Канадська віза 2020

Віза в Канаду онлайн без власної присутності

Канада — дуже різноманітна та приваблива країна Північної Америки. Якщо ви бажаєте відвідати її з метою туризму, погостювати у родичів або друзів, зустрітися з партнерами по питанням співробітництва та бізнесу або нанести візит по сімейним питанням, то без візи в Канаду вам не обійтись.

Візові фахівці по канадському напрямку нашого центру компетентно та професійно надуть кожному заявнику неоціненну допомогу в оформленні та отриманні будь-якого типу візового дозволу до Канади. За допомогою експертів кожний кандидат не тільки зможе пройти всі процедури оформлення в мінімальні терміни та без зайвих витрат часу, а й отримати візовий документ гарантовано та за доступною ціною.


Ціна оформлення

Всі типи канадських віз

Стартовий пакет
50$ - для громадян України; 90$ - для громадян іноземних держав
Термін оформлення: 7-10 днів

Консультація фахівця по Канаді

Заповнення візової анкети

Повний пакет
Термін перебування/дії - до 10 років
90$ (стандартний пакет) / 200$(з гарантією!) - для українців; 150$ (стандартний пакет) - для громадян іноземних держав
Термін оформлення: 7-10 днів

Експертна консультація візових фахівців по Канаді, оцінка шансів отримання дозволу

Якісна підготовка комплекту документів та заповнення анкети

Оплата консульського збору на сайті консульства

Складання плану поїздки, підбір підстав та супутних документів: бронювання або викуп авіаквитків, круїзів, готелів, а також ваучерів на участь в конференціях, виставках, семінарах, тп.

Формування та подача документів онлайн

Перевірка готовності, отримання та доставка паспорта з візою заявнику


Додатково оплачуються:

100 CAD (консульський збір) + 85 CAD (збір за подання біометричних даних) + 260 грн. (сервісний збір)

Віза в Канаду для українців

Як отримати візу в Канаду 2020 Україні? Найбільш популярні типи візи Канада для громадян України це робоча, туристична, а також гостьова віза по запрошенню друзів або родичів. Наші досвідчені фахівці по Канаді нададуть докладні консультації по неохідним документам для кожного типу канадської візи, допоможуть підготувати повний пакет документації та оперативно подати його онлайн на сайті консульства.

Після отримання туристичної візи, ви зможете вільно подорожувати по цій чудовій країні, насолоджуватися природними та архітектурними пам'ятками, відвідувати культурні заходи та різноманітні популярні туристичні місця держави.

Проживаючі в країні родичі або друзі можуть допомогти вам отримати візу по гостьовому запрошенню. Обов'язкова вимога при подачі документів - фактична наявність запрошення від канадської сторони. Наші візові експерти зроблять все можливе для того, щоб на підставі наданих документів ви неодмінно змогли отримати цей дозвільний документ.

Ми візьмемо на себе всі турботи по підготовці та оформленню повного пакету документів, а також подамо їх онлайн на сайт консульства Канади швидко та без затримок. Без особистої присутності заявника, довірена особа від нашої компанії отримає закордонний паспорт з уже готовою візою та відправить на вказану адресу. Скориставшись нашою візовою підтримкою, ви отримуєте можливість якісного та безпомилкового оформлення документації, що значно підвищує шанси отримати візовий дозвіл. Після попередньої оцінки шансів по кожному індивідуальному випадку, наші експерти зможуть надати послугу отримання візи з гарантією. Ми гарантуємо професійну підготовку документації у відповідності з усіма вимогами консульства Канади та гарантоване отримання канадської візи для українців.

Залишайте заявку і ми з радістю відповімо на всі запитання. Консультації у нас безкоштовні, ми завжди націлені на кінцевий позитивний результат.

Категорії канадських віз

Канадський уряд ретельно стежить за потоком відвідувачів та мігрантів в країну. Затребуваними є фахівці в різних галузях: успішні бізнесмени, ІТ-спеціалісти та інші професійні фахівці, здатні принести користь державі. Проте, отримати візу в Канаду 2020 цілком можливо, якщо правильно і зважено підійти до вирішення даного питання. Ідеальним варіантом для працевлаштування в країні стане робоча віза, оскільки цей тип дозволу дає право перебувати в країні необмежений час. Однак, якщо роботодавець відсутній, оформити візу для роботи в Канаді буде неможливо.

Інші типи канадських віз для відвідування країни:

  1. Гостьова віза. Оформляється дуже просто, якщо є запрошення від друга або родича, який гарантує проживання гостя і своєчасне відправлення назад. Віза по гостьовому запрошенню оформлюється на обмежений час.
  2. Туристична віза. Найпоширеніший тип канадської візи, який дає право на тимчасове перебування в країні, але не дозволяє вчитись або працевлаштуватись в державі.
  3. Віза моряка (морська віза). Багато українських компаній співпрацюють з судновласницькими фірмами країни, деякі громадяни України безпосередньо працюють на канадських суднах - таким людям обов'язково потрібно канадська морська віза, що дозволяє безперешкодно перетинати кордон та проживати в країні якийсь час.
  4. Транзитна віза. Цей документ для тих подорожуючих, які не планують залишатись в країні та використовують вказаний тип дозволу лише для пересадок на авіарейси в інші країни.
  5. Віза нареченої/нареченого (весільна віза). Дозвіл для жінок або чоловіків для укладання офіційного шлюбу на території країни.
  6. Віза для лікування (медична віза). Людям, які портебують кваліфікованої медичної допомоги та вагітним жінкам для майбутніх пологів.
  7. Сімейна віза. Дозвіл для членів родини, які бажають поєднатись на території держави з ціллю сумісного проживання.
  8. Релігійна віза. Дозвільний документ, призначений для релігійних службових осіб з метою виконання своїх місій по питанням релігії.

Необхідні документи

Закордонний паспорт

Копія сторінок громадянського паспорту

2 кольорові фотографії
3,5 х 4,5см (80% обличчя на білому фоні)

Довідка з місця роботи

Довідка з банку

Замовити тур online від провідного туроператора
зі знижкою 5% Замовити тур

Етапи співробітництва

Залишіть заявку та отримайте консультацію фахівця

Надайте комплект необхідних документів

Сплатіть аванс для початку процедури оформлення

Ми подамо паспорт в консульство та сформовану документацію онлайн

Отримайте паспорт з візою в офісі агенції або за вказаною адресою

100% гарантія якості

Заповніть анкету онлайн

1. Электронный адрес
2. Укажите, пожалуйста, города, которые Вы планируете посетить
3. Дата поездки
4. Цель поездки
5. Адрес проживания в Канаде
6. Кем приходится Вам приглашающее лицо/организация?
7. Фамилия и имя как в загранпаспорте
8. Девичья/предыдущая фамилия
9. Было ли у Вас другое имя (укажите какое)?
10. Дата рождения
11. Место рождения (страна, город)
12. Адрес проживания (страна, город, улица, номер дома, номер квартиры, индекс)
13. Адрес прописки (страна, город, улица, номер дома, номер квартиры, индекс)
14. Гражданство
15. Серия и номер загранпаспорта
16. Дата выдачи загранпаспорта
17. Дата окончания загранпаспорта
18. Номер мобильного телефона
19. Проживали ли Вы не в стране Вашего гражданства больше 6-ти месяцев на протяжении последних 5-ти лет (страна, статус и даты проживания)?
20. Родной язык общения
21. Каким языком Вы можете общаться?
Английский
Французский
Никакой из представленных
22. Проходили ли Вы специальное тестирование для оценки Вашего уровня владения английским и/или французским языками?
ДаНет
Если да, то укажите название курсов и уровень владения языком
23. Семейное положение (если Вы женаты/замужем, либо же пребываете в гражданском браке):
женат/замужемв гражданском бракеразведен/разведенане женат/не замужемвдова/вдовец
Если Вы указали, что Вы женаты/замужем, либо же находитесь в гражданском браке, укажите дату свадьбы/начала совместного проживания
24. Были ли Вы ранее женаты/замужем?
ДаНет
Если да, то укажите (Фамилия и имя предыдущей (го) жены/мужа, Дата рождение предыдущей (го) жены/мужа, Дата брака, Дата развода/смерти мужа/жены, Тип брака (гражданский брак, официальный брак)):
25. Будет ли кто-то спонсировать Вашу поездку?
ДаНет
Если да, то укажите (Фамилия и имя спонсора, Кем Вам приходится, Какую сумму средств предоставляет Вам, Адрес (город, провинция/область, название улицы, номер дома, номер квартиры, индекс))
26. Есть ли у Вас высшее образование?
ДаНет
Если да, то укажите (Название учебного заведения, Город, где находится учебное заведение, Ваша специальность/факультет, Дата начала обучения, Дата окончания обучения)
27. Данные по месту работы/учебы (Дата начала работы/учебы, должность, название компании, город/страна)
28. Укажите места работы за последние 10 лет. Если Вы на пенсии, необходимо указать места работы на протяжении 10 лет до выхода на пенсию (Дата начала работы, Дата увольнения, Должность, Название компании, Адрес компании)
29. Необходимо указать все Ваши поездки заграницу, начиная с 18 лет, либо же на протяжении последних 5-ти лет (Год и месяц начала поездки, Год и месяц окончания поездки, Страна, Город, Цель поездки):
30. Есть ли у Вас родственники/друзья в Канаде?
ДаНет
Если да, то укажите более детальную информацию, а также фамилию и имя члена семьи/знакомого
31. Выдавалась ли Вам ранее виза в Канаду?
ДаНет
Если да, то укажите (Номер визы, Дата выдачи, Дата начала срока действия, Дата окончания срока действия, Страна выдачи, Город выдачи):
32. Отказывали ли Вас ранее в выдаче визы в Канаду?
ДаНет
Если да, то укажите (Дата отказа, Причина, Номер отказа):
33. Отказывали ли Вам в выдаче виз в другие страны?
ДаНет
Если да, то укажите (Дата отказа, Причина, Номер отказа):
34. Служили ли Вы в армии?
ДаНет
Если да, то укажите (Дата начала службы, Дата окончания службы, Страна службы,Город службы, Род войск, Воинское звание):
35. Данные мужа/жены:
Фамилия и имя
Дата рождения
Страна рождения
Если человека нет в живых, укажите дату и место смерти
Адрес проживания
Должность на данный момент
Едет ли вместе с Вами в поездку?
36. Данные отца:
Фамилия и имя
Дата рождения
Страна рождения
Если человека нет в живых, укажите дату и место смерти
Адрес проживания
Должность на данный момент
Едет ли вместе с Вами в поездку?
37. Данные мамы:
Фамилия и имя
Дата рождения
Страна рождения
Если человека нет в живых, укажите дату и место смерти
Адрес проживания
Должность на данный момент
Едет ли вместе с Вами в поездку?
38. Данные о детях (включая усыновленных):
(Фамилия и имя, Дата рождения, Страна рождения, Если человека нет в живых, укажите дату и место смерти, Адрес проживания, Должность на данный момент, Едет ли вместе с Вами в поездку?)
39. Данные о братьях и сестрах:
(Кем Вам приходится? Фамилия и имя, Дата рождения, Страна рождения, Если человека нет в живых, укажите дату и место смерти, Адрес проживания, Должность на данный момент, Едет ли вместе с Вами в поездку?)

Ваше фото

Дайте відповідь на невеликий перелік питань і дізнайтеся які ваші шанси на отримання візи
1. Яка основна мета вашої поїздки?
2. Чи є у вас запрошення або гарантії?
3. Вкажіть ваш вік?
4. Чи є у вас візи інших країн?
5. Ви збираєтеся їхати самостійно або з компанією?
6. Ви працюєте? Чи є можливість отримати виписку про доходи?
7. Чи є можливість надати довідку з банку про доходи?
8. Чи є у вас інші гарантії?
9. Чи володієте ви іноземними мовами?

Потрібна консультація?
Напишіть своє запитання візовому фахівцю по Канаді

Консультант

Наш головний офіс знаходиться в Києві.
Надаємо візові та імміграційні послуги громадянам усіх країн світу

АДРЕСА

02094, м. Київ, вул. Попудренка, 52 (М. Чернігівська)

ГРАФІК РОБОТИ

ПН-ПТ: з 10:00 до 19:00
СБ: з 10:00 до 15:00
НД: вихідний

Залишились запитання?
​Напишіть свій контактний номер в міжнародному форматі, вкажіть тип зв’язку і ми ​зателефонуємо вам найближчим часом

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Brand Name
VISA-SVIT
Product Name
Віза в Канаду
Price
USD 50
Product Availability
Available in Stock