Віза в Китай для українців та іноземних громадян з видом на проживання в Україні

Віза в Китай з гарантією!

Китай - одна з найдревніших колисок культур стародавніх цивілізацій. За офіційними даними за минулий рік, КНР є найбільшою країною світу з населенням понад 1,5 млрд чоловік. На сьогоднішній день, Китайська Народна Республіка все більш привертає пильну увагу любителів подорожей та туризму, а також охочих навчатись новим технологіям та просувати або створювати свій бізнес в цій країні. Кількість різноманітних знакових архітектурних споруд та історичних пам'яток в країні вразить самих витончених та вимогливих дослідників культурної спадщини. Також, держава є досить великим ринком в масштабах світового рівня. Незважаючи на різноманітність націй, народностей, релігій і культур а також передового технологічного розвитку, в Китаї збереглася унікальна первозданність за рахунок дбайливого збереження історичної спадщини країни.
Чи потрібна віза в Китай? Чи потрібна віза в Китай для українців? Як і для громадян більшості країн світу, віза в Китай для українців є необхідна, незалежно від мети відвідування країни. Існує безліч складнощів, з якими стикаються ті, хто хоче отримати візу в Китай самостійно, а потім, отримавши відмову та зневірившись у своїх силах, часто забуває про поїздку в КНР надовго. Тому, ми наполегливо рекомендуємо вам цінувати власні сили і час, не ризикувати даремно, звернутися в перевірене роками візове агентство з досвідом роботи по оформленню віз до Китаю, а саме, в наш імміграційно-візовий центр «Віза-світ», де працюють досвідчені візові фахівці.


Віза в Китай - ціна оформлення китайської візи в Україні

Прискорення терміну готовності візи (за 3 роб.дні) + 50$
Подача документів в консульство Китая: пн. та сер.

Туристична віза в Китай (термін перебування/дії)
Стандарт / Гарантія
190$/250$ (30/90); 250$/300$ (15+15/180); 290$/350$ (15+15/180)
Термін оформлення: 3-7 днів

Термін перебування/дії: на вибір

Подача документів в посольство Китаю без присутності

В чистий паспорт без наявності віз!

Експертна консультація фахівця по Китаю

Якісне заповнення анкети на візу в Китай

Формування повного пакету документів на китайську візу в Україні

Підбір та бронювання квитків на проїзд, готелю, тощо

Послуга з оплати консульського збору в банку

Бізнес віза в Китай
при наявності запрошення від партнера
200$/250$ (30/90); 250$/300$ (15+15/180); 250$/300$ (30+30/180); 350$/400$ (мульти: 12 раз х (30-45-60)/365)
Термін оформлення: 3-7 днів

Термін перебування/дії: на вибір

Подача документів в посольство Китаю без присутності

В чистий паспорт без наявності віз!

Якісне заповнення анкети на візу в Китай

Офіційне запрошення приймаючої сторони

Формування повного пакету документів на китайську візу в Україні

Підбір та бронювання квитків на проїзд, готелю, тощо

Послуга з оплати консульського збору в банку

Бізнес віза в Китай
Без наявності запрошення
350$/400$ (30/90); 390$/450$ (15+15/180); 390$/450$ (30+30/180); 590$/650$ (мульти: 12 раз х (30-45-60)/365)
Термін оформлення: 3-7 днів

Термін перебування/дії: на вибір

Подача документів в посольство Китаю без присутності

В чистий паспорт без використаних віз!

Експертна консультація фахівця по Китаю

Якісне заповнення анкети на візу в Китай

Офіційне запрошення приймаючої сторони

Формування повного пакету документів на китайську візу в Україні

Підбір та бронювання квитків на проїзд, готелю, тощо

Послуга з оплати консульського збору в банку

Отримати візу в Китай в Україні

Чи потрібна віза в Китай? Чи потрібна віза в Китай для українців? Щоб отримати візу в Китай для українців недорого і якомога швидше, необхідно звертатися за допомогою до досвідчених візових фахівців. Звичайно, віза в Китай самостійно теж можлива: але для її оформлення треба мати необхідні знання та навички. Саме тому, в імміграційно-візовому агентстві «Віза-Світ», щоб оформити візу в Китай 2020, працює ціла команда професійних візових фахівців, більшість з яких тісно пов'язані з цією країною і, в свій час, жили або працювали там. Іміграційно-візовий центр «Віза-Світ» має багаторічний досвід роботи з посольством КНР, саме тому ви з максимальним ступенем ймовірності зможете з максимальними шансами або гарантовано отримати візу в Китай для українців 2020.

Подача документації в посольство Китаю в Києві здійснюється тільки три рази на тиждень, тому варто приділяти особливу увагу кожному типу візи в Китай. Наші фахівці якнайкраще розберуться у всіх тонкощах вимог оформлення китайської візи саме у вашому індивідуальному випадку. Вам потрібно буде надати лише загальноприйнятий пакет документів, а саме:

 • закордонний паспорт в оригінальному вигляді, дійсність якого повинна бути не менше 6-ти місяців з моменту виїзду з Китаю, а також має бути мінімум 2-і чисті сторінки в паспорті без будь яких відміток;
 • копія громадянського паспорта абсолютно всіх сторінок (чистих в тому числі);
 • при наявності другого закордонного паспорта також необхідні копії абсолютно всіх сторінок (чистих в тому числі);
 • фото 3,5х4,5 (фон – білий);
 • довідка про роботу або в разі відсутності роботи надати виписку про стан банківського рахунку;
 • заповнена анкета.

Візи в Китай для українців - категорії

Існує 12 різновидів віз в Китай для її відвідування, тому доцільніше буде обговорити всі тонкощі та мету вашої поїздки з візовими фахівцями «Віза-Світ» заздалегідь, які підкажуть, яка категорія візи в Китай для українців 2020 найбільше підійде саме у вашій ситуації. Найбільшим попитом користується віза категорій L, X1, Z:

 • L – туристична віза в Китай;
 • X1 (для довгострокового навчання від 180 днів) і X2 (для короткострокового навчання в КНР) – студентська віза в Китай;
 • Віза категорії Z (найбільш затребувана) - робоча віза в Китай (немає поділу на довгострокову і короткострокову).

Період дії візи в Китай залежить від планованої тривалості перебування в Піднебесній, а також від мети знаходження в країні.

Крім того, є деякі особливості відкриття візи в Китай 2019 для різних регіонів країни. Наприклад, для того, щоб здійснити туристичний візит в Гонконг (терміном перебування до двох тижнів) віза в Гонконг не потрібна, але необхідний мінімальний пакет документів та заповнена анкета. Та ж вимога для прагнучих побувати в Тибеті. Отримання візи в Китай для українців є оптимальним варіантом, оскільки китайська віза дозволяє відвідувати і цей регіон. У консульстві КНР існує і спеціальна термінова віза в Китай, яку можна оформити менш ніж за 7 днів.

Звернувшись в наше візове агентство, ви зможете оформити візу в Китай 2020 максимально швидко і якісно, при цьому заощаджуючи свій час і фінанси. Оформлення китайської візи для українців здійснюється в Києві. Залишайте свою заявку на нашому сайті, пишіть запит на електронну адресу або телефонуйте нашим візовим фахівцям для отримання безкоштовних консультацій і ми зробимо все можливе для того, щоб ви могли отримати візу в Китай 2020 швидко і недорого!

Особливості оформлення віз в Китай

У нашому імміграційно-візовому центрі «Віза-Світ» можна оформити будь-яку візу в Китай, в залежності від побажань і потреб клієнта. Всі документи оформляються в найкоротші терміни. Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені, що отримаєте тільки актуальну інформацію щодо пакету документів, який належить оформити. Політика Китаю по відношенню до України постійно змінюється, тому необхідно завжди бути в курсі всіх нововведень. Отже, в нашому візовому агентстві ви зможете оформити такі види китайських віз:

 • Гостьова віза в Китай. Для отримання гостьової китайської візи, вам необхідна наявність запрошення з боку родичів або друзів, які проживають в КНР. Крім того, воно повинно бути обов'язково завірене відомством у справах іноземців. Запрошуюча сторона повинна гарантувати своєчасне повернення гостя додому, а також умови для його проживання на час перебування в країні. Якщо приймаюча сторона бере всі витрати на проїзд, проживання та харчування іноземця на себе, оформити китайську візу для відвідування родичів буде набагато простіше. У разі, коли аплікант має наміру оплачувати витрати на поїздку самостійно, необхідно довести, що він платоспроможний, в цьому випадку оформлення візи займає більше часу. Слід пам'ятати, що навіть в оформленні гостьової візи в КНР можуть відмовити, тому щоб уникнути втрати часу і грошей рекомендуємо звернутися до професіоналів нашої компанії.
 • Бізнес віза в Китай. Ділова віза в Китай необхідна всім, хто виконує разові або регулярні ділові поїздки в країну. Найчастіше, дана віза є багаторазовою - тобто, дає право на необмежену кількість поїздок протягом конкретного періоду. При цьому, у відвідуваного є право на перебування країні протягом 1 або 2 місяців. Такий варіант дуже зручний для ділових людей, які співпрацюють з китайськими компаніями, постачальниками і покупцями, а також часто ведуть переговори з уже наявними партнерами. Звертаючись до нас, Ви можете бути повністю впевнені в тому, що службова віза в Китай буде оформлена якісно і в найкоротші терміни.
 • Туристична віза в Китай. Це найпоширеніший тип китайської візи, який можуть оформити всі, хто бажає відпочити в цій країні, ознайомитися з визначними пам'ятками, культурою і традиціями цього древнього народу, придбати подарунки і сувеніри, і отримати незабутні враження. Туристична віза в Китай для українців дає можливість на дворазове відвідування і перебування в країні протягом 30 днів. Однак, якщо одного місяця вам не вистачило, завжди можна відвідати міграційну службу і попросити продовжити візу, надавши необхідний пакет документів. У цьому питанні зазвичай не виникає ніяких проблем.

Багато людей, які вперше збираються відвідати Піднебесну, часто не знають, як отримати візу в Китай: самостійно, чи за допомогою візових фахівців, які документи необхідно зібрати і що слід врахувати при їх наданні до посольства Китаю в Києві. Досвідчені співробітники нашого візового агентства візьмуть всі турботи на себе і виконають роботу в найкоротші терміни для того, щоб ви отримали візу в Китай в Україні швидко і без зайвих проблем!

Віза в Китай - ціна

Сьогодні Китай користується величезною популярністю серед туристів і ділових людей. І це не дивно - велика кількість пам'яток культури вразить навіть найдосвідченіших мандрівників, а безліч всіляких підприємств дозволить налагодити вигідне співробітництво і відкрити власний бізнес. Віза в Китай, ціна якої цілком доступна більшості бажаючих, відкриває перед кожною людиною цілий ряд можливостей: дізнатися більше про історію та розвиток країни, відвідати рідних і друзів, знайти вигідних партнерів для ведення бізнесу.

У візовому агентстві «ВІЗА-СВІТ» віза в Китай (Київ) буде оформлена професійно і в максимально стислі терміни. Ціни наших послуг доступні для кожного клієнта.


Для отримання візи в Китай 2020​ необхідно всього 5 документів:

Закордонний паспорт

Копія сторінок громадянського паспорта

2 фотографії
3,5 х 4,5см (80% обличчя на білому фоні)

Довідка з місця роботи
(якщо маєте)

Довідка з банку
(якщо маєте)

5 простих кроків для отримання візи в Китай

Зателефонуйте або напишіть нам та отримаєте безкоштовну консультацію фахівця по Китаю

Надайте комплект необхідних документів на китайську візу в Україні

Сплатіть аванс для початку роботи з оформлення візи в Китай для українців

Отримайте повний пакет документів на візу до Китаю та оплатіть залишок

Ми подамо ваш готовий пакет документів в посольство Китаю в Києві та ви отримаєте бажану візу в Китай!

100% гарантія якості

Заповніть анкету на візу в Китай онлайн

1. Країна призначення
2. Міста, які Ви плануєте відвідати
3. Дати поїздки
4. Мета поїздки:
ТуризмВ гості до друзів/родичівБізнес поїздкаТранзитПосадка на судноРоботаНавчанняВозз'єднання сім'ї
5. На який термін Ви плануєте оформляти візу?
Один в'їздДва в'їздиМульти віза (180 днів, 1 рік і т.п.)
6. Прізвище та ім'я (як в закордонному паспорті)
7. Чи міняли прізвище та ім'я?
ТакНі
Якщо так, вкажіть, попередні прізвища та імена
8. Адреса проживання (вулиця, номер будинку, номер квартира, область, населений пункт, країна, індекс)
9. Адреса прописки (вулиця, номер будинку, номер квартира, область, населений пункт, країна, індекс)
10. Номер телефону
11. Електронна адреса
12. Ідентифікаційний номер
13. Номер внутрішнього паспорта
14. Дата народження
15. Країна, область, місто народження
16. Громадянство
17. Чи міняли Ви громадянство?
ТакНі
Якщо так, вкажіть, будь ласка, попередні громадянства
18. Сімейний стан
19. Дані про роботу/навчання:
Назва організації, в якій Ви працюєте/навчаєтесь
Адреса організації, в якій Ви працюєте/навчаєтесь
Номер телефону організації, в якій Ви працюєте/навчаєтесь
Електронна адреса організації, в якій Ви працюєте/навчаєтесь
Посада
20. Дані про запрошуючу сторону:
ФІО/назва запрошуючої особи/організації
Відношення до Вас (родич, друг, інше (уточнити))
Дата народження
Адреса
Номер телефону (мобильний/стаціонарний)
Електронна адреса
21. Візи, які були видані Вам раніше (дати дії, країна)
22. Здавали Ви відбитки пальців при оформленні візи?
ТакНі
Якщо так, вкажіть, будь ласка, дату та Посольство
23. Відмовляли Вам у видачі візи в будь-яку країну?
ТакНі
Якщо так, вкажіть, будь ласка, дату і Посольство
24. Чи є у Вас родинні зв'язки з громадянами ЄС?
ТакНі
Якщо так, вкажіть, будь ласка (ПІБ (як в закордонному паспорті), Дата народження, Громадянство, Серія та номер паспорта, Відношення до Вас):
25. Хто оплачує Вашу подорож?
СамостійноІнша людинаІнша організація
26. Хто з Ваших родичів залишається на території України, під час Вашої подорожі (мама/тато, рідні брат/сестра, син/донька)? Вкажіть, будь ласка, ПІБ, дату народження, місце народження, місто перебування:
27. Чи володієте Ви будь-якої нерухомістю?
ТакНі
Вкажіть, будь ласка, тип рухомого/нерухомого майна, який документ у Вас є?

Ваше фото

Дайте відповідь на невеликий перелік питань і дізнайтеся які ваші шанси на отримання візи
1. Яка основна мета вашої поїздки?
2. Чи є у вас запрошення або гарантії?
3. Вкажіть ваш вік?
4. Чи є у вас візи інших країн?
5. Ви збираєтеся їхати самостійно або з компанією?
6. Ви працюєте? Чи є можливість отримати виписку про доходи?
7. Чи є можливість надати довідку з банку про доходи?
8. Чи є у вас інші гарантії?
9. Чи володієте ви іноземними мовами?

Потрібна консультація?
Напишіть своє запитання візовому фахівцю по Китаю

Консультант

Наш головний офіс знаходиться в Києві.
Надаємо візові та імміграційні послуги громадянам усіх країн світу.

АДРЕСА

02660, м. Київ, вул. Попудренка, буд. 52, оф. 517 (М. Чернігівська)

ГРАФІК РОБОТИ

ПН-ПТ: з 09:00 до 19:00
СБ: з 10:00 до 15:00
НД: вихідний

Залишилися питання?
​Напишіть свій контактний номер в міжнародному форматі, вкажіть тип зв’язку і ми ​зателефонуємо вам найближчим часом!

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Brand Name
VISA-SVIT
Product Name
Віза в Китай
Price
USD 50
Product Availability
Available in Stock