Віза в Китай для українців та іноземних громадян з видом на проживання в Україні

Китай - одна з найдревніших колисок культур стародавніх цивілізацій. За останніми офіційними даними, КНР є найбільшою країною світу з населенням понад 1,5 млрд чоловік. На сьогоднішній день, Китайська Народна Республіка все більш привертає пильну увагу любителів подорожей та туризму, а також охочих навчатись новим технологіям та просувати або створювати свій бізнес в цій країні. Кількість різноманітних знакових архітектурних споруд та історичних пам'яток в країні вразить самих витончених та вимогливих дослідників культурної спадщини. Також, держава є досить великим ринком в масштабах світового рівня. Незважаючи на різноманітність націй, народностей, релігій і культур а також передового технологічного розвитку, в Китаї збереглася унікальна первозданність за рахунок дбайливого збереження історичної спадщини країни.
Чи потрібна віза в Китай? Чи потрібна віза в Китай для українців? Як і для громадян більшості країн світу, віза в Китай для українців є необхідна, незалежно від мети відвідування. Існує безліч складнощів з якими стикаються ті, хто хоче оформити візу в Китай самостійно, а потім, отримавши відмову та зневірившись у своїх силах, часто забуває про поїздку в КНР надовго. Тому, ми наполегливо рекомендуємо вам цінувати власні сили і час, не ризикувати даремно, звернутися в перевірене роками візове агентство з досвідом співробітництва з китайським консульством, де працюють досвідчені візові фахівці.


Ціна оформлення. Китайська віза з гарантією та оплатою по факту!

Прискорення терміну готовності візи (за 3 роб.дні) + 50$
Подача документів в консульство Китая: понеділок та середа

Туристична віза в Китай (термін перебування/дії)
Стандарт / Гарантія
190$/250$ (30/90); 250$/300$ (15+15/180); 290$/350$ (15+15/180)
Термін оформлення: 3-7 днів

Термін перебування/дії: на вибір

Подача документів в посольство Китаю без присутності

В чистий паспорт без наявності віз!

Експертна консультація фахівця по Китаю

Якісне заповнення анкети на візу в Китай

Формування повного пакету документів на китайську візу в Україні

Підбір та бронювання квитків на проїзд, готелю, тощо

Послуга з оплати консульського збору в банку

Бізнес віза в Китай
при наявності запрошення від партнера
200$/250$ (30/90); 250$/300$ (15+15/180); 250$/300$ (30+30/180); 350$/400$ (мульти: 12 раз х (30-45-60)/365)
Термін оформлення: 3-7 днів

Термін перебування/дії: на вибір

Подача документів в посольство Китаю без присутності

В чистий паспорт без наявності віз!

Якісне заповнення анкети на візу в Китай

Офіційне запрошення приймаючої сторони

Формування повного пакету документів на китайську візу в Україні

Підбір та бронювання квитків на проїзд, готелю, тощо

Послуга з оплати консульського збору в банку

Бізнес віза в Китай
Без наявності запрошення
350$/400$ (30/90); 390$/450$ (15+15/180); 390$/450$ (30+30/180); 590$/650$ (мульти: 12 раз х (30-45-60)/365)
Термін оформлення: 3-7 днів

Термін перебування/дії: на вибір

Подача документів в посольство Китаю без присутності

В чистий паспорт без використаних віз!

Експертна консультація фахівця по Китаю

Якісне заповнення анкети на візу в Китай

Офіційне запрошення приймаючої сторони

Формування повного пакету документів на китайську візу в Україні

Підбір та бронювання квитків на проїзд, готелю, тощо

Послуга з оплати консульського збору в банку

Необхідні документи

Чи потрібна віза в Китай? Чи потрібна віза в Китай для українців? Щоб отримати дозвільний документ недорого і якомога швидше, необхідно звертатись за допомогою до досвідчених візових фахівців. Звичайно, віза в Китай самостійно теж можлива, але для її оформлення треба мати необхідні знання та навички. Саме тому, в нашій агенції працює ціла команда професійних візових фахівців, більшість з яких тісно пов'язані з цією країною і, в свій час, жили або працювали там. Ми маємо багаторічний досвід роботи з посольством КНР в Києві, саме тому кожний заявник з максимальною ймовірністю зможе отримати віовий дозвіл.

Подача документації в китайське посольство в Україні здійснюється тільки три рази на тиждень, тому варто приділяти особливу увагу кожному типу дозволу індивідуально. Наші експерти свідомі у всіх тонкощах вимог по оформленню різних категорій віз в КНР.

Кожному кандидату потрібно надати загальноприйнятий пакет документів, а саме:

 • закордонний паспорт в оригінальному вигляді, дійсність якого повинна бути не менше 6 місяців з моменту виїзду з Китаю, а також має бути мінімум 2 чисті сторінки в паспорті без будь яких відміток;
 • копія громадянського паспорта абсолютно всіх сторінок (чистих в тому числі);
 • при наявності другого закордонного паспорта також необхідні копії абсолютно всіх сторінок (чистих в тому числі);
 • фото 3,5 х 4,5 см (фон – білий);
 • довідка про роботу або (в разі відсутності роботи) - виписка про стан банківського рахунку;
 • заповнена візова анкета.

Візи в Китай - категорії

Існує 12 різновидів віз до Китаю для її подальшого відвідування, тому доцільніше буде обговорити всі тонкощі та мету вашої поїздки з візовими фахівцями заздалегідь. Вони фахово підкажуть, яка категорія дозволу на в'їзд найбільше підійде у кожній окремій ситуації.

Найбільшим попитом користуються візи категорій L, X1, Z:

 • L – туристична віза в Китай;
 • X1 (для довгострокового навчання від 180 днів) і X2 (для короткострокового навчання в КНР) – студентська віза в Китай;
 • Віза категорії Z (найбільш затребувана) - робоча віза в Китай (немає поділу на довгострокову і короткострокову).

Період дії дозволу залежить від планованої тривалості перебування в Піднебесній, а також від мети знаходження в країні.

Крім того, є деякі особливості відкриття візи для різних регіонів країни. Наприклад, для того, щоб здійснити туристичний візит в Гонконг (терміном перебування до двох тижнів) віза не потрібна, але необхідний мінімальний пакет документів та заповнена анкета. Та ж вимога для прагнучих побувати в Тибеті. Отримання візи в Китай для українців є оптимальним варіантом, оскільки вона дозволяє відвідувати і цей регіон. В посольстві КНР існує  також спеціальна термінова віза в Китай, яку можна оформити менш ніж за 7 днів.

Звернувшись в нашу візову агенцію, кожен заявник зможе оформити візовий дозвіл максимально швидко та якісно, при цьому заощаджуючи свій час і фінанси. Оформлення китайської візи для українців здійснюється в Києві без зобов'язань власної присутності при подачі документів та отриманні паспорту.

Особливості оформлення

У нашому імміграційно-візовому центрі можна оформити будь-яку візу до Китайської республіки, в залежності від побажань та потреб клієнта. Всі документи оформляються в найкоротші терміни та за доступними цінами. Фахівці компанії завжди надають тільки актуальну перевірену інформацію щодо пакету документів, який належить оформити та вимог візових офіцерів на співбесіді. Політика Китаю по відношенню до України постійно змінюється, тому необхідно завжди бути в курсі всіх нововведень.

Популярні категорії китайських віз:

 • Гостьова. Для отримання такого дозволу, необхідна наявність запрошення з боку родичів або друзів, які проживають в КНР. Крім того, воно повинно бути обов'язково завірене відомством у справах іноземців. Запрошуюча сторона має гарантувати своєчасне повернення гостя додому, а також умови для його проживання на час перебування в країні. Якщо приймаюча сторона бере всі витрати на проїзд, проживання та харчування іноземця на себе, оформити дозвільний документ для відвідування родичів буде набагато простіше. У разі, коли аплікант має намір оплачувати витрати на поїздку самостійно, необхідно довести, що він платоспроможний, в цьому випадку оформлення візи займає більше часу. Слід пам'ятати, що навіть в отриманні гостьової візи можуть відмовити, тому, щоб уникнути витрат часу та коштів, рекомендуємо звернутись до професіоналів.
 • Бізнес. Ділова віза в Китай необхідна всім, хто виконує разові або регулярні ділові поїздки в країну. Найчастіше, даний дозвіл є багаторазовим, тобто, дає право на необмежену кількість поїздок протягом конкретного періоду. При цьому, у подорожуючого є право на перебування країні протягом 1 або 2 місяців. Такий варіант дуже зручний для ділових людей, які співпрацюють з китайськими компаніями, постачальниками і покупцями, а також часто ведуть переговори з уже наявними партнерами.
 • Туристична. Це найпоширеніший тип китайської візи, який можуть оформити всі, хто бажає відпочити в цій країні, ознайомитися з визначними пам'ятками, культурою і традиціями цього древнього народу, придбати подарунки та сувеніри, отримати незабутні враження від подорожі. Туристична віза в Китай для українців дає можливість на дворазове відвідування і перебування в країні протягом 30 днів. Однак, якщо одного місяця вам не вистачило, завжди можна відвідати міграційну службу та попросити подовжити дозвіл, надавши необхідний пакет документів. У цьому питанні зазвичай не виникає ніяких проблем.

Отримати візу гарантовано

Сьогодні Китай користується величезною популярністю серед туристів та ділових людей. І це не дивно - велика кількість пам'яток культури вразить навіть найдосвідченіших мандрівників, а безліч всіляких підприємств дозволить налагодити вигідне співробітництво і відкрити власний бізнес. Візовий дозвіл на в'їзд до країни відкриває перед кожною людиною цілий ряд можливостей: дізнатися більше про історію та розвиток держави, відвідати рідних і друзів, знайти вигідних партнерів для ведення бізнесу, тощо.

Експерти по роботі з посольством Китаю в Києві нададуть кожному клієнту нашої агенції можливість отримати візу в Китай зі 100% гарантією та оплатою послуг по оформленню після отримання дозвільного документу, що повністю виключає будь-які фінансові та моральні ризики і надає впевненість в отриманні візового документу!


Необхідні документи

Закордонний паспорт

Копія сторінок громадянського паспорту

2 фотографії
3,5 х 4,5 см (80% обличчя на білому фоні)

Довідка з місця роботи

Довідка з банку

Замовити тур online від провідного туроператора
зі знижкою 5% Замовити тур
Етапи співробітництва

Залишіть заявку та отримайте консультацію фахівця по Китаю

Надайте комплект необхідних документів

Сплатіть аванс для початку роботи з оформлення дозволу

Отримайте сформований пакет документації

Подайте готовий пакет документів в посольство Китаю за допомогою наших співробітників та отримайте паспорт з візою

100% гарантія якості

Заповніть анкету на візу

1. Країна призначення
2. Міста, які Ви плануєте відвідати
3. Дати поїздки
4. Мета поїздки:
ТуризмВ гості до друзів/родичівБізнес поїздкаТранзитПосадка на судноРоботаНавчанняВозз'єднання сім'ї
5. На який термін Ви плануєте оформляти візу?
Один в'їздДва в'їздиМульти віза (180 днів, 1 рік і т.п.)
6. Прізвище та ім'я (як в закордонному паспорті)
7. Чи міняли прізвище та ім'я?
ТакНі
Якщо так, вкажіть, попередні прізвища та імена
8. Адреса проживання (вулиця, номер будинку, номер квартира, область, населений пункт, країна, індекс)
9. Адреса прописки (вулиця, номер будинку, номер квартира, область, населений пункт, країна, індекс)
10. Номер телефону
11. Електронна адреса
12. Ідентифікаційний номер
13. Номер внутрішнього паспорта
14. Дата народження
15. Країна, область, місто народження
16. Громадянство
17. Чи міняли Ви громадянство?
ТакНі
Якщо так, вкажіть, будь ласка, попередні громадянства
18. Сімейний стан
19. Дані про роботу/навчання:
Назва організації, в якій Ви працюєте/навчаєтесь
Адреса організації, в якій Ви працюєте/навчаєтесь
Номер телефону організації, в якій Ви працюєте/навчаєтесь
Електронна адреса організації, в якій Ви працюєте/навчаєтесь
Посада
20. Дані про запрошуючу сторону:
ФІО/назва запрошуючої особи/організації
Відношення до Вас (родич, друг, інше (уточнити))
Дата народження
Адреса
Номер телефону (мобильний/стаціонарний)
Електронна адреса
21. Візи, які були видані Вам раніше (дати дії, країна)
22. Здавали Ви відбитки пальців при оформленні візи?
ТакНі
Якщо так, вкажіть, будь ласка, дату та Посольство
23. Відмовляли Вам у видачі візи в будь-яку країну?
ТакНі
Якщо так, вкажіть, будь ласка, дату і Посольство
24. Чи є у Вас родинні зв'язки з громадянами ЄС?
ТакНі
Якщо так, вкажіть, будь ласка (ПІБ (як в закордонному паспорті), Дата народження, Громадянство, Серія та номер паспорта, Відношення до Вас):
25. Хто оплачує Вашу подорож?
СамостійноІнша людинаІнша організація
26. Хто з Ваших родичів залишається на території України, під час Вашої подорожі (мама/тато, рідні брат/сестра, син/донька)? Вкажіть, будь ласка, ПІБ, дату народження, місце народження, місто перебування:
27. Чи володієте Ви будь-якої нерухомістю?
ТакНі
Вкажіть, будь ласка, тип рухомого/нерухомого майна, який документ у Вас є?

Ваше фото

Дайте відповідь на невеликий перелік питань і дізнайтеся які ваші шанси на отримання візи
1. Яка основна мета вашої поїздки?
2. Чи є у вас запрошення або гарантії?
3. Вкажіть ваш вік?
4. Чи є у вас візи інших країн?
5. Ви збираєтеся їхати самостійно або з компанією?
6. Ви працюєте? Чи є можливість отримати виписку про доходи?
7. Чи є можливість надати довідку з банку про доходи?
8. Чи є у вас інші гарантії?
9. Чи володієте ви іноземними мовами?

Потрібна консультація?
Залишіть запитання візовому фахівцю

Консультант

Надаємо візові та міграційні послуги громадянам усіх країн світу

АДРЕСА

02094, м. Київ, вул. Попудренка, 52 (М. Чернігівська)

ГРАФІК РОБОТИ

ПН-ПТ: з 10:00 до 19:00
СБ: з 10:00 до 15:00
НД: вихідний

Залишились питання?
​Напишіть свій контактний номер в міжнародному форматі, вкажіть тип зв’язку і наш фахівець ​зателефонує вам найближчим часом

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Brand Name
VISA-SVIT
Product Name
Віза в Китай
Price
USD 50
Product Availability
Available in Stock