Медична віза в Канаду

Щоб скористатися послугами клінік, медичних установ, отримати консультацію у провідних фахівців, або, якщо ваш сімейний доктор рекомендував лікування в певній лікарні Канади - необхідно оформити канадську медичну візу для українців. Цей документ є одним з різновидів канадських туристичних типів віз, з однією лише відмінністю – при анкетуванні та проходженні очної співбесіди з представником Консульства, вам необхідно аргументувати візит в країну саме через отримання медичних послуг в Канаді.

Правильно сформульована, чітка й така, що не викликає питань, мотивація для візового офіцера – запорука того, що ви зможете в необхідний термін отримати візу для лікування в Канаді 2020. Допомогти в цьому складному і важкому процесі, проконсультувати щодо правильних дій, підготувати належний пакет документів та забезпечити оформлення візи в Канаду для медичного туризму з гарантією ви зможете в імміграційно-візовому центрі «Віза-Світ».


Виберіть потрібний Вам тип оформлення медичної візи в Канаду 2020

ГАРАНТОВАНА ВІЗА в Канаду!

Стартовий пакет
В чистий паспорт. Термін перебування/дії: до 10 років
50$
Термін оформлення: 7-10 днів

Консультація спеціаліста

Заповнення анкети

Повний пакет
В чистий паспорт. Термін перебування/дії: до 10 років
90$ (стандартний пакет) / 300$(з гарантією!)
Термін оформлення: 7-10 днів

Експертна консультація візових фахівців, оцінка шансів отримання візи

Рекомендації щодо якісної підготовки документів, заповнення та роздрукування анкети

Запис на подачу документів онлайн

Інструктаж по проходженню співбесіди та формування повного пакету документів

Складання плану поїздки, підбір підстав і супутніх документів: бронювання або викуп авіаквитків, круїзів, готелів, а також ваучерів на участь в конференціях, виставках, семінарах, тп.

Супровід (за потребою) при подачі документів. Перевірка готовності візи, отримання і доставка паспорта адресату

Послуга з оплати консульського збору в банку


Важливо! Додатково оплачуються:

100 CAD (консульський збір) + 85 CAD (збір біометричних даних)

Документи для медичної візи в Канаду для українців - повний список та додаткові вимоги Консульства:

 • Авіа - або водні квитки (або бронювання на них) – як для прибуття, так і для вибуття з країни;
 • Закордонний та національний паспорти (з ксерокопіями кожної, що навіть не містить позначки, сторінки);
 • Фотографія;
 • Виписка з балансового або карткового рахунку, яка підтверджує достатню кількість коштів для візиту та отримання медичної допомоги в Канаді;
 • Для неповнолітніх – нотаріально завірений дозвіл від обох батьків/опікунів у разі, якщо вони не входять до групи, що супроводжує дитину, а також персональний проїзний документ;
 • Мотивація мети візиту: запрошення від лікаря, оплата медичних послуг (можливо, в електронному вигляді), медична карта тощо;
 • Довідка з місця роботи;
 • Довідка про склад сім'ї, а також свідоцтво про цивільний стан і народження дітей (якщо вони неповнолітні);
 • Заповнена візова анкета.

Важливо: заявнику на візу для лікування в Канаді принципово переконати офіцерів у тому, що поточне захворювання не становить небезпеки громадському здоров'ю, а також у тому, що ваше лікування в клініці не стане перешкодою для отримання медичної допомоги громадянином або резидентом Канади. Крім цього, необхідно підготувати вагомі аргументи на користь проходження лікування саме в Канаді, а не іншій країні – це може бути направлення від лікаря, який практикував у тій чи іншій клініці, вже наявні в анамнезі захворювання, вилікувані в одному з дослідницьких центрів країни тощо. Процедура отримання візи для медичного туризму в Канаду досить складна і вимагає кропіткої підготовки, тому кращим рішенням стане підтримка досвідчених і компетентних, в візових та міграційних питаннях, фахівців.

Вартість канадської медичної візи 2020 залежить від вибору одного з трьох наявних пакетів послуг візового центру «VISA-SVIT»

 1. Стартовий пакет. Включає допомогу в заповненні анкет та детальну консультацію експерта з оформлення канадської візи для лікування. Ціна – 50€.
 2. Повний пакет (стандарт). Включає: комплексну підтримку (консультація і допомога) візового експерта, аналіз ймовірності отримання позитивної відповіді Посольства, допомогу у заповненні анкети, дієві поради щодо проходження очної співбесіди, підготовку, перевірку та актуалізацію пакету документів для медичної візи в Канаду, а також послуги з оплати зборів та доставляння готової візи. Ціна – 90€.
 3. Повний пакет (з гарантією). Включає аналогічний стандартному спектр послуг, отримання канадської медичної візи – гарантовано. У разі, якщо під впливом тих чи інших обставин, які неможливо було передбачити, отримано негативну відповідь від Консульства Канади - оплата за оформлення канадської візи для лікування 2020 не здійснюється. Ціна – 300€.

Термін оформлення медичної канадської візи для громадян України та інших країн на всіх сервісних пакетах становить від 15 до 21 дня.

Зверніть увагу: додатково до вартості обраного вами пакету послуг слід додати спеціальні збори – консульський (ціна – 100 канадських доларів) та біометричний (ціна – 85 канадських доларів). Кінцеву суму необхідно сплатити до того моменту, як документи будуть передані в канадське Посольство. Оплата здійснюється в гривнях, за курсовим співвідношенням до канадського долара. Перед оплатою уточніть у свого менеджера актуальний курс, кінцеву суму і можливість надання знижки.

Медична віза в Канаду для громадян України з гарантією - послуги компетентних експертів «VISA-SVIT»

Щоб уникнути відмови в отриманні канадської візи для лікування, і не ставити під загрозу всю поїздку, розумніше попередити неприємності, і заздалегідь звернутися до фахівців. Імміграційно-візове агентство «Віза-Світ» з радістю допоможе вам правильно підготуватися до звернення в Посольство Канади. Провідні менеджери зберуть для вас пакет документів і супроводять на їх подачу, подбають про переклад, допоможуть заповнити анкету. Відповідаємо на запитання про те, як оформити візу для лікування в Канаді для українців вже на первинній онлайн-консультації – професійно, доступно та компетентно.


Для того, щоб оформити медичну візу в Канаду 2020 online без власної присутності та отримати її в будь-якій країні проживання, вам необхідно надати всього 5 документів:

Закордонний паспорт

Копія сторінок громадянського паспорта

2 фотографії
3,5 х 4,5см (80% обличчя на білому фоні)

Довідка з місця роботи
(якщо маєте)

Довідка з банку
(якщо маєте)

Замовити тур online від провідного туроператора
зі знижкою 5% Замовити тур

5 простих кроків для отримання візи для лікування в Канаду 2020

Зателефонуйте або напишіть нам та отримаєте безкоштовну консультацію

Надайте комплект необхідних документів

Сплатіть аванс для початку роботи з оформлення візи

Отримайте повний пакет документів та оплатіть залишок

Подайте готові документи до Візового центру та отримаєте бажану візу!

100% гарантія якості

Заповніть анкету онлайн

1. Электронный адрес
2. Укажите, пожалуйста, города, которые Вы планируете посетить
3. Дата поездки
4. Цель поездки
5. Адрес проживания в Канаде
6. Кем приходится Вам приглашающее лицо/организация?
7. Фамилия и имя как в загранпаспорте
8. Девичья/предыдущая фамилия
9. Было ли у Вас другое имя (укажите какое)?
10. Дата рождения
11. Место рождения (страна, город)
12. Адрес проживания (страна, город, улица, номер дома, номер квартиры, индекс)
13. Адрес прописки (страна, город, улица, номер дома, номер квартиры, индекс)
14. Гражданство
15. Серия и номер загранпаспорта
16. Дата выдачи загранпаспорта
17. Дата окончания загранпаспорта
18. Номер мобильного телефона
19. Проживали ли Вы не в стране Вашего гражданства больше 6-ти месяцев на протяжении последних 5-ти лет (страна, статус и даты проживания)?
20. Родной язык общения
21. Каким языком Вы можете общаться?
Английский
Французский
Никакой из представленных
22. Проходили ли Вы специальное тестирование для оценки Вашего уровня владения английским и/или французским языками?
ДаНет
Если да, то укажите название курсов и уровень владения языком
23. Семейное положение (если Вы женаты/замужем, либо же пребываете в гражданском браке):
женат/замужемв гражданском бракеразведен/разведенане женат/не замужемвдова/вдовец
Если Вы указали, что Вы женаты/замужем, либо же находитесь в гражданском браке, укажите дату свадьбы/начала совместного проживания
24. Были ли Вы ранее женаты/замужем?
ДаНет
Если да, то укажите (Фамилия и имя предыдущей (го) жены/мужа, Дата рождение предыдущей (го) жены/мужа, Дата брака, Дата развода/смерти мужа/жены, Тип брака (гражданский брак, официальный брак)):
25. Будет ли кто-то спонсировать Вашу поездку?
ДаНет
Если да, то укажите (Фамилия и имя спонсора, Кем Вам приходится, Какую сумму средств предоставляет Вам, Адрес (город, провинция/область, название улицы, номер дома, номер квартиры, индекс))
26. Есть ли у Вас высшее образование?
ДаНет
Если да, то укажите (Название учебного заведения, Город, где находится учебное заведение, Ваша специальность/факультет, Дата начала обучения, Дата окончания обучения)
27. Данные по месту работы/учебы (Дата начала работы/учебы, должность, название компании, город/страна)
28. Укажите места работы за последние 10 лет. Если Вы на пенсии, необходимо указать места работы на протяжении 10 лет до выхода на пенсию (Дата начала работы, Дата увольнения, Должность, Название компании, Адрес компании)
29. Необходимо указать все Ваши поездки заграницу, начиная с 18 лет, либо же на протяжении последних 5-ти лет (Год и месяц начала поездки, Год и месяц окончания поездки, Страна, Город, Цель поездки):
30. Есть ли у Вас родственники/друзья в Канаде?
ДаНет
Если да, то укажите более детальную информацию, а также фамилию и имя члена семьи/знакомого
31. Выдавалась ли Вам ранее виза в Канаду?
ДаНет
Если да, то укажите (Номер визы, Дата выдачи, Дата начала срока действия, Дата окончания срока действия, Страна выдачи, Город выдачи):
32. Отказывали ли Вас ранее в выдаче визы в Канаду?
ДаНет
Если да, то укажите (Дата отказа, Причина, Номер отказа):
33. Отказывали ли Вам в выдаче виз в другие страны?
ДаНет
Если да, то укажите (Дата отказа, Причина, Номер отказа):
34. Служили ли Вы в армии?
ДаНет
Если да, то укажите (Дата начала службы, Дата окончания службы, Страна службы,Город службы, Род войск, Воинское звание):
35. Данные мужа/жены:
Фамилия и имя
Дата рождения
Страна рождения
Если человека нет в живых, укажите дату и место смерти
Адрес проживания
Должность на данный момент
Едет ли вместе с Вами в поездку?
36. Данные отца:
Фамилия и имя
Дата рождения
Страна рождения
Если человека нет в живых, укажите дату и место смерти
Адрес проживания
Должность на данный момент
Едет ли вместе с Вами в поездку?
37. Данные мамы:
Фамилия и имя
Дата рождения
Страна рождения
Если человека нет в живых, укажите дату и место смерти
Адрес проживания
Должность на данный момент
Едет ли вместе с Вами в поездку?
38. Данные о детях (включая усыновленных):
(Фамилия и имя, Дата рождения, Страна рождения, Если человека нет в живых, укажите дату и место смерти, Адрес проживания, Должность на данный момент, Едет ли вместе с Вами в поездку?)
39. Данные о братьях и сестрах:
(Кем Вам приходится? Фамилия и имя, Дата рождения, Страна рождения, Если человека нет в живых, укажите дату и место смерти, Адрес проживания, Должность на данный момент, Едет ли вместе с Вами в поездку?)

Ваше фото

Дайте відповідь на невеликий перелік питань і дізнайтеся які ваші шанси на отримання візи
1. Яка основна мета вашої поїздки?
2. Чи є у вас запрошення або гарантії?
3. Вкажіть ваш вік?
4. Чи є у вас візи інших країн?
5. Ви збираєтеся їхати самостійно або з компанією?
6. Ви працюєте? Чи є можливість отримати виписку про доходи?
7. Чи є можливість надати довідку з банку про доходи?
8. Чи є у вас інші гарантії?
9. Чи володієте ви іноземними мовами?

Потрібна консультація?
Напишіть своє питання імміграційному фахівцю

Консультант

Наш головний офіс знаходиться в Києві.
Надаємо візові та імміграційні послуги громадянам усіх країн світу.

АДРЕСА

02660, м. Київ, вул. Попудренка, буд. 52, оф. 517 (М. Чернігівська)

ГРАФІК РОБОТИ

ПН-ПТ: з 09:00 до 19:00
СБ: з 10:00 до 15:00
НД: вихідний

Залишилися питання?
​Напишіть свій номер в міжнародному форматі, вкажіть тип зв’язку і ми ​зателефонуємо Вам найближчим часом!

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Brand Name
VISA-SVIT
Product Name
Медична віза в Канаду
Price
USD 50
Product Availability
Available in Stock