Віза для роботи в Європі - вибір країни для працевлаштування:

Робочі візи в Європу

Легальна трудова міграція до країн Євросоюзу, причому як для українців, так і для громадян інших держав, можлива виключно на підставі спеціального документа – робочої візи в Європу. У 2020 році віза для працевлаштування в Європі все ще залишається популярною і серед іноземних громадян, і серед українців. Для громадян України відкриття кордонів ЄС не виключає необхідність отримання візи в ЄС для роботи – безвізовий режим допускає лише відвідання країн союзу суто з туристичною або гостьовою метою на період, що не перевищує 90 діб. Працевлаштування в Євросоюзі без належного оформлення загрожує здобувачеві проблемами з міграційною службою, депортацією і подальшою відмовою у в'їзді в європейські країни.

Європейська робоча віза відноситься до категорії довгострокових і оформляється на термін від одного року до трьох років, залежно від візової історії заявника, характеру посади, яку він планує займати, а також рішення візових офіцерів держави, до якої відряджається аплікант. Імміграційно-візове агентство «Віза-Світ» протягом п'ятнадцяти років допомагає своїм клієнтам швидко, доступно і з гарантією отримати робочу візу в Європу для українців та громадян інших держав. Команда експертів і юристів бере на себе весь масив завдань, пов'язаних з підготовкою та подачею документів на робочу візу до Європи, комунікацією з посольством або візовим центром, а також доставкою готової європейської візи для роботи особисто в руки клієнту.


Ціна робочої візи в Європу - вартість сервісних пакетів оформлення робочої візи в ЄС в Україні

Робочі візи в Польщу: Піврічна / Сезонна (9міс) / Воєвудська (1 рік)
Гарантія підтвердження запрошення!
90 / 150 / 290€ - для громадян України, Білорусі, Росії; 90 / 250 / 350€ - для громадян Азербайджану, Вірменії, Грузії, Казахстану, Киргизії, Таджикистану, Туркменістану, Узбекистану
Термін оформлення: 5 / 21 / 45-60 днів

Термін перебування / дії: 180/365; 275/275; 365/365

Експертна консультація візових фахівців, оцінка шансів отримання робочої візи в Польщу

Рекомендації щодо якісної підготовки документів, заповнення та роздрукування анкети

Офіційне запрошення на роботу та дозвіл на роботу в Польщі

Страховий поліс

Інструктаж, перевірка і формування повного пакету документів на робочу візу в ЕС

Робоча віза в Литву / Робоча віза в Естонію терміном на 1 рік
Мульті. У будь-який паспорт (біометричний, старого зразка)
Під запит
Термін оформлення: 1-14 роб.днів

Термін перебування / дії: 365/365

Експертна консультація менеджерів

Якісне заповнення анкети на робочу візу

Офіційне запрошення на роботу приймаючої сторони

Страховий поліс

Формування повного пакету документів

Підбір та бронювання квитків на проїзд, проживання в готелі, інше

Супровід при подачі документів в консульство (за потребою)

Без додаткових доплат


Важливо! Додатково оплачуються:

** 18,5€ (сервісний збір візового центру), в гривневому еквіваленті.

Воєводське (робоче) запрошення до Польщі строком на 3 роки

 Воєводське (робоче) запрошення до Польщі строком на 3 роки
 Воєводське (робоче) запрошення до Польщі строком на 3 роки доповнення

Ціна робочої візи в Євросоюз - вартість послуг візового центру «Visa-Svit» по оформленню робочої візи до Європи 2020

 • Від 90 євро – для громадян України та країн СНД;
 • Від 450 євро – для громадян інших держав.

Робоча віза в Європу для іноземців в Україні оформляється на підставі української посвідки на проживання. У вартість послуг імміграційно-візового центру «Віза-Світ» включена консультація досвідченого візового спеціаліста, допомога у підготовці та перевірці документаційного пакета на трудову візу в Європу, заповнення анкети під керівництвом досвідченого фахівця, підготовка до проходження очної співбесіди з візовим офіцером, а також оформлення страхівки та ряд інших супутніх послуг.

Зверніть увагу: за необхідну візу для роботи в Європі (Польщі,. Естонії або Литві), не стягується консульський збір, при цьому кожному апліканту необхідно сплатити візовий збір (18,5 євро). За оформлення європейської робочої візи для працевлаштування в Ірландії, наприклад, прохачеві необхідно заплатити 60 євро (стандартна віза) або 100 євро (мультивіза). Вартість консульського збору за документ для працевлаштування в Англії, для прикладу, розраховується залежно від підтипу робочої візи в Британію. Отримати детальні та розгорнуті відповіді на всі запитання ви зможете вже на першій консультації у компетентного онлайн-менеджера компанії «Віза-Світ».

Робоча віза в Польщу

Віза для роботи в Польщі оформляється на термін до одного року, з подальшим правом продовження на території Польщі. Для оформлення робочої польської візи 2020 необхідний стандартний перелік документів, оплата візового збору у гривневому еквіваленті та запрошення від потенційного роботодавця з Польщі. Законодавство країни допускає отримання декількох типів віз: терміном дії від 30 до 180 днів, а також терміном дії до 365 днів (так звана, воєвудська польська віза).

Робоча віза в Естонію

Віза для роботи в Естонії оформляється на термін до одного року, з подальшим правом продовження на території Естонії. Для оформлення робочої естонської візи 2020 необхідний стандартний перелік документів, оплата візового збору у гривневому еквіваленті та запрошення від потенційного роботодавця з Естонії. Законодавство країни допускає отримання декількох типів віз: терміном дії від 30 до 180 днів, а також терміном дії до 365 днів.

Робоча віза в Литву

Литовська робоча віза може бути оформлена на термін, що не перевищує один рік або ж рівний періоду дії трудової угоди з роботодавцем, особою, в міграційній історії якої не було депортацій. Нелегальне працевлаштування в Литві, навіть на короткий період, карається матеріально, після чого громадянин, який порушив закон, буде депортований з країни без права повторного відвідування.

Робоча віза в Великобританію

Віза для роботи в Британії 2020 оформляється українцями та громадянами інших держав, які мають ВНП або ПМП в Україні, на підставі офіційного запрошення від роботодавця. Робоча віза в Англію дозволяє не тільки офіційно працевлаштуватися, але і користуватися соціальними гарантіями держави. Трудова віза в Великобританію градуюється на три основних типи: для професіоналів вузької спеціалізації, осіб зі стандартною освітою та сезонних робітників. Додатково до основного пакета документів необхідно додати сертифікат про достатнє знання англійської мови.

Робоча віза в Ірландію

Ірландський візовий центр видає робочі візи до Ірландії на термін, який прописаний в договорі з роботодавцем Ірландії (законодавством допускається пролонгація, тобто продовження робочої ірландської візи безпосередньо на території країни). До основних документів на трудову візу до Ірландії необхідно додати запрошення від роботодавця, сертифікат про достатній рівень знань англійської мови, а також оплатити консульський та візовий збори.

Для оформлення візи для працевлаштування в Європі вам будуть потрібні наступні документи:

 • Заява з проханням про видачу робочої візи до Євросоюзу;
 • Закордонний і національний паспорти (слід зробити ксерокопії всіх сторінок, перевести їх на державну мову країни, в яку подається прохання, і завірити документи у нотаріуса);
 • Фотографії (кольорові, необхідного візовому центру зразка);
 • Квитанція про оплату зборів (візового і консульського, при необхідності);
 • Оригінал запрошення від роботодавця;
 • Відомості про сторону, що приймає;
 • Інформація про громадянський стан прохача (в шлюбі, розлучений);
 • Свідоцтво про народження неповнолітніх дітей;
 • Копії, електронний формат або підтвердження броні авіаквитків;
 • Страховий поліс;
 • Заповнена анкета в онлайн-форматі (заповнюється мовою держави, в яку подається прохання).

У деяких випадках, візові центри країн можуть запросити додаткові документи для робочої візи в ЄС. До числа таких відносяться: підтвердження матеріального стану, дипломи і сертифікати про основну та спеціальну освіту, відомості про попереднє місце працевлаштування та заробітну плату, документи про право володіння рухомим і нерухомим майном тощо. При продовженні візи документи подаються не пізніше, ніж за два місяці до закінчення дії поточної, в іншому випадку, міграційна служба оштрафує за перебування на території країни без легальних підстав.

Причиною відмови у видачі робочої європейської візи у 2020 році може бути подання свідомо неправдивої інформації, некоректність документаційного пакета, недостатня аргументація при відповідях на питання візового офіцера, а також негативна міграційна історія апліканта. Виключити можливі недоробки, які послужать причиною негативної відповіді Візового Центру, вам допоможе команда експертів імміграційно-візового агентства «Visa-Svit». Скрупульозний підхід до завдань клієнта, вивірений алгоритм дій щодо оформлення робочої візи в Європу в Україні, і безперервна комунікація з усіх питань – звертайтесь до нас прямо зараз та отримуйте візу для роботи в Європі гарантовано!


Для того, щоб отримати робочу візу в Європу необхідно лише надати фото дійсного закордонного паспорта. Решту документів оформлять наші візові фахівці!

5 простих кроків щоб отримати робочу візу в Європу

Зателефонуйте або напишіть нам і отримаєте безкоштовну консультацію

Надайте пакет необхідних документів щоб отримати візу для роботи в Євросоюзі

Сплатіть аванс для початку роботи з оформлення робочої візи в ЄС

Отримайте повний пакет документів та оплатіть залишок

Подайте готові документи в консульство бажаної країни та отримайте трудову візу в Європу!

100% гарантія якості


Потрібна консультація?
Напишіть своє запитання міграційному фахівцю по робочим візам в Євросоюзі

Консультант

Наші офіси знаходяться в Україні, Польщі, Естонії та Литві.
Надаємо візові та міграційні послуги громадянам усіх країн.

АДРЕСА

02660, м. Киев, вул. Попудренка, буд. 52, оф. 517 (м. Чернігівська)

AGENCIA ZATRUDNIENIA I POSREDNICTWA PRACY

ul. Wygon 1/1 80-723 Gdansk, Polska

ЧАС РОБОТИ

ПН-ПТ: с 09:00 до 19:00
СБ: с 10:00 до 15:00
НД: вихідний

Залишилися питання?
Зателефонуйте нашим фахівцям або залишіть свій номер в міжнародному форматі, вкажіть тип зв’язку і ми зв’яжемося з вами найближчим часом!