Віза в Нову Зеландію 2020

Нова Зеландія – це одна з найбільших острівних держав, яка користується особливим попитом у туристів та мігрантів з різних країн. Незвичний клімат, мальовничі ландшафти, чудова природа, дивовижні тварини та залишики слідів стародавніх цивілізацій – це лише неповний перелік унікальності цього острова.

Громадянам більшості держав, для в'їзду в Нову Зеландію, потрібен візовий дозвіл, який надає перспективу відвідання країни не тільки в якості туриста, але і в якості іммігранта, студента, кваліфікованого спеціаліста, а також гостя, з метою провідати близьких людей, родичів та друзів. Отримати візу в Нову Зеландію громадянам України самостійно дуже складно. Процес підготовки документів потребує значних затрат сил, часу та фінансів. Вся справа в тому, що посольства цієї країни в Україні немає і всі процедури необхідно здійснювати через найближче посольство в РФ або Євросоюзі. Крім того, бажаючих отримати дозвіл своїми силами може зупинити не тільки мовний бар'єр, але й особливості законодавства даної країни. Ми наполегливо рекомендуємо звертатись до досвідчених візових фахівців та юристів нашої агенції. Тисячі громадян України вже отримали позитивні візові рішення, при цьому залишились задоволені допомогою та підтримкою наших спеціалістів.


Ціна оформлення новозеландських віз

Всі категорії віз: туристична, бізнес, гостьова, транзитна, студентська, робоча віза.
Віза для возз'єднання сім'ї: віза дружини/чоловіка, для дітей, для батьків (сімейна віза).
Віза нареченої/нареченого.

Короткострокова / Довгострокова
200$
Термін оформлення: 15-21 день

Термін дії: 30/90 (короткострокова); 90+90/360 (довгострокова)

Експертна консультація візових фахівців

Якісне заповнення анкети

Перевірка та формування повного комплекту документації

Переклади формулярів

Сканування документів

Послуга з оплати консульського та сервісного збору

Подача документів в посольство

Перевірка готовності, отримання та відправка паспорта з візою заявнику


Додатково оплачуються:

Сервісний збір візового центру для всіх типів віз - 20$​.
Консульский збір:
- Туристична, бізнес, гостьова віза; віза моряка – 160$;
- Транзитна віза – 100$;
- Студентська віза – 220$;
- Робоча віза – 280$;
- Віза для возз'єднання сім'ї, віза нареченої – 1250$.

Необхідні документи

Повний комплект необхідної для подачі у консульство документації перевіряє та комплектує відповідальний співробітник нашого центру. Крім того, здійснюється письмовий переклад цих документів ліцензованими перекладачами на англійську мову, а також складання анкети.

Щоб оформити візу в Нову Зеландію, не обов'язково особисто бути присутнім у посольстві, замовник може сміливо доручити оформлення новозеландської візи нашим експертам та бути впевненим у правильності заповнення анкети та наданню повного пакету документів в посольство в найкоротші терміни. Підготовка візового дозволу займає не менше двох тижнів, в залежності від бажаної тривалості перебування в країні, а також від характеру та мети поїздки.
По-перше, уряд, в особливо рідкісних випадках, може вимагати заставу 5000 новозеландських доларів. Це робиться для того, щоб виключити можливість залишитись в країні нелегально. По поверненню на Батьківщину, заставу буде повернуто в повному обсязі. Крім того, якщо період перебування у країні буде перевищувати 6 місяців, то додатково потрібно буде зробити рентгенівський знімок грудної клітини. Для перебування на острові більше 2 років, необхідно заздалегідь подати в посольство довідку про відсутність судимостей, а також медичний сертифікат, який підтверджує, що замовник повністю здоровий. Ще одна обов'язкова умова – це письмовий переклад всього пакету документів на англійську мову, при цьому, він повинен бути завірений печаткою нотаріуса, містити повну інформацію про дане бюро перекладів, а також відомості про те, хто саме з працівників зробив переклад цих документів.

Для отримання новозеландської візи з метою відпочинку, туризму та здійснення подорожей, подаються документи на туристичну візу. Щоб відвідати знайомих – потрібна гостьова віза. При виникненні необхідності в правильній підготовці документації для дозволу на в'їзд в країну, наші фахівці з багаторічним досвідом роботи допоможуть зробити все, що потрібно для отримання дозволу з максимальною вірогідністю.

До оформлення візи в Нову Зеландію українцям та іноземцям бажано підійти з усією відповідальністю та серйозністю. Якщо є певні обмеження в часі, то краще звернутись до кваліфікованих експертів нашої компанії, котрі нададуть детальну консультацію з питань оформлення, підготують необхідний комплект документів для подачі в посольство та якісно заповнять візову анкету на англійській мові. Фахова підтримка експертів забезпечить повний комплекс необхідних дій для того, щоб отримати візу з максимальними шансами.

Категорії новозеландських віз

 • Туристична;
 • Бізнес;
 • Гостьова (по запрошенню);
 • Віза моряка;
 • Транзитна;
 • Студентська (учбова);
 • Робоча (трудова);
 • Віза з метою возз'єднання сім'ї: для дружини/чоловіка, для дітей, для батьків (сімейна);
 • Віза нареченої/нареченого (весільна).

Особливості оформлення:

 • Гостьова. Даний тип візи оформлюється при наявності запрошення з боку родичів або друзів, які проживають в країні. З таким документом аплікант має право перебувати в країні до 9 місяців, може проживати в державі протягом цього періоду, подорожувати, оглядати визначні пам'ятки, знайомитися з культурою та традиціями місцевого населення, але не має права вчитись, працювати або відкривати свій бізнес на цій території. Слід також пам'ятати, що для отримання згоди на в'їзд, необхідно надати не тільки повний комплект документів, але і квиток на зворотній рейс. Якщо у співробітників новозеландського посольства виникнуть підозри, що замовник може залишитись в країні довше, ніж дозволяє візовий термін, його можуть попросити внести певний грошову заставу.
 • Бізнес. Такий тип новозеландської візи необхідний тим, хто займається відкриттям або розвитком бізнесу та шукає іноземних партнерів для співпраці. Для того, щоб отримати бізнес візу до Нової Зеландії українцям, необхідно довести що кандидат дійсно має свій бізнес, а також те, що він безпосередньо пов'язаний з поїздкою в країну. Новозеландська бізнес віза видається терміном на 3 місяці і дає право на участь в семінарах, конференціях, укладання контрактів, співпрацю з журналістами (ЗМІ) та різними іншими організаціями.

Звертаючись до наших фахівців, кожен замовник може бути впевнений, що новозеландська віза буде оформлена професійно та в найкоротші терміни. Крім того, якщо в майбутньому знадобиться така послуга, як імміграція до Нової Зеландії, цей процес пройде значно швидше та комфортніше.

Віза до Нової Зеландії для українців

Фахівцями нашого центру віза в Нову Зеландію оформлюється дуже оперативно та максимально якісно. Кожний замовник може бути впевнений, що не отримає відмову в візовому дозволі, а також в коректному оформлені необхідної документації для короткострокової подорожі або повноцінної еміграції в Нову Зеландію.

Чи потрібна віза в Нову Зеландію для українців? Для громадян України новозеландська віза є обов'язковою. За допомогою наших експертів, дозвільний документ для відвідування країни буде оформлений швидко та в визначений термін. Ми гарантуємо якість наших послуг та несемо повну відповідальність за виконання всіх необхідних процедур по отриманню візи кожним громадянином будь-якої держави.


Зразки документів

Закордонний паспорт

 • візова анкета;
 • документи, що підтверджують зміну імені або прізвища;
 • запрошення, підписане запрошуючою особою із зазначенням його імені та прізвища, дати і цілі поїздки кандидата;
 • документи про наявність рухомого або нерухомого майна.

2 фотографії
3,5 х 4,5см (80% обличчя на білому фоні)

Довідка з місця роботи на фірмовому бланку організації: англійською мовою, із зазначенням посади, заробітньої плати та мети поїздки

Виписка з банку про наявність та рух грошових коштів за останні півроку

Замовити тур online від провідного туроператора
зі знижкою 5% Замовити тур
Етапи співробітництва

Залишіть заявку та отримайте консультацію експерта

Надайте комплект необхідних документів

Сплатіть аванс для початку роботи з оформлення візи

Отримайте сформований комплект документаціїк

Подайте документи до візового центру за допомогою нашого співробітника та отримайте електронну візу на вказану адресу

100% гарантія якості

Заповніть візову анкету

1. ПІБ (як в закордонному паспорті)
2. Чи міняли прізвище та ім'я?
ТакНі
Якщо так, вкажіть, попередні прізвища та імена
3. Електронна пошта
4. Мета поїздки:
ТуризмВ гості до друзів/родичівБізнес поїздкаТранзитПосадка на судноРоботаНавчанняВозз'єднання сім'ї
5. Подорожуєте Ви з кимось, або у складі групи?
6. Дати подорожі у Нову Зеландію
7. Міста, які Ви плануєте відвідати
8. Громадянство
9. Дата народження
10. Місце народження (країна, область, місто)
11. Серія та номер закордонного паспорта
12. Країна видачі закордонного паспорта
13. Дата видачі та закінчення терміну дії закордонного паспорта
14. Ідентифікаційний код
15. Сімейний стан (якщо Ви одружені/заміжні, або ж перебуваєте в цивільному шлюбі):
одружений/заміжняв цивільному шлюбірозлучений/розлученанеодружений/незаміжнявдова/вдівець
16. Видавалася Вам раніше віза в Нову Зеландію?
ТакНі
Якщо так, вкажіть, будь ласка, номер попередньої візи
17. Адреса проживання (вулиця, номер будинку, номер квартира, область, населений пункт, країна, індекс)
18. Адреса прописки (вулиця, номер будинку, номер квартира, область, населений пункт, країна, індекс)
19. Домашній номер телефону
20. Мобільний номер телефону
21. Хто оплачує Вашу поїздку в Нову Зеландію?
СамостійноІнша людинаІнша організація
22. Дані спонсора поїздки (якщо оплачує поїздку не самостійно):
ПІБ (як в закордонному паспорті)
Дата народження
Серія та номер паспорта
Громадянство
23. На який термін Ви плануєте оформляти візу до Нової Зеландії?
до 180 дніввід 180 днів до 12 місяціввід 12 місяців до 24 місяцівбільше 24 місяців
24. Проживали Ви в будь-якій країні, що не країні постійного місця проживання, більше 3-х місяців протягом останніх 5-ти років, починаючи з 17 років?
ТакНі
Якщо так, вкажіть, будь ласка, країни
25. Чи були Ви коли-небудь заарештовані?
ТакНі
Якщо так, уточніть, будь ласка, деталі (склад злочину, подробиці)
26. Забороняли Вам в'їзд, депортували з будь-якої країни, включаючи Нову Зеландію?
ТакНі
Якщо так, вкажіть, будь ласка, деталі
27. Відмовляли Вам у візі в будь-яку країну, включаючи Нову Зеландію?
ТакНі
Якщо так, вкажіть, будь ласка, дати відмов, країну, на який тип візи Ви подавали документи?
28. Ви зараз працюєте/навчаєтесь?
ТакНіНа пенсії
29. Назва організації, в якій Ви працюєте/навчаєтесь
30. Адреса організації, в якій Ви працюєте/навчаєтесь
31. Номер телефону (стаціонарний/мобільний) організації, в якій Ви працюєте/навчаєтесь
32. Електронна адреса організації, в якій Ви працюєте/навчаєтесь
33. Дата початку роботи/навчання
34. Посада/спеціальність
35. Чи працювали Ви раніше?
ТакНі
Якщо так, вкажіть, будь ласка, всі попередні місця роботи:
(Дата початку роботи, Дата звільнення, Назва роботодавця, Адреса роботодавця, Посада)
36. Якщо Ви заміжня / одружені, надайте, будь ласка, дані про Ваш дружині:
ПІБ (як в закордонному паспорті)
Міняв(ла) Ваш чоловік/дружина прізвище та ім'я?
ТакНі
Якщо так, вкажіть, попередні прізвища та імена
Дата народження
Країна, область, місто народження
Серія та номер паспорта
Дата початку і закінчення терміну дії паспорта
Громадянство
Міняв(ла) Ваш чоловік/дружина громадянство?
ТакНі
Якщо так, вкажіть, будь ласка, всі попередні громадянства Вашого/ї чоловіка/дружини
37. Дані про запрошує стороні з Нової Зеландії (не заповнюється, якщо мета поїздки туризм):
ПІБ/назва особи/організації, яка запрошує
Відношення до Вас (родич, друг, інше (уточнити))
Дата народження
Адреса у Новій Зеландії
Номер телефону (мобільний/стаціонарний)
Електронна адреса
38. Чи є у Вас неповнолітні діти?
ТакНі
Якщо так, вкажіть, будь ласка, на кожну дитину окремо:
(ПІБ (як в закордонному паспорті), Країна, область, місто народження, Дата народження, Серія та номер паспорта, Дата початку та закінчення терміну дії паспорта, Громадянство)
39. Чи є вагітним хто-небудь із заявників, зазначених у Вашій заяві?
ТакНі
Якщо так, вкажіть, будь ласка, деталі

Ваше фото

Дайте відповідь на невеликий перелік питань і дізнайтеся які ваші шанси на отримання візи
1. Яка основна мета вашої поїздки?
2. Чи є у вас запрошення або гарантії?
3. Вкажіть ваш вік?
4. Чи є у вас візи інших країн?
5. Ви збираєтеся їхати самостійно або з компанією?
6. Ви працюєте? Чи є можливість отримати виписку про доходи?
7. Чи є можливість надати довідку з банку про доходи?
8. Чи є у вас інші гарантії?
9. Чи володієте ви іноземними мовами?

Потрібна консультація?
Задайте питання візовому фахівцю по Новій Зеландії

Консультант

Надаємо візові та міграційні послуги громадянам всіх країн

АДРЕСА

02094, м. Київ, вул. Попудренка, 52 (М. Чернігівська)

ГРАФІК РОБОТИ

ПН-ПТ: з 10:00 до 19:00
СБ: з 10:00 до 15:00
НД: вихідний

Залишились питання?
​Напишіть свій контактний номер в міжнародному форматі, вкажіть тип зв’язку і наш фахівець ​зателефонує вам найближчим часом

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Brand Name
VISA-SVIT
Product Name
Віза в Нову Зеландію
Price
USD 200
Product Availability
Available in Stock