Все про VISA-SVIT

Візова підтримка. Допомога в імміграції. Туристичні послуги. Страхування

Для більшості українців та громадян інших країн оформлення візи в Україні з метою туризму, бізнесу, навчання чи роботи за кордоном є пріоритетним питанням. Отримання візи для українців перестало бути недосяжною перспективою. У зв'язку з домовленостями з європейськими та іншими державами, українці отримали унікальну можливість подорожувати в Європу та багато інших країн світу без наявності будь-якого візового дозволу. В той же час, дані домовленості не дозволяють проживати в вибраній державі довгостроково або вести трудову діяльність без наявності робочої візи, тому такі дозвільні документи залишаються необхідним атрибутом для легального проживання та працевлаштування у будь-якій державі світу, зокрема, у країнах Європейського Союзу, США, Канаді, Англії, Ірландії, Китаї, Японії, Північній Кореї, Сінгапурі та інших країнах.
Рішення про видачу візи для роботи українцям за кордоном приймається посольством тієї країни, що приймає робітника, або її консулом, що відповідає за міжнародні зв'язки в країні перебування кандидата. У цьому і полягає принципова різниця в термінах оформлення та отриманнях різних категорій візових дозволів в Україні.

Ми працюємо з 2002 року

Оформимо візи в усі країни світу

Наші фахівці допоможуть отримати візи всіх категорій в будь-яку державу

Надамо кваліфіковану допомогу в отриманні міграційних документів

Юристи нашого центру професійно проконсультують та скомплектують повний пакет документів для отримання посвідки на проживання, громадянства та паспорту вибраної країни

Запропонуємо туристичну подорож вигідно

Туристичні пакети всіх туроператорів України можна вибрати самостійно та отримати максимальну знижку від ціни, вказаної в модулі турів

Популярні напрямки

Етапи співробітництва

Залишіть заявку та отримайте консультацію експерта

Надайте комплект необхідних документів

Сплатіть аванс для початку роботи з оформлення послуги

Отримайте сформований пакет документів

Подайте документи до візового центру або консульства та отримайте паспорт з візою

100% гарантія якості

Історія нашого міграційного центру

Виза паспорт

Наша компанія розпочала свою діяльність в якості туристичної агенції. Через певний час ми стали туроператором по екзотичним країнам, а потім змінили профіль діяльності на організацію допомоги українцям та іноземцям по міграційним та візовим питанням.

За багаторічну діяльність нашої команди, в компанії значно виросла база постійних клієнтів, які роками користуються послугами спеціалістів, тому ми просто не мали права припиняти туристичну діяльність і, по сей день, регулярно організовуємо різноманітні тури та індивідуальні подорожі для наших замовників.

Чим може бути корисний наш центр візової підтримки

Получение визы

Наші прагнення

Кожний фахівець нашої команди готовий завжди надати якісну та професійну допомогу по своєму напрямку. Багато нашіх співробітників мають величезний практичний досвід по окремим країнам в зв'язку з їх минулим проживанням в них або наявності власних подорожів в дані регіони. Наша агенція прагне і надалі надавати найякісніші та найпрофесійніші послугі всім громадянам України та нерезидентам по самим доступним цінам.

Оформлення міграційних документів та віз для українців, для виїзду за кордон, є нашим пріоритетним завданням, тому ми відносимось з усією серйозність до цього питання. Для прискорення отримання будь-якого дозволу на роботу для громадянина України, або дозволу на в'їзд для українців до якої-небудь держави світу, ми використовуємо тільки ті методи, що реально діють і, що найважливіше, вони є абсолютно законними. Завдяки такому підходу, увесь термін перебування за кордоном буде легальним і підкріпленим документально для кожного громадянина України. Зважаючи на наявність різноманітних особливостей законодавства країн, в нашій компанії працюють фахівці, які спеціалізуються на тих країнах, в яких вони особисто мешкали або мають багаторічний досвід роботи по оформленню документів саме в ці країни. Націленість нашого імміграційного центру на довгострокову співпрацю з будь-якими агентами, агентствами та клієнтами, які звернулись до нас, підтверджується результатами багаторічної роботи. Тисячі задоволених клієнтів, а також величезна кількість стовідсотково позитивних відгуків - такий наслідок старань нашої команди професійних фахівців. Звертайтеся в наш центр за безкоштовними консультаціями і ми максимально швидко та якісно допоможемо оформити візу в Україні або візу онлайн для українців та іноземців у будь-яку країну світу, робочу візу в країни Шенгенської угоди, США, Канаду, Великобританію, Ірландію а також оформити посвідку на проживання в Європі з гарантією та легально отримати громадянство та паспорт Євросоюзу!


Потрібна консультація?
Задайте питання експерту

Консультант

Наші офіси знаходяться в Україні, Польщі, Литві, Естонії та Угорщині.
Надаємо візові та міграційні послуги громадянам усіх країн

ІММІГРАЦІЙНО-ВІЗОВА АГЕНЦІЯ “ВІЗА-СВІТ”

02094, м. Київ, вул. Попудренка, 52 (М. Чернігівська)

AGENCIA ZATRUDNIENIA I POSREDNICTWA PRACY

ul. Wygon 1/1 80-723 Gdansk, Polska

ГРАФІК РОБОТИ

ПН-ПТ: з 10:00 до 19:00
СБ: з 10:00 до 15:00
НД: вихідний