Візи для роботи в Європі. Гарантія отримання. Оплата по факту!

Робочі візи для дітей з батьками

Службові відрядження в країни ЄС без обов'язкового проходження карантину

Польща, Франція, Бельгія, Іспанія, Нідерланди.

 

Терміново потрібно в Європу без проходження карантину?
Оформимо службові відрядження в країни ЄС за 1-2 дні:
1. Польща. В’їзд через Польщу. По біометричному паспорту. Для гр-н України та Грузії (з ВНП в Україні).
На термін - до 1 місяця. Ціль: для закупівлі товарів. Ціна 150Є.
2. Франція, Бельгія, Іспанія. В’їзд через Угорщину. По біометричному паспорту. Для гр-н України та Грузії.
На термін - до кінця дії біометрики. Ціль: для закупівлі товарів. Цена 150Є.
3. Нідерланди. В’їзд через Польщу. По біометричному паспорту. Для гр-н України та Грузії (з ВНП в Україні).
На термін - до кінця дії біометрики. Ціль: для закупівлі товарів. Цена 250Є.

Легальна трудова міграція до країн Євросоюзу, причому як для українців, так і для громадян інших держав, можлива виключно на підставі спеціального документа – робочої візи в Європу. У 2020 році віза для працевлаштування в ЄС все ще залишається популярною і серед іноземних громадян, і серед українців. Для громадян України відкриття кордонів європейської спільноти не виключає необхідність отримання дозволу для роботи – безвізовий режим допускає лише відвідування країн союзу суто з туристичною або гостьовою метою на період, що не перевищує 90 діб в півріччя. Працевлаштування в Євросоюзі без належного оформлення загрожує будь-якому громадянину майбутньою наявністю проблем з міграційною службою, депортацією та подальшою відмовою у в'їзді в європейські країни.

Робоча віза Європи відноситься до категорії довгострокових та оформлюється на термін від одного до трьох років, залежно від візової історії заявника, характеру посади, яку він планує займати, а також рішення візових офіцерів держави, до якої відряджається аплікант. Імміграційно-візове агентство «Віза-Світ» з 2002 року допомагає швидко, доступно та з гарантією отримати робочу візу в Європу для українців та громадян інших держав. Команда експертів і юристів бере на себе весь масив завдань, пов'язаних з підготовкою та подачею документів в візовий центр або консульство в Україні, а також отриманням та доставкою паспорта з візою заявнику на вказану адресу.


Ціна робочої візи в Євросоюз з гарантією

Робоча віза в будь-яку країну ЄС (при наявності запрошення, на загальних підставах) - 90Є

Робочі візи в Польщу: Піврічна / Сезонна (9 міс) / Воєвудська (1 рік)
Гарантія підтвердження запрошення!
90 / 150 / 290€ - для громадян України, Білорусі, Росії; 90 / 250 / 350€ - для громадян Азербайджану, Вірменії, Грузії, Казахстану, Киргизії, Таджикистану, Туркменістану, Узбекистану
Термін оформлення: 5-7 / 14-21 / 45-60 днів

Термін перебування / дії: 180/365; 275/275; 365/365

Експертна консультація візових фахівців, оцінка шансів отримання робочої візи

Якісна підготовка комплекту документації, заповнення анкети

Офіційне запрошення від роботодавця та дозвіл на працевлаштування в Польщі

Медичний страховий поліс

Супровід в візовий центр або консульство та подача документації

Перевірка готовності, отримання та доставка паспорта з візою заявнику

Робочі візи для громадян України: Чехія (3 місяці / 6 місяців / 2 роки); Литва (1 рік); Естонія (1 рік)
Гарантія. Оплата по факту!
290Є / 490Є / 1200Є; 570Є; 500Є (Литва та Естонія - тільки для чоловіків-громадян України)
Термін оформлення: в залежності від країни

Термін перебування / дії: 30/365; 30/30/365; 90/90/365; 729/729

Експертна консультація візових фахівців, оцінка шансів отримання робочої візи

Якісна підготовка комплекту документації, заповнення анкети

Офіційне запрошення від роботодавця та дозвіл на працевлаштування в країні

Робочий контракт, договір оренди житла, медичний страховий поліс

Супровід в візовий центр або консульство та подача документації

Перевірка готовності, отримання та доставка паспорта з візою заявнику


Додатково оплачується:

** консульський та сервісний збір візового центру

Категорії робочих віз до Європи 2020

Робоча віза в Європу для іноземців в Україні оформляється на підставі наявності української посвідки на проживання. У вартість послуг включена консультація досвідченого візового спеціаліста, допомога в перевірці та формуванні повного документаційного пакету, заповнення анкети, підготовка до проходження співбесіди з візовим офіцером, оформлення страхівки та ряд інших супутніх послуг.

Зверніть увагу: за виготовлення робочого дозволу в Польщу та Литву не стягується консульський збір, при цьому кожному апліканту необхідно сплатити візовий збір (18,5 євро). За оформлення робочої візи для працевлаштування в Ірландії прохачеві необхідно заплатити збір 60 євро (стандартна віза) або 100 євро (мультивіза). Вартість консульського збору за дозвіл для працевлаштування в Англії розраховується залежно від підтипу робочої візи. Отримати детальні та розгорнуті відповіді на всі запитання кожен бажаючий зможе вже на першій консультації у компетентного спеціаліста по даному напрямку.

Робоча віза в Польщу

Віза для роботи в Польщі оформлюється на термін до одного року, з подальшим правом повторної подачі згідно термінів, вкзаних в запрошені. Для оформлення дозволу необхідний стандартний перелік документів, оплата візового збору в візовому центрі та запрошення від потенційного роботодавця. Законодавство країни допускає отримання декількох типів віз: робоча (терміном дії від 30 до 180 днів), сезонна (на 9 місяців), а також воєвудська (терміном до 365 днів).

Робоча віза в Чехію

Віза для роботи в Чехії оформлюється на термін від 3 місяців до 2 років. Для оформлення дозволу необхідно оплатити консульський та візовий збор та надати комплект необхідної документації: робоче запрошення від чеського роботодавця, трудовий контракт, договір найму житла, медичний поліс. Законодавство країни допускає отримання трудових дозволів на різні терміни дії: на 3 місяці (90/365), 6 місяців (90/90/365) та 2 роки.

Робоча віза в Естонію

Віза для роботи в Естонії оформлюється на термін до одного року. Для оформлення дозволу необхідний стандартний перелік документів, оплата візового збору у гривневому еквіваленті та запрошення від потенційного роботодавця. Законодавство країни допускає отримання декількох типів дозволів: терміном дії від 30 до 180 днів, а також терміном дії до 365 днів.

Робоча віза в Литву

Литовська робоча віза може бути оформлена на термін, що не перевищує один рік або ж рівний періоду дії трудової угоди з роботодавцем. Нелегальне працевлаштування в державі, навіть на короткий період, карається адміністративно, після чого громадянин, який порушив закон, буде депортований з країни без права повторного відвідування.

Робоча віза в Німеччину

Надаємо робоче запрошення від роботодавця з Німеччини для співбесіди та ознайомлення з умовами праці для безперешкодного перетину кордону.

Робоча віза в Великобританію

Віза для роботи в Британії оформлюється українцями та громадянами інших держав, які мають посвідку на проживання в Україні, на підставі офіційного запрошення від роботодавця. Робоча віза в Англію дозволяє не тільки офіційно працевлаштовуватись але і користуватись соціальними гарантіями держави. Трудові дозволи градуюється на 3 основних типи: для професіоналів вузької спеціалізації, осіб зі стандартною освітою та сезонних робітників. Додатково, до основного пакету документів необхідно додати сертифікат про достатнє знання англійської мови.

Робоча віза в Ірландію

Ірландський візовий центр видає дозволи для працевлаштування на термін, який прописаний в договорі з роботодавцем (законодавством допускається пролонгація, тобто подовження робочої ірландської візи безпосередньо на території країни). До основних документів для оформлення, необхідно додати запрошення від роботодавця, сертифікат про достатній рівень знань англійської мови, а також оплатити консульський та візовий збори.

Необхідні документи

 • Заява з проханням про видачу робочої візи до Євросоюзу;
 • Закордонний і національний паспорти (слід зробити ксерокопії всіх сторінок, перевести їх на державну мову країни, в яку подається прохання, та завірити документи у нотаріуса);
 • Фотографії (кольорові, необхідного зразка);
 • Квитанція про сплату зборів: візового та консульського (при необхідності);
 • Оригінал запрошення від роботодавця;
 • Відомості про сторону, що приймає;
 • Інформація про громадянський стан прохача (в шлюбі, розлучений);
 • Свідоцтво про народження неповнолітніх дітей;
 • Копії, електронний формат або підтвердження бронювання авіаквитків;
 • Медичний страховий поліс;
 • Заповнена анкета (заповнюється мовою держави, в яку подається прохання).

У деяких випадках, візові центри держав можуть запросити додаткові документи, до числа яких відносяться: підтвердження матеріального стану, дипломи і сертифікати про основну та спеціальну освіту, відомості про попереднє місце працевлаштування та заробітну плату, документи про право володіння рухомим та нерухомим майном, тощо. При подовженні дозволу, документи подаються не пізніше, ніж за 2 місяці до закінчення дії існуючої візи, в іншому випадку, міграційна служба покарає адміністративно за перебування на території країни без легальних підстав.

Причиною відмови у видачі робочої візи в Європу у 2020 році може бути подання свідомо неправдивої інформації, недостатність формулярів у документаційному пакеті, невідповідна аргументація при відповідях на запитання візового офіцера, а також негативна міграційна історія апліканта. Виключити можливі недоробки, які можуть послужити причиною негативної відповіді візового центру, допоможе команда візових експертів та юристів нашого центру. Скрупульозний підхід до ситуації кожного клієнта, вивірений алгоритм дій та комунікація з усіх питань – звертайтесь до нас прямо зараз та отримуйте візу для роботи в Євросоюзі гарантовано!

Етапи співробітництва

Залишіть заявку та отримайте консультацію фахівця

Надайте пакет необхідної докуменації

Сплатіть аванс для початку роботи

Отримайте сформований комплект документів для подачі в візовий центр або консульство

Подайте готові документи та отримайте паспорт з візою за допомогою нашого співробітника

100% гарантія якості

Потрібна консультація?
Задайте питання візовому експерту

Консультант

Наші офіси знаходяться в Україні, Польщі, Чехії, Естонії, Литві та Угорщині.
Надаємо візові та міграційні послуги громадянам усіх країн

АДРЕСА

02094, м. Київ, вул. Попудренка, 52 (м. Чернігівська)

AGENCIA ZATRUDNIENIA I POSREDNICTWA PRACY

ul. Wygon 1/1 80-723 Gdansk, Polska

ГРАФІК РОБОТИ

ПН-ПТ: с 10:00 до 19:00
СБ: с 10:00 до 15:00
НД: вихідний

Залишились питання?
Зателефонуйте нашим фахівцям або залишіть свій номер в міжнародному форматі, вкажіть тип зв’язку і наш фахівець зв’яжеться з вами найближчим часом