Канада — дуже різноманітна та приваблива країна Північної Америки. Якщо ви бажаєте відвідати її з метою туризму, погостювати у родичів або друзів, зустрітися з партнерами по питанням співробітництва та бізнесу, а також нанести візит за багатьма іншими підставами, то без візи в Канаду 2020 вам не обійтись.

Імміграційно-візове агенство «Віза-Світ» компетентно та професійно надасть вам неоціненну допомогу в оформленні та отриманні будь-якого типу візи в Канаду. З нашою допомогою ви не тільки зможете пройти всі процедури оформлення в мінімальні терміни та без зайвої витрати нервів, а й отримати візу до Канади з максимальними шансами або отримати канадську візу гарантовано, в залежності від того пакету послуг, який ви обрали.

Оформити візу в Канаду онлайн та отримати канадську візу в Україні, або в будь-якій іншій країні світу, для того, щоб закінчити курси іноземної мови, а також здобути вищу освіту в одному з державних канадських ВНЗ, або підвищити свої знання англійської мови та в подальшому влаштуватися на високооплачувану роботу в державну або комерційну організацію - навчання в Канаді приваблює своїми спеціальними передовими методиками та практичним стажуванням. Як результат - у вас неодмінно з'явиться практичний досвід за фахом безпосередньо вже в процесі самого навчання.


Ціна візи в Канаду - сервісні пакети послуг оформлення канадської візи

Всі типи віз до Канади 2020

Стартовий пакет
50$ - для громадян України; 90$ - для громадян іноземних держав
Термін оформлення: 7-10 днів

Консультація спеціаліста

Заповнення анкети

Повний пакет
Термін перебування/дії - до 10 років
90$ (стандартний пакет) / 200$(з гарантією!) - для українців; 150$ (стандартний пакет) - для громадян іноземних держав
Термін оформлення: 7-10 днів

Експертна консультація візових фахівців по Канаді, оцінка шансів отримання канадської візи

Рекомендації щодо якісної підготовки документів на візу Канади, заповнення та роздрукування анкети

Запис на подачу документів на візу Канади онлайн

Інструктаж по проходженню співбесіди та формування повного пакету документів на візу до Канади

Складання плану поїздки, підбір підстав і супутніх документів: бронювання або викуп авіаквитків, круїзів, готелів, а також ваучерів на участь в конференціях, виставках, семінарах, тп.

Супровід (за потребою) при подачі документів. Перевірка готовності канадської візи, отримання і доставка паспорта адресату

Послуга з оплати консульського збору в банку


Важливо! Додатково оплачуються:

100 CAD (консульський збір) + 85 CAD (збір за подання біометричних даних) + 260 грн. (сервісний збір)/p>

Отримати канадську візу в Україні 2020

Як отримати візу в Канаду 2020 Україні? Найбільш популярні типи візи Канада для громадян України це робоча віза в Канаду, туристична віза до Канади, а також гостьова віза в Канаду по запрошенню друзів або родичів. Наші досвідчені фахівці по Канаді нададуть докладні консультації: які документи необхідні для кожного типу канадської візи, допоможуть підготувати повний пакет документації та оперативно подати його в консульство Канади. Після отримання туристичної візи в Канаду, ви зможете вільно подорожувати по цій чудовій країні, насолоджуватися природними та архітектурними пам'ятками, відвідувати культурні заходи та різноманітні популярні туристичні місця Канади.

Проживаючі в Канаді родичі або друзі можуть допомогти вам отримати візу в Канаду по гостьовому запрошенню. Обов'язкова вимога при подачі документів на гостьову канадську візу - фактична наявність запрошення від канадської сторони. Наші візові експерти зроблять все можливе для того, щоб на підставі наданих документів ви неодмінно змогли отримати візу до Канади 2020.

Візові фахівці та міграційні юристи нашого агенства візьмуть на себе всі турботи по підготовці та оформленню повного пакету документів на канадську візу, а також подадуть його у консульство Канади швидко та без затримок, як результат, без вашої особистої присутності, зможуть отримати ваш закордонний паспорт з уже готовою візою в Канаду для українців та іноземних громадян. Скориставшись нашою візовою підтримкою, ви отримуєте можливість якісного та безпомилкового оформлення документів, що значно підвищує шанси отримати візу Канади в Україні. Після попередньої оцінки шансів на отримання візи в Канаду в Києві по кожному індивідуальному випадку, наші візові фахівці зможуть надати послугу отримання візи в Канаду з гарантією! Ми гарантуємо професійну підготовку документації у відповідності з усіма вимогами консульства Канади та гарантоване отримання канадської візи для українців.

Обов'язково зателефонуйте в нашу візову агенцію і ми з радістю відповімо на всі ваші запитання. Консультації у нас безкоштовні, ми завжди націлені на кінцевий позитивний результат - отримання візи в Канаду!

Як отримати візу в Канаду українцям в 2020 році?

Канадський уряд ретельно стежить за потоком мігрантів в країну, тому відвідати Канаду не так-то просто. Затребуваними є фахівці в різних галузях: успішні бізнесмени, ІТ-спеціалісти та інші професійні фахівці, здатні принести користь державі. Проте, отримати візу в Канаду онлайн цілком можливо, якщо правильно і зважено підійти до вирішення даного питання. Ідеальним варіантом для працевлаштування в країні стане робоча віза в Канаду, оскільки цей тип трудової візи до Канади дає право перебувати в країні необмежений час. Однак, якщо роботодавець відсутній, оформити візу для роботи в Канаді буде неможливо.

Інші типи канадських віз для відвідування країни:

  1. Гостьова віза в Канаду для українців. Оформляється дуже просто, якщо є запрошення від друга або родича, який гарантує проживання гостя і своєчасне відправлення назад. Віза в Канаду по гостьовому запрошенню оформлюється на обмежений час.
  2. Туристична віза в Канаду для українців. Найпоширеніший тип канадської візи, який дає право на тимчасове перебування в країні, але не дозволяє вчитись або працевлаштуватись в Канаді.
  3. Віза моряка в Канаду для українців (морська віза в Канаду). Багато українських компаній співпрацюють з судновласницькими фірмами Канади, деякі громадяни України працюють на канадських судах - таким людям обов'язково потрібно канадська морська віза, що дозволяє безперешкодно перетинати кордон та проживати в країні якийсь час.
  4. Транзитна віза в Канаду для українців. Для тих подорожуючих, які не планують залишатись в країні та використовують вказаний тип візи лише для пересадок на інші авіарейси в інші країни.
  5. Віза нареченої/нареченого в Канаду для українців. Жінкам або чоловікам для укладання офіційного шлюбу на території Канади.
  6. Віза для лікування в Канаді (медична віза в Канаду) для українців. Людям, які портебують кваліфікованої медичної допомоги та вагітним жінкам для майбутніх пологів.
  7. Сімейна віза в Канаду для українців. Для членів родини, які бажають поєднатись на території Канади з ціллю сумісного проживання.
  8. Релігійна віза в Канаду для українців. Призначена для релігійних службових осіб з метою виконання своїх місій по питанням релігії.

/ol>
Візова агенція «Віза-Світ» пропонує швидке та якісне оформлення візи до Канади для українців по мінімальним цінам. Ми зробимо все необхідне для того, щоб вам не довелося витрачати зайві гроші, час та сили на черги і пошук документів для того, щоб якісно оформити візу в Канаду 2020 та отримати канадську візу в Україні.


Для того, щоб оформити візу в Канаду online без власної присутності та отримати канадську візу 2020 в будь-якій країні проживання, вам необхідно надати всього 5 документів:

Закордонний паспорт

Копія сторінок громадянського паспорту

2 кольорові фотографії
3,5 х 4,5см (80% обличчя на білому фоні)

Довідка з місця роботи

Довідка з банку

5 простих кроків для отримання візи в Канаду 2020

Зателефонуйте або напишіть нам та отримаєте безкоштовну консультацію

Надайте комплект необхідних документів

Сплатіть аванс для початку роботи з оформлення візи

Отримайте повний пакет документів та оплатіть залишок

Подайте готові документи до Візового центру та отримаєте бажану візу!

100% гарантія якості

Заповніть анкету на канадську візу онлайн

1. Электронный адрес
2. Укажите, пожалуйста, города, которые Вы планируете посетить
3. Дата поездки
4. Цель поездки
5. Адрес проживания в Канаде
6. Кем приходится Вам приглашающее лицо/организация?
7. Фамилия и имя как в загранпаспорте
8. Девичья/предыдущая фамилия
9. Было ли у Вас другое имя (укажите какое)?
10. Дата рождения
11. Место рождения (страна, город)
12. Адрес проживания (страна, город, улица, номер дома, номер квартиры, индекс)
13. Адрес прописки (страна, город, улица, номер дома, номер квартиры, индекс)
14. Гражданство
15. Серия и номер загранпаспорта
16. Дата выдачи загранпаспорта
17. Дата окончания загранпаспорта
18. Номер мобильного телефона
19. Проживали ли Вы не в стране Вашего гражданства больше 6-ти месяцев на протяжении последних 5-ти лет (страна, статус и даты проживания)?
20. Родной язык общения
21. Каким языком Вы можете общаться?
Английский
Французский
Никакой из представленных
22. Проходили ли Вы специальное тестирование для оценки Вашего уровня владения английским и/или французским языками?
ДаНет
Если да, то укажите название курсов и уровень владения языком
23. Семейное положение (если Вы женаты/замужем, либо же пребываете в гражданском браке):
женат/замужемв гражданском бракеразведен/разведенане женат/не замужемвдова/вдовец
Если Вы указали, что Вы женаты/замужем, либо же находитесь в гражданском браке, укажите дату свадьбы/начала совместного проживания
24. Были ли Вы ранее женаты/замужем?
ДаНет
Если да, то укажите (Фамилия и имя предыдущей (го) жены/мужа, Дата рождение предыдущей (го) жены/мужа, Дата брака, Дата развода/смерти мужа/жены, Тип брака (гражданский брак, официальный брак)):
25. Будет ли кто-то спонсировать Вашу поездку?
ДаНет
Если да, то укажите (Фамилия и имя спонсора, Кем Вам приходится, Какую сумму средств предоставляет Вам, Адрес (город, провинция/область, название улицы, номер дома, номер квартиры, индекс))
26. Есть ли у Вас высшее образование?
ДаНет
Если да, то укажите (Название учебного заведения, Город, где находится учебное заведение, Ваша специальность/факультет, Дата начала обучения, Дата окончания обучения)
27. Данные по месту работы/учебы (Дата начала работы/учебы, должность, название компании, город/страна)
28. Укажите места работы за последние 10 лет. Если Вы на пенсии, необходимо указать места работы на протяжении 10 лет до выхода на пенсию (Дата начала работы, Дата увольнения, Должность, Название компании, Адрес компании)
29. Необходимо указать все Ваши поездки заграницу, начиная с 18 лет, либо же на протяжении последних 5-ти лет (Год и месяц начала поездки, Год и месяц окончания поездки, Страна, Город, Цель поездки):
30. Есть ли у Вас родственники/друзья в Канаде?
ДаНет
Если да, то укажите более детальную информацию, а также фамилию и имя члена семьи/знакомого
31. Выдавалась ли Вам ранее виза в Канаду?
ДаНет
Если да, то укажите (Номер визы, Дата выдачи, Дата начала срока действия, Дата окончания срока действия, Страна выдачи, Город выдачи):
32. Отказывали ли Вас ранее в выдаче визы в Канаду?
ДаНет
Если да, то укажите (Дата отказа, Причина, Номер отказа):
33. Отказывали ли Вам в выдаче виз в другие страны?
ДаНет
Если да, то укажите (Дата отказа, Причина, Номер отказа):
34. Служили ли Вы в армии?
ДаНет
Если да, то укажите (Дата начала службы, Дата окончания службы, Страна службы,Город службы, Род войск, Воинское звание):
35. Данные мужа/жены:
Фамилия и имя
Дата рождения
Страна рождения
Если человека нет в живых, укажите дату и место смерти
Адрес проживания
Должность на данный момент
Едет ли вместе с Вами в поездку?
36. Данные отца:
Фамилия и имя
Дата рождения
Страна рождения
Если человека нет в живых, укажите дату и место смерти
Адрес проживания
Должность на данный момент
Едет ли вместе с Вами в поездку?
37. Данные мамы:
Фамилия и имя
Дата рождения
Страна рождения
Если человека нет в живых, укажите дату и место смерти
Адрес проживания
Должность на данный момент
Едет ли вместе с Вами в поездку?
38. Данные о детях (включая усыновленных):
(Фамилия и имя, Дата рождения, Страна рождения, Если человека нет в живых, укажите дату и место смерти, Адрес проживания, Должность на данный момент, Едет ли вместе с Вами в поездку?)
39. Данные о братьях и сестрах:
(Кем Вам приходится? Фамилия и имя, Дата рождения, Страна рождения, Если человека нет в живых, укажите дату и место смерти, Адрес проживания, Должность на данный момент, Едет ли вместе с Вами в поездку?)

Ваше фото

Дайте відповідь на невеликий перелік питань і дізнайтеся які ваші шанси на отримання візи
1. Яка основна мета вашої поїздки?
2. Чи є у вас запрошення або гарантії?
3. Вкажіть ваш вік?
4. Чи є у вас візи інших країн?
5. Ви збираєтеся їхати самостійно або з компанією?
6. Ви працюєте? Чи є можливість отримати виписку про доходи?
7. Чи є можливість надати довідку з банку про доходи?
8. Чи є у вас інші гарантії?
9. Чи володієте ви іноземними мовами?

Потрібна консультація?
Напишіть своє запитання візовому фахівцю по Канаді

Консультант

Наш головний офіс знаходиться в Києві.
Надаємо візові та імміграційні послуги громадянам усіх країн світу.

АДРЕСА

02660, м. Київ, вул. Попудренка, буд. 52, оф. 517 (М. Чернігівська)

ГРАФІК РОБОТИ

ПН-ПТ: з 10:00 до 19:00
СБ: з 10:00 до 15:00
НД: вихідний

Залишилися питання?
​Напишіть свій контактний номер в міжнародному форматі, вкажіть тип зв’язку і ми ​зателефонуємо вам найближчим часом!

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Brand Name
VISA-SVIT
Product Name
Віза в Канаду
Price
USD 50
Product Availability
Available in Stock