Робоча віза в Англію 2020

Робоча віза в Англію для українців є уніфікованим та обов'язковим документом, який, поряд із супутньою документацією (договір, підтвердження кваліфікації, тощо), дозволяє легально працевлаштуватись у Великобританії. В даному випадку, мова йде про два можливих формата трудового туризму: оформлення британської робочої візи для тих, хто їде влаштовуватися за фахом (tier 2) та тих різноробочих, хто воліє займатись сезонною трудовою діяльністю (tier 2). Згідно статистики, кількість відмов у Посольстві Великобританії в рази перевищує аналогічний показник інших країн. Навіть незначне недотримання умов оформлення трудової візи до Великобританії може спричинити за собою відмову і, як наслідок, труднощі з подальшим процесом отримання британської візи на роботу.

Отримання робочої візи до Англії 2020 дозволяє користуватись такими регаліями, як:

 • Вищий рівень життя та соціальні гарантії;
 • Гідна оплата праці як кваліфікованих фахівців, так і працівників без кваліфікації;
 • Активний професійний розвиток і перспектива кар'єрного росту, тощо.

Існує кілька типів британських робочих віз, з якими слід ознайомитися перед тим, як зайнятися оформленням робочої візи у Великобританію:

 • Tier 1 – для громадян України, які хочуть ініціювати створення власного бізнесу в Британії. Термін дії максимальний – 40 місяців, можливе продовження на 24 місяці без необхідності залишати країну. Даний тип віз передбачає бізнес-діяльність, але не допускає працевлаштування. Необхідно підтвердження суми інвестицій – мінімально 50 тис. фунтів.
 • Tier 2 – для професіоналів середнього кваліфікаційного рівня. Максимальний термін дії – 36 місяців, зміна місця роботи має відбуватися під контролем і за згодою Міністерства міграції Англії. Обов'язковим є надання сертифікату спонсора від роботодавця.
 • Tier 5 – для робітників, які обрали сезонну зайнятість. Термін дії – від 12 до 24 місяців, видається, в тому числі, спортсменам, релігійним представникам, працівникам домашнього найму тощо. Обов'язковим є надання сертифікату спонсора від роботодавця.

Робоча віза в Англію - ціна сервісних пакетів

Робоча віза в Англію 2020 з гарантією!

Стартовий пакет
Термін перебування/дії: 180/180 днів. В чистий паспорт. Особиста подача.
50€ (для українців) / 90€ (для іноземців)
Термін оформлення: 15-21 днів

Консультація спеціаліста по Британії

Заповнення анкети на робочу візу в Англію

Повний пакет
Термін перебування/дії: 180/180 днів. Подача онлайн без присутності
90€ (стандартный пакет) / 200€ (з гарантією!) - для українців; 150€ (стандартный пакет) - для іноземців
Термін оформлення: 15-21 днів

Експертна консультація візових фахівців по Британії, оцінка шансів отримання робочої візи в Англію

Рекомендації щодо якісної підготовки документів, заповнення та роздрукування анкети

Запис на подачу документів на робочу візу в Англію онлайн

Інструктаж по проходженню співбесіди та формування повного пакету документів

Складання плану поїздки, підбір підстав і супутніх документів: бронювання або викуп авіаквитків, круїзів, готелів, а також ваучерів на участь в конференціях, виставках, семінарах, тп.

Супровід (за потребою) при подачі документів. Перевірка готовності робочої візи в Британію, отримання та доставка паспорта адресату

Послуга з оплати консульського збору в банку


Важливо! Додатково оплачуються:

122€ (консульський збір)

Як отримати робочу візу до Англії українцям та іноземцям: основні етапи та процеси

Великобританія не входить до переліку країн Шенгенського договору, саме тому, процес отримання робочої англійської візи для громадян України більш трудомісткий. Вам необхідно заздалегідь дізнатися про перелік необхідних документів, підготувати їх та оформити згідно з регламентом Візового Центру Великобританії. Після подачі заявки та заповнення анкети в онлайн-режимі вам буде запропоновано пройти співбесіду з представником британського Консульства. Крім того, ви повинні досконало володіти англійською мовою та підтвердити це документально, пройшовши тестування і отримавши відповідне свідоцтво. Зважені та аргументовані відповіді на поставлені запитання є запорукою успіху в отриманні робочої візи в Англію 2020.

Робоча віза в Англію - ціна

Візове агентство «VISA-SVIT» розробило три пакети послуг з різним сервісним наповненням:

 1. Стартовий. Вартість – 50 євро, включає консультацію фахівця і заповнення анкети, термін оформлення – від 15 до 21 дня.
 2. Повний (стандартний). Вартість – 90 євро, включає експертну консультацію фахівця, рекомендації візових консультантів, онлайн-запис у чергу на подачу документів, формування і перевірку всієї необхідної документації, складання плану поїздки, супровід під час передачі документів (при необхідності), оплату консульського збору і багато іншого. Термін оформлення – від 15 до 21 дня.
 3. Повний (з гарантією). Вартість – 200 євро, включає аналогічний стандартному пакету спектр послуг, з тією відмінністю, що отримання робочої візи до Великобританії гарантовано і оплата послуг з оформлення відбувається за фактом отримання візи (якщо віза не схвалена – оплата за послуги з оформлення не проводиться!). Термін оформлення – від 15 до 21 дня.

Важливо: ціна робочої візи в Великобританію не включає вартість консульського збору – статична ціна на 2020 рік становить 122 євро.

Робоча віза в Англію: документи, які вам будуть потрібні для оформлення

Весь необхідний для отримання робочої візи до Британії пакет документації градирується на три ключових підгрупи, а саме:

 1. Ті, що ідентифікують особу заявника;
 2. Ті, що підтверджують фінансову спроможність;
 3. Ті, що аргументують мету візиту в країну.

У першому випадку вам необхідно підготувати:

 • Закордонний паспорт;
 • Два фото (кольорових, встановленого зразка);
 • Свідоцтво про сімейний стан (про шлюб/про розлучення);
 • Довідка з місця навчання або роботи про те, що вам було надано трудову або академічну відпустку.

У другому випадку вам необхідно підготувати:

 • Документи, які підтверджують непрямі доходи (здача нерухомості, пайова частка, віддалена робота тощо);
 • Довідка про балансовий стан карткових рахунків;
 • Виписка з розрахункового рахунку будь-якого банку про рух коштів;
 • Довідка з роботи про нарахування заробітної плати за останні півроку.

Важливо: всі документи повинні бути переведені на англійську мову з подальшим нотаріальним посвідченням.

Аргументи щодо мети поїздки заявник вказує під час заповнення онлайн-анкети (обов'язкового етапу після подачі документів для робочої візи в Англію 2020). Всі поля слід заповнювати дуже уважно, надаючи правдиві відповіді на питання про місце проживання та запланований термін перебування в країні. Цьому передує мотиваційний лист, в якому необхідно викласти мету поїздки, пояснити причину, а також вказати тимчасові періоди зайнятості і повернення в Україну. Для робочого типу візи в Англію запрошення від потенційного роботодавця є обов'язковим.

Процес оформлення англійської робочої візи для українців та іноземців

 

 • Передати уніфікований пакет документів;
 • Надати біометричні дані в Візовий центр Британії (відбитки пальців);
 • Заповнити анкету і пройти співбесіду;
 • Отримати англійську робочу візу або офіційну відповідь Посольства Великобританії про рішення іншого характеру.

Як отримати робочу візу до Великобританії 2020? Дуже важливо, максимально відповідально поставитися до кожного з етапів оформлення, оскільки, навіть найменша їх невідповідність може «поставити хрест» на вашій майбутній трудовій діяльності в цій країні. Під час інтерв'ювання, експерт задає претендентові досить докладні питання про поточний трудовий та професійний стаж, безпосередній процес пошуку робочого місця, мотивацію професійного візиту саме в Англію тощо. Заручившись підтримкою експертів, ви значно підвищите шанси на успішне проходження інтерв'ю та позитивну відповідь щодо затвердження візи для роботи у Великобританії.

Зверніть увагу: при проходженні співбесіди, щоб зробити робочу візу в Англію для українців, обов'язковою умовою є надання біометричних даних (відбитків пальців).

Чому варто скористатися послугами нашої компанії

Візове агентство «VISA-SVIT» має багаторічний практичний досвід, який зведе практично до нуля ризики відмови при оформленні робочої візи в Англію в Україні. Великобританія скрупульозно ставиться до трудового туризму, тому відмови в отриманні робочої візи в Британію – досить часте явище. Переважно, вони пов'язані з неправильно оформленим або неповним документальним пакетом, а також – некоректними відповідями на поставлені в Посольстві питання під час співбесіди.

Отримати робочу візу до Великобританії для українців в 2020 році ви можете, звичайно, і самостійно, проте, в такому разі, ви не зможете гарантувати повноту та якість наданого вами пакету документів. Візове агентство «VISA-SVIT» цілком і повністю позбавляє своїх клієнтів від бюрократичних турбот та даремної трати часу і фінансів, гарантуючи успішний результат всього процесу! Звертайтеся до нашого агентства – експерти дадуть повні та професійні відповіді на всі ваші запитання щодо документів для робочої візи в Англію, тривалості процедури, порядку оформлення та інших важливих аспектів. Легальний візит для працевлаштування у Великобританії – завжди професійна та доступна допомога від «VISA-SVIT»!


Для того, щоб отримати візу для роботи у Великобританію вам необхідно всього 5 документів:

Закордонний паспорт

Копія сторінок громадянського паспорта

2 фотографії
3,5 х 4,5см (80% обличчя на білому фоні)

Довідка з місця роботи
(якщо маєте)

Довідка з банку
(якщо маєте)

5 простих кроків для отримання робочої візи у Великобританію 2020

Зателефонуйте або напишіть нам та отримаєте безкоштовну консультацію

Надайте комплект необхідних документів

Сплатіть аванс для початку роботи з оформлення візи

Отримайте повний пакет документів та оплатіть залишок

Подайте готові документи до Візового центру та отримаєте бажану візу!

100% гарантія якості


Потрібна консультація?
Напишіть своє запитання візовому фахівцю по Британії

Консультант

Наш головний офіс знаходиться в Києві.
Надаємо візові та імміграційні послуги громадянам усіх країн.

АДРЕСА

02660, м. Київ, вул. Попудренка, буд. 52, оф. 517 (М. Чернігівська)

ГРАФІК РОБОТИ

ПН-ПТ: з 09:00 до 19:00
СБ: з 10:00 до 15:00
НД: вихідний

Залишилися питання?
​Напишіть свій контактний номер в міжнародному форматі, вкажіть тип зв’язку і ми ​зателефонуємо вам найближчим часом!

Заповніть анкету на робочу візу в Англію онлайн

Дайте відповідь на невеликий перелік питань і дізнайтеся які ваші шанси на отримання візи
1. Яка основна мета вашої поїздки?
2. Чи є у вас запрошення або гарантії?
3. Вкажіть ваш вік?
4. Чи є у вас візи інших країн?
5. Ви збираєтеся їхати самостійно або з компанією?
6. Ви працюєте? Чи є можливість отримати виписку про доходи?
7. Чи є можливість надати довідку з банку про доходи?
8. Чи є у вас інші гарантії?
9. Чи володієте ви іноземними мовами?

Вкажіть Вашу електронну адресу

ПАСПОРТ/ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОДОРОЖ

1. ПІБ (як в закордонному паспорті)
2. Чи використовували Ви коли-небудь інші імена (дівоче прізвище, професійний псевдонім, духовний сан і т.д.)
ТакНі
Вкажіть їх
3. Стать
4. Дата народження
5. Місто, область і країна народження
7. Громадянство
8. Чи було у вас коли-небудь інше громадянство відмінне від зазначеного вами вище
ТакНі
Якщо так, вкажіть
9. Номер вашого закордонного паспорта
10. Місто видачі
11. Орган, який видав
12. Дата видачі/закінчення терміну дії
13. Ви є громадянином тієї країни, від якої ви подаєтесь
ТакНі
14. Це ваш перший закордонний паспорт
ТакНі
Якщо ви відповіли, немає (Вкажіть номер, Де ваш паспорт зараз)

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОДОРОЖ

15. Чи поїде з вами хтось ще, вкажіть дані кожного з супроводжуючих вас в поїздці? (Повне ім'я, Національність, Є у цієї людини віза, Дата народження)
16. Вкажіть дати вашої поїздки
17. Де ви плануєте зупинитися в Британії (Готель, Родичі, Близькі друзі, Дальні друзі)
18. Прізвище Ім'я / готель / назва компанії
19. Місто
20. Вулиця
21. Будинок
22. Квартира
23. Поштовий індекс
24. Номер телефону

ОСНОВНА ІНФОРМАЦІЯ/ІСТОРІЯ ПОДОРОЖЕЙ

25. Ваша домашня адреса (Країна, Індекс, Місто, Область, Вулиця, Будинок, Квартира)
26. Як довго ви проживаєте за цією адресою?
27. Ваш домашній номер телефону
28. Мобільний номер телефону

ІСТОРІЯ ПОДОРОЖЕЙ

29. Подорожували ви до Великобританії протягом останніх 10 років?
ТакНі
Якщо так, вкажіть, номера віз і дати поїздок
30. Подорожували ви в інші країни, не включаючи Великобританію
ТакНі
Якщо так, вкажіть, перелік країн і роки поїздок
31. Чи було вам коли то відмовлено в видачі візи в будь-яку країну, включаючи Великобританію?
ТакНі
Якщо так, вкажіть деталі
32. Чи було вам відмовлено у в'їзді до Великобританії протягом останніх 10 років?
ТакНі
33. Чи було вам відмовлено у в'їзді до Великобританії по прибуттю?
ТакНі
34. Чи депортували вас з будь-якої країни, за останні 10 років?
ТакНі
35. Чи робили ви заявку на оформлення постійного місця проживання до Великобританії?
ТакНі
36. Чи є у вас злочинні переконання, в будь-якої країні?
37. Якщо Вас викличуть на співбесіду, на якій мові буде зручніше спілкуватися?

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВАШУ СІМ'Ю
ЧОЛОВІК/ДРУЖИНА

38. Сімейний стан
39. ПІБ чоловіка/дружини (навіть якщо ви в розлученні)
40. Громадянство
41. Дата народження
42. Чи живете ви разом?
ТакНі
Якщо ви відповіли ні, вкажіть (Країна, Місто, Вулиця, Будинок, Квартира)
Номер телефону
Національність
43. Чи буде він/вона подорожувати з вами?
ТакНі

БАТЬКО

44. Ім'я батька
45. Прізвище батька
46. Дата народження
47. Місто і країна народження
48. Національність

МАТИ

49. Ім'я матері
50. Прізвище матері
51. Дата народження
52. Місто і країна народження
Національність

НЕПОВНОЛІТНІ ДІТИ

53. Чи є у вас діти до 18 років?
ТакНі
Якщо ви відповіли так, вкажіть

Кількість дітей
Повні імена кожної дитини
Дати народження кожного з них
Місце народження кожної дитини
Номери проїзних документів
Чи проживають вони з вами?
ТакНі
Якщо ні, вкажіть:
Де вони проживають і з ким?
Чи поїдуть вони з вами?
ТакНі
54. Чи поїдуть з вами інші діти?
ТакНі
Якщо ви відповіли, так, вкажіть:
Номери проїзних документів
Повні імена
Адреси проживання

РОБОТА І ДОХІД

54. Чи працювали ви коли-небудь в будь-якій організації типу державних або недержавних, вказаних нижче?
Збройні сили (включаючи національну службу)
Вкажіть деталі
Уряду (центральні, місцеві)
Вкажіть деталі
Судова система
Вкажіть деталі
Медіа
Вкажіть деталі
Державні або цивільні адміністрації
Вкажіть деталі
Безпека (включаючи поліцію та приватні охоронні компанії)
55. Ваш соціальний статус
повний робочий деньповний робочий деньпрацюєте на себестудент
56. КЯкий ваш щомісячний дохід з усіх джерел в галузі праці (після сплати податків)?
57. Ким ви працюєте в даний час?
58. Назва компанії роботодавця/учбового закладу?
59. Коли ви почали працювати на цій роботі?
60. Адреса компанії-роботодавця/учбового закладу? (Країна, Поштовий індекс, Область, Місто, Вулиця, Будинок, Офіс)
61. Чи є у вас додаткова робота?
ТакНі
Якщо ви відповіли, так, вкажіть (Повна адреса, Номер телефону роботодавця, ДОХІД)
62. Чи є у вас заощадження, приватна власність або додатковий дохід, наприклад паї чи акції?
ТакНі
Якщо так, вкажіть (Тип власності, Яку суму коштів Вам приносить ця власність в місяць?)
63. Скільки з вашого доходу ви витрачаєте на вашу сім'ю?
64. Скільки з вашого доходу ви витрачаєте на витрати та проживання кожного місяця?
65. Скільки грошей доступно для вашого візиту до Англії?
66. Хто буде оплачувати вашу поїздку до Великобританії?
СамостійноІнша людинаІнша організація
67. Вартість авіаквитка/проживання на території Великобританії
68. Якщо хтось крім вас оплачує вашу поїздку, яку суму коштів Вам виділяють?
Дані спонсора поїздки:
Ким доводиться Вам? (тітка/дядько, брат/сестра, двоюрідний брат/сестра, дочка/син, друг, дідусь/бабуся, мати/тато, племінник/племінниця, чоловік/дружина, бізнес партнер, інше (уточнити)
Чому це людини оплачує Вашу поїздку?

РОДИЧІ У ВЕЛИКОБРИТАНІЇ

69. Що ви будете робити в Великобританії?
70. Чи є у вас родичі або друзі в Великобританії?
ТакНі
71. Якщо так, вкажіть кількість
72. Вкажіть повну адресу кожного з них (Місто, Вулиця, Будинок, Квартира, Поштовий індекс, Номер телефону, e-mail)
73. Чи будете ви їх відвідувати?
74. Чи буде вас супроводжувати хтось в поїздці?
ТакНі
Якщо ви відповіли так, вкажіть (для кожного) (ПІБ, Дата народження, Країна народження, Місто, Вулиця, Будинок, Квартира, поштовий індекс, Відношення до вас)

Ваше фото

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Brand Name
VISA-SVIT
Product Name
Робоча віза в Англію
Price
EUR 50
Product Availability
Available in Stock