Віза в Англію для українців. Віза в Британію онлайн

Віза в Англію з гарантією без передплати - оплата по факту!


Згідно з офіційною статистикою за 2018 рік, четверта частина всіх оформлених віз у всі країни світу припадає на візи в Англію. Звичайно ж, кожна держава має свої переваги і недоліки для імміграції іноземних громадян, туризму, роботи та навчання. Але, все-таки, часто виникає питання, чому ж українці і представники інших країн вважають за краще саме оформити візу в Британію? На цей рахунок легко знайти масу незаперечних аргументів, ось найголовніші з них:

 1. Можливість підвищити рівень інтелектуального розвитку завдяки наявності престижних навчальних закладів.
 2. Рівень життя вище середнього
 3. Гідна оплата праці.
 4. Підтримка державних і комерційних структур в організації власного бізнесу.
 5. Успішне професійний розвиток і безліч інших позитивних чинників.

 


Віза в Англію - ціна. Скільки коштує віза в Англію? Ціна візи в Британію - оформлення в Україні

Стартовий пакет
Термін перебування/дії: півроку/2 роки/5 років/10 років
50€ (для українців) / 90€ (для іноземців)
Термін оформлення: 15-21 день

Консультація спеціаліста по Британії

Заповнення анкети на візу в Англію 2020

Повний пакет
Термін перебування/дії: півроку/2 роки/5 років/10 років
90€ (стандарт) / 200€ (з гарантією!) - для українців; 150€ (стандарт) - для іноземців
Термін оформлення: 15-21 день

Експертна консультація візових фахівців по Британії, оцінка шансів отримання візи в Великобританію

Рекомендації щодо якісної підготовки документів, заповнення та роздрукування анкети на візу в Англію

Запис на подачу документів на британську візу онлайн

Інструктаж по проходженню співбесіди та формування повного пакету документів

Складання плану поїздки, підбір підстав і супутніх документів: бронювання або викуп авіаквитків, круїзів, готелів, а також ваучерів на участь в конференціях, виставках, семінарах, тп.

Перевірка готовності візи в Англію, отримання і доставка паспорта з британською візою адресату

Послуга з оплати консульського збору в банку


Важливо! Додатково оплачуються:

122€ (консульський збір)

Віза в Британію (віза в Англію)

Віза в Великобританію - це можливість по-справжньому реалізувати весь свій потенціал в цій країні, побачити нові можливості розвитку і визначити додаткові цілі в житті.

Чи потрібна віза в Англію? З огляду на те, що Велика Британія не є країною Шенгенської угоди, то і правила оформлення британської візи зовсім інші. Громадянам, які вперше зважилися зібрати всі необхідні документи для подачі на візу в Британію в Україні, варто ближче ознайомитися з тонкощами і основними положеннями правил британського консульства. Оформлення візи в Англію в Києві потребують проходження досить трудомісткого процесу оформлення необхідних документів. Неминуче доведеться затратити певні сили і свій особистий час.

Наплив студентів із зарубіжжя, а також мігрантів, які приїхали працювати в різних містах Англії, обумовлюється величезним прагненням проживати, навчатись і здійснювати трудову діяльність на даній території. Поряд з цим, існує ще ряд причин, за якими раніше встановлені вимоги отримання візи в Англію в Україні іноземними громадянами стають все більш трудомісткими і складними.  Імміграційно-візова агентство «Віза-Світ» допоможе впоратися із заповненням та оформленням документів на англійській мові, яке може бути не під силу багатьом. Також, наші досвідчені співробітники допоможуть зібрати всі документи і нададуть відповіді на найгостріші та хвилюючі питання.

Як проходить процес оформлення візи в Англію 2020

Укомплектувати всі необхідні документи згідно списку для отримання візи в Британію буде дуже просто, скориставшись допомогою візового центру «VISA-SVIT».Відповідно до діючих правил, для отримання візи в Англію, слід звернутися у візовий центр по роботі з візами в Великобританію. Віза в Британію, ціна якої визначається згідно бажаного типу британської візи та завдяки досвідченим візовим фахівцям: може бути оформлена в стислі терміни та з мінімальними затратами часу? Звичайно, віза в Англію самостійно теж можлово отримати: але треба мати спеціальні знання та навички.

Віза в Англію: ціна якої залежить також від терміновості виготовлення та суми консульського збору, користується чималим попитом. Уважне заповнення персональної анкети і відповідних формулярів дає певну гарантію не допустити відмови на отримання англійської візи. Всі дані про апліканта повинні вказуватися виключно англійською мовою. Дуже важливо дотримуватися вимог, що передбачені британським консульством. Для того, щоб не витрачати час і сили на повторну подачу документів та не отримати незапланований відмову у видачі довгоочікуваної візи в Британію, не можна допускати при заповненні бланків жодної помилки та виправлення. Віза в Англію для українців потребує відповідального підхіду, і тільки тоді це стане запорукою успіху у отриманні британської візи для українців.

Віза в Англію самостійно чи віза в Англію за допомогою фахівців агенства?

Основні дії, які належить виконати для отримання візи в Британію в Україні:

 1. Звернутися в сервісний центр Великобританії з візових питань.
 2. Надати необхідний пакет документів на візу в Британію.
 3. Здати біометричні дані (відбитки пальців).
 4. Отримати закордонний паспорт з британською візою або формуляр з відповіддю.

Віза в Англію - ціна

Скільки коштує віза в Англію - ціна оформлення візи в Великобританію згідно сервісного пакету:

 1. Вартість стартового пакету складе 50€.
 2. Звичайний стандартний пакет коштує 90€.
 3. Ціна гарантійного пакету візи в Англію для українців 200€.

Через нестійкий курс української гривні, кінцева ціна візи в Англію може незначно змінюватися в гривневому еквіваленті. Безпосередньо, перед подачею документів в візовий центр Британії, слід уточнювати вартість передбаченого консульського збору для бажаного типу британської візи.

Британська віза - визначити тип візи в Англію

Імміграційно-візовий центр «Віза-Світ» оформляє всі типи віз до Великої Британії:

 • Туристична віза в Англію - підходить особам, які бажають познайомитися ближче з визначними пам'ятками країни, відвідати виставки, музеї, архітектурні пам'ятки, побувати на концертах, оглянути спортивні досягнення. Для любителів подорожувати та отримувати позитивні емоції туристична віза в Англію - це ідеальний варіант провести відпустку або канікули, щоб зберегти спогади про цю чудову країну.
 • Студентська віза в Англію - учбову візу в Англію мають можливість оформити особи, які мають конкретне підтвердження про зарахування в будь-які навчальний заклад Британії. Вона дає можливість стати прекрасним фахівцем в обраній галузі і по закінченню навчання знайти гідну роботу.
 • Гостьова віза в Англію - візу в Англію по запрошенню неможливо отримати без гостьового запрошення громадянина Британії, який в подальшому буде гарантувати повернення свого гостя в Україну, коли закінчиться термін його перебування в країні. Гостьова віза в Англію дозволить зустрітися з родичами або побувати в гостях у друзів.
 • Робоча віза в Англію (Обов'язкова наявність запрошення потенційного роботодавця) - Робочу візу в Англію 2020 видають фахівцям, що мають високу кваліфікацію, а також робочим різних професій, які відправляються за кордон за трудовим запрошення.
 • Віза в Британію інших типів

Іноземці, які постійно проживають на території України і мають вид на проживання в країні, також можуть розраховувати на допомогу в оформленні візи в Англію онлайн. Кожна ситуація розглядається фахівцями в індивідуальному порядку, вживаються всі необхідні заходи для того, щоб отримати бажаний результат. Іноземець, який живе на території нашої Батьківщини, має всі можливості та права оформити візу в Британію в Україні.

Гарантія отримання візи в Англію

Наш візовий центр своєчасно та якісно здійснює підготовку необхідної документації для отримання візи в Англію 2020, дозволяючи тим самим заощадити сили, вільний час, а також істотно зменшити додаткові витрати на підготовку всієї процедури. За допомогою наших досвідчених візових фахівців, отримати візу в Британію стане легше і простіше. Зв'язатися з нами можна будь-яким зручним способом:

 1. Скористатися послугами електронної пошти.
 2. Оформити заявку на сайті.
 3. Зателефонувати за вказаними номерами телефонів фахівцям з візових питань та отримати абсолютно безкоштовну та повноцінну консультацію.

Наше візове агентство надає можливість отримати візу в Англію терміново. Посольство Великобританії дає дозвіл на складання замовлення з виготовлення британської візи в терміновому порядку тільки за умови, що аплікант ніколи не порушував візовий режим при відвідуванні Великобританії та Ірландії за попередні п'ять років.

Візовий центр «VISA-SVIT» регулярно забезпечує надання своїх послуг на найвищому рівні. Мета роботи наших фахівців полягає в тому, щоб кожен замовник зміг отримати візу в Англію в Україні у найкоротші терміни та за найбільш прийнятними цінами.


Для того, щоб отримати візу в Англію, необхідно всього 5 документів:

Закордонний паспорт

Копія сторінок громадянського паспорта

2 фотографії
3,5 х 4,5см (80% обличчя на білому фоні)

Довідка з місця роботи
(якщо маєте)

Довідка з банку
(якщо маєте)

5 простих кроків для отримання візи в Великобританію 2020

Зателефонуйте або напишіть нам та отримаєте безкоштовну консультацію

Надайте комплект необхідних документів для отримання британської візи в Києві

Сплатіть аванс для початку роботи з оформлення англійської візи

Отримайте повний пакет документів та оплатіть залишок

Подайте готові документи до Візового центру та отримайте візу в Англію в Україні!

100% гарантія якості


Потрібна консультація?
Напишіть своє запитання візовому фахівцю по Великобританії

Консультант

Наш головний офіс знаходиться в Києві.
Надаємо візові та імміграційні послуги громадянам усіх країн.

АДРЕСА

02660, м. Київ, вул. Попудренка, буд. 52, оф. 517 (М. Чернігівська)

ГРАФІК РОБОТИ

ПН-ПТ: з 09:00 до 19:00
СБ: з 10:00 до 15:00
НД: вихідний

Залишились запитання?
​Напишіть свій контактний номер в міжнародному форматі, вкажіть тип зв’язку і ми ​зателефонуємо вам найближчим часом!

Заповніть анкету на візу в Британію онлайн

Дайте відповідь на невеликий перелік питань і дізнайтеся які ваші шанси на отримання візи
1. Яка основна мета вашої поїздки?
2. Чи є у вас запрошення або гарантії?
3. Вкажіть ваш вік?
4. Чи є у вас візи інших країн?
5. Ви збираєтеся їхати самостійно або з компанією?
6. Ви працюєте? Чи є можливість отримати виписку про доходи?
7. Чи є можливість надати довідку з банку про доходи?
8. Чи є у вас інші гарантії?
9. Чи володієте ви іноземними мовами?

Вкажіть Вашу електронну адресу

ПАСПОРТ/ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОДОРОЖ

1. ПІБ (як в закордонному паспорті)
2. Чи використовували Ви коли-небудь інші імена (дівоче прізвище, професійний псевдонім, духовний сан і т.д.)
ТакНі
Вкажіть їх
3. Стать
4. Дата народження
5. Місто, область і країна народження
7. Громадянство
8. Чи було у вас коли-небудь інше громадянство відмінне від зазначеного вами вище
ТакНі
Якщо так, вкажіть
9. Номер вашого закордонного паспорта
10. Місто видачі
11. Орган, який видав
12. Дата видачі/закінчення терміну дії
13. Ви є громадянином тієї країни, від якої ви подаєтесь
ТакНі
14. Це ваш перший закордонний паспорт
ТакНі
Якщо ви відповіли, немає (Вкажіть номер, Де ваш паспорт зараз)

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОДОРОЖ

15. Чи поїде з вами хтось ще, вкажіть дані кожного з супроводжуючих вас в поїздці? (Повне ім'я, Національність, Є у цієї людини віза, Дата народження)
16. Вкажіть дати вашої поїздки
17. Де ви плануєте зупинитися в Британії (Готель, Родичі, Близькі друзі, Дальні друзі)
18. Прізвище Ім'я / готель / назва компанії
19. Місто
20. Вулиця
21. Будинок
22. Квартира
23. Поштовий індекс
24. Номер телефону

ОСНОВНА ІНФОРМАЦІЯ/ІСТОРІЯ ПОДОРОЖЕЙ

25. Ваша домашня адреса (Країна, Індекс, Місто, Область, Вулиця, Будинок, Квартира)
26. Як довго ви проживаєте за цією адресою?
27. Ваш домашній номер телефону
28. Мобільний номер телефону

ІСТОРІЯ ПОДОРОЖЕЙ

29. Подорожували ви до Великобританії протягом останніх 10 років?
ТакНі
Якщо так, вкажіть, номера віз і дати поїздок
30. Подорожували ви в інші країни, не включаючи Великобританію
ТакНі
Якщо так, вкажіть, перелік країн і роки поїздок
31. Чи було вам коли то відмовлено в видачі візи в будь-яку країну, включаючи Великобританію?
ТакНі
Якщо так, вкажіть деталі
32. Чи було вам відмовлено у в'їзді до Великобританії протягом останніх 10 років?
ТакНі
33. Чи було вам відмовлено у в'їзді до Великобританії по прибуттю?
ТакНі
34. Чи депортували вас з будь-якої країни, за останні 10 років?
ТакНі
35. Чи робили ви заявку на оформлення постійного місця проживання до Великобританії?
ТакНі
36. Чи є у вас злочинні переконання, в будь-якої країні?
37. Якщо Вас викличуть на співбесіду, на якій мові буде зручніше спілкуватися?

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВАШУ СІМ'Ю
ЧОЛОВІК/ДРУЖИНА

38. Сімейний стан
39. ПІБ чоловіка/дружини (навіть якщо ви в розлученні)
40. Громадянство
41. Дата народження
42. Чи живете ви разом?
ТакНі
Якщо ви відповіли ні, вкажіть (Країна, Місто, Вулиця, Будинок, Квартира)
Номер телефону
Національність
43. Чи буде він/вона подорожувати з вами?
ТакНі

БАТЬКО

44. Ім'я батька
45. Прізвище батька
46. Дата народження
47. Місто і країна народження
48. Національність

МАТИ

49. Ім'я матері
50. Прізвище матері
51. Дата народження
52. Місто і країна народження
Національність

НЕПОВНОЛІТНІ ДІТИ

53. Чи є у вас діти до 18 років?
ТакНі
Якщо ви відповіли так, вкажіть

Кількість дітей
Повні імена кожної дитини
Дати народження кожного з них
Місце народження кожної дитини
Номери проїзних документів
Чи проживають вони з вами?
ТакНі
Якщо ні, вкажіть:
Де вони проживають і з ким?
Чи поїдуть вони з вами?
ТакНі
54. Чи поїдуть з вами інші діти?
ТакНі
Якщо ви відповіли, так, вкажіть:
Номери проїзних документів
Повні імена
Адреси проживання

РОБОТА І ДОХІД

54. Чи працювали ви коли-небудь в будь-якій організації типу державних або недержавних, вказаних нижче?
Збройні сили (включаючи національну службу)
Вкажіть деталі
Уряду (центральні, місцеві)
Вкажіть деталі
Судова система
Вкажіть деталі
Медіа
Вкажіть деталі
Державні або цивільні адміністрації
Вкажіть деталі
Безпека (включаючи поліцію та приватні охоронні компанії)
55. Ваш соціальний статус
повний робочий деньповний робочий деньпрацюєте на себестудент
56. КЯкий ваш щомісячний дохід з усіх джерел в галузі праці (після сплати податків)?
57. Ким ви працюєте в даний час?
58. Назва компанії роботодавця/учбового закладу?
59. Коли ви почали працювати на цій роботі?
60. Адреса компанії-роботодавця/учбового закладу? (Країна, Поштовий індекс, Область, Місто, Вулиця, Будинок, Офіс)
61. Чи є у вас додаткова робота?
ТакНі
Якщо ви відповіли, так, вкажіть (Повна адреса, Номер телефону роботодавця, ДОХІД)
62. Чи є у вас заощадження, приватна власність або додатковий дохід, наприклад паї чи акції?
ТакНі
Якщо так, вкажіть (Тип власності, Яку суму коштів Вам приносить ця власність в місяць?)
63. Скільки з вашого доходу ви витрачаєте на вашу сім'ю?
64. Скільки з вашого доходу ви витрачаєте на витрати та проживання кожного місяця?
65. Скільки грошей доступно для вашого візиту до Англії?
66. Хто буде оплачувати вашу поїздку до Великобританії?
СамостійноІнша людинаІнша організація
67. Вартість авіаквитка/проживання на території Великобританії
68. Якщо хтось крім вас оплачує вашу поїздку, яку суму коштів Вам виділяють?
Дані спонсора поїздки:
Ким доводиться Вам? (тітка/дядько, брат/сестра, двоюрідний брат/сестра, дочка/син, друг, дідусь/бабуся, мати/тато, племінник/племінниця, чоловік/дружина, бізнес партнер, інше (уточнити)
Чому це людини оплачує Вашу поїздку?

РОДИЧІ У ВЕЛИКОБРИТАНІЇ

69. Що ви будете робити в Великобританії?
70. Чи є у вас родичі або друзі в Великобританії?
ТакНі
71. Якщо так, вкажіть кількість
72. Вкажіть повну адресу кожного з них (Місто, Вулиця, Будинок, Квартира, Поштовий індекс, Номер телефону, e-mail)
73. Чи будете ви їх відвідувати?
74. Чи буде вас супроводжувати хтось в поїздці?
ТакНі
Якщо ви відповіли так, вкажіть (для кожного) (ПІБ, Дата народження, Країна народження, Місто, Вулиця, Будинок, Квартира, поштовий індекс, Відношення до вас)

Ваше фото

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Brand Name
VISA-SVIT
Product Name
Віза в Великобританію
Price
EUR 50
Product Availability
Available in Stock