Віза в Австралію для українців та іноземців

онлайн без особистої присутності з отриманням в будь-якій країні світу

Країна-континент Австралія стала притулком для безлічі іммігрантів з різних держав світу. Багато в чому, завдяки колонізації, на цей велетенський острів іммігрували різні представники багатьох народів. Австралія насичена колоритними пейзажами, унікальною флорою і фауною, а також різноманітними корисними копалинами. Завдяки своїй унікальності, країна притягує величезну кількість туристів та трудових мігрантів з усієї Планети. Громадяни будь-якої держави можуть отримати туристичну візу в Австралію, отримати гостьову візу в Австралію або робочу візу в Австралію без зайвих складнощів та перешкод за допомогою досвідчених візових фахівців "Віза-Світ", оскільки зробити це самостійно практично дуже складно.


Виберіть потрібний Вам тип австралійської візи

Транзитна віза *
Одноразова. Мультивіза від 1 року.
90$
Термін оформлення: 30 днів

Термін дії: 30/90 90+90/360

Експертна консультація візових фахівців

Якісне заповнення електронної анкети

Перевірка і формування повного пакету документів

Переклади документів і їх завірення

Сканування і відправка документів

Оплата консульського збору

Туристична віза, бізнес віза, гостьова віза **
Одноразова. Мультивіза від 1 року.
150$
Термін оформлення: 30 днів

Термін дії: 30/90 90+90/360

Експертна консультація візових фахівців

Якісне заповнення електронної анкети

Перевірка і формування повного пакету документів

Переклади документів і їх завірення

Сканування і відправка документів

Оплата консульського збору

Віза моряка *
Одноразова. Мультивіза від 1 року.
150$
Термін оформлення: 30 днів

Термін дії: 30/90 90+90/360

Експертна консультація візових фахівців

Якісне заповнення електронної анкети

Перевірка і формування повного пакету документів

Переклади документів і їх завірення

Сканування і відправка документів

Оплата консульського збору

Студентська віза, робоча віза ***
Одноразова. Мультивіза від 1 року.
250$
Термін оформлення: 30 днів

Термін дії: 30/90 90+90/360

Експертна консультація візових фахівців

Якісне заповнення електронної анкети

Перевірка і формування повного пакету документів

Переклади документів і їх завірення

Сканування і відправка документів

Оплата консульського збору


Важливо! Додатково оплачуються:

* консульський збір відсутній; ** 143AUD (консульський збір); *** 552AUD - студентська віза / 177AUD - робоча віза (консульський збір)

Причини відмови, щоб отримати візу в Австралію 2020


Головною і найбільш частою причиною відмови в тому, щоб отримати візу в Австралію є неправильно заповнена анкета або не до кінця зібраний пакет необхідних документів. Саме тому імміграційно-візовий центр «Віза-Світ» пропонує якісну допомогу та максимальне сприяння з метою оформити візу до Австралії 2020 швидко, якісно та з максимальними шансами отримання.

Особливістю оформлення візи в Австралію для українців та іноземних громадян можна вважати недавнє нововведення Австралійського посольства по отриманню електронної візи. В зв'язку з цим, наприклад, отримати гостьову візу в Австралію, як і інші типи віз, можна онлайн, навіть без особистої присутності безпосередньо в посольстві Австралії. Разом із загальним пакетом документів, досить вислати якісну завірену копію вашого закордонного паспорту і віза до Австралії 2020 буде виготовлена в найкоротші терміни та доставлена на вказану вами поштову адресу в будь-яку країну світу.

Австралійська віза: оформлення

Завдяки досвідченим співробітникам імміграційно-візового агентства «Віза-Світ», а також якісній роботі безпосередньо самого консульства Австралії, будь-які поточні питання будуть вирішені максимально оперативно та професійно. Це також пояснює і той факт, що оформити візу в Австралію 2020 українцям та іноземцям стало набагато простіше, тому Ви отримаєте візу в Австралію в строк від двух до трьох тижнів. При цьому, ціла команда візових фахівців працюватиме над оформленням вашої австралійської візи, весь пакет документів буде ретельно перевірений і скомплектований згідно з вимогами Австралійського посольства. Користуйтесь послугами перевірених і надійних компаній і вас неодмінно чекає успіх в отриманні візи в Австралію та будь-яку іншу країну світу, до якої Ви коли-небудь мріяли помандрувати!

Допоможемо якісно і недорого оформити візу до Австралії 2020 громадянам будь-якої країни!

Залишайте свою заявку на нашому сайті, пишіть запит на нашу електронну адресу або дзвоніть нашим візовим фахівцям для отримання безкоштовних консультацій і ми зробимо усе можливе для того, щоб Ви могли отримати візу в Австралію швидко і недорого!

Як виїхати в Австралію?

Багато людей сьогодні стали частіше замислюватися про те, як виїхати в Австралію, оскільки за останні роки країна стрімко розвивається в економічному і соціальному плані. Австралія, як і Канада, має свою програму для бажаючих переїхати на постійне проживання. Уряд проводить досить строгий відбір «претендентів», але із задоволенням приймає кваліфікованих фахівців, бізнесменів та інших людей, здатних принести економічну чи культурну користь країні. Найбільше шансів оформити громадянство Австралії мають такі категорії охочих:

  1. Кваліфіковані фахівці в різних галузях.
  2. Бізнесмени, які можуть довести прибутковість своєї справи.
  3. Ті, у кого є прямі родичі - громадяни Австралії.

Можливості імміграції в Австралію

Крім перерахованих аспектів, еміграція в Австралію можлива також для тих, хто перебуває в статусі біженця. Однак, уряд уважно стежить за біженцями та ретельно здійснює їх перевірку, тому отримати такий статус з подальшим отриманням гуманітарної допомоги досить складно.

Імміграційно-візовий центр «Віза-Світ» пропонує послуги висококваліфікованих візових фахівців з оформлення різних типів віз до Австралії. З нами, оформлення будь-австралійської візи, а також подальша імміграція в Австралію, буде максимально швидкої, недорогий і комфортною!

Віза в Австралію для українців 2020

Сьогодні віза в Австралію для українців 2020 доступна практично всім жителям нашої країни. При цьому, відвідати загадкову державу можна практично з будь-якою метою: заради відкриття або розвитку бізнесу, візиту до друзів або рідних, для відпочинку та перегляду пам'яток. Особливості оформлення різних типів візи в Австралію 2020 будуть різнитися залежно від обраної мети, але фахівці нашої компанії прийдуть на допомогу кожному клієнту і зроблять все, щоб австралійська віза була отримана в найкоротші терміни.

Ми пропонуємо допомогу в оформленні таких типів віз до Австралії:

  • Гостьова віза в Австралію (Україна). Даний тип візи має на увазі підготовку необхідної документації, яка підтвердить особистість людини і його фінансову забезпеченість для перельоту, проживання і харчування на території іноземної держави, а також відсутність наміру залишитися в країні до кінця життя. Якщо витрати на подорож Ви берете на себе, необхідно довести, що у вас є стабільна робота, житло і сім'я на території України. Якщо ж всі матеріальні витрати приймаюча сторона бере на себе, документів потрібно набагато менше. Від вас буде потрібно лише доказ того, що Ви особисто знайомі з тим, до кого їдете в гості: можна надати спільні фотографії, довідки про спорідненість, листування або телефонні розмови
  • Туристична віза в Австралію (Київ). Це найпопулярніший тип візи, який дає право на перебування в країні терміном до 60 днів. Туристи, які оформили туристичну візу в Австралію, зможуть насолодитися пам'ятками, зробити різні покупки, дізнатися про історію держави і т.д. Віза даного типу не дає права вчитися або працювати в країні, але з нею можна пройти короткочасні навчальні курси. При необхідності, можна подати прохання про продовження терміну дії візи, але для цього потрібно надати додатковий пакет документації та вагому причину продовження.
  • Бізнес віза в Австралію онлайн. Плануючи робочі справи в Австралії, людина повинна подбати про оформлення спеціальної візи, завдяки якій можна буде відвідувати різні заходи, семінари, укладати угоди, підписувати договори, шукати ділових партнерів і виконувати інші дії, спрямовані на відкриття або розвиток бізнесу. Службова віза в Австралію видається на півроку і може бути продовжена при необхідності - для продовження бізнес візи до Австралії буде потрібно надати додатковий пакет документації.

Ми допомагаємо оформити повний пакет документів для отримання австралійської візи 2020 професійно і в максимально стислі терміни. Віза в Австралію, ціна якої доступна практично всім українцям, оформляється нашими досвідченими фахівцями, які враховують всі індивідуальні аспекти при роботі з кожним клієнтом. Вартість послуг залежить від обраного типу візи і визначається безпосередньо на консультації нашими візовими консультантами.


Для отримання візи в Австралію 2020 Вам необхідні наступні документи:

Закордонний паспорт

  • онлайн анкета;
  • документи, що підтверджують зміну імені або прізвища;
  • запрошення, підписане запрошує особою із зазначенням його імені і прізвища, дати і цілі поїздки;
  • документи про наявність рухомого або нерухомого майна (якщо маєте).

2 фотографії
3,5 х 4,5см (80% обличчя на білому фоні)

Довідка з місця роботи (якщо маєте) на фірмовому бланку організації: англійською мовою, із зазначенням посади, окладу та мети поїздки

Довідка з банку про наявність та рух грошових коштів за останні півроку
(якщо маєте)

5 простих кроків для отримання візи в Австралію 2020

Зателефонуйте або напишіть нам та отримаєте безкоштовну консультацію

Надайте комплект необхідних документів

Сплатіть аванс для початку роботи з оформлення візи

Отримайте повний пакет документів та оплатіть залишок

Подайте готові документи до Візового центру та отримаєте бажану візу!

100% гарантія якості

Заповніть анкету онлайн

Вкажіть Вашу електронну адресу
1. Країна проживання
2. Прізвище та ім'я (як в закордонному паспорті)
3. Чи міняли прізвище та ім'я?
ТакНі
Якщо так, вкажіть, попередні прізвища та імена
4. Дата народження
5. Країна, місто, область народження
6. Серія та номер закордонного паспорта
7. Країна видачі закордонного паспорта
8. Дата видачі закордонного паспорта
9. Дата закінчення терміну дії закордонного паспорта
10. Орган видачі закордонного паспорта
11. Номер внутрішнього паспорта
12. Ідентифікаційний код
13. Сімейний стан
14. Нинішнє громадянство
15. Міняли Ви громадянство?
ТакНі
Якщо так, вкажіть попереднє громадянство
16. Чи є у Вас інші діючі закордонні паспорти?
ТакНі
Якщо так, вкажіть серію і номер, дату видачі, дату закінчення терміну дії, орган видачі закордонного паспорта
17. Чи є у Вас інші документи, що засвідчують Вашу особу (свідоцтво про народження, водійські права, свідоцтво про шлюб, інше (уточнити)?
ТакНі
Якщо так, вкажіть прізвище та ім'я з документа, тип документа, номер документа, країну видачі
18. Чи проходили Ви медичний огляд для оформлення візи в Австралію протягом останніх 12 місяців?
ТакНі
Якщо так, вкажіть деталі
19. Мета поїздки на територію Австралії:
ТуризмВ гості до друзів/родичівБізнес поїздкаТранзитПосадка на судноРоботаНавчанняВозз'єднання сім'ї
20. Кількість в'їздів
21. Дати подорожі
22. На який Ви запитуєте візу?
до 3-х місяцівдо 6-ти місяцівдо 12-ти місяців
23. Міста, які Ви плануєте відвідати
24. Чи їдете Ви в складі групи?
ТакНі
25. Супроводжує Вас хто-небудь в поїздці?
ТакНі
Якщо так, вкажіть ким доводиться Вас супроводжуючу особу, прізвище та ім'я (як в закордонному паспорті), дату народження
26. Чи зверталися Ви раніше за візою до Австралії?
ТакНі
27. Чи була видана Вам раніше віза в Австралію?
ТакНі
28. Чи є у Вас попередні закордонні паспорти, які були використані для поїздки в Австралію?
ТакНі
Якщо так, вкажіть прізвище та ім'я з паспорта, серію і номер паспорта, дату видачі, дату закінчення терміну дії, орган видачі
29. Чи є у Вас номер виданої візи в Австралію?
ТакНі
Якщо так, вкажіть, будь ласка, цей номер
30. Адреса проживання в країні громадянства (країна, населений пункт, область, вулиця, номер будинку, номер квартири, індекс)
31. Адреса прописки (країна, населений пункт, область, вулиця, номер будинку, номер квартири, індекс)
32. Домашній номер телефону
33. Робочий номер телефону
34. Мобільний номер телефону
35. Чи є у Вас якісь родичі, які не подорожують до Австралії, не є громадянами Австралії або постійним жителями Австралії?
ТакНі
Якщо так, вкажіть (Ким Вам доводиться? (тітка/дядько, брат/сестра, син/дочка, двоюрідний брат/сестра, зведений брат/сестра, дідусь/бабуся, чоловік/дружина, племінник/племінниця, друг, онук/онука, мачуха/вітчим, мама/тато і т.п.), Прізвище та ім'я, Дата народження, Країна народження):
36. Чи будете Ви проходити курс навчання в Австралії?
ТакНі
Якщо так, вкажіть назву курсу, назва навчального закладу, дати навчання
37. Чи плануєте Ви відвідати родичів/друзів в Австралії?
ТакНі
Якщо так, вкажіть, ким Вам доводиться, прізвище та ім'я, дату народження, адресу проживання в Австралії, мобільний / домашній / робочий номер телефону, електронну пошту, статус на території Австралії
38. Ваше економічне становище в країні проживання на даний момент:
ПрацевлаштованіПриватний підприємецьНе працевлаштованийПенсіонерСтудентІнше
уточніть
39. Сфера діяльності компанії
40. Назва компанії
41. Дата початку роботи в компанії
42. Адреса компанії
43. Робочий номер телефону
44. Робоча електронна адреса
45. Хто оплачує Вашу поїздку в Австралію?
СамостійноЗапрошуюча сторонаІнша людинаІнша організація
46. Що саме оплачує Ваш спонсор?
Всі витрати по поїздціПроживанняКишенькові витратиІнше
уточніть
47. Дані спонсора (Ким Вам доводиться? Прізвище та ім'я. Адреса проживання):
48. Яку суму коштів Ви маєте в своєму розпорядженні для цієї поїздки?
49. Протягом останніх п'яти років проживали Ви в будь-якій іншій країні, не країні Вашого громадянства, більше 3-х місяців?
ТакНі
Якщо так, вкажіть країни і період проживання
50. Чи є у Вас в даний час віза в Австралію або в інші країни?
ТакНі
Якщо так, вкажіть країни
51. Чи порушували Ви візовий режим з Австралією, або з будь-якої іншою країною?
ТакНі
Якщо так, вкажіть деталі
52. Відмовляли Вам у візі до Австралії або в будь-яку іншу країну?
ТакНі
Якщо так, вкажіть деталі

Ваше фото

Дайте відповідь на невеликий перелік питань і дізнайтеся які ваші шанси на отримання візи
1. Яка основна мета вашої поїздки?
2. Чи є у вас запрошення або гарантії?
3. Вкажіть ваш вік?
4. Чи є у вас візи інших країн?
5. Ви збираєтеся їхати самостійно або з компанією?
6. Ви працюєте? Чи є можливість отримати виписку про доходи?
7. Чи є можливість надати довідку з банку про доходи?
8. Чи є у вас інші гарантії?
9. Чи володієте ви іноземними мовами?

Потрібна консультація?
Напишіть своє питання імміграційному фахівцю

Консультант

Наш головний офіс знаходиться в Києві.
Надаємо візові та імміграційні послуги громадянам усіх країн колишнього СНД.

АДРЕСА

02660, м. Київ, вул. Попудренка, буд. 52, оф. 517 (М. Чернігівська)

ГРАФІК РОБОТИ

ПН-ПТ: з 09:00 до 19:00
СБ: з 10:00 до 15:00
НД: вихідний

Залишилися питання?
​Напишіть свій номер в міжнародному форматі, вкажіть тип зв’язку і ми ​зателефонуємо Вам найближчим часом!

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Brand Name
VISA
Product Name
Віза в Австралію
Price
USD 90
Product Availability
Available in Stock