Віза в США для українців 2019


США – це країна, яка дуже турбується і піклується про безпеку своїх громадян. З цієї причини, відповідні державні установи країни ретельно перевіряють кожного кандидата на отримання візи в Сполучені Штати: всіх потенційних туристів, працівників, студентів та просто гостей цієї держави. Віза до США для українців стає практично недосяжною, якщо самостійно і без належної підготовки займатися оформленням усіх необхідних документів, а потім самостійно завіряти їх у відповідних інстанціях.

Основна особливість того, щоб отримати візу в США українцям 2019 полягає в тому, що відразу після подання документів в Консульство США в Києві, кожен аплікант автоматично вважається потенційним іммігрантом до того моменту, поки не доведе зворотнє.

Віза в США - це документ, який на сьогодні отримати дійсно вкрай складно, адже кожен візовий офіцер консульства діє згідно з негласним правилом: краще зайвий раз відмовити, якщо є хоч тінь сумніву в тому, що той, хто подається не залишиться на території США довше, ніж йому визначено терміном дії візи. Тому не варто експериментувати, "випробовувати долю" і намагатися діяти "на вдачу" - набагато надійніше відразу ж звернутись до фахівців в цьому питанні та отримати бажаний результат з максимальною імовірністю успіху, а саме - отримати візу до Америки в Києві швидко та надійно!

Імміграційно-візовий центр «Віза Світ» допомагає якісно оформити візу в Америку, фахівці компанії не лише мають великий досвід роботи в цій області, але і глибоко розбираються в усіх тонкощах і деталях, щоб швидко та за мінімальною ціною оформити візу в США. Співробітники нашого візового центру не лише сформують повний пакет документів, але й допоможуть підготуватись до досить складної співбесіди, підкажуть як правильно відповідати на поставлені питання візовим співробітником консульства США.


Оформлення візи в США 2019

(туристична віза в США, бізнес віза в США, гостьова віза в США, інші візи в США)

Стартовий пакет
Термін перебування/дії: 10 років. Особиста подача.
50$
Термін оформлення: 5 днів

Експертна консультація візових фахівців

Заповнення анкети онлайн

Запис на подачу документів онлайн

Повний пакет
Термін перебування / дії: 10 років. Особиста подача.
90$
Термін оформлення: 5 днів

Експертна консультація візових фахівців, оцінка шансів отримання візи

Рекомендації щодо якісної підготовки документів, заповнення та роздрукування анкети

Запис на подачу документів онлайн

Інструктаж по проходженню співбесіди та формування повного пакету документів

Складання плану поїздки, підбір підстав і супутніх документів: бронювання або викуп авіаквитків, круїзів, готелів, а також ваучерів на участь в конференціях, виставках, семінарах, тп.

Супровід (за потребою) при подачі документів. Перевірка готовності візи, отримання і доставка паспорта адресату

Послуга з оплати консульського збору в банку


Важливо! Додатково оплачуються:

160$ (консульський збір).

Отримання професійної допомоги - оформлення візи в USA

Імміграційно-візове агентство «Віза-Світ» має досвід роботи на ринку імміграційних і візових послуг понад 15 років. Оформлення усіх документів, їх подання в консульство США, а також проходження співбесіди - це відносно не складні процедури, які можна подолати без зайвої напруги і навіть з комфортом. За допомогою наших візових менеджерів віза до США 2019 оформлюється професійно та без багатьох типових помилок, які часто допускаються в документах при самостійному заповненні, а також з належним рівнем підготовки до інтерв'ю з візовим офіцером консульства. За сприяння Візового центру "Visa-Svit" Ви маєте набагато більше шансів отримати візу в США в Києві, ніж при самостійному проходженні усього процесу.

Багато українців і громадян інших країн світу бажають будь-якими шляхами потрапити в США тільки через те, що в цій країні високий рівень життя та гідні умови роботи, навчання і бізнесу. В Америці дійсно створені всі умови для того, щоб вести власну справу, заробляти гроші працюючи по найму, вчитись в престижному учбовому закладі або професійно займатись спортом та творчістю. Для того, щоб дізнатись про всі подробиці отримання візи до США, зробіть свій запит прямо з нашого сайту, напишіть на нашу електронну адресу або подзвоніть по вказаним номерам прямо зараз! Консультації наших візових фахівців абсолютно безкоштовні, адміністрація компанії завжди забезпечує гідний рівень підготовки менеджерів, займається регулярним навчанням і підвищенням кваліфікації кожного співробітника - адже завжди оцінка роботи цілої організації залежить від рівня підготовки кожного його представника!

Віза у США – справа непроста, але якщо до неї підійти серйозно, цілком можлива. Існують два основні види віз, що дозволяють в’їзд на територію Америки: імміграційні та неімміграційні. Імміграційна віза передбачає виїзд до США на постійне місце проживання. Неімміграційна віза дозволяє в’їхати до країни з певними цілями, після закінчення справ обов’язково повернутися.

Неімміграційна віза в Америку має близько 50 різних типів американських віз. В залежності від мети Вашої подорожі Вам треба вибрати найбільш прийнятний тип візи США. До неімміграційних віз відносяться:

 • Візи для ділових та туристичних поїздок (туризм, гостьова, бізнес, лікування);
 • Робочі візи (висококваліфікованим спеціалістам, на сезонні сільськогосподарські роботи, на сезонні роботи в різних галузях);
 • Студентські візи (для навчання в коледжі, університеті, загальноосвітніх школах, відвідувати курси для вивчення англійської мови);
 • Візи для учасників програм обміну (Work&Travel, Intership, Work&Study, People-to-people);
 • Візи для членів екіпажу повітряних та морських суден (морякам, пілотам, стюардесам, обслуговуючому персоналу);
 • Візи для релігійних працівників;
 • Візи для журналістів та працівників засобів масової інформації;
 • Візи для хатніх робітників та супроводжуючого персоналу, та інші.

Найбільшу популярність має американська віза туристичного типу В1/В2, яка надає можливість провести відпочинок в Америці, відвідати пам’ятки країни, поїхати на ділову зустріч чи конференцію, відвідати друзів та родичів, оздоровитися або пройти лікування. На сьогоднішній день також є дуже багато бажаючих працювати в США з неімміграційним статусом. Завдяки великому вибору способів оформлення робочої візи, є можливість обрати для себе найоптимальніший варіант.

Імміграційні візи мають такі типи:

 • Візи для членів родини;
 • Візи для наречених;
 • Імміграція на підставі працевлаштування;
 • Програма розіграшу візи «Лотерея Грін Кард»;
 • Повернення статусу постійного мешканця.

Відкрити візу в США дуже складно, спершу потрібно обрати який саме тип візи Вам підходить. За статистикою кожна третя особа, яка зверталась в Консульство США для одержання візи отримувала відмову. Наші спеціалісти Імміграційно-візового агентства «Віза-Світ» допоможуть Вам правильно заповнити всі необхідні заяви та анкети, підкажуть як сформувати повний пакет документації, підготують до співбесіди з консулом. Тим самим підвищать ймовірність позитивного результату, допоможуть отримати відповідну візу в Америку.

Ми зробимо все можливе для того, щоб Ви змогли отримати візу в Сполучені Штати Америки швидко і недорого!

Оформлення візи до США для громадян будь-якої країни дивіться по посиланню.

Як отримати американську візу в Україні

Підготовка документів з оформлення візи в США починається з оплати консульського збору. Для того, щоб записатися на співбесіду, знадобиться номер оплаченої квитанції, яка дійсна на період до одного року. Обов'язково, необхідно електронне фото (500х500) мм на візову анкету, але важливо враховувати той факт, що розмір і вимоги до фотографії мають саме ці стандарти для оформлення візи в Америку.

До заповнення анкети необхідно ставитися дуже уважно і з великою відповідальністю. Заповнюється вона в електронному вигляді. Якщо заповнювати анкету самостійно і без допомоги фахівців, на це може знадобитися навіть не один день. На всі задані питання в анкеті відповідати потрібно англійською мовою, а імена писати латиницею. Дуже важливо чесно і максимально точно відповідати на питання анкети. Якщо за кордоном відсутні друзі і родичі, в розділі про приймаючу сторону можна використовувати адресу готелю. У разі, коли приймаюча сторона оплачує поїздку, то цей факт також обов'язково потрібно вказати.

Американська віза: співбесіда

Після заповнення анкети, її слід відправити в посольство США. Для того, щоб записатися на співбесіду, необхідно заздалегідь зареєструватися. Безпосередньо для запису будуть потрібні наступні дані про особу апліканта:

 1. Фото 1-ї сторінки закордонного паспорту.
 2. Номер сплаченної квитанції, отримана із банку.
 3. Номер штрих-коду, яка підтверджує візову анкету заявника

Коли всі документи готові, залишається вибрати час і дату співбесіди, які, при необхідності, можна змінити. Анкета відправлена в посольство, візовий збір оплачений. Необхідно зайнятися підготовкою для майбутнього співбесіди. Для того, щоб отримати візу в США, буде потрібно надати наступний пакет документів в американське консульство:

 • Закордонний паспорт, який є чинним і має чисту сторінку для проставлення візи в США.
 • Фотографія вказаного розміру в одному екземплярі.
 • Підтвердження оплати консульського збору.
 • Підтвердження про те, що анкета відправлена.

Додатково з собою можна взяти такі документи: на право власності всієї наявної нерухомості, виписку з особового банківського рахунку за півроку, договір оренди житла, якщо є основний дохід - довідка з місця роботи за останні 3 роки, свідоцтво про шлюб і народження дітей і так далі . Приємним моментом можна вважати те, що немає прямої необхідності надавати авіаквитки, підтвердження оплаченого номера в готелі та оплату інших складових подорожі.

Типи віз до Сполучених Штатів Америки

Оформляючи візу в США, необхідно ознайомитися з основними типами віз і можливостями їх оформлення в кожному конкретному випадку. У Києві можна отримати візу в США таких типів:

 • Робоча віза в США.
 • Гостьова віза в США.
 • Туристична віза в США.
 • Віза нареченої в США.
 • Бізнес віза в США.
 • Віза моряка в США.
 • Транзитна віза в США.

Робоча віза в США для українців

Даний дозвіл оформляється висококваліфікованим фахівцем для тимчасового проживання та виконання роботи у американського роботодавця на законних підставах. Термін робочої візи становить 3 роки, а максимальне її продовження - 6 років. При цьому, робоча віза в США дає право багаторазового відвідування Америки в період терміну її безпосередньої дії. На територію Сполучених Штатів також є можливість в'їхати близьким родичам (дітям до 21 років, дружині або чоловіку) діюча особа, але без права роботи під час перебування в країні.

Віза в США на запрошення в Україну

Гостьова віза в США оформляється для осіб, які хочуть відвідати своїх друзів або рідних в Америці. Дана категорія візи дає дозвіл на перебування на території Штатів протягом 180 днів. Тривалість такого візиту визначається співробітником імміграційної служби під час проходження митного контролю. Для отримання дозволу потрібно зібрати пакет необхідних документів, в тому числі запрошення від приймаючої сторони, без помилок і неточностей заповнити об'ємну анкету, оплатити консульський збір і записатися на співбесіду.

Туристична віза в США для українців 2019

Туристична віза передбачає подорож до Америки тільки для відпочинку, туризму, вивчення пам'яток, культури і традицій народів Америки, а також для отримання маси позитивних емоцій. Заявник повинен довести на співбесіді, що метою поїздки буде тільки туризм, який займе чітко визначений відрізок часу. Важливо акцентувати увагу на тому, що наявних власних коштів достатньо на те, щоб певний час перебувати в США і покрити всі витрати, що виникають, які будуть пов'язані з майбутньою поїздкою. Наявність власного житла в рідній країні, а також стабільний дохід стануть одними з гарантій повернення на Батьківщину.

Віза нареченої в США

Дана віза видається для відвідування Америки, щоб зареєструвати шлюб з її громадянином. Віза нареченої в Америку зобов'язує протягом 3 місяців після прибуття вступити в шлюб. Неодмінною умовою є досягнення заявником повноліття, а також відсутність будь-яких юридичних перешкод для оформлення відносин. Дуже важливо для майбутнього подружжя надати суду докази того, що вони дійсно близько знайомі і складаються в любовних відносинах. Правильний підхід і наявність необхідних документів дозволять прискорити весь процес даної процедури і гарантовано отримати позитивну відповідь.

Віза моряка в США

Членам екіпажу, які мають слідувати через Америку, необхідно отримати візу моряка. Вона дозволить вирішити безліч проблем і уникнути додаткових ускладнень. Для її оформлення потрібно зібрати пакет необхідних документів і пройти співбесіду в посольстві.

Транзитна віза в США

Наші співвітчизники, які направляються за кордон з пересадкою на території Сполучених Штатів, можуть отримати транзитну візу в США. Єдиною метою перебування в Штатах в даному випадку може бути тільки пересадка на інший літак, круїзний лайнер, корабель і т.д. Даний документ дає право перебувати на території країни строком до одного місяця. Важливо знати, що транзитна віза через Сполучені Штати не може замінити туристичну, робочу або студентську візи.

Віза в США після відмови

Візу в США отримати можливо, навіть якщо раніше було отримано відмову. Щоб підвищити шанси і отримати візу США після відмови, перш за все, слід знайти і усунути цю причину. Обов'язково варто звернутися до професіоналів, які детально розпитають про хід справи і після детального вивчення анкети, швидко визначать найбільш ймовірну причину відмови у візі в Америку. Завдяки великому досвіду та високому рівню підготовки, наше агентство допоможе вирішити проблеми і відповісти на всі виникаючі питання. Коли стає очевидним, чому отримано відмову, тоді подальші дії будуть спрямовані на усунення всіляких його причин.

Можливо, помилки допущені при заповненні анкети, тоді варто уважніше поставитися до окремих пунктів при повторному заповненні, а іноді потрібно надати відсутні документи.

Віза в США на 10 років

Віза в Америку для українців 2019 передбачає досить тривалий і складний процес оформлення документів. Термін американської візи, який видається на даний момент, становить до десяти років. Саме на такий період можна оформити візу в США громадянам України, що є дуже вигідним і зручним варіантом. Щоб не витрачати дорогоцінний час даремно, ідеальним варіантом стане звернення до фахівців і доручення їм всієї підготовки оформлення даного дозволу на в'їзд в Штати.

Наше агентство пропонує повний комплекс послуг для того, щоб отримати візу в США 2019 і допоможе досягти позитивного результату. Найголовніше, при оформленні візи в Америку, успішно пройти співбесіду з візовим офіцером, яке може тривати зовсім недовго. Візові консультанти по США нашого агентства пояснять, як правильно вести себе на співбесіді, а також поділяться набутим досвідом і розкриють деякі секрети.

 • Визначимо відповідний тип візи в США.
 • Правильно заповнимо візову анкету англійською мовою.
 • Підготуємо відповідний пакет документів.
 • Підготуємо до співбесіди в посольстві США.

Скориставшись допомогою наших фахівців, кожен клієнт зможе швидко і впевнено розібратися у всіх тонкощах отримання американської візи для українців в 2019 році. Ми надамо практичні поради, що краще говорити, а про що потрібно «забути», щоб без відмов відкрити візу в Америку.

Основними перевагами співпраці з нашою компанією є:

 1. Доступні ціни. Вартість візи в США мінімальна на ринку візових послуг України та цілком доступна кожному
 2. Персональний підхід. Готуємо індивідуальний маршрут та мотиваційний лист в Консульство США згідно всіх побажань і можливостей кожного апліканта.
 3. Зручне розташування. Наш офіс знаходиться в 5 хвилинах ходьби від метро Чернігівська.
 4. Висококваліфіковані фахівці. Завдяки багаторічному досвіду роботи, ми стикалися з найскладнішими і делікатними ситуаціями.
 5. Оперативність і пунктуальність. Фахівці нашого агентства завжди вчасно і своєчасно нададуть всю необхідну інформацію для того, щоб з максимальними шансами Ви змогли отримати візу в США.
 6. Працюємо з терміновими візами, можемо підготувати і подати документи в найкоротший термін.
 7. Оформляємо візи в США після відмови. Аналізуємо і усуваємо помилки минулих невдалих подач на візу в Америку.

Імміграція в США

У житті трапляються ситуації, коли виникає необхідність переїзду за кордон. Дуже важливим моментом є оформлення документів. Коли мова йде про Сполучені Штати Америки, то підстави для такого переїзду повинні бути дуже вагомими, щоб не отримати відмову в Консульстві США. Існує кілька видів імміграції в США для громадян будь-якої країни:

 • Возз'єднання сім'ї. Громадяни Америки мають право клопотати на користь своїх близьких родичів. Особи, які на законних підставах проживають на даній території, має право подавати прохання про видачу імміграційної візи в США своїм дружинам і неповнолітнім дітям, які не перебувають у шлюбі.
 • Імміграція в Америку, пов'язана з постійним місцем роботи. Американський роботодавець, який наймає іноземного працівника з певною кваліфікацією, може клопотати про видачу такого фахівця імміграційної робочої візи США, яка дає йому право на постійне проживання і роботу в країні.
 • Імміграція біженців в США. Щоб отримати статус біженця США, буде потрібно надати конкретні докази того, що особа піддається утискам на своїй батьківщині або має підстави побоюватися таких гонінь.

Наше візове агентство готове допомогти в оформленні імміграційної візи в США всім групам населення, без винятку. Ціна візи в США оптимальна і кінцевий позитивний результат виправдовує ці витрати.

Повторна віза в США

Важливо пам'ятати про те, що будь-яка людина, яка звертається за американською візою, практично в будь-якій ситуації і при будь-яких умовах, розглядається як потенційний іммігрант. У зв'язку з цим, завдання кожного бажаючого відвідати Сполучені Штати - довести своїм зовнішнім виглядом, змістом анкетних даних та наданих документів справжню мету своєї подорожі в Америку. Усі надані документи повинні говорити про те, що в Україні у вас немає ніяких проблем і немає необхідності міняти своє постійне місце проживання. Наша компанія допоможе повторно оформити візу в США і отримати позитивний результат навіть після відмови. Не варто впадати у відчай, якщо сталася невдала спроба, а навпаки, належить провести аналіз і впевнено використовувати всі можливі шанси на успіх.

Основними перевагами нашого візового агентства «Віза-Світ» є наступні показники:

 1. Працюємо безпосередньо з консульством США без посередників.
 2. Надаємо гарантії якісного оформлення документів і підготовки до співбесіди.
 3. Строго регламентуємо терміни оформлення повного пакету документів.
 4. Дотримуємося гнучкого графіка роботи.
 5. Гарантуємо повну конфіденційність наданих особистих даних і повне збереження всіх прийнятих у клієнта документів. Довіра кожного клієнта для нас дуже важливо, тому до роботи в нашому агентстві допускаються тільки надійні і перевірені співробітники.

Таким чином, щоб запланована поїздка в Сполучені Штати Америки здійснилася і отримання візи в США 2019 пройшло без зайвих ускладнень і незапланованих несподіванок, необхідно довірити основні клопоти якісній та відмінно зарекомендованній себе компанії. Ми готові розглянути і вирішити найскладніші випадки і знайти вихід з будь-якої неможливої ситуації. Досить залишити заявку на нашому сайті або зв'язатися з нашим візовим консультантом за телефонами або іншим мессенджерам.


Для того, щоб отримати візу в США Вам необхідно всього 6 документів:

Закордонний паспорт

Копія сторінок громадянського паспорта

2 фотографії
3,5 х 4,5см (80% обличчя на білому фоні)

Документи про наявність рухомого та нерухомого майна (бажано)

Довідка з місця роботи на фірмовому бланку підприємства із зазначенням заробітної плати за останні півроку

Довідка з банку про наявність та рух грошових коштів за останні півроку

5 простих кроків для отримання візи в США 2019

Зателефонуйте або напишіть нам та отримаєте безкоштовну консультацію

Надайте комплект необхідних документів

Сплатіть аванс для початку роботи з оформлення візи

Отримайте повний пакет документів та оплатіть залишок

Подайте готові документи до Візового центру та отримаєте бажану візу!

100% гарантія якості

Заповніть анкету онлайн

ОСОБИСТА ІНФОРМАЦІЯ

1. Прізвище та ім'я (як в закордонному паспорті)
2. Міняли Ви прізвище? Вкажіть всі інші прізвища, які у Вас були (в т.ч. дівоче)
3. Дата народження
4. Місце народження (місто, країна)
5. Сімейний стан
6. Номер, серія українського паспорта
7. Ідентифікаційний номер
8. Адреса реєстрації (прописки), включаючи поштовий індекс
9. Фактична адреса проживання, включаючи поштовий індекс
10. Контактні телефони:
домашний:
рабочий:
мобільний:
11. E-mail
12. Номер, серія закордонного паспорта, місто видачі
13. Ваш/і закордонний/і паспорт/и був коли-небудь загублений/і або вкрадений/і?
ТакНі
Якщо так, вкажіть його/їх дані (номер, серію, період дії)

ПАСПОРТНІ ДАНІ

14. Серія та номер закордонного паспорта
Місто видачі
Дата видачі
Дата закінчення терміну дії

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОЇЗДКУ В США

15. Мета візиту в США
ТуризмБізнес поїздка/конференціяВ гості до друзів/родичівЛікуванняТранзитНавчанняРоботаВозз'єднання сім'їПосадка на судно
16. Дані про приймаючу сторону (якщо є):
Назва:
Прізвище Ім'я представника:
Адреса в США:
Номер телефону:
Адреса електронної пошти:
17. Можлива дата візиту в США
18. Як довго Ви плануєте пробути в США (кількість днів)?
19. Адреса перебування в США
20. Місця (міста, місцевості), які Ви плануєте відвідати в США
21. Хто оплачує поїздку в США?
СамостійноІнша людина (вкажіть ПІБ, адреса, телефон, електронна адреса, ким Вам доводиться)Інша компанія або організація (вкажіть її назву, адресу, телефон, електронну пошту і яке відношення до Вас вона має)

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОСІБ, ЯКІ БУДУТЬ СУПРОВОДЖУВАТИ ВАС У ПОЇЗДКИ В США

22. Хтось їде з Вами?
ТакНі
Якщо так, вкажіть ПІБ супроводжуючої особи
23. Ким вони Вам доводяться?

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОПЕРЕДНІ ВІЗИ ТА ПОЇЗДКИ У США

24. Чи були Ви раніше в США?
ТакНі
Якщо так, вкажіть дату останнього в'їзду, кількість днів перебування
25. Є чи були у Вас права на водіння авто в США?
26. Чи отримували Ви візу в США?
ТакНі
Якщо так, вкажіть дату видачі візи та номер візи
27. Зараз Ви запитуєте такий же тип візи, який був у Вас раніше?
28. Звертаєтеся за візою в тій же країні?
29. Здавали Ви в Візовому відділі при оформленні попередньої візи відбитки 10 пальців?
ТакНі
Якщо так, вкажіть, будь ласка, дату
30. Ваша американська віза була коли-небудь загублена або викрадена?
31. Вам коли-небудь було відмовлено в отриманні візи в США, було Ваша заява на отримання візи відхилено візовим офіцером в консульстві США?

РОДИНА

32. Прізвище та ім'я Вашого батька
33. Дата його народження (обов'язково)
34. Ваш батько знаходиться в США?
35. Прізвище та ім'я Вашої матері
36. Дата її народження (обов'язково)
37. Ваша мати знаходиться в США?
38. Чи є у Вас найближчі родичі в США, не включаючи батьків?
39. Чи є у Вас інші родичі в США?
40. Прізвище та ім'я Вашої дружини/чоловіка
41. Дата його/її народження
42. Національність
43. Місце народження
44. Адреса проживання
45. Місто, країна проживання

ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІД ВАШОЇ ДІЯЛЬНОСТІ НА ДАНИЙ ЧАС

46. Чи працюєте Ви в даний момент?
ТакНі
Якщо ні, уточніть
47. Повна офіційна назва (для студентів та школярів - назва навчального закладу)
48. Сфера діяльності компанії
49. Юридична адреса, включаючи індекс, номер телефону
50. Займана посада
51. Розмір місячної заробітної плати (якщо Ви працюєте)
52. Коротко опишіть Ваші посадові обов'язки

Інформація про попередні місця роботи, навчання
(стосується аплікантів-чоловіків у віці від 16 років)

53. Інформація про попереднє місце роботи (ТІЛЬКИ ЗА ОСТАННІ 5 РОКІВ):
(адреса, контактний телефон, посаду, прізвище та ім'я Вашого начальника, період роботи (дата, місяць, рік))
Коротко опишіть Ваші посадові обов'язки
54. Вкажіть навчальні заклади, які Ви коли-небудь відвідували/закінчували (назва, адреса, курс, період навчання)
Додаткова інформація
55. Вкажіть країни, які Ви відвідали за останні п'ять років
56. Вкажіть всі професійні, громадські, благодійні організації, в яких Ви перебуваєте, робите внески, а також з якими співпрацюєте
57. Чи є у Вас Social Security Number?
59. Чи перебували Ви на військову службу? (Якщо так, вкажіть країну, рід військ, ранг/звання, військову спеціальність, точні дати проходження служби)
60. Чи були Ви коли-небудь заарештовані або засуджені за злочини?

Ваше фото

Кольорова фотографія формату 5*5 (зроблена не раніше ніж за 6 місяців до подачі заяви). Фотографія повинна бути без обрамлень, кутів і овалів. Фон повинен бути білий або ж світлий. Положення голови - в центрі кадру. Кожен, хто подає документи на візу, в тому числі і діти, вписані в паспорт батьків, повинні мати електронне фото.
Дайте відповідь на невеликий перелік питань і дізнайтеся які ваші шанси на отримання візи
1. Яка основна мета вашої поїздки?
2. Чи є у вас запрошення або гарантії?
3. Вкажіть ваш вік?
4. Чи є у вас візи інших країн?
5. Ви збираєтеся їхати самостійно або з компанією?
6. Ви працюєте? Чи є можливість отримати виписку про доходи?
7. Чи є можливість надати довідку з банку про доходи?
8. Чи є у вас інші гарантії?
9. Чи володієте ви іноземними мовами?

Потрібна консультація?
Напишіть своє питання імміграційному фахівцю

Консультант

Наш головний офіс знаходиться в Києві.
Надаємо візові та імміграційні послуги громадянам усіх країн колишнього СНД.

АДРЕСА

02660, м. Київ, вул. Попудренка, буд. 52, оф. 517 (М. Чернігівська)

ГРАФІК РОБОТИ

ПН-ПТ: з 10:00 до 19:00
СБ: з 10:00 до 15:00
НД: вихідний

Залишилися питання?
​Напишіть свій номер в міжнародному форматі, вкажіть тип зв’язку і ми ​зателефонуємо Вам найближчим часом!

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Brand Name
VISA
Product Name
Віза в США
Price
USD 50
Product Availability
Available in Stock