Про нас | Візова агенція VISA-SVIT | Компанія та фахівці

Все про VISA-SVIT

Візова підтримка. Допомога в імміграції.
Туристичні послуги. Страхування

Отримати консультацію
visa-svit отзывы

Візові консультанти, експерти з туризму та юристи з міжнародного права "ВІЗА-СВІТ" завжди нададуть кваліфіковану допомогу і підтримку з питань оформлення будь-яких типів віз до всіх країн и світу, а також в отриманні тимчасової та постійної посвідки на проживання в Європі для українців та іноземців.

Основна місія нашої команди - надати на найвищому рівні професійну допомогу щодо візового супроводу, якісно оформити імміграційні дозвільні документи на виїзд і подальше перебування за кордоном, організувати незабутні подорожі з туристичними цілями не тільки громадянам України, а й нерезидентам країни.

Visa-Svit Главная страница

Чому обирають нас?

Тисячі українців вже скористались послугами наших експертів

Всі типи віз у всі країни світу

Всі типи віз у всі країни світу

Завдяки досвіду наших фахівців, ми скоротили відсоток відмов в отриманні візових дозволів до мінімальної позначки

Індивідуальний підхід до кожного клієнта

Індивідуальний підхід до кожного клієнта

Наші фахівці завжди аналізують проблеми кожного заявника індивідуально, в залежності від наявної ситуації

Отримайте візу вигідно

Отримайте візу вигідно

Ціни на наші послуги завжди доступні і є самими мінімальними на ринку візових та імміграційних послуг

Історія нашого міграційного центру

Наша компанія розпочала свою діяльність в якості туристичної агенції. Через певний час ми стали туроператором по екзотичним країнам, а потім змінили профіль діяльності на організацію допомоги українцям та іноземцям по міграційним та візовим питанням.

За багаторічну діяльність нашої команди, в компанії значно виросла база постійних клієнтів, які роками користуються послугами спеціалістів, тому ми просто не мали права припиняти туристичну діяльність і, по сей день, регулярно організовуємо різноманітні тури та індивідуальні подорожі для наших замовників.

Ми, ні в якому разі, не можемо відмовити нашим постійним клієнтам, які систематично зверталися в нашу фірму ще з часів нашого існування в якості туристичної компанії, тому, до цих пір, регулярно надаємо допомогу і всіляке сприяння в придбанні туристичних пакетів за різними напрямками і країнам, по "палаючим турам", турам зі знижками і акціями і т.д. Всі тури провідних туроператорів України за їх цінами, з наданням персональних знижок для кожного покупця можна подивитися і забронювати на нашій сторінці "Тури".

Чим може бути корисний наш центр візової підтримки

Чем может быть полезна команда специалистов 'ВИЗА-СВИТ'

Оформимо будь-який тип візи у всі країни світу професійно, швидко та по доступній ціні.

Допоможемо отримати посвідку на проживання в Україні для іноземців та карту побуту в Польщі.

Надамо робочі запрошення до Польщі, робочі візи до: Чехії, Литви та Естонії для працевлаштування та оформимо робочі візи в Європу.

Організуємо тур або індивідуальну подорож в бажану країну на вигідних умовах.

Надамо гарантії якості послуг наших фахівців по всім напрямкам діяльності.

Наші прагнення

Кожний фахівець нашої команди готовий завжди надати якісну та професійну допомогу по своєму напрямку. Багато нашіх співробітників мають величезний практичний досвід по окремим країнам в зв'язку з їх минулим проживанням в них або наявності власних подорожів в дані регіони. Наша агенція прагне і надалі надавати найякісніші та найпрофесійніші послугі всім громадянам України та нерезидентам по самим доступним цінам.Зважаючи на наявність різноманітних особливостей законодавства країн, в нашій компанії працюють фахівці, які спеціалізуються на тих країнах, в яких вони особисто мешкали або мають багаторічний досвід роботи по оформленню документів саме в ці країни.

Націленість нашого імміграційного центру на довгострокову співпрацю з будь-якими агентами, агентствами та клієнтами, які звернулись до нас, підтверджується результатами багаторічної роботи. Тисячі задоволених клієнтів, а також величезна кількість стовідсотково позитивних відгуків - такий наслідок старань нашої команди професійних фахівців. Звертайтеся в наш центр за безкоштовними консультаціями і ми максимально швидко та якісно допоможемо оформити візу в Україні або візу онлайн для українців та іноземців у будь-яку країну світу, робочу візу в країни Шенгенської угоди, США, Канаду, Великобританію, Ірландію а також оформити посвідку на проживання в Європі з гарантією та легально отримати громадянство та паспорт Євросоюзу!

Оформлення міграційних документів та віз для українців, для виїзду за кордон, є нашим пріоритетним завданням, тому ми відносимось з усією серйозність до цього питання. Для прискорення отримання будь-якого дозволу на роботу для громадянина України, або дозволу на в'їзд для українців до якої-небудь держави світу, ми використовуємо тільки ті методи, що реально діють і, що найважливіше, вони є абсолютно законними. Завдяки такому підходу, увесь термін перебування за кордоном буде легальним і підкріпленим документально для кожного громадянина України.

Оберіть країну в яку ви хочете отримати ВІЗУ

Наші офіси знаходяться в Україні та Європі. Працюємо дистанційно
з громадянами всіх країн

Центр визовой поддержки 'VISA-SVIT'

Центр візової підтримки
«VISA-SVIT»

02094, м. Київ, вул. Попудренка, 52
(М. Чернігівська)

Центр визовой поддержки 'VISA-SVIT'
Графік роботи
пн-пт:
з 09:00 до 19:00
сб:
з 10:00 до 15:00
нд:
вихідний

Дайджест новин

Більше новин
Центр візової підтримки Центр візової підтримки Історія візового центру ✅ Допомога в отриманні віз ✅ Імміграційна допомога ✅ Туристичні послуги ☎ (044) 592-88-77
ул. Попудренка, 52 Киев, Украина
+38 067 781 55 55 +38 044 592 88 77 Время работы: Пн-Пт 09:00-19:00, Сб 09:00-15:00 Цены: ₴₴

Заявка на отримання візи

Потрібна консультація? Задайте питання эксперту

Замовити зворотній дзвінок

Потрібна консультація? Задайте питання експерту

Ви не заповнили обов'язкові поля, або ввели некоректні дані.
Будь ласка, заповніть зазначені поля.

Ваше звернення успішно зареєстровано.
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Ваше звернення успішно зареєстровано.
Ваша заявка буде розглянута, посля чого, на Вашу пошту надійде повідомлення з паролем для перегляду прайс-листа.