Вид на проживання в Румунії | VISA-SVIT

Вид на проживання в Румунії

Залишити заявку
visa-svit отзывы

Зміст

   Побачити повний зміст ..
   Вид на проживання в Румунії | VISA-SVIT

   Вид на проживання в Румунії

   Рабочая виза в Румынию

   Румунія – одна з європейських країн, куди вигідно поїхати на роботу або для проживання.

   Робоча віза в Румунію відкривається за загальними правилами та дає право працевлаштування саме в цій країні, а не у всіх країнах Євросоюзу. Використовувати трудовий дозвіл, щоб легально працювати в іншій країні Європи, ніяким чином не можливо.

   Міграційний центр «VISA-SVIT» допоможе отримати посвідку на проживання в Румунії та трудову візу для іноземців будь-якої країни проживання, а також для тих, що перебувають з тимчасовим або постійним дозволом на проживання в Україні.

   Робоча віза в Європу дозволяє розширити можливості пошуку кращого життя для іноземців з Індії, Пакистану, Бангладеш, Непалу, В'єтнаму та інших країн Азії, Африки і Близького Сходу. Головна умова, якої слід дотримуватися громадянам для отримання румунської візи – це легальне перебування. У цьому випадку агенція надасть реальну гарантовану допомогу в терміновому отриманні робочої візи в Європу.

   Можливості Імміграційного центру «Віза-Світ» у візовій підтримці

   Профільні фахівці компанії з практичним досвідом роботи в візовій підтримці нададуть професійну допомогу всім, кому необхідно поїхати в одну з країн Європейського союзу. При цьому, не має значення для кого необхідні документи: для громадян Нігерії чи Конго, Єгипту чи Марокко, Ємену чи Іраку. Всі необхідні знання, практичний досвід і професійна підготовка наших експертів по кожній, окремо взятій країні, дозволяють отримувати візи в звичайному або терміновому порядку. Якщо замовнику потрібно оформлення документів за прискореною процедурою, наші розцінки будуть вигідно відрізнятися від аналогічних пропозицій в цій сфері.

   Що необхідно знати іноземцям, щоб отримати візу на роботу або проживання в Європі

   Для нерезидентів, в тому числі для пакистанців, індусів, афганців, непальців та інших, важливим є дотримання головного правила – в паспорті повинна бути відмітка про те, що перебування іноземних громадян в будь-якій європейській країні є легальним. Якщо іноземець раніше відвідував країни ЄС, то відмітка про дату перетину кордону не повинна бути простроченою.

   Вибираючи агенцію для подачі документів на громадянство Румунії, поцікавтесь історією компанії, досвідом роботи та професійним рівнем підготовки його співробітників. Одна помилка або неправильно заповнений документ може коштувати великих проблем, як на етапі оформлення дозволу, так і після отримання відмови в наданні такої можливості. Співробітник, що зробив помилку, не завжди усвідомлює та виправить її, а неприємностей може бути чимало.

   Співпраця з консульством європейської держави повинно бути професійним.

   Необхідні документи

   Закордонний паспорт Закордонний паспорт
   Копії сторінок громадянського паспорта Копії сторінок громадянського паспорта
   2 фотографії 3,5 х 4,5см (80% обличчя на білому фоні) 2 фотографії 3,5 х 4,5см (80% обличчя на білому фоні)
   Довідка з місця роботи зі вказаної заробітною платою за останні 6 місяців та посадою Довідка з місця роботи зі вказаної заробітною платою за останні 6 місяців та посадою
   Виписка з банку із залишком на рахунку та рухом коштів за останні 6 місяців Виписка з банку із залишком на рахунку та рухом коштів за останні 6 місяців

   Вигоди звернення в наш міграційний центр

   Фахівці нашої компанії виконують роботу в повному обсязі та своєчасно, не перериваючи порядок і послідовність процедур. Позитивний результат досягається навіть в нестандартних ситуаціях. Кожному нашому замовнику надається максимум уваги і подальша допомога після того, як ситуація вивчена. Остаточна оплата здійснюється після того, як ID-карта вже отримана.

   Переваги отримання посвідки на проживання в Румунії через «VISA-SVIT»:

   Преимущества получения вида на жительство в Румынии через «VISA-SVIT»

   • Досвід. Самостійні зусилля, спрямовані на отримання легальної роботи і візи в Європу, найчастіше обходяться іноземним громадянам набагато дорожче, ніж за допомогою кваліфікованих фахівців, а час оформлення документів розтягується на місяці.
   • Економія часу. Замість того, щоб витрачати свій час на вивчення процедури та оформлення, заявник зможе зайнятися іншими, більш важливими справами.
   • Рекомендації, підготовка до співбесіди. Допомога наших співробітників допоможе уникнути проблем при отриманні робочої візи в будь-яку європейську країну та заощадити на додаткових послугах.
   • Оформлення документів можливо оперативно і в терміновому порядку, навіть без відвідування офісу компанії.
   • Впевненість і спокій. Вся відповідальність та проблемні моменти оформлення документації цілком і повністю лягає на візового менеджера.
   • Додатковий сервіс. Замовнику послуги не знадобиться робити копії документів, шукати страхову компанію і виконавців інших послуг. Комплексний підхід компанії враховує всі додаткові сервіси та виконує послугу за принципом «єдиного вікна».
   • Оплата. Передбачена поетапна оплата послуг з можливістю розбивки по частинам. Слід знати, що в разі відмови у візі з вини замовника, оплата не відшкодовується.
   • Взаємодія після відмови. Навіть, якщо отримано відмову в робочій візі, не варто впадати у відчай і втрачати надію – міжнародні юристи компанії подадуть апеляцію в консульство – рішення завжди може змінитися на позитивне!
   • Легальна робота. Допомога та рекомендації експертів допоможуть не тільки оформити робочу візу в Румунію, а й здійснити процес отримання посвідки на проживання.

   Незважаючи на те, що 100% гарантію не має права дати жодна компанія, що займається оформленням робочих та інших віз в країни Євросоюзу, у нас, на практиці, дуже високий % успішності оформлення без повної передоплати.

   Секрет успіху – це вміння співробітників якісно працювати з документами, знання законів і процедур кожної європейської держави, ділова напористість та націленість на успіх.

   Якщо громадянину іноземної держави необхідна легальна робота в Європі або легалізація проживання в країнах ЄС, але він не бажає самостійно займатися отриманням візи і ID-карти, фахівці нашого центру ніколи не відмовлять у допомозі і запропонують професійну допомогу та консультації. Скориставшись рекомендаціями досвідчених співробітників, заявник вирішить всі поточні проблеми, обійшовши помилки на шляху до досягнення мети в отриманні роботи, робочої візи та посвідки не проживання в Румунії.

   Оберіть країну в яку ви хочете отримати Вид на проживання

   Етапи співробітництва

   100% гарантія якості

   Залишіть заявку на отримання послуги
   Залишіть заявку на отримання послуги
   Отримайте консультацію фахівця
   Отримайте консультацію фахівця
   Надайте комплект необхідних документів
   Надайте комплект необхідних документів
   Сплатіть необхідні сервісні збори
   Сплатіть необхідні сервісні збори
   Отримайте позитивне рішення
   Отримайте позитивне рішення
   Залишити заявку
   Visa-Svit Главная страница

   Чому обирають нас?

   Тисячі українців вже скористались послугами наших експертів

   Всі типи віз у всі країни світу

   Всі типи віз у всі країни світу

   Завдяки досвіду наших фахівців, ми скоротили відсоток відмов в отриманні візових дозволів до мінімальної позначки

   Індивідуальний підхід до кожного клієнта

   Індивідуальний підхід до кожного клієнта

   Наші фахівці завжди аналізують проблеми кожного заявника індивідуально, в залежності від наявної ситуації

   Отримайте візу вигідно

   Отримайте візу вигідно

   Ціни на наші послуги завжди доступні і є самими мінімальними на ринку візових та імміграційних послуг

   Наші офіси знаходяться в Україні та Європі. Працюємо дистанційно
   з громадянами всіх країн

   Центр визовой поддержки 'VISA-SVIT'

   Центр візової підтримки
   «VISA-SVIT»

   02094, м. Київ, вул. Попудренка, 52
   (М. Чернігівська)

   Центр визовой поддержки 'VISA-SVIT'
   Графік роботи
   пн-пт:
   з 09:00 до 19:00
   сб:
   з 10:00 до 15:00
   нд:
   вихідний
   Вид на проживання в Румунії Вид на проживання в Румунії от VISA-SVIT
   Посвідка на тимчасове проживання в Румунії ✅ Оформити робочу візу в Румунію ✅ Досвідчені юристи ☎ (044) 592-88-77
   2500 до 2500

   Заявка на отримання візи

   Потрібна консультація? Задайте питання эксперту

   Замовити зворотній дзвінок

   Потрібна консультація? Задайте питання експерту

   Ви не заповнили обов'язкові поля, або ввели некоректні дані.
   Будь ласка, заповніть зазначені поля.

   Ваше звернення успішно зареєстровано.
   Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

   Ваше звернення успішно зареєстровано.
   Ваша заявка буде розглянута, посля чого, на Вашу пошту надійде повідомлення з паролем для перегляду прайс-листа.