Релігійна виіза в Канаду | Канадська віза для священнослужителів

Релігійна віза в Канаду

Залишити заявку
visa-svit отзывы

Зміст

   Побачити повний зміст ..

   Релігійна віза в Канаду 2021

   Религиозная виза в КанадуКанадська релігійна віза 2021 дає право громадянам, які мають намір працювати у релігійних закладах, займатися проповідництвом різноманітних релігійних доктрин, проведенням літургій або богослужінь, здійснювати їх діяльність на території держави на законних підставах. Отримати даний, неімміграційний тип канадської візи по релігії, можуть також ті, хто хоче надавати духовну допомогу в якості висвяченої особи, рядового члена церкви або члена релігійного ордену.

   Термін дії канадської релігійної візи становить від пів року до двох років, при цьому вона може бути продовжена безпосередньо на території Канади (клопотання про постійне проживання подається в регіональному візовому центрі).

   Ціна релегійної візи в Канаду

   Ціна релігійної візи в Канаду залежить від того, який з пакетів послуг імміграційно-візового агентства «Віза-Світ» ви оберете:

   1. Стартовий. Пакет включає консультацію досвідченого візового експерта та заповнення анкет, термін оформлення – 15-21 календарних днів. Вартість – 50 євро.
   2. Повний (стандартний). Пакет включає: детальну консультацію спеціаліста з оформлення релігійної візи Канади, оцінку шансу позитивної відповіді Консульства, безперервну підтримку з актуальних питань, онлайн-постановку в чергу на подачу документів, рекомендації щодо коректних відповідей на питання при заповненні анкет, формування, перевірку пакету і зв'язок з експертом у процесі їх подання, оплату консульського збору, доставляння готового документа та ряд супутніх послуг. Термін оформлення – 15-21 календарних днів. Вартість – 90 євро.
   3. Повний (з гарантією). Подібний стандартному пакету перелік послуг з гарантованим отриманням канадської релігійної візи. Важливо: оформлення візи релігійного діяча в Канаду 2020 оплачується тільки після безпосереднього отримання затвердженого документа! Допомога імміграційно-візового центру «Віза-Світ» не оплачується, якщо у зв'язку з непередбачуваними обставинами, віза в Канаду для релігійного працівника не була отримана. Термін оформлення – 15-21 календарних днів. Вартість – 300 євро.

   Зверніть увагу: у вартість релігійної канадської візи 2020 не входить консульський збір. Загальна сума, що включає консульський збір (100 канадських доларів), збір за здачу біометричних даних (85 канадських доларів), а також вартість обраного вами сервісного пакета візового агентства «VISA-SVIT» повинні бути сплачені до того, як документи подаються у Посольство Канади (крім релігійної візи до Канади з гарантією). Вартість послуг канадського консульства сплачується по поточному (на момент здійснення оплати) курсу канадського долара до гривні, остаточну суму і можливість надання знижки на оформлення релігійної візи в Канаду для громадян України та інших держав уточнюйте у візового менеджера агенції на онлайн-консультації.

   Що необхідно знати про отримання релігійної візи в Канаду для українців

   Внаслідок існування досить масштабної української діаспори, вимоги візових офіцерів стосовно громадян нашої країни дещо занижені (у порівнянні з апплікантами з інших держав). Проте, відсоток отримання негативної відповіді в проханні про надання канадської візи релігійного працівника в Україні досить високий. Щоб мінімізувати ризик відмови, слід заручитися підтримкою досвідчених експертів візового центру «Віза-Світ» та відповідати чітко зазначеним вимогам канадського посольства, а саме:

   • У заявника є спонсор, який забезпечує його протягом усього часу проживання в Канаді;
   • Діяльність заявника – благодійного характеру, і він не отримуватиме за неї оплату;
   • Аплікант може надати запрошення на ту чи іншу вакансію, або участь у певній специфічній діяльності;
   • Громадянин готовий запевнити візового офіцера у відсутності міграційних намірів, хорошому фізичному здоров'ї та відсутності судимостей.

   Необхідні документи

   Документи, потрібні для отримання візи релігійного діяча в Канаді для українців

   • Довідка про відсутність судимості, умовного строку;
   • Свідоцтво про фізичне здоров'я, отримане після проходження акредитованої Консульством Канади медичної комісії;
   • Закордонний та цивільний паспорти з ксерокопіями кожної сторінки (включаючи ті, на яких відсутні відмітки);
   • Фотографії встановленого зразка;
   • Підтвердження наявного досвіду релігійної діяльності в Україні (не менше двох років);
   • Дані про місце проживання на території країни (населений пункт і точну адресу);
   • Авіаквитки або бронь на них.

   Одночасно, з відправлянням документів для релігійної візи до Канади, претендент заповнює анкети й, на вимогу канадського консульства, проходить очну співбесіду з візовим офіцером. Всі підготовлені документи слід перевести на французьку або англійську мову та завірити нотаріально. Важливою зміною в законодавстві Канади є необхідність особистої здачі біометричних даних (відбитків пальців), для чого заявнику на візу релігійного діяча в Канаду необхідно здійснити особистий візит в Посольство Канади (Львів або Київ). Процедура повторюється кожні десять років. Також, заявнику необхідно підтвердити достатній рівень володіння англійською або французькою мовою. Атестація проходить по системі LTS, ви повинні отримати оцінку не менше шести балів (видається відповідне свідоцтво).

   Закордонний паспорт Закордонний паспорт
   Копії сторінок громадянського паспорта Копії сторінок громадянського паспорта
   2 фотографії 3,5 х 4,5см (80% обличчя на білому фоні) 2 фотографії 3,5 х 4,5см (80% обличчя на білому фоні)
   Довідка з місця роботи зі вказаної заробітною платою за останні 6 місяців та посадою Довідка з місця роботи зі вказаної заробітною платою за останні 6 місяців та посадою
   Виписка з банку із залишком на рахунку та рухом коштів за останні 6 місяців Виписка з банку із залишком на рахунку та рухом коштів за останні 6 місяців

   Правило трьох «К» імміграційно-візового центру "VISA-SVIT": компетентність, кваліфікація, комфорт!

   Безперервний досвід роботи нашої команди з канадськими консульством перевищує п'ятнадцять років. За цей час ми акумулювали всю необхідну інформацію, яку в достатній кількості отримують клієнти під час співпраці, щодо оформлення візи релігійного діяча в Канаду.

   Міграційні юристи, візові експерти та досвідчені консультанти знають всі нюанси, з якими можна зіткнутися при заповненні анкет, розробляють маршрут прямування з урахуванням мети вашого візиту, допомагають підготувати й ретельно перевіряють коректність належного пакету документів, консультують щодо спілкування з візовим офіцером, відповіді на питання якого дозволять переконати останнього у відсутності в аппліканта міграційних намірів. У візовому центрі «Віза-Світ» - тільки комплексний підхід до оформлення релігійної візи в Канаду для громадян України.

   Етапи співробітництва

   100% гарантія якості

   Залишіть заявку на отримання послуги

   Залишіть заявку на отримання послуги

   Отримайте консультацію фахівця

   Отримайте консультацію фахівця

   Надайте комплект необхідних документів

   Надайте комплект необхідних документів

   Сплатіть необхідні сервісні збори

   Сплатіть необхідні сервісні збори

   Отримайте позитивне рішення

   Отримайте позитивне рішення

   Залишити заявку
   Анкета на візу в Канаду
   visa-svit accordeon close
   Проходили ли Вы специальное тестирование для оценки Вашего уровня владения английским и/или французским языками? Семейное положение (если Вы женаты/замужем, либо же пребываете в гражданском браке): Были ли Вы ранее женаты/замужем? Будет ли кто-то спонсировать Вашу поездку? Есть ли у Вас высшее образование? Есть ли у Вас родственники/друзья в Канаде? Выдавалась ли Вам ранее виза в Канаду? Отказывали ли Вам ранее в выдаче визы в Канаду? Отказывали ли Вам в выдаче виз в другие страны? Служили ли Вы в армии?

   Данные мужа/жены

   Данные отца

   Данные мамы

   Тест-оцінка шансів отримання візи
   visa-svit accordeon close

   Яка основна мета вашої поїздки? Чи є у вас запрошення або гарантії? Вкажіть ваш вік? Чи є у вас візи інших країн? Ви збираєтеся їхати самостійно або з компанією? Ви працюєте? Чи є можливість отримати виписку про доходи? Чи є можливість надати довідку з банку про доходи? Чи є у вас інші гарантії? Чи володієте ви іноземними мовами? Показати результат

   Наші офіси знаходяться в Україні та Європі. Працюємо дистанційно
   з громадянами всіх країн

   Центр визовой поддержки 'VISA-SVIT'

   Центр візової підтримки
   «VISA-SVIT»

   02094, м. Київ, вул. Попудренка, 52
   (М. Чернігівська)

   Центр визовой поддержки 'VISA-SVIT'

   Графік роботи

   пн-пт:
   з 09:00 до 19:00
   сб:
   з 10:00 до 15:00
   нд:
   вихідний
   Релігійна Релігійна от VISA-SVIT
   Релігійна віза в Канаду для українців ✅ Канадська віза для священників онлайн від 50 usd ✅ Працюємо з 2002 року. Переклади включені ☎ (044) 552-88-77
   5 из 5 на основании 250 отзывов покупателей
   Ресурс 163

   Заявка на отримання візи

   Потрібна консультація? Задайте питання эксперту

   Замовити зворотній дзвінок

   Потрібна консультація? Задайте питання експерту

   Ви не заповнили обов'язкові поля, або ввели некоректні дані.
   Будь ласка, заповніть зазначені поля.

   Ваше звернення успішно зареєстровано.
   Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

   Ваше звернення успішно зареєстровано.
   Ваша заявка буде розглянута, посля чого, на Вашу пошту надійде повідомлення з паролем для перегляду прайс-листа.