Віза в США для українців 2020

Туристичний візит та реалізація професійних амбіцій, народження дитини в сучасних і адаптованих для комфорту пацієнтів медичних установах та участь в бізнес-конференціях, навчання й одруження, - віза в США відкриває для громадян України та іноземців масу нових можливостей. Суворе та упереджене ставлення міграційної служби цієї країни є причиною досить високого відсотка відмов в отриманні візи до США для українців, тому, щоб врахувати весь спектр особливостей та вимог оформлення цього документу, варто підстрахуватись і звернутись до компетентних візолвих фахівців по оформленню американських віз.

В імміграційно-візовому агентстві «Віза-Світ» вам допоможуть уникнути критичних помилок, ретельно підготуватися до всіх майбутніх процесів, правильно визначити тип відповідної американської візи для українців та в рази підвищити ймовірність позитивної відповіді по отриманню візи до Америки в Україні навіть після відмови!


Ціна візи в США - вартість оформлення візи в Америку 2020

(всі типи віз до США)

Стартовий пакет (для українців / для іноземців)
Термін перебування/дії - до 10 років. Особиста подача
50$ / 90$
Термін оформлення: 5 днів

Експертна консультація візових фахівців по США

Заповнення анкети на візу США онлайн

Запис на подачу документів на американську візу онлайн

Повний пакет (для українців / для іноземців)
Термін перебування/дії - до 10 років. Особиста подача
90$ / 150$
Термін оформлення: 5 днів

Експертна консультація візових фахівців по США, оцінка шансів отримання американської візи

Рекомендації щодо якісної підготовки документів, заповнення та роздрукування анкети

Запис на подачу документів на візу США онлайн

Інструктаж по проходженню співбесіди та формування повного пакету документів

Створення плану поїздки, підбір підстав і супутніх документів: бронювання або викуп авіаквитків, круїзів, готелів, а також ваучерів на участь в конференціях, виставках, семінарах, тп.

Супровід (за потребою) при подачі документів в консульство США. Перевірка готовності американської візи, отримання та доставка паспорта адресату

Послуга з оплати консульського збору в банку


Важливо! Додатково оплачуються:

160$ (консульський збір).

В залежності від мети візиту, заявнику необхідно вибрати певний тип візи в Америку. Різновиди віз у США:

 1. Туристична віза в СШААмериканська туристична віза типу «B1/B2» є найбільш поширеною та популярною серед прохачів, оскільки вона не тільки дає можливість відвідати туристичні локації Америки, але і дозволяє стати учасником різних соціальних і розважальних заходів, спортивних змагань з благодійною метою (без гонорару), а також провідати родичів або друзів. При правильній підготовці документаційного пакета і проходженні очної співбесіди аплікант може розраховувати на отримання туристичної візи до США, термін дії якої становить 10 років.
 2. Бізнес віза в СШАСлужбова віза до США типу «B1» оптимальний для аплікантів, які хочуть відвідати ділові заходи або конференції, укласти договори з компаніями, стати учасником форумів тощо. Як доповнення до стандартного документаційного пакета вам слід підготувати документи для отримання візи в США по бізнесу, що підтверджують бронювання готелю на час візиту, запрошення від американського партнера (юридичної особи: організації, підприємства тощо) на офіційному бланку з мокрою печаткою, квиток або бронь на нього.
 3. Гостьова віза в СШАВіза в США по гостьовому запрошенню відноситься до типу «B1/B2» і оформляється прохачами, які хочуть зробити тимчасовий гостьовий візит в Америку до родичів або друзів. Термін перебування на території США, в даному випадку, не перевищує 180 днів, а конкретний період визначається міграційним експертом посольства Сполучених Штатів Америки для кожного заявника окремо. Для отримання гостьового типу візи до США слід документально і в форматі очної співбесіди переконати візового офіцера у відсутності міграційних намірів (надати довідку з місця роботи, свідчення про володіння нерухомістю тощо).
 4. Робоча віза в СШАВіза для роботи в США – це один з найбільш складних для отримання типів документів, до прохачів яких візові офіцери ставляться найбільш упереджено. Категорії трудової візи у США типу Н1, Н2 і Н3, по суті, означають кваліфікацію апліканта – в першому випадку мова йде про заявників з вищою освітою, діячів мистецтва або науки, у другому – про робітників різних сезонних професій, в третьому – про візитерів, які планують поїздку для проходження курсів підвищення професійної кваліфікації чи перепідготовки. Для даної американської робочої візи у 2020 році необхідно додатково підготувати свідоцтва про освіту, різні сертифікати й ліцензії, а також заповнити додаткову анкету за формою ЕТА 9035, запитати у роботодавця лист-запрошення і повідомити його про необхідність подати спеціальну петицію (форма I-129) в імміграційну службу Америки.
 5. Студентська віза в СШАВіза для навчання у США є типом «F1» і оформляється тоді, коли аплікант планує навчання на території Сполучених Штатів. Важливо пам'ятати, що студентська віза в Америку виключає законне право на працевлаштування та проживання на території держави в термін пізніше, ніж через два місяці з дати закінчення навчання. До документаційного пакета для отримання візи для студентів у США в даному випадку додаються квитанція про оплату навчання (повністю або частково), а також лист з навчального закладу США про зарахування. Також, опорною інформацією для візового офіцера стануть відомості про фінансову спроможність самого заявника або його спонсора – коштів має вистачити на весь період проживання в Америці, після якого заявник зобов'язаний покинути країну.
 6. Транзитна віза в СШАТранзитна віза в Америку типу «C1» передбачає короткочасне, до одного місяця, перебування на території США і найчастіше оформлюється у випадках, коли один з аеро - або водних портів США є проміжним пунктом проходження.
 7. Віза моряка в СШАВіза в США для моряків типу «C1/D» оформляється для членів екіпажів, які зупиняються в доках для здійснення ремонтних робіт судна або ж слідують через водні кордони Америки до кінцевого пункту. Також прохачами морської візи до Америки можуть бути стюардеси, пілоти, персонал обслуговчого класу тощо. Американська морська віза не передбачає туристичні або гостьові візити до США.
 8. Медична віза в СШАВіза для лікування у США або віза для пологів у США оформлюється з метою лікування, проходження діагностичних заходів, пологів або санаторно-оздоровчих процедур на території Америки. Додатково, до основного переліку документів для отримання медичної візи в США для українців 2020 слід підготувати лист-підтвердження від медичного закладу, що є приймальником для прохача, актуальні аналізи, квитанцію про оплату послуг, висновок українського лікаря тощо. Обов'язковим і основним фактором для прийняття візовим офіцером позитивного рішення по затвержденню американської медичної візи є фінансова спроможність апліканта.
 9. Релігійна віза в СШАВіза в США для релігійних діячів  типу «R» видається суто представникам релігійних організацій для здійснення специфічної діяльності на території Америки. Йдеться про тимчасову роботу на благодійній основі (оплата будь-яким чином від американських організацій заборонена). Термін дії релігійної візи до Америки становить три роки, при цьому вона передбачає багаторазові відвідування держави. Прохач повинен відповідати ряду важливих вимог: бути членом визнаної в США конфесії, складатися в її лавах не менше ніж два роки, а також приїжджати на запрошення організації, яка не сплачує податки.
 10. Віза нареченої в США. Віза нареченого в США. Весільна віза в СШАВіза нареченої до США типу «К1» - є неімміграційним типом американської візи, а значить, не дає законних підстав для працевлаштування та проживання на території Сполучених Штатів. Американська віза нареченої оформляється в тому випадку, коли прохачка/прохач бажає вийти заміж або одружитися з громадянином/громадянкою США. Законодавством Америки чітко пропонуються правила – одруження в США має відбутися не пізніше, ніж через три місяці після прибуття в Америку апліканта. Клопотання на весільну візу до США для українців подається заздалегідь, а стандартний пакет документів доповнюється довідкою про сімейний стан, прямим або непрямим доказом відносин (фото/листування) зі стороною-приймальником, а також підтвердженням фінансової спроможності обох сторін.
 11. Віза для возз'єднання сім'ї в СШАСімейна віза у США оформляється в тому випадку, якщо один з членів подружжя легально проживає на території США, є громадянином цієї країни або має посвідку на проживання в Америці. З прохачем також можуть слідувати неповнолітні діти, а після прибуття в Америку, він повинен, в обов'язковому порядку, проживати на одній території зі стороною, яка є приймальником. Важливим фактором, в даному випадку, є підтвердження фінансової спроможності й доказ офіційного працевлаштування в Америці особи, що надає клопотання для отримання візи в США для воззєднання сімї.

Список документів для оформлення візи в США 2020 - повний перелік

 • Закордонний паспорт – також надаються ксерокопії сторінок, а сам документ має відповідати двум найважливішим вимогам: термін його дії повинен перевищувати період перебування в Америці на шість місяців і повинна залишатися хоча б одна чиста сторінка для позначок;
 • Фотографія – одна, кольорова, на білому фоні;
 • Підтвердження володіння нерухомим та рухомим майном (копії свідоцтв);
 • Чек про оплату консульського збору за візу в США;
 • Довідка про працевлаштування або проходження навчання на стаціонарному відділенні ВНЗ;
 • Доказ матеріальної спроможності (довідка про заробітну плату з місця роботи, виписка з балансового рахунку, з картки тощо.);
 • Підтвердження того, що заявник вже подав заяву на візу до США (видрук з сайту з унікальним 10-тизначным штрих-кодом);
 • Свідоцтва про народження неповнолітніх дітей.

Подавати документи для розгляду на отримання візи до Америки в Україні можна не раніше, ніж за три місяці до дати планованого від'їзду в США. Весь пакет документів на американську візу повинен бути перекладений на англійську мову та завірений у нотаріуса.

Зазначений вище перелік документів для американської візи 2020 може бути значно змінений і доповнений в залежності від того, якого саме типу оформляється віза до Америки для українців 2020. Наприклад, для медичної візи в США буде потрібно підтвердження діагнозу та проходження медичної комісії, для морської візи в США – професійне посвідчення і додатковий пакет документів, що підтверджують мету візиту в Штати, для робочої візи в США – запрошення від роботодавця, тощо. Актуалізувати документаційний пакет для того, щоб з максимальними шансами зробити візу в США в Україні без додаткових клопотів, вам допоможуть кваліфіковані та досвідчені міграційні фахівці візового центру «Віза-Світ».

Всі основні дані аплікантом вказуються при заповнені анкети на американську візу, спеціальної форми DS-160. Уточнювальні, більш розширені та додаткові питання візовий офіцер консульства США може, і вправі задати, під час очної співбесіди. В імміграційно-візовому агентстві «Віза-Світ» допоможуть підготуватися до каверзних і несподіваних діалогів, які запевнять міграційного експерта американського консульства в законності ваших намірів.

Термін оформлення візи в США для громадян України та візи США іноземцям складає до двох тижнів, після позитивної відповіді Посольства США готова американська віза 2020 буде доставлена апліканту за адресою за допомогою кур'єрської служби.

Вартість американської візи для громадян України 2020 - ціна послуг імміграційно-візового центру «Віза-Світ»

 • Пакет «Стартовий». Вартість – 50$. Включає експертну консультацію міграційного фахівця-практика, безпосередню допомогу в заповненні візової онлайн-анкети, а також запис на подачу документів в консульство США на той час, який зручно вам.
 • Пакет «Повний». Вартість – 90$. Включає: оцінку ймовірності позитивної відповіді посольства США, детальну консультацію фахівця по оформленню візи до США, допомогу та рекомендації з підготовки документаційного пакета, інструктування перед співбесідою, оплату консульського збору, складання і коригування плану поїздки, та інші послуги.

Термін оформлення візи в США в Україні становить п'ять робочих днів. Термін дії готового документу –  до 10 років.

Важливо! Обов'язковим до оплати є консульський збір за візу в США, який в ціну послуг візового центру «Віза-Світ» не входить. Для громадян України він становить від 160-ти до 265-ти американських доларів, залежно від типу американської візи. Консульський збір оплачується до моменту подачі документів в консульство США і призначення дати очної співбесіди. Переказ здійснюється у гривневому еквіваленті за актуальним, на момент оплати, курсом. Квитанцію слід додати до основного пакета документів на візу в США 2020. Уточнити актуальну вартість ви можете в режимі онлайн у чергового менеджера візового центру «Віза-Світ».

Як оформити американську візу після відмови - повторне отримання візи в США для українців

Відсоток отримання негативної відповіді з посольства Сполучених Штатів за запитами громадян України досить високий, однак, це не привід впадати у відчай – в імміграційно-візовому центрі «Віза-Світ» знають, як максимально підвищити ймовірність повторного отримання візи США! Скрупульозна перевірка документаційного пакета, збір та підготовка необхідних паперів, безпосередня допомога в заповненні візової анкети та консультація для впевненого та безпомилкового проходження очної співбесіди з візовим офіцером США – ми робимо все для того, щоб виключити ймовірність повторної відмови та отримати візу в Америку з максимальною ймовірністю!

Імміграція в США - практична допомога в переїзді в Америку від компетентних експертів візового центру «Віза-Світ»

Переїзд за кордон, у тому числі і в Сполучені Штати Америки, повинен починатися з ретельної підготовки всіх необхідних документів. Перш за все, для переїзду до США з України потрібні вагомі підстави, серед пріоритетних і найбільш значущих, на думку візових офіцерів Америки, є: працевлаштування в США за договором тривалої дії (роботодавець клопоче для прохача про видачу фахівцю візи для постійного проживання), возз'єднання сім'ї в Америці (громадянин США виступає в ролі прохача про видачу імміграційного дозволу на проживання в США для свого чоловіка/дружини й неповнолітніх дітей), а також отримання статусу біженця в США. Імміграційно-візовий центр «Віза-Світ» аналізує можливості кожного клієнта та прикладає максимум зусиль для отримання позитивного результату по процедурі оформлення візи в США для українців та іноземних громадян.

 

Мінімальна кількість відмов по візі в Америку для українців і максимальний комфорт кожного клієнта - так працює імміграційно-візовий центр «Віза-Світ»

Починаючи з оцінки шансів на позитивну відповідь посольства США по отриманню американської візи в Києві та закінчуючи доставкою вже готової візи в Америку 2020 – команда міграційних юристів і експертів «Visa-Svit» бере на себе весь спектр завдань по кожному, окремо взятому, клієнту! Більш того, за п'ятнадцятирічну практичну діяльність і безперестанну співпрацю з міграційною службою Америки, нам вдалося значно знизити відсоток відмов по візі в США для українців.

Відсутність посередників, справедливі ціни на візи в США, гарантія якісної підготовки документів для отримання американської візи, допомога в заповненні візової анкети в Америку та якісна консультація перед проходженням співбесіди, а також конфіденційність ваших даних – запорука того, що процес отримання американської візи в Україні у 2020 році не стане для вас витратним та трудомістким. Зв'яжіться з нашими консультантами вже зараз, щоб отримати відповіді на свої запитання, або залиште заявку для оформлення визи в США 2020 – ми завжди на зв'язку!


Для того, щоб отримати візу в США, вам необхідно всього 6 документів:

Закордонний паспорт

Копія сторінок громадянського паспорта

2 фотографії
3,5 х 4,5см (80% обличчя на білому фоні)

Документи про наявність рухомого та нерухомого майна (бажано)

Довідка з місця роботи на фірмовому бланку підприємства із зазначенням заробітної плати за останні півроку

Довідка з банку про наявність та рух грошових коштів за останні півроку

5 простих кроків для отримання візи США 2020

Зателефонуйте або напишіть нам та отримаєте безкоштовну консультацію по візі США

Надайте комплект необхідних документів на американську візу

Сплатіть аванс для початку роботи з оформлення візи США

Отримайте повний пакет документів для візи в Америку та оплатіть залишок

Подайте готові документи до консульства США та отримаєте бажану американську візу!

100% гарантія якості

Заповніть анкету на візу в США 2020 онлайн

ОСОБИСТА ІНФОРМАЦІЯ

1. Прізвище та ім'я (як в закордонному паспорті)
2. Міняли Ви прізвище? Вкажіть всі інші прізвища, які у Вас були (в т.ч. дівоче)
3. Дата народження
4. Місце народження (місто, країна)
5. Сімейний стан
6. Номер, серія українського паспорта
7. Ідентифікаційний номер
8. Адреса реєстрації (прописки), включаючи поштовий індекс
9. Фактична адреса проживання, включаючи поштовий індекс
10. Контактні телефони:
домашний:
рабочий:
мобільний:
11. E-mail
12. Номер, серія закордонного паспорта, місто видачі
13. Ваш/і закордонний/і паспорт/и був коли-небудь загублений/і або вкрадений/і?
ТакНі
Якщо так, вкажіть його/їх дані (номер, серію, період дії)

ПАСПОРТНІ ДАНІ

14. Серія та номер закордонного паспорта
Місто видачі
Дата видачі
Дата закінчення терміну дії

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОЇЗДКУ В США

15. Мета візиту в США
ТуризмБізнес поїздка/конференціяВ гості до друзів/родичівЛікуванняТранзитНавчанняРоботаВозз'єднання сім'їПосадка на судно
16. Дані про приймаючу сторону (якщо є):
Назва:
Прізвище Ім'я представника:
Адреса в США:
Номер телефону:
Адреса електронної пошти:
17. Можлива дата візиту в США
18. Як довго Ви плануєте пробути в США (кількість днів)?
19. Адреса перебування в США
20. Місця (міста, місцевості), які Ви плануєте відвідати в США
21. Хто оплачує поїздку в США?
СамостійноІнша людина (вкажіть ПІБ, адреса, телефон, електронна адреса, ким Вам доводиться)Інша компанія або організація (вкажіть її назву, адресу, телефон, електронну пошту і яке відношення до Вас вона має)

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОСІБ, ЯКІ БУДУТЬ СУПРОВОДЖУВАТИ ВАС У ПОЇЗДКИ В США

22. Хтось їде з Вами?
ТакНі
Якщо так, вкажіть ПІБ супроводжуючої особи
23. Ким вони Вам доводяться?

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОПЕРЕДНІ ВІЗИ ТА ПОЇЗДКИ У США

24. Чи були Ви раніше в США?
ТакНі
Якщо так, вкажіть дату останнього в'їзду, кількість днів перебування
25. Є чи були у Вас права на водіння авто в США?
26. Чи отримували Ви візу в США?
ТакНі
Якщо так, вкажіть дату видачі візи та номер візи
27. Зараз Ви запитуєте такий же тип візи, який був у Вас раніше?
28. Звертаєтеся за візою в тій же країні?
29. Здавали Ви в Візовому відділі при оформленні попередньої візи відбитки 10 пальців?
ТакНі
Якщо так, вкажіть, будь ласка, дату
30. Ваша американська віза була коли-небудь загублена або викрадена?
31. Вам коли-небудь було відмовлено в отриманні візи в США, було Ваша заява на отримання візи відхилено візовим офіцером в консульстві США?

РОДИНА

32. Прізвище та ім'я Вашого батька
33. Дата його народження (обов'язково)
34. Ваш батько знаходиться в США?
35. Прізвище та ім'я Вашої матері
36. Дата її народження (обов'язково)
37. Ваша мати знаходиться в США?
38. Чи є у Вас найближчі родичі в США, не включаючи батьків?
39. Чи є у Вас інші родичі в США?
40. Прізвище та ім'я Вашої дружини/чоловіка
41. Дата його/її народження
42. Національність
43. Місце народження
44. Адреса проживання
45. Місто, країна проживання

ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІД ВАШОЇ ДІЯЛЬНОСТІ НА ДАНИЙ ЧАС

46. Чи працюєте Ви в даний момент?
ТакНі
Якщо ні, уточніть
47. Повна офіційна назва (для студентів та школярів - назва навчального закладу)
48. Сфера діяльності компанії
49. Юридична адреса, включаючи індекс, номер телефону
50. Займана посада
51. Розмір місячної заробітної плати (якщо Ви працюєте)
52. Коротко опишіть Ваші посадові обов'язки

Інформація про попередні місця роботи, навчання
(стосується аплікантів-чоловіків у віці від 16 років)

53. Інформація про попереднє місце роботи (ТІЛЬКИ ЗА ОСТАННІ 5 РОКІВ):
(адреса, контактний телефон, посаду, прізвище та ім'я Вашого начальника, період роботи (дата, місяць, рік))
Коротко опишіть Ваші посадові обов'язки
54. Вкажіть навчальні заклади, які Ви коли-небудь відвідували/закінчували (назва, адреса, курс, період навчання)
Додаткова інформація
55. Вкажіть країни, які Ви відвідали за останні п'ять років
56. Вкажіть всі професійні, громадські, благодійні організації, в яких Ви перебуваєте, робите внески, а також з якими співпрацюєте
57. Чи є у Вас Social Security Number?
59. Чи перебували Ви на військову службу? (Якщо так, вкажіть країну, рід військ, ранг/звання, військову спеціальність, точні дати проходження служби)
60. Чи були Ви коли-небудь заарештовані або засуджені за злочини?

Ваше фото

Кольорова фотографія формату 5*5 (зроблена не раніше ніж за 6 місяців до подачі заяви). Фотографія повинна бути без обрамлень, кутів і овалів. Фон повинен бути білий або ж світлий. Положення голови - в центрі кадру. Кожен, хто подає документи на візу, в тому числі і діти, вписані в паспорт батьків, повинні мати електронне фото.
Дайте відповідь на невеликий перелік питань і дізнайтеся які ваші шанси на отримання візи
1. Яка основна мета вашої поїздки?
2. Чи є у вас запрошення або гарантії?
3. Вкажіть ваш вік?
4. Чи є у вас візи інших країн?
5. Ви збираєтеся їхати самостійно або з компанією?
6. Ви працюєте? Чи є можливість отримати виписку про доходи?
7. Чи є можливість надати довідку з банку про доходи?
8. Чи є у вас інші гарантії?
9. Чи володієте ви іноземними мовами?

Потрібна консультація?
Напишіть своє питання візовому фахівцю по США

Консультант

Наш головний офіс знаходиться в Києві.
Надаємо візові та імміграційні послуги громадянам усіх країн.

АДРЕСА

02660, м. Київ, вул. Попудренка, буд. 52, оф. 517 (М. Чернігівська)

ГРАФІК РОБОТИ

ПН-ПТ: з 09:00 до 19:00
СБ: з 10:00 до 15:00
НД: вихідний

Залишилися питання?
​Напишіть свій контактний номер в міжнародному форматі, вкажіть тип зв’язку і ми ​зателефонуємо вам найближчим часом!

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Brand Name
VISA-SVIT
Product Name
Віза в США
Price
USD 50
Product Availability
Available in Stock