Транзитна віза в Канаду

Для громадян, які подорожують в іншу країну і тимчасово зупиняються на території Канади - необхідне оформлення спеціалізованого типу тимчасового документа – канадської транзитної візи 2020. Вона дає можливість перебувати на території державі не більше 48-ми годин і потрібна навіть у випадку, якщо ви не залишаєте межі аеропорту під час пересадки.


Виберіть потрібний Вам тип оформлення транзитної візи в Канаду 2020

ГАРАНТОВАНА ВІЗА в Канаду!

Стартовий пакет
В чистий паспорт. Термін перебування/дії: до 10 років
50$
Термін оформлення: 7-10 днів

Консультація спеціаліста

Заповнення анкети

Повний пакет
В чистий паспорт. Термін перебування/дії: до 10 років
90$ (стандартний пакет) / 300$(з гарантією!)
Термін оформлення: 7-10 днів

Експертна консультація візових фахівців, оцінка шансів отримання візи

Рекомендації щодо якісної підготовки документів, заповнення та роздрукування анкети

Запис на подачу документів онлайн

Інструктаж по проходженню співбесіди та формування повного пакету документів

Складання плану поїздки, підбір підстав і супутніх документів: бронювання або викуп авіаквитків, круїзів, готелів, а також ваучерів на участь в конференціях, виставках, семінарах, тп.

Супровід (за потребою) при подачі документів. Перевірка готовності візи, отримання і доставка паспорта адресату

Послуга з оплати консульського збору в банку


Важливо! Додатково оплачуються:

100 CAD (консульський збір) + 85 CAD (збір біометричних даних)

У список необхідних документів для отримання транзитної візи в Канаду для українців входять:

 • Національний і закордонний паспорт з ксерокопіями всіх сторінок (термін документів не повинен закінчуватися пізніше, ніж через півроку після дати візиту в Канаду);
 • Авіаквитки, їх копії або доказ броні (прильоту і вибуття);
 • Дві фотографії, що відповідають вимогам;
 • Детальний опис маршруту – інформація про країну подальшого прямування, мета поїздки тощо;
 • Чинная віза в країну проходження (у разі, якщо її наявність передбачена законодавством);
 • Заповнення анкетних форм (онлайн-формат на сайті Посольства Канади, згідно IMM 5645E і IMM 5257);
 • Підтвердження броні готелю або лист від сторони, що приймає на території Канади (у разі, якщо вам необхідно залишити територію аеропорту);
 • Виписка про наявність грошових коштів (з балансового рахунку в банку або видрук карткового депозиту).

До числа додаткових документів для транзитної візи в Канаду відносяться: довідки з місця роботи, що підтверджують відсутність міграційних намірів заявника, свідоцтва про шлюб, народження дітей (неповнолітніх), право власності на рухоме і нерухоме майно тощо. Абсолютно всі документи повинні бути надані в канадське Посольство на одній з державних мов Канади – англійській або французькій, а коректність перекладу – завірена нотаріально.

Якщо вам необхідно зробити транзитну візу до Канади для громадян України, слід пам'ятати, що співбесіда з офіцером в даному випадку не є обов'язковим етапом, але цілком можлива у випадку, якщо у того, хто перевіряє ваші документи або анкету з'являться сумніви в правдоподібності даних. Тому до заповнення форм слід поставитися відповідально, заручившись підтримкою досвідчених і компетентних фахівців. Транзитний тип документа не передбачає вашу безпосередню участь при подачі – оформленням може займатися довірена особа.

Зверніть увагу: з липня 2018 року кожен прохач повинен здійснити особистий візит до офіційного візового центру Канади у Львові чи Києві. Це необхідно для здачі біометричних даних (відбитків пальців).

Для зручності клієнтів, в імміграційно-візовому центрі «Віза-Світ» сформовано три пакети послуг, набір опцій та ціна оформлення транзитної візи в Канаду в яких відрізняються наступними критеріями:

 1. Стартовий. В даний пакет включена консультація компетентного візового експерта та заповнення анкети, термін оформлення – від 15 до 21 дня. Ціна – 50 євро.
 2. Повний (стандартний). В даний пакет включено: детальна консультація експерта щодо отримання візи Канади для транзиту, оцінка ймовірності позитивної відповіді Посольства, підтримка з усіх актуальних питань, онлайн-запис у чергу на подачу документів, формування, перевірка й підтримка в процесі безпосередньої подачі документів, оплата консульського збору, доставляння документа та ряд інших послуг. Термін оформлення – від 15 до 21 дня. Ціна – 90 євро.
 3. Повний (з гарантією). Аналогічний стандартному пакету спектр послуг з гарантованим отриманням транзитної візи в Канаду. Увага: оплата за оформлення транзитної візи в Канаду 2020 проводиться тільки після того, як ви отримаєте готовий документ. Вартість послуг візового центру «Віза-Світ» не стягується у разі, якщо у зв'язку з непередбаченими обставинами транзитна канадська віза для громадянина України не була отримана. Термін оформлення – від 15 до 21 дня. Ціна – 300 євро.

Важливо: до того, як документаційний пакет буде відправлений у консульство Канади, вам необхідно оплатити вартість транзитної візи в Канаду для українців, а саме: консульський збір (100 канадських доларів), опрацювання біометричних даних (85 канадських доларів) та послуги імміграційно-візового центру «Віза-Світ» згідно вартості обраного вами сервісного пакету. Всі платежі здійснюють у національній валюті України по курсу канадського долара до гривні, який актуальний на момент оплати. Допускаються незначні курсові коливання, уточнити кінцеву суму та дізнатися про можливість отримання знижки на послуги візового центру «Віза-Світ» ви зможете у співпрацюючого з вами візового менеджера агенції на онлайн-консультації. 

Чому вам варто звернутися за допомогою в оформленні транзитної канадської візи в імміграційно-візове агентство " VISA-SVIT»

 • З кожним клієнтом персонально працюють досвідчені менеджери – від первинної консультації до отримання готового документа;
 • Безперервна комунікація з будь-яких питань – супроводжуємо і контролюємо на всіх етапах;
 • Багаторічний досвід роботи з Посольством Канади дозволяє враховувати абсолютно всі тонкощі в законодавстві країни та вимоги візових офіцерів;
 • Розв’язуємо всі актуальні питання і координуємо вас при здійсненні самостійних дій.

П'ятнадцять років успішної роботи дають професійній команді візового центру «Віза-Світ» можливість гарантувати кожному клієнту отримання канадської транзитної візи для громадян України та інших держав. Ми мінімізуємо ваші клопоти, формуємо справедливі ціни на послуги й компетентно підходимо до завдань!


Для того, щоб оформити транзитну візу в Канаду 2020 online без власної присутності та отримати її в будь-якій країні проживання, вам необхідно надати всього 5 документів:

Закордонний паспорт

Копія сторінок громадянського паспорта

2 фотографії
3,5 х 4,5см (80% обличчя на білому фоні)

Довідка з місця роботи
(якщо маєте)

Довідка з банку
(якщо маєте)

Замовити тур online від провідного туроператора
зі знижкою 5% Замовити тур

5 простих кроків для отримання тарнзитної візи в Канаду 2020

Зателефонуйте або напишіть нам та отримаєте безкоштовну консультацію

Надайте комплект необхідних документів

Сплатіть аванс для початку роботи з оформлення візи

Отримайте повний пакет документів та оплатіть залишок

Подайте готові документи до Візового центру та отримаєте бажану візу!

100% гарантія якості

Заповніть анкету онлайн

1. Электронный адрес
2. Укажите, пожалуйста, города, которые Вы планируете посетить
3. Дата поездки
4. Цель поездки
5. Адрес проживания в Канаде
6. Кем приходится Вам приглашающее лицо/организация?
7. Фамилия и имя как в загранпаспорте
8. Девичья/предыдущая фамилия
9. Было ли у Вас другое имя (укажите какое)?
10. Дата рождения
11. Место рождения (страна, город)
12. Адрес проживания (страна, город, улица, номер дома, номер квартиры, индекс)
13. Адрес прописки (страна, город, улица, номер дома, номер квартиры, индекс)
14. Гражданство
15. Серия и номер загранпаспорта
16. Дата выдачи загранпаспорта
17. Дата окончания загранпаспорта
18. Номер мобильного телефона
19. Проживали ли Вы не в стране Вашего гражданства больше 6-ти месяцев на протяжении последних 5-ти лет (страна, статус и даты проживания)?
20. Родной язык общения
21. Каким языком Вы можете общаться?
Английский
Французский
Никакой из представленных
22. Проходили ли Вы специальное тестирование для оценки Вашего уровня владения английским и/или французским языками?
ДаНет
Если да, то укажите название курсов и уровень владения языком
23. Семейное положение (если Вы женаты/замужем, либо же пребываете в гражданском браке):
женат/замужемв гражданском бракеразведен/разведенане женат/не замужемвдова/вдовец
Если Вы указали, что Вы женаты/замужем, либо же находитесь в гражданском браке, укажите дату свадьбы/начала совместного проживания
24. Были ли Вы ранее женаты/замужем?
ДаНет
Если да, то укажите (Фамилия и имя предыдущей (го) жены/мужа, Дата рождение предыдущей (го) жены/мужа, Дата брака, Дата развода/смерти мужа/жены, Тип брака (гражданский брак, официальный брак)):
25. Будет ли кто-то спонсировать Вашу поездку?
ДаНет
Если да, то укажите (Фамилия и имя спонсора, Кем Вам приходится, Какую сумму средств предоставляет Вам, Адрес (город, провинция/область, название улицы, номер дома, номер квартиры, индекс))
26. Есть ли у Вас высшее образование?
ДаНет
Если да, то укажите (Название учебного заведения, Город, где находится учебное заведение, Ваша специальность/факультет, Дата начала обучения, Дата окончания обучения)
27. Данные по месту работы/учебы (Дата начала работы/учебы, должность, название компании, город/страна)
28. Укажите места работы за последние 10 лет. Если Вы на пенсии, необходимо указать места работы на протяжении 10 лет до выхода на пенсию (Дата начала работы, Дата увольнения, Должность, Название компании, Адрес компании)
29. Необходимо указать все Ваши поездки заграницу, начиная с 18 лет, либо же на протяжении последних 5-ти лет (Год и месяц начала поездки, Год и месяц окончания поездки, Страна, Город, Цель поездки):
30. Есть ли у Вас родственники/друзья в Канаде?
ДаНет
Если да, то укажите более детальную информацию, а также фамилию и имя члена семьи/знакомого
31. Выдавалась ли Вам ранее виза в Канаду?
ДаНет
Если да, то укажите (Номер визы, Дата выдачи, Дата начала срока действия, Дата окончания срока действия, Страна выдачи, Город выдачи):
32. Отказывали ли Вас ранее в выдаче визы в Канаду?
ДаНет
Если да, то укажите (Дата отказа, Причина, Номер отказа):
33. Отказывали ли Вам в выдаче виз в другие страны?
ДаНет
Если да, то укажите (Дата отказа, Причина, Номер отказа):
34. Служили ли Вы в армии?
ДаНет
Если да, то укажите (Дата начала службы, Дата окончания службы, Страна службы,Город службы, Род войск, Воинское звание):
35. Данные мужа/жены:
Фамилия и имя
Дата рождения
Страна рождения
Если человека нет в живых, укажите дату и место смерти
Адрес проживания
Должность на данный момент
Едет ли вместе с Вами в поездку?
36. Данные отца:
Фамилия и имя
Дата рождения
Страна рождения
Если человека нет в живых, укажите дату и место смерти
Адрес проживания
Должность на данный момент
Едет ли вместе с Вами в поездку?
37. Данные мамы:
Фамилия и имя
Дата рождения
Страна рождения
Если человека нет в живых, укажите дату и место смерти
Адрес проживания
Должность на данный момент
Едет ли вместе с Вами в поездку?
38. Данные о детях (включая усыновленных):
(Фамилия и имя, Дата рождения, Страна рождения, Если человека нет в живых, укажите дату и место смерти, Адрес проживания, Должность на данный момент, Едет ли вместе с Вами в поездку?)
39. Данные о братьях и сестрах:
(Кем Вам приходится? Фамилия и имя, Дата рождения, Страна рождения, Если человека нет в живых, укажите дату и место смерти, Адрес проживания, Должность на данный момент, Едет ли вместе с Вами в поездку?)

Ваше фото

Дайте відповідь на невеликий перелік питань і дізнайтеся які ваші шанси на отримання візи
1. Яка основна мета вашої поїздки?
2. Чи є у вас запрошення або гарантії?
3. Вкажіть ваш вік?
4. Чи є у вас візи інших країн?
5. Ви збираєтеся їхати самостійно або з компанією?
6. Ви працюєте? Чи є можливість отримати виписку про доходи?
7. Чи є можливість надати довідку з банку про доходи?
8. Чи є у вас інші гарантії?
9. Чи володієте ви іноземними мовами?

Потрібна консультація?
Напишіть своє питання імміграційному фахівцю

Консультант

Наш головний офіс знаходиться в Києві.
Надаємо візові та імміграційні послуги громадянам усіх країн світу.

АДРЕСА

02660, м. Київ, вул. Попудренка, буд. 52, оф. 517 (М. Чернігівська)

ГРАФІК РОБОТИ

ПН-ПТ: з 09:00 до 19:00
СБ: з 10:00 до 15:00
НД: вихідний

Залишилися питання?
​Напишіть свій номер в міжнародному форматі, вкажіть тип зв’язку і ми ​зателефонуємо Вам найближчим часом!

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Brand Name
VISA-SVIT
Product Name
Транзитна віза в Канаду
Price
USD 50
Product Availability
Available in Stock