Віза нареченої/нареченого в Канаду

Законодавчі імміграційні норми Канади разюче відрізняються від, наприклад, вимог Великобританії або США, зокрема, щодо іноземців, які планують укласти шлюб з громадянином або резидентом на території Канади. Річ у тім, що як така віза нареченої в Канаду або віза нареченого в Канаду державою не передбачено, разом з тим, існує можливість отримання канадської гостьової або туристичної візи до Канади.

Педантичність і упередженість візових офіцерів, складний підготовчий етап для формування пакету документів та аргументації, вибір того або іншого типу канадської візи, заповнення об'ємних анкет англійською або французькою мовами – всі ці етапи потребують особливої уваги від апліканта. Обізнана в тонкощах законодавства Канади, досвідчена команда імііграційно-візового агентства «VISA-SVIT» дозволить вам не турбуватися про ці труднощі – всі складнощі з оформлення візи нареченої в канаду та візи нареченого в Канаду ми беремо на себе з повною відповідальністю, гарантуючи вам позитивну відповідь канадського Консульства!


Ціна оформлення візи нареченої в Канаду 2020

Повний пакет
Термін перебування/дії: до 10 років
300$
Термін оформлення: 7-10 днів

Експертна консультація візових фахівців, оцінка шансів отримання візи нареченої в Канаду

Рекомендації щодо якісної підготовки документів, заповнення та роздрукування анкети

Запис на подачу документів онлайн

Інструктаж по проходженню співбесіди та формування повного пакету документів

Складання плану поїздки, підбір підстав і супутніх документів: бронювання або викуп авіаквитків, круїзів, готелів, а також ваучерів на участь в конференціях, виставках, семінарах, тп.

Супровід (за потребою) при подачі документів. Перевірка готовності візи, отримання і доставка паспорта адресату

Послуга з оплати консульського збору в банку


Важливо! Додатково оплачуються:

100 CAD (консульський збір) + 85 CAD (збір біометричних даних)

В список документів для оформлення канадської візи нареченого та візи нареченої до Канади для українців включені:

 • Закордонний паспорт (з ксерокопіями сторінок), термін дії якого перевищує шість місяців від дати подання заяви;
 • Кольорові фото встановленого зразка;
 • Національний паспорт та ІПН (з ксерокопіями);
 • Квитанція про оплату зборів;
 • Довідка з місця роботи та чек про фінансовий стан (картковий або розрахунковий баланс);
 • Докази близьких відносин зі стороною, що приймає (електронне або паперове листування, смс-повідомлення, спільні фотографії тощо);
 • Довідка з місця роботи про фінансовий стан сторони, що приймає (для апліканта партнер виступає в ролі спонсора);
 • Копії громадянського паспорта або ВНП партнера;
 • Інформація про місце проживання (рентний договір/право власності на нерухомість), до яких необхідно додати документи про сплату податків та комунальних платежів;
 • Офіційний лист від сторони, що запрошує.

Перелік документів для весільної візи в Канаду може змінюватися і доповнюватися в залежності від конкретної ситуації заявника. Досвідчені експерти імміграційно-візового центру «Віза-Світ» візьмуть на себе відповідальність та допоможуть підготувати повний відповідний вимогам документаційний пакет, який не викличе сумнівів у офіцерів канадського ВЦ.

Одночасно, з подачею документів до ВЦ Канади аплікант заповнює анкети, після чого, в призначений попередньо час, приїжджає у візовий центр для здачі відбитків пальців (процедура платна, вартість – 85 канадських доларів). Для збільшення можливості одержання позитивної відповіді по візі нареченої в Канаду для громадян України рекомендується взяти з собою мотиваційний лист, в якому буде чітко і детально викладена аргументація виїзду.

Важливо пам'ятати: додатково до документів на весільну канадську візу для українців заявнику необхідно буде пройти медичне обстеження. Зробити це можна шляхом звернення в одну з акредитованих Консульством Канади медичних установ, висновок якої слід додати до документаційного пакета. Також, при оформленні весільної візи в Канаду, у разі, якщо з вами виїжджають діти, які підходять під критерії «дитини на утриманні», їм слід оформити окрему канадську візу. Вся документація, в обов'язковому порядку, повинна бути переведена на французьку або англійську мову, а коректність транслітерації – завірена у нотаріуса.

Вартість весільної візи в Канаду 2020 залежить від вашого вибору одного з трьох створених для зручності клієнтів пакетів послуг візового центру «VISA-SVIT»

 1. Стартовий пакет. Ціна – 90€. Включає допомогу в заповненні анкет і детальну консультацію експерта з оформлення візи для нареченої в Канаду, а також послуги з оплати зборів і доставляння готової візи.
 2. Повний пакет (стандарт). Ціна – 90€. Включає: комплексну підтримку (консультація і допомога) візового експерта, аналіз ймовірності отримання позитивної відповіді Консульства, допомогу у заповненні анкети, дієві поради щодо проходження очної співбесіди, підготовку, перевірку та актуалізацію пакету документів для візи нареченого в Канаду, а також послуги з оплати зборів та доставляння готової візи.
 3. Повний пакет (з гарантією). Ціна – 300€. Включає аналогічний стандартному спектр послуг, отримання візи – гарантовано. У разі, якщо під впливом тих чи інших обставин, які неможливо було передбачити, отримано негативну відповідь від Консульства, оплата за оформлення канадської візи для нареченої 2020 не здійснюється.

Термін оформлення канадської весільної візи для громадян України та інших країн на всіх сервісних пакетах становить від 15 до 21 дня.

Зверніть увагу: додатково до вартості обраного вами пакету послуг слід додати спеціальний збір канадського ВЦ – консульський (ціна – 100 канадських доларів). Кінцеву суму необхідно сплатити до того, як документи будуть передані у візовий центр Канади (крім «Повного пакету з гарантією»). Оплата за канадську візу нареченої та візу нареченого до Канади для громадян України здійснюється в гривнях, по курсовому співвідношенню до канадського долара. Перед оплатою уточніть у свого менеджера актуальний курс, кінцеву суму і можливість надання знижки. При негативній відповіді Консульства вартість візового збору не компенсується.

Як імміграційно-візовий центр «VISA-SVIT» допомагає клієнтам отримати канадську весільну візу для громадян України та інших держав

Мінімізація витрат на проведення підготовчих процедур, збір та коригування документаційного пакета, вичерпні консультації на всіх етапах отримання візи нареченої в Канаду, а також об'єктивні ціни на весь спектр послуг – все це, в повній мірі, вам завжди надасть команда юристів та візових експертів візового агентства «Віза-Світ». Не нехтуйте допомогою фахівців своєї справи з 15-ти річним досвідом роботи – впевнено та гарантовано отримуйте візу нареченої до Канади 2020 вже зараз!


Для того, щоб оформити візу нареченої/нареченого в Канаду 2020 online без власної присутності та отримати її в будь-якій країні проживання, вам необхідно надати всього 5 документів:

Закордонний паспорт

Копія сторінок громадянського паспорта

2 фотографії
3,5 х 4,5см (80% обличчя на білому фоні)

Довідка з місця роботи
(якщо маєте)

Довідка з банку
(якщо маєте)

Замовити тур online від провідного туроператора
зі знижкою 5% Замовити тур

5 простих кроків для отримання візи для нареченої/нареченого в Канаду 2020

Зателефонуйте або напишіть нам та отримаєте безкоштовну консультацію

Надайте комплект необхідних документів

Сплатіть аванс для початку роботи з оформлення візи

Отримайте повний пакет документів та оплатіть залишок

Подайте готові документи до Візового центру та отримаєте бажану візу!

100% гарантія якості

Заповніть анкету онлайн

1. Электронный адрес
2. Укажите, пожалуйста, города, которые Вы планируете посетить
3. Дата поездки
4. Цель поездки
5. Адрес проживания в Канаде
6. Кем приходится Вам приглашающее лицо/организация?
7. Фамилия и имя как в загранпаспорте
8. Девичья/предыдущая фамилия
9. Было ли у Вас другое имя (укажите какое)?
10. Дата рождения
11. Место рождения (страна, город)
12. Адрес проживания (страна, город, улица, номер дома, номер квартиры, индекс)
13. Адрес прописки (страна, город, улица, номер дома, номер квартиры, индекс)
14. Гражданство
15. Серия и номер загранпаспорта
16. Дата выдачи загранпаспорта
17. Дата окончания загранпаспорта
18. Номер мобильного телефона
19. Проживали ли Вы не в стране Вашего гражданства больше 6-ти месяцев на протяжении последних 5-ти лет (страна, статус и даты проживания)?
20. Родной язык общения
21. Каким языком Вы можете общаться?
Английский
Французский
Никакой из представленных
22. Проходили ли Вы специальное тестирование для оценки Вашего уровня владения английским и/или французским языками?
ДаНет
Если да, то укажите название курсов и уровень владения языком
23. Семейное положение (если Вы женаты/замужем, либо же пребываете в гражданском браке):
женат/замужемв гражданском бракеразведен/разведенане женат/не замужемвдова/вдовец
Если Вы указали, что Вы женаты/замужем, либо же находитесь в гражданском браке, укажите дату свадьбы/начала совместного проживания
24. Были ли Вы ранее женаты/замужем?
ДаНет
Если да, то укажите (Фамилия и имя предыдущей (го) жены/мужа, Дата рождение предыдущей (го) жены/мужа, Дата брака, Дата развода/смерти мужа/жены, Тип брака (гражданский брак, официальный брак)):
25. Будет ли кто-то спонсировать Вашу поездку?
ДаНет
Если да, то укажите (Фамилия и имя спонсора, Кем Вам приходится, Какую сумму средств предоставляет Вам, Адрес (город, провинция/область, название улицы, номер дома, номер квартиры, индекс))
26. Есть ли у Вас высшее образование?
ДаНет
Если да, то укажите (Название учебного заведения, Город, где находится учебное заведение, Ваша специальность/факультет, Дата начала обучения, Дата окончания обучения)
27. Данные по месту работы/учебы (Дата начала работы/учебы, должность, название компании, город/страна)
28. Укажите места работы за последние 10 лет. Если Вы на пенсии, необходимо указать места работы на протяжении 10 лет до выхода на пенсию (Дата начала работы, Дата увольнения, Должность, Название компании, Адрес компании)
29. Необходимо указать все Ваши поездки заграницу, начиная с 18 лет, либо же на протяжении последних 5-ти лет (Год и месяц начала поездки, Год и месяц окончания поездки, Страна, Город, Цель поездки):
30. Есть ли у Вас родственники/друзья в Канаде?
ДаНет
Если да, то укажите более детальную информацию, а также фамилию и имя члена семьи/знакомого
31. Выдавалась ли Вам ранее виза в Канаду?
ДаНет
Если да, то укажите (Номер визы, Дата выдачи, Дата начала срока действия, Дата окончания срока действия, Страна выдачи, Город выдачи):
32. Отказывали ли Вас ранее в выдаче визы в Канаду?
ДаНет
Если да, то укажите (Дата отказа, Причина, Номер отказа):
33. Отказывали ли Вам в выдаче виз в другие страны?
ДаНет
Если да, то укажите (Дата отказа, Причина, Номер отказа):
34. Служили ли Вы в армии?
ДаНет
Если да, то укажите (Дата начала службы, Дата окончания службы, Страна службы,Город службы, Род войск, Воинское звание):
35. Данные мужа/жены:
Фамилия и имя
Дата рождения
Страна рождения
Если человека нет в живых, укажите дату и место смерти
Адрес проживания
Должность на данный момент
Едет ли вместе с Вами в поездку?
36. Данные отца:
Фамилия и имя
Дата рождения
Страна рождения
Если человека нет в живых, укажите дату и место смерти
Адрес проживания
Должность на данный момент
Едет ли вместе с Вами в поездку?
37. Данные мамы:
Фамилия и имя
Дата рождения
Страна рождения
Если человека нет в живых, укажите дату и место смерти
Адрес проживания
Должность на данный момент
Едет ли вместе с Вами в поездку?
38. Данные о детях (включая усыновленных):
(Фамилия и имя, Дата рождения, Страна рождения, Если человека нет в живых, укажите дату и место смерти, Адрес проживания, Должность на данный момент, Едет ли вместе с Вами в поездку?)
39. Данные о братьях и сестрах:
(Кем Вам приходится? Фамилия и имя, Дата рождения, Страна рождения, Если человека нет в живых, укажите дату и место смерти, Адрес проживания, Должность на данный момент, Едет ли вместе с Вами в поездку?)

Ваше фото

Дайте відповідь на невеликий перелік питань і дізнайтеся які ваші шанси на отримання візи
1. Яка основна мета вашої поїздки?
2. Чи є у вас запрошення або гарантії?
3. Вкажіть ваш вік?
4. Чи є у вас візи інших країн?
5. Ви збираєтеся їхати самостійно або з компанією?
6. Ви працюєте? Чи є можливість отримати виписку про доходи?
7. Чи є можливість надати довідку з банку про доходи?
8. Чи є у вас інші гарантії?
9. Чи володієте ви іноземними мовами?

Потрібна консультація?
Напишіть своє питання імміграційному фахівцю

Консультант

Наш головний офіс знаходиться в Києві.
Надаємо візові та імміграційні послуги громадянам усіх країн світу.

АДРЕСА

02660, м. Київ, вул. Попудренка, буд. 52, оф. 517 (М. Чернігівська)

ГРАФІК РОБОТИ

ПН-ПТ: з 09:00 до 19:00
СБ: з 10:00 до 15:00
НД: вихідний

Залишилися питання?
​Напишіть свій номер в міжнародному форматі, вкажіть тип зв’язку і ми ​зателефонуємо Вам найближчим часом!

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Brand Name
VISA-SVIT
Product Name
Весільна віза в Канаду
Price
USD 300
Product Availability
Available in Stock