Віза в США

Туристичний візит, реалізація ділових намірів по співробітництву з місцевими компаніями, народження дитини в сучасних медичних установах (пологи в США), проходження медичних процедур та лікування, участь в бізнес-конференціях, навчання, одруження - всі ці можливості, безперечно, відкриває наявність американського візового дозволу відповідної категорії. Суворе та упереджене ставлення міграційної служби цієї країни до відвідувачів є причиною досить високого відсотку відмов в отриманні візи США для українців, тому, варто завжди звертатись до компетентних візових фахівців по оформленню американських віз.

В нашому центрі візової підтримки працюють професійні експерти з багаторічним досвідом по роботі з американськими дозволами, кожному заявнику ми регулярно допомогаємо уникнути критичних помилок, ретельно підготуватись до всіх майбутніх процедур оформлення, правильно визначити категорію відповідної візи та, я к результат, в багато разів підвищити ймовірність позитивної відповіді по отриманню візи до Америки навіть після відмови.


Віза в США - ціна оформлення

Стартовий пакет (для українців / для іноземців)
Термін перебування/дії - до 10 років. Особиста подача
50$ / 90$
Термін оформлення: 5-7 днів

Експертна консультація візових фахівців

Заповнення візової анкети

Запис на подачу документів в посольство

Повний пакет (для українців / для іноземців)
Термін перебування/дії - до 10 років. Особиста подача
90$ / 150$
Термін оформлення: 5-7 днів

Експертна консультація візових фахівців, оцінка шансів отримання візи

Якісна підготовка документів, заповнення та роздрукування анкети

Запис на подачу документів в посольство

Інструктаж по проходженню співбесіди з візовим офіцером

Створення плану поїздки, підбір підстав та супутних документів: бронювання або викуп авіаквитків, круїзів, готелів, а також ваучерів на участь в конференціях, виставках, семінарах, тощо

Послуга з оплати консульського збору в банку

Супровід (за потребою) при подачі документів в посольство

Перевірка готовності, отримання та доставка паспорта з візою заявнику


Додатково оплачується:

160$ (консульський збір).

Категорії американських віз

Основні типи

 - B1/B2 (для відпочинку, туризму, бізнесу, відвідування спортивних змагань, медичного обстеження та лікування, в гості до рідних та близьких)
 - C (для транзиту)
 - C1/D (для членів екіпажів та обслуговуючого персоналу)
 - H/L/O/P/Q (для будь-якого виду роботи (заробітку): різноробочі, профільні фахівці, спортсмени, музиканти, діячі культури та мистецтва, наукові співробітникі, лектори та інші діячі)
 - R1 (для релігійних діячів)
 - J1 (для стажувань та проходження програм по обміну)
 - K1 (для нареченої та нареченого, для весілля)

 1. Туристична, типу «B2» - є найбільш поширеною та популярною серед прохачів, оскільки вона не тільки дає можливість відвідати туристичні локації Америки, але і дозволяє стати учасником різних соціальних та розважальних заходів, спортивних змагань з благодійною метою (без гонорару). При правильній підготовці документаційного пакету та успішному проходженні співбесіди з візовим офіцером посольства, заявник може розраховувати на гарантоване отримання туристичної візи, термін дії якої становить 10 років.
 2. Бізнес, типу «B1» - оптимальний для кандидатів, які хочуть відвідати ділові міроприємства або конференції, укласти договори з місцевими компаніями, стати учасниками форумів, семінарів, лекцій, тощо. Як доповнення до стандартного документаційного пакету, слід також підготувати документи, що підтверджують бронювання готелю на час візиту, запрошення від американського партнера (юридичної особи: організації, підприємства тощо) на офіційному бланку з мокрою печаткою.
 3. Гостьова - відноситься до типу «B2» та оформлюється прохачами, які хочуть зробити тимчасовий гостьовий візит в Америку до родичів або друзів. Термін перебування на території держави, в даному випадку, не перевищує 180 днів на рік, але більш конкретний період визначається міграційним співробітником прикордонної служби при перетині кордону в США. Для отримання дозволу гостьового типу, слід документально та в форматі очної співбесіди переконати візового офіцера у відсутності міграційних намірів (надати довідку з місця роботи, свідчення про володіння нерухомістю, тощо).
 4. Робоча – це один з найбільш складних для отримання типів дозволів, до яких візові офіцери ставляться найбільш упереджено. Категорії трудової візи у США типу Н1, Н2 і Н3, по суті, означають кваліфікацію апліканта – в першому випадку мова йде про заявників з вищою освітою, діячів мистецтва або науки, у другому – про робітників різних сезонних професій, в третьому – про візитерів, які планують поїздку для проходження курсів підвищення професійної кваліфікації чи перепідготовки. Для даного типу американської робочої візи необхідно додатково підготувати свідоцтва про освіту, сертифікати та ліцензії, заповнити додаткову анкету за формою ЕТА 9035, надати лист-запрошення від роботодавцяі та повідомити його про необхідність подати спеціальну петицію (форма I-129) в міграційну службу країни.
 5. Студентська - є категорією дозволу «F1» та оформлюється тоді, коли аплікант планує навчання на території Сполучених Штатів. Важливо пам'ятати, що студентська віза в Америку виключає законне право на працевлаштування та проживання на території держави на термін пізніше, ніж через 2 місяці з дати закінчення навчання. До документаційного пакету додаються квитанція про оплату навчання (повністю або частково), а також лист з навчального закладу про зарахування студента на навчальний курс. Також, опорною інформацією для візового офіцера стануть відомості про фінансову спроможність заявника або його спонсора – наявна кількість коштів має вистачити на весь період проживання в Америці, після якого заявник зобов'язаний покинути країну.
 6. Транзитна, типу «C1» - передбачає короткочасне, до одного місяця, перебування на території США та найчастіше оформлюється у випадках, коли один з аеро - або водних портів держави є проміжним пунктом проходження.
 7. Віза моряка (морська віза), типу «C1/D» - оформлюється для членів екіпажів, які зупиняються в доках для здійснення ремонтних робіт судна або ж слідують через водні кордони Америки до кінцевого пункту. Також, прохачами морської візи до Америки можуть бути стюардеси, пілоти, персонал обслуговчого класу, тощо. Дозвіл не передбачає туристичні або гостьові візити до країни.
 8. Медична (віза для лікування) або віза для пологів у США - оформлюється з метою проходження лікування, діагностичних заходів, пологів або санаторно-оздоровчих процедур на території Америки. Додатково, до основного переліку документів, слід підготувати лист-підтвердження від медичного закладу, що є приймальником, актуальні довідки про здачу аналізів, квитанцію про оплату послуг, висновок українського лікаря, тощо. Обов'язковим і основним фактором для прийняття візовим офіцером позитивного рішення по затвержденню є фінансова спроможність апліканта.
 9. Релігійна (віза для релігійних діячів),  типу «R» - видається представникам релігійних організацій для здійснення специфічної діяльності на території держави. Йдеться про тимчасову роботу на благодійній основі (оплата будь-яким чином від місцевих організацій заборонена). Термін дії релігійного дозволу становить 3 роки, при цьому він передбачає багаторазові відвідування країни. Прохач повинен відповідати ряду важливих вимог: бути членом визнаної в Америці конфесії та знаходитись в її лавах не менше ніж 2 роки, а також приїжджати на запрошення організації, яка не є прибутковою і не сплачує податки.
 10. Віза нареченої/нареченого (весільна віза), типу «К1» - є неімміграційним типом американської візи, а значить, не дає законних підстав для працевлаштування та проживання на території Сполучених Штатів. Американська віза нареченої оформлюється в тому випадку, коли прохачка бажає вийти заміж з місцевим громадянином. Законодавством Америки чітко прописані правила – одруження має відбутись не пізніше, ніж через 3 місяці після прибуття в Америку. Клопотання на весільну візу для українців подається заздалегідь, а стандартний пакет документів доповнюється довідкою про сімейний стан, прямим або непрямим доказом відносин (фото/листування/повідомлення/тощо) зі стороною-приймальником, а також підтвердженням фінансової спроможності обох сторін.
 11. Віза для возз'єднання сім'ї (сімейна віза) - оформлюється в тому випадку, якщо один з членів подружжя легально проживає на території держави, є громадянином або має посвідку на проживання в Америці. З прохачем також можуть слідувати неповнолітні діти, а після прибуття в країну, він повинен, в обов'язковому порядку, проживати на одній території зі стороною, яка є приймальником. Важливим фактором, в даному випадку, є підтвердження фінансової спроможності й доказ офіційного працевлаштування в Америці особи, що надає клопотання для для возз’єднання сім’ї.

Необхідні документи

 • Закордонний паспорт. Також надаються ксерокопії сторінок, а сам документ має відповідати двум найважливішим вимогам: термін його дії повинен перевищувати плануємий період перебування в Америці на 6 місяців, повинна залишатись хоча б одна чиста сторінка для позначок;
 • Фотографія (одна, кольорова, 80% обличчя на білому фоні);
 • Підтвердження володіння нерухомим та рухомим майном (копії свідоцтв);
 • Чек про оплату консульського збору за візу в США;
 • Довідка про працевлаштування або проходження навчання на стаціонарному відділенні ВНЗ;
 • Доказ матеріальної спроможності (довідка про заробітну плату з місця роботи, виписка з балансового рахунку, з картки тощо.);
 • Підтвердження того, що заявник вже подав заяву на візу до США (видрук з сайту з унікальним 10-тизначным штрих-кодом);
 • Свідоцтва про народження неповнолітніх дітей.

Подавати документи в посольство можна не раніше, ніж за 3 місяці до дати планованого від'їзду. Весь комплект документації повинен бути перекладений на англійську мову та завірений у нотаріуса.

Зазначений вище перелік документів може бути значно змінений та доповнений, в залежності від того, якої категорії оформлюється віза до Америки. Наприклад, для медичної візи буде потрібно підтвердження діагнозу та проходження медичної комісії, для морської візи – професійне посвідчення і додатковий пакет документів, що підтверджують мету візиту в Штати, для робочої візи – запрошення від роботодавця. Актуалізувати документаційний пакет для того, щоб з максимальними шансами отримати дозвільний документ в Україні, вам допоможуть кваліфіковані та досвідчені міграційні фахівці нашого візового центру.

Всі основні дані про заявника вказуються при заповнені анкети на американську візу спеціальної форми - DS-160. Уточнювальні, більш розширені та додаткові питання візовий офіцер посольства може задати під час очної співбесіди. Наші фахівці кваліфіковано допоможуть підготуватись до будь-яких несподіваних діалогів, які запевнять міграційного експерта в законності та правдивості ваших намірів.

Термін оформлення візи в США для громадян України та іноземців складає до 2 тижнів, після позитивної відповіді посольства, паспорт з візою буде доставлений заявнику за допомогою кур'єрської служби.

Віза в Америку для українців

 • Пакет «Стартовий». Вартість – 50$. Включає експертну консультацію міграційного фахівця-практика, безпосередню допомогу в заповненні візової онлайн-анкети, а також запис на подачу документів в посольство на обумовлений час.
 • Пакет «Повний». Вартість – 90$. Включає: оцінку ймовірності позитивної відповіді посольства, детальну консультацію фахівця, допомогу та рекомендації з підготовки документаційного пакета, інструктування для успішного проходження співбесіди, оплату консульського збору, складання та коригування плану поїздки, інші послуги.

Термін оформлення візового дозволу в Україні становить 5-7 робочих днів. Термін дії готового документу –  до 10 років.

Обов'язковим до оплати є консульський збір, який в ціну послуг не входить. Для громадян України він становить від 160 до 265 американських доларів, залежно від типу американської візи. Консульський збір оплачується до моменту подачі документів в посольство і призначення дати очної співбесіди. Переказ здійснюється у гривневому еквіваленті за актуальним, на момент оплати, курсом. Квитанцію слід обов'язково додати до основного пакету документів.

Віза після відмови

Відсоток отримання негативної відповіді з посольства Сполучених Штатів за запитами громадян України досить високий, однак, це не привід впадати у відчай – в імміграційно-візовому центрі «Віза-Світ» експерти по роботі з американським посольством нададуть поради та допоможуть максимально підвищити ймовірність повторного отримання візи в США. Скрупульозна перевірка документаційного пакета, збір та підготовка необхідних формулярів, безпосередня допомога в заповненні візової анкети та консультація для впевненого та безпомилкового проходження очної співбесіди з візовим офіцером - ми зробимо все для того, щоб виключити ймовірність повторної відмови та отримати візу в Америку з максимальною ймовірністю!

Віза в США через Польщу

Досвідчені візові фахівці допоможуть отримати візу в США в Польщі (Варшава, Краків) з максимальними шансами!
Згідно нашої статистики за 2019 рік: з 1218 заявників, які подали документи в Польщі - 1023 отримали американську візу (84%)!

Вартість оформлення: 300 usd.
В ціну входить:
1. Робоче (сезонне) запрошення для оформлення робочої візи в Польщу категорії «D-05a» (Oświadczenie для сезонних робіт) без проходження карантину (обсервації): терміном на 9 місяців - до кінця поточного року або + 9 місяців (з доплатою).
Можна здійснити в'їзд в Польщу без візи, при наявності біометричного паспорту та запрошення.
2. Формування повного комплекту необхідної документації для подачі.
3. Якісна підготовка до співбесіди з візовим офіцером консульства.
4. Запис на будь-які (в т.ч. найближчі) дати - можливо через 1-3 дні.

Додатково оплачується консульський збір (online): 160 usd.
Важливо! Співбесіду потрібно проходити на англійській або польській мові.
 

Еміграція в США

Перетин кордону будь-якої держави з метою еміграції, у тому числі і в Сполучені Штати Америки, повинен починатись з ретельної підготовки всіх необхідних документів, які надаються міграційним службовцям та співробітникам прикордонної служби. Перш за все, для переїзду в Америку потрібні вагомі підстави. Серед пріоритетних і найбільш значущих, на думку візових офіцерів посольства, є: працевлаштування в країні за договором тривалої дії (роботодавець клопоче про видачу фахівцю візи для постійного проживання), возз'єднання сім'ї (громадянин США виступає в ролі прохача про видачу імміграційного дозволу на проживання для свого чоловіка/дружини й неповнолітніх дітей), а також отримання статусу біженця. Наші досвідчені фахівці проаналізують можливості кожного клієнта та прикладуть максимум зусиль для отримання позитивного результату.

 

Переваги співробітництва з імміграційно-візовим центром «Віза-Світ»

Починаючи з оцінки шансів на позитивну відповідь посольства по отриманню американської візи в Києві та закінчуючи доставкою вже готового дозволу – команда міграційних юристів і експертів «Visa-Svit» бере на себе весь спектр завдань по кожному, окремо взятому, заявнику. Більш того, за багаторічну діяльність та довгу співпрацю з посольством Америки, нам вдалося значно знизити відсоток відмов для українців та іноземних громадян.

Відсутність посередників, доступні ціни, гарантія якісної підготовки документів, допомога в заповненні візової анкети та кваліфікована консультація для проходження співбесіди, а також збереження конфіденційності даних заявників – це запорука того, що процедура отримання американської візи в Україні для кожного бажаючого не стане витратним та трудомістким завданням.


Необхідні документи

Закордонний паспорт

1 фотографію в електронному вигляді
5,0 х 5,0 см (80% обличчя на білому фоні)

Документи про наявність рухомого та нерухомого майна (бажано)

Довідка з місця роботи на фірмовому бланку підприємства із зазначенням заробітної плати за останні півроку

Довідка з банку про наявність та рух грошових коштів за останні півроку

Замовити тур online від провідного туроператора
зі знижкою 5% Замовити тур
Етапи співробітництва

Залишіть заявку та отримайте консультацію експерта

Надайте комплект необхідних документів

Сплатіть аванс для початку роботи

Отримайте сформований комплект документів та оплатіть залишок

Подайте підготовлену документацію в посольство США та отримайте паспорт з візою

100% гарантія якості

Заповніть візову анкету

ОСОБИСТА ІНФОРМАЦІЯ

1. Прізвище та ім'я (як в закордонному паспорті)
2. Міняли Ви прізвище? Вкажіть всі інші прізвища, які у Вас були (в т.ч. дівоче)
3. Дата народження
4. Місце народження (місто, країна)
5. Сімейний стан
6. Номер, серія українського паспорта
7. Ідентифікаційний номер
8. Адреса реєстрації (прописки), включаючи поштовий індекс
9. Фактична адреса проживання, включаючи поштовий індекс
10. Контактні телефони:
домашний:
рабочий:
мобільний:
11. E-mail
12. Номер, серія закордонного паспорта, місто видачі
13. Ваш/і закордонний/і паспорт/и був коли-небудь загублений/і або вкрадений/і?
ТакНі
Якщо так, вкажіть його/їх дані (номер, серію, період дії)

ПАСПОРТНІ ДАНІ

14. Серія та номер закордонного паспорта
Місто видачі
Дата видачі
Дата закінчення терміну дії

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОЇЗДКУ В США

15. Мета візиту в США
ТуризмБізнес поїздка/конференціяВ гості до друзів/родичівЛікуванняТранзитНавчанняРоботаВозз'єднання сім'їПосадка на судно
16. Дані про приймаючу сторону (якщо є):
Назва:
Прізвище Ім'я представника:
Адреса в США:
Номер телефону:
Адреса електронної пошти:
17. Можлива дата візиту в США
18. Як довго Ви плануєте пробути в США (кількість днів)?
19. Адреса перебування в США
20. Місця (міста, місцевості), які Ви плануєте відвідати в США
21. Хто оплачує поїздку в США?
СамостійноІнша людина (вкажіть ПІБ, адреса, телефон, електронна адреса, ким Вам доводиться)Інша компанія або організація (вкажіть її назву, адресу, телефон, електронну пошту і яке відношення до Вас вона має)

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОСІБ, ЯКІ БУДУТЬ СУПРОВОДЖУВАТИ ВАС У ПОЇЗДКИ В США

22. Хтось їде з Вами?
ТакНі
Якщо так, вкажіть ПІБ супроводжуючої особи
23. Ким вони Вам доводяться?

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОПЕРЕДНІ ВІЗИ ТА ПОЇЗДКИ У США

24. Чи були Ви раніше в США?
ТакНі
Якщо так, вкажіть дату останнього в'їзду, кількість днів перебування
25. Є чи були у Вас права на водіння авто в США?
26. Чи отримували Ви візу в США?
ТакНі
Якщо так, вкажіть дату видачі візи та номер візи
27. Зараз Ви запитуєте такий же тип візи, який був у Вас раніше?
28. Звертаєтеся за візою в тій же країні?
29. Здавали Ви в Візовому відділі при оформленні попередньої візи відбитки 10 пальців?
ТакНі
Якщо так, вкажіть, будь ласка, дату
30. Ваша американська віза була коли-небудь загублена або викрадена?
31. Вам коли-небудь було відмовлено в отриманні візи в США, було Ваша заява на отримання візи відхилено візовим офіцером в консульстві США?

РОДИНА

32. Прізвище та ім'я Вашого батька
33. Дата його народження (обов'язково)
34. Ваш батько знаходиться в США?
35. Прізвище та ім'я Вашої матері
36. Дата її народження (обов'язково)
37. Ваша мати знаходиться в США?
38. Чи є у Вас найближчі родичі в США, не включаючи батьків?
39. Чи є у Вас інші родичі в США?
40. Прізвище та ім'я Вашої дружини/чоловіка
41. Дата його/її народження
42. Національність
43. Місце народження
44. Адреса проживання
45. Місто, країна проживання

ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІД ВАШОЇ ДІЯЛЬНОСТІ НА ДАНИЙ ЧАС

46. Чи працюєте Ви в даний момент?
ТакНі
Якщо ні, уточніть
47. Повна офіційна назва (для студентів та школярів - назва навчального закладу)
48. Сфера діяльності компанії
49. Юридична адреса, включаючи індекс, номер телефону
50. Займана посада
51. Розмір місячної заробітної плати (якщо Ви працюєте)
52. Коротко опишіть Ваші посадові обов'язки

Інформація про попередні місця роботи, навчання
(стосується аплікантів-чоловіків у віці від 16 років)

53. Інформація про попереднє місце роботи (ТІЛЬКИ ЗА ОСТАННІ 5 РОКІВ):
(адреса, контактний телефон, посаду, прізвище та ім'я Вашого начальника, період роботи (дата, місяць, рік))
Коротко опишіть Ваші посадові обов'язки
54. Вкажіть навчальні заклади, які Ви коли-небудь відвідували/закінчували (назва, адреса, курс, період навчання)
Додаткова інформація
55. Вкажіть країни, які Ви відвідали за останні п'ять років
56. Вкажіть всі професійні, громадські, благодійні організації, в яких Ви перебуваєте, робите внески, а також з якими співпрацюєте
57. Чи є у Вас Social Security Number?
59. Чи перебували Ви на військову службу? (Якщо так, вкажіть країну, рід військ, ранг/звання, військову спеціальність, точні дати проходження служби)
60. Чи були Ви коли-небудь заарештовані або засуджені за злочини?

Ваше фото

Кольорова фотографія формату 5*5 (зроблена не раніше ніж за 6 місяців до подачі заяви). Фотографія повинна бути без обрамлень, кутів і овалів. Фон повинен бути білий або ж світлий. Положення голови - в центрі кадру. Кожен, хто подає документи на візу, в тому числі і діти, вписані в паспорт батьків, повинні мати електронне фото.
Дайте відповідь на невеликий перелік питань і дізнайтеся які ваші шанси на отримання візи
1. Яка основна мета вашої поїздки?
2. Чи є у вас запрошення або гарантії?
3. Вкажіть ваш вік?
4. Чи є у вас візи інших країн?
5. Ви збираєтеся їхати самостійно або з компанією?
6. Ви працюєте? Чи є можливість отримати виписку про доходи?
7. Чи є можливість надати довідку з банку про доходи?
8. Чи є у вас інші гарантії?
9. Чи володієте ви іноземними мовами?

Потрібна консультація?
Задайте питання візовому фахівцю по США

Консультант

Надаємо візові та міграційні послуги громадянам усіх країн

АДРЕСА

02094, м. Київ, вул. Попудренка, 52 (М. Чернігівська)

ГРАФІК РОБОТИ

ПН-ПТ: з 10:00 до 19:00
СБ: з 10:00 до 15:00
НД: вихідний

Залишились питання?
​Напишіть свій контактний номер в міжнародному форматі, вкажіть тип зв’язку і наш спеціаліст ​зателефонує вам найближчим часом

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Brand Name
VISA-SVIT
Product Name
Віза в США
Price
USD 50
Product Availability
Available in Stock