Віза в Канаду для українців

50$ (стартовий пакет) / 90$ (повний пакет) / 300$ (з гарантією!)

Віза в Канаду для іноземців — 90$

Оформлення візи в Канаду онлайн без власної присутності громадянам будь-якої країни!

Канада — дуже різноманітна і приваблива країна. Якщо Ви бажаєте відвідати її з метою туризму, погостювати у родичів або друзів, зустрітися з партнерами з питань співробітництва та бізнесу, а також нанести візит за багатьма іншими підставами, то без візи вам не обійтися.

Імміграційно-візове агенство «Віза-Світ» грамотно і професійно надасть Вам неоціненну допомогу в оформленні та отриманні будь-якого типу візи в Канаду. З нашою допомогою Ви зможете пройти всі процедури оформлення в мінімальні терміни і без зайвої витрати нервів.

Як отримати візу в Канаду 2019 в Україні або іншій державі? Найбільш популярний спосіб отримати канадську візу 2019 - це віза в Канаду по запрошенню або туристична віза в Канаду. Наші співробітники проконсультують Вас, які документи необхідні для отримання візи до Канади і допоможуть їх підготувати та подати в консульство Канади.

Канада є однією зі списку "суворих" країн у ситуації з наданням віз, тому отримати канадську візу 2019 досить складно. Візові працівники в Консульстві дуже вимогливі до документів та ретельно їх перевіряють. Всі неімміграційні візи видаються тільки на тимчасовий в’їзд в країну.

За часом перебування на території держави розрізняють такі категорії віз:

 1. Мультивіза.
 2. Одноразова віза.
 3. Транзитна віза.
 4. Супервіза.

Мультивіза в канаду дозволяє багато разів перетинати кордон держави протягом дії її терміну. Одноразова канадська віза надає можливість тільки один раз в’їхати в країну. Під транзитною візою до Канади мається на увазі дозвільний документ, який дає змогу перетнути кордони тільки в тому випадку, якщо шлях до точки призначення передбачає проїзд через державу. Важливо розуміти, що з транзитною візою Канади Ви маєте право залишатися в державі не більше 48 годин. Супервіза в Канаду видається на 10 років та дозволяє іноземцям, не залишаючи країну, знаходитись в Канаді 2 роки. Вона в більшості випадків надається людям, які мають родичів що проживають на території Канади.

В залежності від мети поїздки візи до Канади поділяються на такі типи:

 • Гостьова віза в Канаду;
 • Туристична віза в Канаду;
 • Робоча віза в Канаду;
 • Бізнес віза в Канаду;
 • Студентська віза в Канаду;
 • Імміграційна віза в Канаду.

Туристична віза в Канаду 2019 надається тоді, коли Ви бажаєте зробити туристичну подорож в цю чудову країну. За умовами візи, термін перебування від 6 місяців до 10 років. Гостьовою візою до Канади називають таку візу, яку видають за наявності запрошення від родичів, котрі мешкають на території Канади. Робоча віза до канади 2019 видається за наявності запрошення канадського роботодавця для офіційного працевлаштування в країні на певний термін, узгоджений та вказаний в договорі. Бізнес віза до Канади надається тим людям, котрі в’їжджають в Канаду з метою вирішення питань ведення бізнесу або для відвідування конференцій чи переговорів. Студентська віза до Канади 2019 надається при наявності дозволу на навчання в канадській школі, коледжі чи університеті. Однією з основних вимог, щоб отримати канадську візу для студента, виступає потреба надати лист про зарахування, який буде надісланий навчальним закладом.

Для здійснення імміграції в Канаду одного відкриття імміграційної канадської візи буде не достатньо. Необхідно діяти за однією з різноманітних програм для імміграції. Наприклад це можуть бути:

 • Програма імміграції до Канади Federal Skilled Worker – розрахована на кваліфікованих спеціалістів, котрі можуть допомогти в розвитку тої чи іншої галузі економіки.
 • Імміграція через реєстрацію бізнесу – для представників сфери бізнесу, які змогли досягти непоганих результатів в своїй державі та хочуть спробувати відкрити свою справу в Канаді.
 • Освітня програма Study in Canada – передбачає навчання з подальшою імміграцією після отримання диплому.
 • Ontario Immigrant Nominee Program - провінційна програма, розроблена щоб врегулювати чисельність населення навколишніх територій, де відчувається нестача робочої сили.

Віза в Канаду 2019 ціна якої залежить від її типу, дуже бажана для багатьох українців та іноземних громадян, так як Канада славиться високим рівнем життя та освіти, можливостями зростання власного бізнесу. Наші досвідчені фахівці Імміграційно-візового агентства «Віза-Світ» допоможуть оформити канадську візу 2019 в оптимальні терміни. Якісна підготовка повного пакету документів забезпечує максимальні шанси отримання візи в Канаду.

Ми візьмемо на себе всі турботи по підготовці і оформленню повного пакета документів, а також подамо заяву у консульство Канади і, як результат, отримаємо Ваш паспорт з уже готовою канадською візою.

Обов'язково зателефонуйте нам і ми з радістю відповімо на всі, що цікавлять Вас, питання. Консультації у нас безкоштовні.


Виберіть потрібний Вам тип візи в Канаду 2019

Туристична віза. Бізнес віза. Гостьова віза. Робоча віза. Студентська віза. Віза моряка. Віза нареченої. ГАРАНТОВАНА ВІЗА в Канаду!

Стартовий пакет
В чистий паспорт. Термін перебування/дії: до 10 років
50$
Термін оформлення: 7-10 днів

Консультація спеціаліста

Заповнення анкети

Повний пакет
В чистий паспорт. Термін перебування/дії: до 10 років
90$ (стандартний пакет) / 300$(з гарантією!)
Термін оформлення: 7-10 днів

Експертна консультація візових фахівців, оцінка шансів отримання візи

Рекомендації щодо якісної підготовки документів, заповнення та роздрукування анкети

Запис на подачу документів онлайн

Інструктаж по проходженню співбесіди та формування повного пакету документів

Складання плану поїздки, підбір підстав і супутніх документів: бронювання або викуп авіаквитків, круїзів, готелів, а також ваучерів на участь в конференціях, виставках, семінарах, тп.

Супровід (за потребою) при подачі документів. Перевірка готовності візи, отримання і доставка паспорта адресату

Послуга з оплати консульського збору в банку


Важливо! Додатково оплачуються:

100 CAD (консульський збір) + 85 CAD (збір біометричних даних)


Для того, щоб оформити візу в Канаду 2019 online без власної присутності та отримати її в будь-якій країні проживання, вам необхідно надати всього 5 документів:

Закордонний паспорт

Копія сторінок громадянського паспорта

2 фотографії
3,5 х 4,5см (80% обличчя на білому фоні)

Довідка з місця роботи
(якщо маєте)

Довідка з банку
(якщо маєте)

5 простих кроків для отримання візи в Канаду 2019

Зателефонуйте або напишіть нам та отримаєте безкоштовну консультацію

Надайте комплект необхідних документів

Сплатіть аванс для початку роботи з оформлення візи

Отримайте повний пакет документів та оплатіть залишок

Подайте готові документи до Візового центру та отримаєте бажану візу!

100% гарантія якості

Заповніть анкету онлайн

1. Электронный адрес
2. Укажите, пожалуйста, города, которые Вы планируете посетить
3. Дата поездки
4. Цель поездки
5. Адрес проживания в Канаде
6. Кем приходится Вам приглашающее лицо/организация?
7. Фамилия и имя как в загранпаспорте
8. Девичья/предыдущая фамилия
9. Было ли у Вас другое имя (укажите какое)?
10. Дата рождения
11. Место рождения (страна, город)
12. Адрес проживания (страна, город, улица, номер дома, номер квартиры, индекс)
13. Адрес прописки (страна, город, улица, номер дома, номер квартиры, индекс)
14. Гражданство
15. Серия и номер загранпаспорта
16. Дата выдачи загранпаспорта
17. Дата окончания загранпаспорта
18. Номер мобильного телефона
19. Проживали ли Вы не в стране Вашего гражданства больше 6-ти месяцев на протяжении последних 5-ти лет (страна, статус и даты проживания)?
20. Родной язык общения
21. Каким языком Вы можете общаться?
Английский
Французский
Никакой из представленных
22. Проходили ли Вы специальное тестирование для оценки Вашего уровня владения английским и/или французским языками?
ДаНет
Если да, то укажите название курсов и уровень владения языком
23. Семейное положение (если Вы женаты/замужем, либо же пребываете в гражданском браке):
женат/замужемв гражданском бракеразведен/разведенане женат/не замужемвдова/вдовец
Если Вы указали, что Вы женаты/замужем, либо же находитесь в гражданском браке, укажите дату свадьбы/начала совместного проживания
24. Были ли Вы ранее женаты/замужем?
ДаНет
Если да, то укажите (Фамилия и имя предыдущей (го) жены/мужа, Дата рождение предыдущей (го) жены/мужа, Дата брака, Дата развода/смерти мужа/жены, Тип брака (гражданский брак, официальный брак)):
25. Будет ли кто-то спонсировать Вашу поездку?
ДаНет
Если да, то укажите (Фамилия и имя спонсора, Кем Вам приходится, Какую сумму средств предоставляет Вам, Адрес (город, провинция/область, название улицы, номер дома, номер квартиры, индекс))
26. Есть ли у Вас высшее образование?
ДаНет
Если да, то укажите (Название учебного заведения, Город, где находится учебное заведение, Ваша специальность/факультет, Дата начала обучения, Дата окончания обучения)
27. Данные по месту работы/учебы (Дата начала работы/учебы, должность, название компании, город/страна)
28. Укажите места работы за последние 10 лет. Если Вы на пенсии, необходимо указать места работы на протяжении 10 лет до выхода на пенсию (Дата начала работы, Дата увольнения, Должность, Название компании, Адрес компании)
29. Необходимо указать все Ваши поездки заграницу, начиная с 18 лет, либо же на протяжении последних 5-ти лет (Год и месяц начала поездки, Год и месяц окончания поездки, Страна, Город, Цель поездки):
30. Есть ли у Вас родственники/друзья в Канаде?
ДаНет
Если да, то укажите более детальную информацию, а также фамилию и имя члена семьи/знакомого
31. Выдавалась ли Вам ранее виза в Канаду?
ДаНет
Если да, то укажите (Номер визы, Дата выдачи, Дата начала срока действия, Дата окончания срока действия, Страна выдачи, Город выдачи):
32. Отказывали ли Вас ранее в выдаче визы в Канаду?
ДаНет
Если да, то укажите (Дата отказа, Причина, Номер отказа):
33. Отказывали ли Вам в выдаче виз в другие страны?
ДаНет
Если да, то укажите (Дата отказа, Причина, Номер отказа):
34. Служили ли Вы в армии?
ДаНет
Если да, то укажите (Дата начала службы, Дата окончания службы, Страна службы,Город службы, Род войск, Воинское звание):
35. Данные мужа/жены:
Фамилия и имя
Дата рождения
Страна рождения
Если человека нет в живых, укажите дату и место смерти
Адрес проживания
Должность на данный момент
Едет ли вместе с Вами в поездку?
36. Данные отца:
Фамилия и имя
Дата рождения
Страна рождения
Если человека нет в живых, укажите дату и место смерти
Адрес проживания
Должность на данный момент
Едет ли вместе с Вами в поездку?
37. Данные мамы:
Фамилия и имя
Дата рождения
Страна рождения
Если человека нет в живых, укажите дату и место смерти
Адрес проживания
Должность на данный момент
Едет ли вместе с Вами в поездку?
38. Данные о детях (включая усыновленных):
(Фамилия и имя, Дата рождения, Страна рождения, Если человека нет в живых, укажите дату и место смерти, Адрес проживания, Должность на данный момент, Едет ли вместе с Вами в поездку?)
39. Данные о братьях и сестрах:
(Кем Вам приходится? Фамилия и имя, Дата рождения, Страна рождения, Если человека нет в живых, укажите дату и место смерти, Адрес проживания, Должность на данный момент, Едет ли вместе с Вами в поездку?)

Ваше фото

Дайте відповідь на невеликий перелік питань і дізнайтеся які ваші шанси на отримання візи
1. Яка основна мета вашої поїздки?
2. Чи є у вас запрошення або гарантії?
3. Вкажіть ваш вік?
4. Чи є у вас візи інших країн?
5. Ви збираєтеся їхати самостійно або з компанією?
6. Ви працюєте? Чи є можливість отримати виписку про доходи?
7. Чи є можливість надати довідку з банку про доходи?
8. Чи є у вас інші гарантії?
9. Чи володієте ви іноземними мовами?

Потрібна консультація?
Напишіть своє питання імміграційному фахівцю

Консультант

Наш головний офіс знаходиться в Києві.
Надаємо візові та імміграційні послуги громадянам усіх країн світу.

АДРЕСА

02660, м. Київ, вул. Попудренка, буд. 52, оф. 517 (М. Чернігівська)

ГРАФІК РОБОТИ

ПН-ПТ: з 10:00 до 19:00
СБ: з 10:00 до 15:00
НД: вихідний

Залишилися питання?
​Напишіть свій номер в міжнародному форматі, вкажіть тип зв’язку і ми ​зателефонуємо Вам найближчим часом!