Віза в Австралію

(online без особистої присутності з отриманням в будь-якій країні світу)

Країна-континент Австралія стала притулком для безлічі іммігрантів з різних держав світу. Завдяки колонізації, на цей велетенський острів іммігрували різні представники багатьох народів. Країна насичена колоритними пейзажами, унікальною флорою і фауною, а також різноманітними корисними копалинами. Завдяки своїй унікальності, вона притягує величезну кількість туристів та трудових мігрантів з усієї Планети. Громадяни будь-якої держави можуть отримати туристичну візу в Австралію, гостьову або робочу візу без зайвих складнощів та перешкод за допомогою досвідчених візових фахівців нашого центру, оскільки зробити це самостійно практично дуже складно.


Вартість оформлення австралійської візи

Транзитна віза *
Одноразова. Мультивіза від 1 року.
90$
Термін оформлення: 30 днів

Термін дії: 30/90 90+90/360

Експертна консультація візових фахівців

Якісне заповнення електронної анкети

Перевірка і формування повного пакету документів

Переклади документів і їх завірення

Сканування і відправка документів

Оплата консульського збору

Туристична віза, бізнес віза, гостьова віза **
Одноразова. Мультивіза від 1 року.
150$
Термін оформлення: 30 днів

Термін дії: 30/90 90+90/360

Експертна консультація візових фахівців

Якісне заповнення електронної анкети

Перевірка і формування повного пакету документів

Переклади документів і їх завірення

Сканування і відправка документів

Оплата консульського збору

Віза моряка *
Одноразова. Мультивіза від 1 року.
150$
Термін оформлення: 30 днів

Термін дії: 30/90 90+90/360

Експертна консультація візових фахівців

Якісне заповнення електронної анкети

Перевірка і формування повного пакету документів

Переклади документів і їх завірення

Сканування і відправка документів

Оплата консульського збору

Студентська віза, робоча віза ***
Одноразова. Мультивіза від 1 року.
250$
Термін оформлення: 30 днів

Термін дії: 30/90 90+90/360

Експертна консультація візових фахівців

Якісне заповнення електронної анкети

Перевірка і формування повного пакету документів

Переклади документів і їх завірення

Сканування і відправка документів

Оплата консульського збору


Додатково оплачуються:

* консульський збір відсутній; ** 143AUD (консульський збір); *** 552AUD - студентська віза / 177AUD - робоча віза (консульський збір)

Причини відмови в австралійській візі

Головною і найбільш частою причиною відмови в тому, щоб отримати візу в Австралію, є неправильно заповнена анкета або не до кінця зібраний пакет необхідних документів. Саме тому, експерти нашого центру пропонують якісну допомогу та максимальне сприяння оформлення візи до Австралії онлайн швидко, якісно та з максимальними шансами отримання.

Особливістю виготовлення візового дозволу для українців та іноземних громадян можна вважати недавнє нововведення австралійського посольства по отриманню електронної візи. В зв'язку з цим, наприклад, отримати гостьову візу, як і інші типи віз, можна онлайн навіть без особистої присутності безпосередньо в посольстві. Разом із загальним пакетом документів, досить вислати якісну завірену копію вашого закордонного паспорту і австралійський дозвіл буде виготовлений в найкоротші терміни та доставлений на вказану вами електронну адресу в будь-яку країну світу.

Віза в Австралію для українців

Завдяки досвідченим співробітникам нашої агенції, а також якісній роботі безпосередньо самого консульства Австралії, будь-які поточні питання будуть вирішені максимально оперативно та професійно. Це також пояснює і той факт, що оформити візу в Австралію 2020 українцям та іноземцям стало набагато простіше, тому кожен заявник може отримати дозвіл в строк від двух до трьох тижнів. При цьому, ціла команда візових фахівців працюватиме над оформленням вашої австралійської візи, весь пакет документів буде ретельно перевірений і скомплектований згідно з вимогами австралійського посольства. Користуйтесь послугами тільки перевірених та надійних компаній.

Допоможемо оформити візовий документ громадянам будь-якої країни по доступним цінам.

Як виїхати в Австралію

Багато людей сьогодні стали частіше замислюватися про те, як виїхати в Австралію, оскільки за останні роки країна стрімко розвивається в економічному і соціальному плані. Австралія, як і Канада, має свою спеціальну міграційну програму для бажаючих переїхати на постійне проживання. Уряд проводить досить суворий відбір «претендентів», але із задоволенням приймає кваліфікованих фахівців, бізнесменів та інших кандидатів, здатних принести економічну чи культурну користь країні. Найбільше шансів отримати громадянство Австралії мають такі категорії заявників:

  1. Кваліфіковані фахівці в різних галузях.
  2. Бізнесмени, які можуть довести прибутковість своєї справи.
  3. Ті, у кого прямими родичами є громадяни Австралії.

Імміграція в Австралію

Крім перерахованих аспектів, еміграція в Австралію можлива також для тих, хто перебуває в статусі біженця. Однак, уряд уважно стежить за цією категорією мігрантів та ретельно здійснює їх перевірку, тому оформити такий статус з подальшим отриманням гуманітарної допомоги досить складно.

Наш центр візової підтримки пропонує послуги висококваліфікованих фахівців з оформлення різних категорій віз до Австралії.

Категорії австралійських віз

Сьогодні віза в Австралію для українців 2020 доступна практично всім жителям нашої країни. При цьому, відвідати загадкову державу можна практично з будь-якою метою: заради відкриття або розвитку бізнесу, візиту до друзів або рідних, для відпочинку та перегляду пам'яток. Особливості оформлення різних категорій візових дозволів будуть різнитись залежно від обраної мети та наявності необхідної документації.

Ми пропонуємо допомогу в оформленні таких типів віз до Австралії:

  • Гостьова віза. Даний тип дозволу має на увазі підготовку необхідної документації, яка підтвердить особистість людини і його фінансову забезпеченість для здійснення потрібних авіаперельотів, проживання та харчування на території іноземної держави, а також відсутність наміру залишитись в країні довгостроково. Якщо витрати на подорож замовник приймає на себе, необхідно довести, що у нього є стабільна робота, житло і сім'я на території України. Якщо ж всі матеріальні витрати відшкодовує приймаюча сторона, документів потрібно набагато менше. Від кандидата буде потрібно лише доказ того, що він особисто знайомий з тим, до кого їде в гості: можна надати спільні фотографії, довідки про спорідненість, листування або телефонні розмови
  • Туристична віза. Це найпопулярніший тип візи, який дає право на перебування в країні терміном до 60 днів. Туристи, які оформили такий дозвіл, зможуть насолодитись пам'ятками, зробити різні покупки, дізнатись про історію держави і т.д. Віза даної категорії не дає права вчитись або працювати в країні, але з нею можливе проходження короткочасних навчальних курсів. При необхідності, можна подати прохання про подовження терміну дії візи, але для цього потрібно надати додатковий пакет документації та пояснити вагому причину.
  • Бізнес віза. Плануючи робочі справи в державі, заявники повинні подбати про оформлення спеціального дозволу, завдяки якому можна буде відвідувати різні ділові заходи, семінари, лекції, укладати угоди, підписувати договори, шукати ділових партнерів та виконувати інші дії, спрямовані на відкриття або розвиток бізнесу. Службова віза в Австралію видається на півроку і може бути подовжена при необхідності - для цього потрібно надати додатковий пакет документації.

Ми допомагаємо оформити повний пакет документів для отримання австралійської візи 2020 професійно і в максимально стислі терміни. Дозвіл на в'їзд в Австралію оформлюється нашими досвідченими фахівцями, які враховують всі індивідуальні аспекти при роботі з кожним клієнтом. Вартість послуг залежить від обраного типу візи і визначається безпосередньо на консультації нашими візовими консультантами.


Необхідні документи

Закордонний паспорт

  • онлайн анкета;
  • документи, що підтверджують зміну імені або прізвища;
  • запрошення, підписане приймаючою особою із зазначенням його імені, прізвища, дати та цілі поїздки гостя;
  • документація про наявність рухомого або нерухомого майна.

2 фотографії
3,5 х 4,5см (80% обличчя на білому фоні)

Довідка з місця роботи на фірмовому бланку організації (англійською мовою, із зазначенням посади, окладу та мети поїздки)

Виписка з банку про наявність та рух грошових коштів за останні півроку

Замовити тур online від провідного туроператора
зі знижкою 5% Замовити тур
Етапи співробітництва

Залишіть заявку та отримайте консультацію експерта

Надайте комплект необхідних документів

Сплатіть аванс для початку роботи по оформленню візи

Отримайте сформований комплект документів

Подайте готові документи онлайн за допомогою нашого фахівця та отримайте електронну візу

100% гарантія якості

Заповніть анкету

Вкажіть Вашу електронну адресу
1. Країна проживання
2. Прізвище та ім'я (як в закордонному паспорті)
3. Чи міняли прізвище та ім'я?
ТакНі
Якщо так, вкажіть, попередні прізвища та імена
4. Дата народження
5. Країна, місто, область народження
6. Серія та номер закордонного паспорта
7. Країна видачі закордонного паспорта
8. Дата видачі закордонного паспорта
9. Дата закінчення терміну дії закордонного паспорта
10. Орган видачі закордонного паспорта
11. Номер внутрішнього паспорта
12. Ідентифікаційний код
13. Сімейний стан
14. Нинішнє громадянство
15. Міняли Ви громадянство?
ТакНі
Якщо так, вкажіть попереднє громадянство
16. Чи є у Вас інші діючі закордонні паспорти?
ТакНі
Якщо так, вкажіть серію і номер, дату видачі, дату закінчення терміну дії, орган видачі закордонного паспорта
17. Чи є у Вас інші документи, що засвідчують Вашу особу (свідоцтво про народження, водійські права, свідоцтво про шлюб, інше (уточнити)?
ТакНі
Якщо так, вкажіть прізвище та ім'я з документа, тип документа, номер документа, країну видачі
18. Чи проходили Ви медичний огляд для оформлення візи в Австралію протягом останніх 12 місяців?
ТакНі
Якщо так, вкажіть деталі
19. Мета поїздки на територію Австралії:
ТуризмВ гості до друзів/родичівБізнес поїздкаТранзитПосадка на судноРоботаНавчанняВозз'єднання сім'ї
20. Кількість в'їздів
21. Дати подорожі
22. На який Ви запитуєте візу?
до 3-х місяцівдо 6-ти місяцівдо 12-ти місяців
23. Міста, які Ви плануєте відвідати
24. Чи їдете Ви в складі групи?
ТакНі
25. Супроводжує Вас хто-небудь в поїздці?
ТакНі
Якщо так, вкажіть ким доводиться Вас супроводжуючу особу, прізвище та ім'я (як в закордонному паспорті), дату народження
26. Чи зверталися Ви раніше за візою до Австралії?
ТакНі
27. Чи була видана Вам раніше віза в Австралію?
ТакНі
28. Чи є у Вас попередні закордонні паспорти, які були використані для поїздки в Австралію?
ТакНі
Якщо так, вкажіть прізвище та ім'я з паспорта, серію і номер паспорта, дату видачі, дату закінчення терміну дії, орган видачі
29. Чи є у Вас номер виданої візи в Австралію?
ТакНі
Якщо так, вкажіть, будь ласка, цей номер
30. Адреса проживання в країні громадянства (країна, населений пункт, область, вулиця, номер будинку, номер квартири, індекс)
31. Адреса прописки (країна, населений пункт, область, вулиця, номер будинку, номер квартири, індекс)
32. Домашній номер телефону
33. Робочий номер телефону
34. Мобільний номер телефону
35. Чи є у Вас якісь родичі, які не подорожують до Австралії, не є громадянами Австралії або постійним жителями Австралії?
ТакНі
Якщо так, вкажіть (Ким Вам доводиться? (тітка/дядько, брат/сестра, син/дочка, двоюрідний брат/сестра, зведений брат/сестра, дідусь/бабуся, чоловік/дружина, племінник/племінниця, друг, онук/онука, мачуха/вітчим, мама/тато і т.п.), Прізвище та ім'я, Дата народження, Країна народження):
36. Чи будете Ви проходити курс навчання в Австралії?
ТакНі
Якщо так, вкажіть назву курсу, назва навчального закладу, дати навчання
37. Чи плануєте Ви відвідати родичів/друзів в Австралії?
ТакНі
Якщо так, вкажіть, ким Вам доводиться, прізвище та ім'я, дату народження, адресу проживання в Австралії, мобільний / домашній / робочий номер телефону, електронну пошту, статус на території Австралії
38. Ваше економічне становище в країні проживання на даний момент:
ПрацевлаштованіПриватний підприємецьНе працевлаштованийПенсіонерСтудентІнше
уточніть
39. Сфера діяльності компанії
40. Назва компанії
41. Дата початку роботи в компанії
42. Адреса компанії
43. Робочий номер телефону
44. Робоча електронна адреса
45. Хто оплачує Вашу поїздку в Австралію?
СамостійноЗапрошуюча сторонаІнша людинаІнша організація
46. Що саме оплачує Ваш спонсор?
Всі витрати по поїздціПроживанняКишенькові витратиІнше
уточніть
47. Дані спонсора (Ким Вам доводиться? Прізвище та ім'я. Адреса проживання):
48. Яку суму коштів Ви маєте в своєму розпорядженні для цієї поїздки?
49. Протягом останніх п'яти років проживали Ви в будь-якій іншій країні, не країні Вашого громадянства, більше 3-х місяців?
ТакНі
Якщо так, вкажіть країни і період проживання
50. Чи є у Вас в даний час віза в Австралію або в інші країни?
ТакНі
Якщо так, вкажіть країни
51. Чи порушували Ви візовий режим з Австралією, або з будь-якої іншою країною?
ТакНі
Якщо так, вкажіть деталі
52. Відмовляли Вам у візі до Австралії або в будь-яку іншу країну?
ТакНі
Якщо так, вкажіть деталі

Ваше фото

Дайте відповідь на невеликий перелік питань і дізнайтеся які ваші шанси на отримання візи
1. Яка основна мета вашої поїздки?
2. Чи є у вас запрошення або гарантії?
3. Вкажіть ваш вік?
4. Чи є у вас візи інших країн?
5. Ви збираєтеся їхати самостійно або з компанією?
6. Ви працюєте? Чи є можливість отримати виписку про доходи?
7. Чи є можливість надати довідку з банку про доходи?
8. Чи є у вас інші гарантії?
9. Чи володієте ви іноземними мовами?

Потрібна консультація?
Задайте питання фахівцю

Консультант

Надаємо візові та міграційні послуги громадянам усіх країн

АДРЕСА

02094, м. Київ, вул. Попудренка, 52 (М. Чернігівська)

ГРАФІК РОБОТИ

ПН-ПТ: з 10:00 до 19:00
СБ: з 10:00 до 15:00
НД: вихідний

Залишились питання?
​Напишіть свій номер в міжнародному форматі, вкажіть тип зв’язку і наш фахівець ​зателефонує вам найближчим часом

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Brand Name
VISA-SVIT
Product Name
Віза в Австралію
Price
USD 90
Product Availability
Available in Stock