Шенгенська віза до Польщі для українців 2020

Імміграційно-візове агентство "Visa-Svit" багато років та на регулярній основі працює в напрямку оформлення візи до Польщі для українців та заявників з іноземних держав без обмежень щодо територіальної приналежності. Практика видачі аналогічного дозвільного документу для українців не настільки популярна на сьогодняшній день в зв’язку з наявністю біометричних паспортів, однак, отримання візи Польщі для українців також можливо – в разі, якщо у власника з тих чи інших причин немає біометричного паспорта, який є законним пропуском в зону Шенгену.


Ціна візи в Польщу - вартість сервісних пакетів польських віз в Україні

Шенгенська польська віза для українців
Паспорт не біометричний.
90€
+35€ (консульський збір) / Термін оформлення: до 14 роб.днів

Термін перебування/дії: 90/180

Експертна консультація менеджерів по Польщі

Якісне заповнення анкети для польської візи

Офіційне запрошення приймаючої сторони з Польщі

Формування повного пакету документів на візу Польщі

Підбір та бронювання квитків на проїзд, готелів, тощо

Супровід при подачі документів (при необхідності)

Послуга з оплати консульського збору в банку

Шенгенська польська віза для іноземців
з видом на проживання в Україні
150€
+35€ (консульський збір) / Термін оформлення: від 14 роб.днів

Термін перебування/дії: під замовлення

Експертна консультація менеджерів

Якісне заповнення анкети

Офіційне запрошення приймаючої сторони

Формування повного пакету документів

Підбір та бронювання квитків на проїзд, готель тощо.

Супровід при подачі документів (при необхідності)

Послуга з оплати консульського збору в банку

Важливо! Додатково оплачуються:

** 18,5€ (сервісний збір візового центру), у гривневому еквіваленті.

Що пропонує візовий центр «Віза-Світ» - спектр послуг з отримання польської візи в Україні у 2020 році

 • Повний інформаційний та практичний супровід кожного клієнта починаючи від моменту первинної консультації й закінчуючи отриманням візи в Польщу;
 • Підготовка офіційного запрошення з Польщі від компанії, що приймає заявника, яка, при телефонній перевірці прикордонної служби або представника візового центру, підтвердить факт співробітництва з кандидатом;
 • Бронювання готелю або хостела, а також бронювання авіаквитків, при наявній потребі прохача візи в Польщу 2020;
 • Консультація досвідчених експертів щодо збору та актуалізації документаційного пакета на польську візу;
 • Запис у візовому центрі Польщі за місцем реєстрації (обов'язково української);
 • Оформлення страхового медичного полісу (з сумою покриття від 30 000 євро);
 • Допомога в заповненні анкети на візу Польщі.

Щоб отримати візу в Польщу, необхідно підготувати актуальний пакет документів, а саме:

 • Закордонний паспорт, термін його дії повинен перевищувати мінімум на 90 діб від дати закінчення поїздки, при одночасному оформленні польської візи 2020 неповнолітній дитині важлива наявність чистих сторінок. У разі, якщо в апліканта є додаткові або недійсні закордонні паспорти, їх також необхідно надати в польський візовий центр;
 • Фотографії – кольорові, в кількості двох штук. Розмір – 45х35 мм;
 • Ксерокопії закордонного паспорта та сторінок національного паспорта, на яких є інформаційні позначки;
 • Свідоцтво про матеріальну спроможність апліканта: довідка з обслуговчого його банку, виписка з балансового карткового рахунку (за крайні три місяці);
 • Заповнена анкета на польську візу з докладним викладом всіх персональних даних заявника.

Якщо заявник відноситься до деяких особливих категорій прохачів, спектр необхідної документації для польської візи в Україні 2020 розширюється згідно з переліченим нижче списком. Потрібно надати:

 1. Для аплікантів, які планують перетинати кордони республіки на власному автомобілі: копію техпаспорта на транспортний засіб і посвідчення водія, а також страховий поліс на авто (діє протягом всієї поїздки до моменту повернення в Україну);
 2. Для заявників на шенген візу до Польщі, які є власниками бізнесу: декларацію про регулярну сплату податкових зборів у паперовому або електронному варіанті (оригінал та ксерокопію/видрук з мокрою печаткою податкової інспекції);
 3. Для прохачів, які працевлаштовані в комерційних або державних компаніях: довідку про офіційне працевлаштування встановленого зразка, з переліком всіх істотних даних і підписом відповідальної особи;
 4. Для учнів середніх та вищих навчальних закладів, щоб отримати візу в Польщу, потрібні: копії свідоцтв про народження і цивільний стан батьків, довіреність на супроводжувальну особу (або одного з батьків/опікунів) для громадян, які не досягли повноліття, копії громадянських паспортів батьків при поїздці з супроводжувальною особою, а також довідку з місця проходження навчання.

Цей список документів для шенгенської польської візи не вичерпний і цілком може доповнюватися та змінюватися в залежності від вимог візових офіцерів. Ретельно підготуватися до процесу подачі пакету в ВЦ Польщі, не упустити важливих моментів, а також перевести всі документи на польську мову з нотаріальним завіренням вам допоможуть досвідчені міграційні експерти візового центру «Віза-Світ».

Ціна запрошення з Польщі для іноземців для оформлення шенгенської візи в країні проживання:

 • 150 євро – бізнес запрошення з Польщі (службове запрошення в Польщу) для громадян іноземних держав. Видається на підставі налагодження зв'язків з польською організацією. Період оформлення – від 3-х до 5-ти робочих днів та, додатково, 14 робочих днів (для запису на подачу документів в візовий центр Польщі).
 • 90 євро – віза до Польщі для українців, які оформлюють документ в національний паспорт старого зразка (книжечку). Період оформлення – від 5-ти до 10-ти робочих днів.

В обох випадках термін дії візи Польщі може встановлюватися в індивідуальному порядку, згідно з поставленими прохачем умовами.

Звертаємо вашу увагу: додатково до вартості послуг візового центру «Віза-Світ» по оформленню польської візи 2020 року також оплачується два типи зборів – консульський (35 євро) та сервісний (18,5 євро). Всі платежі проводяться у встановленому візовим центром Польщі порядку та в терміни, що передують подачі документів. Оплата здійснюється в гривневому еквіваленті згідно з курсом НБУ на день оплати. Громадяни України при оформленні польських робочих віз національного або воєводського типу консульські збори не оплачують. При негативному рішенні щодо прохання заявника отримати візу Польщі ні консульський, ні сервісний збір не повертаються.

Які типи візи до Польщі для іноземців у 2020 році можуть бути оформлені за сприяння імміграційно-візового агентства «Віза-Світ»

 • Гостьова віза в Польщу. Оформляється за запрошенням від родичів та/або друзів, дозволяє короткочасно перебувати на території Польщі без додаткових регалій.
 • Туристична віза в Польщу. Підходить прохачам, які не переслідують комерційних цілей, і хотіли б відвідати республіку з культурним візитом. Передбачається подорож за індивідуальним маршрутом з відвідуванням туристичних локацій, фестивалів тощо.
 • Бізнес віза в Польщу. Одержувачами даного типу службової візи в Польщу 2020 є заявники, які планують ділову поїздку, зустріч, бажають взяти участь у профільних конференціях і семінарах, здійснюють візит для укладання контрактів та договорів. Професійна і трудова діяльність не передбачена.
 • Медична польська віза. Оформляється для отримання медичних або консультативних послуг в комерційних і державних лікувальних установах республіки.
 • Транзитна віза Польщі. Видається в тому випадку, якщо для апліканта Польська Республіка є проміжним пунктом слідування. Документ дозволяє проїжджати через територію цієї країни в треті держави або очікувати свій рейс в аеропорту.
 • Національна віза в Польщу (робоча віза до Польщі). Довгостроковий тип документа, володар якого має право легально перебувати в країні більше 90-та діб.
 • Журналістська польська віза. Короткостроковий вид документа, який дозволяє штатним журналістам ЗМІ здійснювати професійну діяльність на території Польщі.
 • Віза в Польщу для водіїв. Видається водіям, такими міжнародними рейсами, входить в обов'язковий пакет супроводжувальних вантаж документів.

Процедура оформлення візи в Польщу у 2020 році: докладний опис етапів від експертів «Віза-Світ»

Щоб оформити польську візу в Україні для іноземця, необхідно:

 • зробити замовлення на офіційне службове запрошення від польської сторони-приймальника, вартість – 150 євро;
 • отримати готовий документ кур’єрською службою за вказаною під час консультації адресою, вартість – від 10-ти до 30-ти євро або в офісі агенції;
 • оформити запис на точну дату і час для подачі документації в польське консульство;
 • отримати готову візу до Польщі для іноземного громадянина у 2020 році.

Перш ніж передати в візовий центр Польщі документи, необхідно попередньо записатися – цей процес може здійснювати як сам заявник, так і його довірена особа (представник імміграційно-візового агентства «Віза-Світ»). Період розгляду анкети на візу до Польщі від прохачів становить, у більшості випадків, до 10-ти календарних днів. Однак, при наявності додаткових питань в офіцерів, термін може бути продовжений. Щоб отримати візу до Польщі, клієнтам імміграційно-візового центру «Visa-Svit» необхідно пройти кілька етапів, а саме:

 • Подача заявки на первинну консультацію – фахівці по оформленню польської візи в Україні доступні для зв'язку в месенджерах, телефоном або у віртуальній формі зворотного зв'язку;
 • Отримання компетентних відповідей на всі питання “віза Польща” та аналіз вашої ситуації з попередньою оцінкою ймовірності позитивної відповіді;
 • Передача документаційного пакета, підготовленого під керівництвом експертів;
 • Передоплата за послуги з оформлення візи до Польщі для українців та осіб з іноземним громадянством (50% від вартості послуг);
 • Підготовка документації на польську візу 2020 та запис для її подачі у польський візовий центр;
 • Передача документів делегованим професійним менеджером вам особисто або посилання кур'єром за адресою;
 • Особиста подача документації заявником;
 • Отримати візу в Польщу.

Коректна та грамотна консультація, системна підтримка на всіх етапах оформлення польської візи для іноземців та громадян України, а також дотримання термінів оформлення візи Польщі і доступні ціни – наші фахівці зроблять все можливе для того, щоб ви могли з впевненостю отримати візу в Польщі в Києві!


Для отримання польської візи необхідно всього 5 документів:

Закордонний паспорт (не біометричний, без відмов)

Копія сторінок
громадянського паспорта + ІПН

2 фотографії
3,5 х 4,5см (80% обличчя на білому фоні)

Довідка з місця роботи (для туристичної візи)
(якщо маєте)

Довідка з банку (для туристичної візи)
(якщо маєте)

5 простих кроків для отримання візи в Польщу 2020

Зателефонуйте або напишіть нам та отримаєте безкоштовну консультацію

Надайте комплект необхідних документів для візи до Польщі

Сплатіть аванс для початку роботи з оформлення польської візи шенген

Отримайте повний пакет документів та оплатіть залишок

Подайте готові документи до Візового центру та отримаєте візу Польщі в Україні!

100% гарантія якості

Заповніть анкету на візу в Польщу онлайн

1. Країна призначення
2. Міста, які Ви плануєте відвідати
3. Дати поїздки
4. Мета поїздки:
ТуризмВ гості до друзів/родичівБізнес поїздкаТранзитПосадка на судноРоботаНавчанняВозз'єднання сім'ї
5. На який термін Ви плануєте оформляти візу?
Один в'їздДва в'їздиМульти віза (180 днів, 1 рік і т.п.)
6. Прізвище та ім'я (як в закордонному паспорті)
7. Чи міняли прізвище та ім'я?
ТакНі
Якщо так, вкажіть, попередні прізвища та імена
8. Адреса проживання (вулиця, номер будинку, номер квартира, область, населений пункт, країна, індекс)
9. Адреса прописки (вулиця, номер будинку, номер квартира, область, населений пункт, країна, індекс)
10. Номер телефону
11. Електронна адреса
12. Ідентифікаційний номер
13. Номер внутрішнього паспорта
14. Дата народження
15. Країна, область, місто народження
16. Громадянство
17. Чи міняли Ви громадянство?
ТакНі
Якщо так, вкажіть, будь ласка, попередні громадянства
18. Сімейний стан
19. Дані про роботу/навчання:
Назва організації, в якій Ви працюєте/навчаєтесь
Адреса організації, в якій Ви працюєте/навчаєтесь
Номер телефону організації, в якій Ви працюєте/навчаєтесь
Електронна адреса організації, в якій Ви працюєте/навчаєтесь
Посада
20. Дані про запрошуючу сторону:
ФІО/назва запрошуючої особи/організації
Відношення до Вас (родич, друг, інше (уточнити))
Дата народження
Адреса
Номер телефону (мобильний/стаціонарний)
Електронна адреса
21. Візи, які були видані Вам раніше (дати дії, країна)
22. Здавали Ви відбитки пальців при оформленні візи?
ТакНі
Якщо так, вкажіть, будь ласка, дату та Посольство
23. Відмовляли Вам у видачі візи в будь-яку країну?
ТакНі
Якщо так, вкажіть, будь ласка, дату і Посольство
24. Чи є у Вас родинні зв'язки з громадянами ЄС?
ТакНі
Якщо так, вкажіть, будь ласка (ПІБ (як в закордонному паспорті), Дата народження, Громадянство, Серія та номер паспорта, Відношення до Вас):
25. Хто оплачує Вашу подорож?
СамостійноІнша людинаІнша організація
26. Хто з Ваших родичів залишається на території України, під час Вашої подорожі (мама/тато, рідні брат/сестра, син/донька)? Вкажіть, будь ласка, ПІБ, дату народження, місце народження, місто перебування:
27. Чи володієте Ви будь-якої нерухомістю?
ТакНі
Вкажіть, будь ласка, тип рухомого/нерухомого майна, який документ у Вас є?

Ваше фото

Дайте відповідь на невеликий перелік питань і дізнайтеся які ваші шанси на отримання візи
1. Яка основна мета вашої поїздки?
2. Чи є у вас запрошення або гарантії?
3. Вкажіть ваш вік?
4. Чи є у вас візи інших країн?
5. Ви збираєтеся їхати самостійно або з компанією?
6. Ви працюєте? Чи є можливість отримати виписку про доходи?
7. Чи є можливість надати довідку з банку про доходи?
8. Чи є у вас інші гарантії?
9. Чи володієте ви іноземними мовами?

Потрібна консультація?
Напишіть своє запитання візовому фахівцю по Польщі

Консультант

Наші офіси знаходяться в Україні ​та​ представництва по всій території Польщі.
Надаємо візові та імміграційні послуги громадянам усіх країн.

АДРЕСА

02660, м. Київ, вул. Попудренка, буд. 52, оф. 517 (М. Чернігівська)

AGENCIA ZATRUDNIENIA I POSREDNICTWA PRACY

ul. Wygon 1/1 80-723 Gdansk, Polska

ГРАФІК РОБОТИ

ПН-ПТ: з 09:00 до 19:00
СБ: з 10:00 до 15:00
НД: вихідний

Залишилися питання?
​Напишіть свій номер в міжнародному форматі, вкажіть тип зв’язку і ми ​зателефонуємо вам найближчим часом!

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Brand Name
VISA-SVIT
Product Name
Віза в Польщу
Price
USD 90
Product Availability
Available in Stock