Робочі візи в Європу для українців | Імміграція в ЄС

Робочі візи в Європу

Службові відрядження в ЄС без карантину

Залишити заявку
visa-svit отзывы

Зміст

   Побачити повний зміст ..
   Робочі візи в Європу для українців | Імміграція в ЄС

   Трудова міграція в країни Євросоюза

   Рабочие визы в Европу Легальна трудова міграція до країн Євросоюзу, причому як для українців, так і для громадян інших держав, можлива виключно на підставі спеціального документа – робочої візи в Європу. У 2020 році віза для працевлаштування в ЄС все ще залишається популярною і серед іноземних громадян, і серед українців. Для громадян України відкриття кордонів європейської спільноти не виключає необхідність отримання дозволу для роботи – безвізовий режим допускає лише відвідування країн союзу суто з туристичною або гостьовою метою на період, що не перевищує 90 діб в півріччя. Працевлаштування в Євросоюзі без належного оформлення загрожує будь-якому громадянину майбутньою наявністю проблем з міграційною службою, депортацією та подальшою відмовою у в'їзді в європейські країни.

   Робоча віза Європи відноситься до категорії довгострокових та оформлюється на термін від одного до трьох років, залежно від візової історії заявника, характеру посади, яку він планує займати, а також рішення візових офіцерів держави, до якої відряджається аплікант. Імміграційно-візове агентство «Віза-Світ» з 2002 року допомагає швидко, доступно та з гарантією отримати робочу візу в Європу для українців та громадян інших держав. Команда експертів і юристів бере на себе весь масив завдань, пов'язаних з підготовкою та подачею документів в візовий центр або консульство в Україні, а також отриманням та доставкою паспорта з візою заявнику на вказану адресу.

   Вартість робочої візи для нерезидентів України

   Отримати консультацію

   Необхідні документи

   • Заява з проханням про видачу робочої візи до Євросоюзу;
   • Закордонний і національний паспорти (слід зробити ксерокопії всіх сторінок, перевести їх на державну мову країни, в яку подається прохання, та завірити документи у нотаріуса);
   • Фотографії (кольорові, необхідного зразка);
   • Квитанція про сплату зборів: візового та консульського (при необхідності);
   • Оригінал запрошення від роботодавця;
   • Відомості про сторону, що приймає;
   • Інформація про громадянський стан прохача (в шлюбі, розлучений);
   • Свідоцтво про народження неповнолітніх дітей;
   • Копії, електронний формат або підтвердження бронювання авіаквитків;
   • Медичний страховий поліс;
   • Заповнена анкета (заповнюється мовою держави, в яку подається прохання).

   У деяких випадках, візові центри держав можуть запросити додаткові документи, до числа яких відносяться: підтвердження матеріального стану, дипломи і сертифікати про основну та спеціальну освіту, відомості про попереднє місце працевлаштування та заробітну плату, документи про право володіння рухомим та нерухомим майном, тощо. При подовженні дозволу, документи подаються не пізніше, ніж за 2 місяці до закінчення дії існуючої візи, в іншому випадку, міграційна служба покарає адміністративно за перебування на території країни без легальних підстав.

   Причиною відмови у видачі робочої візи в Європу у 2020 році може бути подання свідомо неправдивої інформації, недостатність формулярів у документаційному пакеті, невідповідна аргументація при відповідях на запитання візового офіцера, а також негативна міграційна історія апліканта. Виключити можливі недоробки, які можуть послужити причиною негативної відповіді візового центру, допоможе команда візових експертів та юристів нашого центру. Скрупульозний підхід до ситуації кожного клієнта, вивірений алгоритм дій та комунікація з усіх питань – звертайтесь до нас прямо зараз та отримуйте візу для роботи в Євросоюзі гарантовано!

   Закордонний паспорт Закордонний паспорт
   Копії сторінок громадянського паспорта Копії сторінок громадянського паспорта
   2 фотографії 3,5 х 4,5см (80% обличчя на білому фоні) 2 фотографії 3,5 х 4,5см (80% обличчя на білому фоні)
   Довідка з місця роботи зі вказаної заробітною платою за останні 6 місяців та посадою Довідка з місця роботи зі вказаної заробітною платою за останні 6 місяців та посадою
   Виписка з банку із залишком на рахунку та рухом коштів за останні 6 місяців Виписка з банку із залишком на рахунку та рухом коштів за останні 6 місяців

   Категорії робочих віз до Європи

   Робоча віза в Європу для іноземців в Україні оформляється на підставі наявності української посвідки на проживання. У вартість послуг включена консультація досвідченого візового спеціаліста, допомога в перевірці та формуванні повного документаційного пакету, заповнення анкети, підготовка до проходження співбесіди з візовим офіцером, оформлення страхівки та ряд інших супутніх послуг.

   Зверніть увагу: за виготовлення робочого дозволу в Польщу та Литву не стягується консульський збір, при цьому кожному апліканту необхідно сплатити візовий збір (18,5 євро). За оформлення робочої візи для працевлаштування в Ірландії прохачеві необхідно заплатити збір 60 євро (стандартна віза) або 100 євро (мультивіза). Вартість консульського збору за дозвіл для працевлаштування в Англії розраховується залежно від підтипу робочої візи. Отримати детальні та розгорнуті відповіді на всі запитання кожен бажаючий зможе вже на першій консультації у компетентного спеціаліста по даному напрямку.

   • Робоча віза в Польщу

    Віза для роботи в Польщі оформлюється на термін до одного року, з подальшим правом повторної подачі згідно термінів, вкзаних в запрошені. Для оформлення дозволу необхідний стандартний перелік документів, оплата візового збору в візовому центрі та запрошення від потенційного роботодавця. Законодавство країни допускає отримання декількох типів віз: робоча (терміном дії від 30 до 180 днів), сезонна (на 9 місяців), а також воєвудська (терміном до 365 днів).

   • Робоча віза в Чехію

    Віза для роботи в Чехії оформлюється на термін від 3 місяців до 2 років. Для оформлення дозволу Рабочие визы в Европунеобхідно оплатити консульський та візовий збор та надати комплект необхідної документації: робоче запрошення від чеського роботодавця, трудовий контракт, договір найму житла, медичний поліс. Законодавство країни допускає отримання трудових дозволів на різні терміни дії: на 3 місяці (90/365), 6 місяців (90/90/365) та 2 роки.

   • Робоча віза в Естонію

    Віза для роботи в Естонії оформлюється на термін до одного року. Для оформлення дозволу необхідний стандартний перелік документів, оплата візового збору у гривневому еквіваленті та запрошення від потенційного роботодавця. Законодавство країни допускає отримання декількох типів дозволів: терміном дії від 30 до 180 днів, а також терміном дії до 365 днів.

   • Робоча віза в Литву

    Литовська робоча віза може бути оформлена на термін, що не перевищує один рік або ж рівний періоду дії трудової угоди з роботодавцем. Нелегальне працевлаштування в державі, навіть на короткий період, карається адміністративно, після чого громадянин, який порушив закон, буде депортований з країни без права повторного відвідування.

   • Робоча віза в Німеччину

    Надаємо робоче запрошення від роботодавця з Німеччини для співбесіди та ознайомлення з умовами праці для безперешкодного перетину кордону.

   • Робоча віза в Великобританію

    Віза для роботи в Британії оформлюється українцями та громадянами інших держав, які мають посвідку на проживання в Україні, на підставі офіційного запрошення від роботодавця. Робоча віза в Англію дозволяє не тільки офіційно працевлаштовуватись але і користуватись соціальними гарантіями держави. Трудові дозволи градуюється на 3 основних типи: для професіоналів вузької спеціалізації, осіб зі стандартною освітою та сезонних робітників. Додатково, до основного пакету документів необхідно додати сертифікат про достатнє знання англійської мови.

   • Робоча віза в Ірландію

    Ірландський візовий центр видає дозволи для працевлаштування на термін, який прописаний в договорі з роботодавцем (законодавством допускається пролонгація, тобто подовження робочої ірландської візи безпосередньо на території країни). До основних документів для оформлення, необхідно додати запрошення від роботодавця, сертифікат про достатній рівень знань англійської мови, а також оплатити консульський та візовий збори.

   Наші офіси знаходяться в Україні, Польщі, Чехії, Естонії, Литві та Угорщині. Надаємо візові та міграційні послуги громадянам усіх країн

   Візи для роботи в Європі. Гарантія отримання. Оплата по факту!

   Етапи співробітництва

   100% гарантія якості

   Залишіть заявку на отримання послуги
   Залишіть заявку на отримання послуги
   Отримайте консультацію фахівця
   Отримайте консультацію фахівця
   Надайте комплект необхідних документів
   Надайте комплект необхідних документів
   Сплатіть необхідні сервісні збори
   Сплатіть необхідні сервісні збори
   Отримайте позитивне рішення
   Отримайте позитивне рішення
   Залишити заявку

   Наші офіси знаходяться в Україні та Європі. Працюємо дистанційно
   з громадянами всіх країн

   Центр визовой поддержки 'VISA-SVIT'

   Центр візової підтримки
   «VISA-SVIT»

   02094, м. Київ, вул. Попудренка, 52
   (М. Чернігівська)

   AGENCIA ZATRUDNIENIA I POSREDNICTWA PRACY

   ul. Wygon 1/1 80-723 Gdansk, Polska +48 58 585 95 88

   Центр визовой поддержки 'VISA-SVIT'
   Графік роботи
   пн-пт:
   з 09:00 до 19:00
   сб:
   з 10:00 до 15:00
   нд:
   вихідний
   Робочі візи в Європу Робочі візи в Європу от VISA-SVIT
   Запрошення та робочі візи в Європу ✅ Віза в Польщу, Чехію, Словаччину, Литву, Естонію ✅ VISA-SVIT ☎ +38 067 7815555
   50 до 450

   Заявка на отримання візи

   Потрібна консультація? Задайте питання эксперту

   Замовити зворотній дзвінок

   Потрібна консультація? Задайте питання експерту

   Ви не заповнили обов'язкові поля, або ввели некоректні дані.
   Будь ласка, заповніть зазначені поля.

   Ваше звернення успішно зареєстровано.
   Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

   Ваше звернення успішно зареєстровано.
   Ваша заявка буде розглянута, посля чого, на Вашу пошту надійде повідомлення з паролем для перегляду прайс-листа.