Робоча віза в Канаду 2020

Повноцінна кар'єрна віддача для професіоналів будь-якої категорії, гідна оплата праці, широкий спектр можливостей і високі соціальні гарантії від роботодавців – робоча віза в Канаду відкриває нові можливості для тих, хто тільки будує свій професійний шлях та для тих, хто вирішив кардинально змінити свій вид діяльності.

Про те, як отримати канадську трудову візу, які документи слід підготувати та з успіхом пройти, навіть самі складні бюрократичні етапи, вам розкажуть фахівці міграційної справи – співробітники візового центру «Віза-Світ». П'ятнадцятирічний досвід практичного вирішення різних складних завдань, тисячі задоволених клієнтів, комфорт яких – понад усе, вектор на успіх будь-яких починань, дають команді міграційних та візових експертів та міжнародних юристів сили та натхнення завжди домагатись позитивних результатів!


Робоча віза в Канаду - ціна

ГАРАНТОВАНА віза в Канаду!

Стартовий пакет
Термін перебування/дії: до 3-х років
50$ (для українців); 90$ (для іноземців)
Термін оформлення: 7-10 днів

Консультація спеціаліста по Канаді

Заповнення анкети на робочу візу до Канади онлайн

Повний пакет
Термін перебування/дії: до 3-х років
Стандартний пакет: 90$ (для українців); 150$ (для іноземців) / Гарантія: 300$(для українців)
Термін оформлення: 7-10 днів

Експертна консультація візових фахівців по Канаді, оцінка шансів отримання канадської робочої візи

Рекомендації щодо якісної підготовки документів, заповнення та роздрукування анкети

Запис на подачу документів онлайн

Інструктаж по проходженню співбесіди та формування повного пакету документів (по необхідності)

Складання плану поїздки, підбір підстав і супутніх документів: бронювання або викуп авіаквитків, круїзів, готелів, а також ваучерів на участь в конференціях, виставках, семінарах, тп.

Супровід (за потребою) при подачі документів. Перевірка готовності робочої візи Канади, отримання і доставка паспорта адресату

Послуга з оплати консульського збору в банку


Важливо! Додатково оплачуються:

100 CAD (консульський збір) + 85 CAD (збір біометричних даних)

Робоча віза в Канаду - документи для подачі в візовий центр Канади в Києві:

 • Запрошення від сторони, що приймає (роботодавцю слід звернутися до Міністерства з трудових ресурсів та отримати відповідний дозвіл на працевлаштування іноземного громадянина);
 • Дипломи, що підтверджують навчання, і свідоцтва про курси підвищення кваліфікації;
 • Рекомендаційні листи з попередніх місць роботи;
 • Висновок про пройдену медичну комісію (тієї, яка уповноважена складати цей документ саме для Посольства Канади);
 • Національний і закордонний паспорт (з копіями всіх сторінок);
 • Довідки про фінансову спроможність (баланс карткового/розрахункового рахунку та рух коштів по них за крайні пів року);
 • Фотографії уніфікованого зразка;
 • Авіаквитки (або бронь на них);
 • Відомості про місце проживання на території Канади.

Завершальним етапом для оформлення візи для працевлаштування в Канаді є заповнення трьох анкет та очна співбесіда в Посольстві Канади. До обох етапів необхідно найбільш ретельно підготуватися – відповіді на двозначні й, часто, непередбачувані питання, стануть завершальним аргументом на користь позитивного або негативного рішення візового офіцера. Термін дії документа становить два роки або ж період, який вказав в контракті ваш роботодавець.

Увага: згідно із законодавством держави, всі документи для робочої візи в Канаду повинні бути переведені на англійську або французьку мову і завірені нотаріально. Додатково необхідно надати біометричні дані (відбитки пальців).

Як отримати трудову візу для роботи в Канаді - особливості та вимоги до претендентів

Першорядним аргументом кожного апліканта є запрошення від роботодавця з Канади, однак, і тут є специфічні нюанси. Перш ніж сторона, що запрошує, отримає дозвіл від Міністерства Праці, їй необхідно довести, що на дану вакансію немає канадських шукачів. У даному правилі є вийняток – стосується він, перш за все, бізнесменів, інвесторів, учасників програм обміну, релігійних діячів, громадян зі статусом біженця, фахівців, які працюють за міжнародним договором, тощо.

Розрізняють два типи канадських робочих віз:

 1. Open Work Permit (відкритий дозвіл на роботу) – видається на підставі чинної робочої візи і не припускає зобов'язання з працевлаштування в певному місці.
 2. Work Permit (дозвіл на роботу) – документ готується на базі запрошення або контракту від певного роботодавця.

Зверніть увагу: зробити трудову візу в Канаду 2020 можуть тільки ті громадяни України або інших країн, які мають середню спеціальну або вищу освіту в професії, за якою планують працевлаштуватися. Сумарний досвід роботи повинен бути не менше двох років, при цьому навички володіння державними мовами Канади – французькою та/або англійською – повинні відповідати рівню вище середнього. Після введення нових, більш лояльних стосовно претендентів, вимог, мінімальний досвід роботи за деякими спеціальностями становить від одного року.

Робоча віза в Канаду - ціна для громадян України та іноземців

Зручність і комфорт клієнтів в процесі співпраці з візовим центром «Віза-Світ» - першочергове завдання всієї команди. Вашій увазі пропонується три сервісних пакети послуг, спектр яких адаптований для вирішення різних завдань:

 1. Стартовий – 50 євро. В даний пакет включена консультація досвідченого візового експерта по Канаді та заповнення анкети, термін оформлення – 1 день.
 2. Повний (стандартний) – 90 євро. В даний пакет включено: докладна консультація експерта з отримання робочої візи Канади, оцінка ймовірності позитивної відповіді Консульства, безперервний зв'язок по всім поточним завданням, онлайн-постановка в чергу на подачу документів, формування, перевірка пакету документів та комунікація в процесі їх подання, рекомендації щодо того, як правильно відповідати на питання при анкетуванні, оплата консульського збору, доставка готової робочої візи в Канаду 2020 та ряд інших послуг. Термін оформлення – від 7 до 15 днів.
 3. Повний (з гарантією) – 300 євро. Ідентичний зі стандартним пакетом спектр послуг з гарантованим отриманням канадської робочої візи. Увага: оплата за оформлення робочої візи в Канаду 2020 проводиться тільки після отримання документа з візою! Послуга імміграційно-візового центру «Віза-Світ» не оплачується у випадку, якщо у зв'язку з непередбаченими обставинами віза до Канади для роботи не була отримана. Термін оформлення – від 15 до 21 дня.

Важлива інформація: у вартість робочої канадської візи 2020 не входить оплата консульського збору. Загальна сума, що включає консульський збір (100 канадських доларів), збір за здачу біометричних даних (85 канадських доларів), а також вартість обраного вами пакету послуг імміграційно-візового центру «Віза-Світ», повинні бути сплачені до подачі документів в Посольство Канади (крім гарантованої канадської робочої візи). Вартість послуг канадського консульства конвертується згідно з актуальним співвідношенням канадського долара до гривні, остаточну суму і можливість надання знижки на оформлення робочої візи в Канаду для громадян України та громадян інших держав уточнюйте у візового менеджера на онлайн-консультації.

Переваги оформлення робочої канадської візи у візовому центрі «VISA-SVIT»

Персоналізований підхід до вирішення завдань кожного клієнта, обґрунтовані та доступні ціни канадської робочої візи, багаторічний практичний досвід роботи, компетентність візових експертів та міграційних юристів – ваша гарантія 100%-ого отримання робочої візи в Канаду 2020! Надаємо вичерпні консультації в онлайн або оффлайн-режимі в офісі компанії, телефоном та через інтернет. В імміграційно-візовому агентстві «Віза-Світ» ви отримаєте повні та прозорі відповіді на будь-які питання про те, як оформити робочу візу в Канаду 2020!


Для того, щоб оформити робочу візу в Канаду online без власної присутності та отримати її в будь-якій країні проживання, необхідно надати всього 5 документів:

Закордонний паспорт

Копія сторінок громадянського паспорта

2 фотографії
3,5 х 4,5см (80% обличчя на білому фоні)

Довідка з місця роботи
(якщо маєте)

Довідка з банку
(якщо маєте)

Замовити тур online від провідного туроператора
зі знижкою 5% Замовити тур

5 простих кроків для отримання робочої візи в Канаду

Зателефонуйте або напишіть нам та отримаєте безкоштовну консультацію фахівця по Канаді

Надайте комплект необхідних документів на візу для роботи в Канаді

Сплатіть аванс для початку роботи з оформлення робочої візи до Канади

Отримайте повний пакет документів та оплатіть залишок

Подайте готові документи онлайн або до візового центру та отримаєте бажану канадську трудову візу!

100% гарантія якості

Заповніть анкету на робочу візу в Канаду онлайн

1. Электронный адрес
2. Укажите, пожалуйста, города, которые Вы планируете посетить
3. Дата поездки
4. Цель поездки
5. Адрес проживания в Канаде
6. Кем приходится Вам приглашающее лицо/организация?
7. Фамилия и имя как в загранпаспорте
8. Девичья/предыдущая фамилия
9. Было ли у Вас другое имя (укажите какое)?
10. Дата рождения
11. Место рождения (страна, город)
12. Адрес проживания (страна, город, улица, номер дома, номер квартиры, индекс)
13. Адрес прописки (страна, город, улица, номер дома, номер квартиры, индекс)
14. Гражданство
15. Серия и номер загранпаспорта
16. Дата выдачи загранпаспорта
17. Дата окончания загранпаспорта
18. Номер мобильного телефона
19. Проживали ли Вы не в стране Вашего гражданства больше 6-ти месяцев на протяжении последних 5-ти лет (страна, статус и даты проживания)?
20. Родной язык общения
21. Каким языком Вы можете общаться?
Английский
Французский
Никакой из представленных
22. Проходили ли Вы специальное тестирование для оценки Вашего уровня владения английским и/или французским языками?
ДаНет
Если да, то укажите название курсов и уровень владения языком
23. Семейное положение (если Вы женаты/замужем, либо же пребываете в гражданском браке):
женат/замужемв гражданском бракеразведен/разведенане женат/не замужемвдова/вдовец
Если Вы указали, что Вы женаты/замужем, либо же находитесь в гражданском браке, укажите дату свадьбы/начала совместного проживания
24. Были ли Вы ранее женаты/замужем?
ДаНет
Если да, то укажите (Фамилия и имя предыдущей (го) жены/мужа, Дата рождение предыдущей (го) жены/мужа, Дата брака, Дата развода/смерти мужа/жены, Тип брака (гражданский брак, официальный брак)):
25. Будет ли кто-то спонсировать Вашу поездку?
ДаНет
Если да, то укажите (Фамилия и имя спонсора, Кем Вам приходится, Какую сумму средств предоставляет Вам, Адрес (город, провинция/область, название улицы, номер дома, номер квартиры, индекс))
26. Есть ли у Вас высшее образование?
ДаНет
Если да, то укажите (Название учебного заведения, Город, где находится учебное заведение, Ваша специальность/факультет, Дата начала обучения, Дата окончания обучения)
27. Данные по месту работы/учебы (Дата начала работы/учебы, должность, название компании, город/страна)
28. Укажите места работы за последние 10 лет. Если Вы на пенсии, необходимо указать места работы на протяжении 10 лет до выхода на пенсию (Дата начала работы, Дата увольнения, Должность, Название компании, Адрес компании)
29. Необходимо указать все Ваши поездки заграницу, начиная с 18 лет, либо же на протяжении последних 5-ти лет (Год и месяц начала поездки, Год и месяц окончания поездки, Страна, Город, Цель поездки):
30. Есть ли у Вас родственники/друзья в Канаде?
ДаНет
Если да, то укажите более детальную информацию, а также фамилию и имя члена семьи/знакомого
31. Выдавалась ли Вам ранее виза в Канаду?
ДаНет
Если да, то укажите (Номер визы, Дата выдачи, Дата начала срока действия, Дата окончания срока действия, Страна выдачи, Город выдачи):
32. Отказывали ли Вас ранее в выдаче визы в Канаду?
ДаНет
Если да, то укажите (Дата отказа, Причина, Номер отказа):
33. Отказывали ли Вам в выдаче виз в другие страны?
ДаНет
Если да, то укажите (Дата отказа, Причина, Номер отказа):
34. Служили ли Вы в армии?
ДаНет
Если да, то укажите (Дата начала службы, Дата окончания службы, Страна службы,Город службы, Род войск, Воинское звание):
35. Данные мужа/жены:
Фамилия и имя
Дата рождения
Страна рождения
Если человека нет в живых, укажите дату и место смерти
Адрес проживания
Должность на данный момент
Едет ли вместе с Вами в поездку?
36. Данные отца:
Фамилия и имя
Дата рождения
Страна рождения
Если человека нет в живых, укажите дату и место смерти
Адрес проживания
Должность на данный момент
Едет ли вместе с Вами в поездку?
37. Данные мамы:
Фамилия и имя
Дата рождения
Страна рождения
Если человека нет в живых, укажите дату и место смерти
Адрес проживания
Должность на данный момент
Едет ли вместе с Вами в поездку?
38. Данные о детях (включая усыновленных):
(Фамилия и имя, Дата рождения, Страна рождения, Если человека нет в живых, укажите дату и место смерти, Адрес проживания, Должность на данный момент, Едет ли вместе с Вами в поездку?)
39. Данные о братьях и сестрах:
(Кем Вам приходится? Фамилия и имя, Дата рождения, Страна рождения, Если человека нет в живых, укажите дату и место смерти, Адрес проживания, Должность на данный момент, Едет ли вместе с Вами в поездку?)

Ваше фото

Дайте відповідь на невеликий перелік питань і дізнайтеся які ваші шанси на отримання візи
1. Яка основна мета вашої поїздки?
2. Чи є у вас запрошення або гарантії?
3. Вкажіть ваш вік?
4. Чи є у вас візи інших країн?
5. Ви збираєтеся їхати самостійно або з компанією?
6. Ви працюєте? Чи є можливість отримати виписку про доходи?
7. Чи є можливість надати довідку з банку про доходи?
8. Чи є у вас інші гарантії?
9. Чи володієте ви іноземними мовами?

Потрібна консультація?
Напишіть своє запитання візовому фахівцю по Канаді

Консультант

Наш головний офіс знаходиться в Києві.
Надаємо візові та імміграційні послуги громадянам усіх країн світу.

АДРЕСА

02660, м. Київ, вул. Попудренка, буд. 52, оф. 517 (М. Чернігівська)

ГРАФІК РОБОТИ

ПН-ПТ: з 09:00 до 19:00
СБ: з 10:00 до 15:00
НД: вихідний

Залишилися питання?
​Напишіть свій контактний номер в міжнародному форматі, вкажіть тип зв’язку і ми ​зателефонуємо вам найближчим часом!

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Brand Name
VISA-SVIT
Product Name
Робоча віза в Канаду
Price
USD 50
Product Availability
Available in Stock