закінченню якого повернетеся у свою країну: підтвердіть міцні сімейні, трудові і майнові зв'язки з Батьківщиною. Візовий офіцер не повинен засумніватися у ваших словах, інакше вас запідозрять в спробі незаконної міграції в США.

   Продемонструйте банківський рахунок, на якому міститься необхідна сума для подорожі. Ці гроші повинні "покривати усю поїздку" – від рідної країни до кінцевої, і назад. Враховуйте проїзд, проживання, живлення і непередбачені витрати. Буде кращий, якщо гроші на банківському рахунку будуть у більшій кількості, ніж необхідно, тобто із запасом.

   В ході співбесіди, Ви відповідатимете на питання і залишите в посольстві США свої біометричні дані. Це обов'язковий етап для усіх кандидатів, незалежно від мети поїздки і категорії американської візи, що відкривається. Інтерв'ю може проводитися українською, російською, так і англійською мовою.

   Оберіть країну в яку ви хочете отримати ВІЗУ

   Етапи співробітництва

   100% гарантія якості

   Залишіть заявку на отримання послуги

   Залишіть заявку на отримання послуги

   Отримайте консультацію фахівця

   Отримайте консультацію фахівця

   Надайте комплект необхідних документів

   Надайте комплект необхідних документів

   Сплатіть необхідні сервісні збори

   Сплатіть необхідні сервісні збори

   Отримайте позитивне рішення

   Отримайте позитивне рішення

   Залишити заявку

   Наші офіси знаходяться в Україні та Європі. Працюємо дистанційно
   з громадянами всіх країн

   Центр визовой поддержки 'VISA-SVIT'

   Центр візової підтримки
   «VISA-SVIT»

   02094, м. Київ, вул. Попудренка, 52
   (М. Чернігівська)

   Центр визовой поддержки 'VISA-SVIT'

   Графік роботи

   пн-пт:
   з 09:00 до 19:00
   сб:
   з 10:00 до 15:00
   нд:
   вихідний
   Транзитна Транзитна от VISA-SVIT
   Транзитна віза в США для українців ✅ Оформимо візу для транзиту через Америку ✅ Терміново ♦ Страхування та переклади включено ☎ (044) 552-88-77
   50 до 150 $

   Заявка на отримання візи

   Потрібна консультація? Задайте питання эксперту

   Замовити зворотній дзвінок

   Потрібна консультація? Задайте питання експерту

   Ви не заповнили обов'язкові поля, або ввели некоректні дані.
   Будь ласка, заповніть зазначені поля.

   Ваше звернення успішно зареєстровано.
   Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

   Ваше звернення успішно зареєстровано.
   Ваша заявка буде розглянута, посля чого, на Вашу пошту надійде повідомлення з паролем для перегляду прайс-листа.