Візи для іноземців | Віза в Євросоюз, США, Канаду, Англію

Візи для іноземців

Залишити заявку
visa-svit отзывы

Зміст

   Побачити повний зміст ..
   Візи для іноземців | Віза в Євросоюз, США, Канаду, Англію

   Візи для іноземців 2021

   Визы для иностранцев в Украине

   На протязі багатьох років фахівці нашої компанії успішно оформляють візи для громадян іноземних держав не тільки в країни Шенгенської угоди, Україну, Великобританію, Ірландію, Австралію, Канаду та США, але і в інші світові держави: Китай, Японію , Південну Корею, Сінгапур, Тайвань та інші.

   Гідний рівень професіоналізму та багаторічний досвід роботи наших експертів, а також глибокі знання всіх тонкощів оформлення віз для іноземців в Україні та за її межами, дозволяє з максимальним ступенем ймовірності отримати візу для нерезидентів України. Завдяки співпраці з нашою командою кожен, хто звернувся до нас не тільки збереже свій час, нерви та значну кількість фінансів, але й максимально збільшить шанси на отримання дозвільного візового документа.

   Безпосередньо, до самого моменту отримання дозволу, ми допоможемо не тільки скомплектувати необхідний пакет документів, якісно підготуватися до інтерв'ю з візовим офіцером консульства, а й будемо супроводжувати на всіх етапах оформлення дозвільної документації.

   Робочі візи в Європу для громадян різних країн

   Іноземцям будь-якої країни проживання фахівці Центру візової підтримки «VISA-SVIT» завжди готові надати послуги по оформленню робочих віз та запрошень в такі країни Євросоюзу:

   • Словаччина
   • Польща
   • Литва
   • Естонія
   • Хорватія
   • Румунія

   Кожна заявка розглядається індивідуально, залежно від громадянства і статусу заявника, а також наявності необхідної документації для подальшої її подачі в консульство обраної країни та отримання робочого запрошення і візи для працевлаштування в ЄС.

   Віза в Україну

   Для бажаючих оформити запрошення, візу або посвідку на проживання в Україні, наш Центр міграційних послуг пропонує цілий спектр різноманітних пропозицій. Досвідчені юристи допоможуть отримати необхідні дозвільні документи і відправити їх в будь-яку країну проживання заявника в мінімальні терміни та за доступними цінами.

   Експерти визначать оптимальний варіант рішення для кожного замовника, який бажає відвідати нашу державу з туристичним, гостьовим, службовим або сімейним візитом , дати професійні рекомендації, підготувати повний комплект необхідних документів для проживання та імміграції в Україну.

   Отримати консультацію

   Шенгенська віза з гарантією і оплата й за фактом

   Виза для иностранцев

   Нерезиденти України, які є громадянами інших держав, але постійно проживають на території країни на підставі дозволу на проживання в Україні, мають право оформляти шенгенські візи без необхідності залишати українсь

   ку територію. Це одна з вагомих переваг, яка, поряд з безліччю соціальних привілеїв, існує для громадянам усіх держав.

   Шенгенська віза для іноземців в Україні стане легальним пропуском в усі країни Європейського Союзу, які заявник планує відвідати з туристичним, гостьовим або професійним візитом.

   Багаторічний досвід роботи нашого Центру візової підтримки в наданні міграційної допомоги іноземним громадянам, дозволяє гарантувати отримання візових дозволів в країни Євросоюзу, Америки, Азії, Африки, Австралії і Океанії. При цьому, ми не обмежуємо список заявників за географічною ознакою та національністю, міграційний дозвіл може бути отримано громадянином будь-якої держави.

   Повний цикл послуг «під ключ», професійна підтримка на всіх етапах оформлення, мінімальні терміни готовності дозволів, доступна вартість послуг – все це ми готові запропонувати клієнтам нашої агенції в повній мірі.

   Зверніть увагу: оформлення візи шенген для іноземців в Україні можливо лише в тому випадку, якщо з моменту наявності штампу в паспорті, про отримання посвідки на проживання, пройшло не менше трьох місяців.

   Візи для росіян в Україні

   В умовах наявності складних міжнародних відносин Європейського Союзу, Америки, Канади та інших держав з РФ, істотно знизилася кількість консульств цих країн в Росії, що викликає певні складнощі, а іноді й зовсім позбавляє можливості отримати візу росіянам.

   Уряд США, наприклад, дозволяє оформити американську візу на відвідування своєї країни росіянам та громадянам інших країн в консульстві США в Києві.

   Крім того, віза в Канаду, Великобританію та Австралію для іноземців може бути оформлена онлайн навіть без особистої присутності з будь-якої країни світу, а потім можливе її отримання вже в своїй країні перебування або тимчасового проживання.

   У консульствах багатьох країн вже немає величезних черг на подачу документів для виготовлення візи, але, на даний момент, існує більш висока ймовірність відмови в отриманні візи громадянам Росії. Цей факт відбувається як результат складних політичних відносин між РФ та іншими країнами, тому отримати візу в США громадянам РФ стало надійніше і простіше через консульство США в Україні.

   Щоб отримати візову дозвіл громадянам РФ в Україні, необхідно ретельно підготувати повний пакет документів безпосередньо перед їх подачею. Так, наприклад, запис у чергу до посольства США в Києві становить від 4-х до 10 днів. За цей час можна спокійно заповнити анкету, а також більш якісно підготуватись до співбесіди з візовим офіцером консульства.

   Необхідні документи

   Основні документи для отримання візи в Україні іноземними громадянами:

   • Паспорт громадянина;
   • 2 фото
   • Документи про наявність рухомого і нерухомого майна (бажано)
   • Довідка з місця роботи із зазначенням заробітної плати за останні півроку;
   • Виписка з банку про наявність та рух грошових коштів за останні 6 місяців.
   Паспорт Паспорт
   ID-карта ВНП в Україні ID-карта ВНП в Україні
   Довідка з банку Довідка з банку
   Довідка з роботи Довідка з роботи
   Довідка з навчання Довідка з навчання
   Фото Фото

   Віза в США, Канаду, Англію, Ірландію, Австралію, Нову Зеландію, Японію, Корею, Китай, Сінгапур, Тайвань

   Виза для нерезидентов Украины Visa-Svit

   Віза в Австралію, Канаду, Великобританію, Нову Зеландію для нерезидентів України може бути оформлена онлайн, за допомогою довіреної особи, без особистої присутності заявника та отримана в тій країні, громадянином якої є або де тимчасово проживає замовник.

   Віза в Ірландію оформляється на території України для осіб з громадянством будь-якої держави і наявністю тимчасового або постійного виду на проживання в Україні.

   Американська віза в Києві оформлюється для всіх бажаючих іноземних громадян будь-якої країни проживання без наявності українського громадянства та посвідки на проживання, достатньо пред'явити візовому офіцерові посольства США вагому та документально підтверджену мотивацію для подорожі в Америку та очікувати позитивне рішення через 5-10 днів після проходження співбесіди.

   Багаторічна практика наших візових фахівців та міграційних юристів по роботі з іноземцями в Україні та за її межами, дає можливість з максимальними шансами оформити візу іноземцю в 2021 році, а також отримати робочу або шенгенську візу гарантовано!

   Візи для іноземців

   Етапи співробітництва

   100% гарантія якості

   Залишіть заявку на отримання послуги
   Залишіть заявку на отримання послуги
   Отримайте консультацію фахівця
   Отримайте консультацію фахівця
   Надайте комплект необхідних документів
   Надайте комплект необхідних документів
   Сплатіть необхідні сервісні збори
   Сплатіть необхідні сервісні збори
   Отримайте позитивне рішення
   Отримайте позитивне рішення
   Залишити заявку

   Наші офіси знаходяться в Україні та Європі. Працюємо дистанційно
   з громадянами всіх країн

   Центр визовой поддержки 'VISA-SVIT'

   Центр візової підтримки
   «VISA-SVIT»

   02094, м. Київ, вул. Попудренка, 52
   (М. Чернігівська)

   Центр визовой поддержки 'VISA-SVIT'
   Графік роботи
   пн-пт:
   з 09:00 до 19:00
   сб:
   з 10:00 до 15:00
   нд:
   вихідний
   Візи для іноземців Візи для іноземців от VISA-SVIT
   Оформлення віз для іноземців ✅ Шенегенська та робоча віза в ЄС ✅ Імміграція в Європу ✅ VISA-SVIT ☎ (044) 592-88-77
   150 до 1000

   Заявка на отримання візи

   Потрібна консультація? Задайте питання эксперту

   Замовити зворотній дзвінок

   Потрібна консультація? Задайте питання експерту

   Ви не заповнили обов'язкові поля, або ввели некоректні дані.
   Будь ласка, заповніть зазначені поля.

   Ваше звернення успішно зареєстровано.
   Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

   Ваше звернення успішно зареєстровано.
   Ваша заявка буде розглянута, посля чого, на Вашу пошту надійде повідомлення з паролем для перегляду прайс-листа.