Віза в Нову Зеландію | Віза в Нову Зеландію для українців | VISA-SVIT

Віза в Нову Зеландію

Залишити заявку
visa-svit отзывы

Зміст

   Побачити повний зміст ..
   Віза в Нову Зеландію | Віза в Нову Зеландію для українців | VISA-SVIT

   Віза в Нову Зеландію 2020

   Виза в Новую зеландию Visa-SvitНова Зеландія – це одна з найбільших острівних держав, яка користується особливим попитом у туристів та мігрантів з різних країн. Незвичний клімат, мальовничі ландшафти, чудова природа, дивовижні тварини та залишики слідів стародавніх цивілізацій – це лише неповний перелік унікальності цього острова.

   Громадянам більшості держав, для в'їзду в Нову Зеландію, потрібен візовий дозвіл, який надає перспективу відвідання країни не тільки в якості туриста, але і в якості іммігранта, студента, кваліфікованого спеціаліста, а також гостя, з метою провідати близьких людей, родичів та друзів. Отримати візу в Нову Зеландію громадянам України самостійно дуже складно. Процес підготовки документів потребує значних затрат сил, часу та фінансів. Вся справа в тому, що посольства цієї країни в Україні немає і всі процедури необхідно здійснювати через найближче посольство в РФ або Євросоюзі. Крім того, бажаючих отримати дозвіл своїми силами може зупинити не тільки мовний бар'єр, але й особливості законодавства даної країни. Ми наполегливо рекомендуємо звертатись до досвідчених візових фахівців та юристів нашої агенції. Тисячі громадян України вже отримали позитивні візові рішення, при цьому залишились задоволені допомогою та підтримкою наших спеціалістів.

   Ціна оформлення новозеландських віз

   Всі категорії віз: туристична, бізнес, гостьова, транзитна, студентська, робоча віза.
   Віза для возз'єднання сім'ї: віза дружини/чоловіка, для дітей, для батьків (сімейна віза).
   Віза нареченої/нареченого.

   Короткострокова / Довгострокова visa-svit accordeon open
   visa-svit accordeon close

   visa-info checkЕкспертна консультація візових фахівців

   visa-info checkЯкісне заповнення анкети

   visa-info checkПеревірка та формування повного комплекту документації

   visa-info checkПереклади формулярів

   visa-info checkСканування документів

   visa-info checkПослуга з оплати консульського та сервісного збору

   visa-info checkПодача документів в посольство

   visa-info checkПеревірка готовності, отримання та відправка паспорта з візою заявнику

   Тип візи Термін перебування / дії Термін оформлення Вартість

   Короткострокова

   30 / 90 днів 15 - 21 робочий день 200$

   Довгострокова

   90+90 / 360 днів 15 - 21 робочий день 200$

   Додатково оплачуються:

   Сервісний збір для всіх типів віз - 20$​
   Консульский збір (залежить від категорії віз):

   • Туристична, бізнес, гостьова віза; віза моряка – 160$;
   • Транзитна віза – 100$;
   • Студентська віза – 220$;
   • Робоча віза – 280$;
   • Віза для возз'єднання сім'ї, віза нареченої – 1250$.

   Замовити пакет послуг

   Ви обрали пакет послуг Стартовий, залишилося заповнити кілька полів і відправити заявку

   Отримати консультацію

   Віза до Нової Зеландії для українців

   Фахівцями нашого центру віза в Нову Зеландію оформлюється дуже оперативно та максимально якісно. Кожний замовник може бути впевнений, що не отримає відмову в візовому дозволі, а також в коректному оформлені необхідної документації для короткострокової подорожі або повноцінної еміграції в Нову Зеландію.

   Чи потрібна віза в Нову Зеландію для українців? Для громадян України новозеландська віза є обов'язковою. За допомогою наших експертів, дозвільний документ для відвідування країни буде оформлений швидко та в визначений термін. Ми гарантуємо якість наших послуг та несемо повну відповідальність за виконання всіх необхідних процедур по отриманню візи кожним громадянином будь-якої держави.

   Необхідні документи

   Повний комплект необхідної для подачі у консульство документації перевіряє та комплектує відповідальний співробітник нашого центру. Крім того, здійснюється письмовий переклад цих документів ліцензованими перекладачами на англійську мову, а також складання анкети.

   Щоб оформити візу в Нову Зеландію, не обов'язково особисто бути присутнім у посольстві, замовник може сміливо доручити оформлення новозеландської візи нашим експертам та бути впевненим у правильності заповнення анкети та наданню повного пакету документів в посольство в найкоротші терміни. Підготовка візового дозволу займає не менше двох тижнів, в залежності від бажаної тривалості перебування в країні, а також від характеру та мети поїздки.
   По-перше, уряд, в особливо рідкісних випадках, може вимагати заставу 5000 новозеландських доларів. Це робиться для того, щоб виключити можливість залишитись в країні нелегально. По поверненню на Батьківщину, заставу буде повернуто в повному обсязі. Крім того, якщо період перебування у країні буде перевищувати 6 місяців, то додатково потрібно буде зробити рентгенівський знімок грудної клітини. Для перебування на острові більше 2 років, необхідно заздалегідь подати в посольство довідку про відсутність судимостей, а також медичний сертифікат, який підтверджує, що замовник повністю здоровий. Ще одна обов'язкова умова – це письмовий переклад всього пакету документів на англійську мову, при цьому, він повинен бути завірений печаткою нотаріуса, містити повну інформацію про дане бюро перекладів, а також відомості про те, хто саме з працівників зробив переклад цих документів.

   Для отримання новозеландської візи з метою відпочинку, туризму та здійснення подорожей, подаються документи на туристичну візу. Щоб відвідати знайомих – потрібна гостьова віза. При виникненні необхідності в правильній підготовці документації для дозволу на в'їзд в країну, наші фахівці з багаторічним досвідом роботи допоможуть зробити все, що потрібно для отримання дозволу з максимальною вірогідністю.

   До оформлення візи в Нову Зеландію українцям та іноземцям бажано підійти з усією відповідальністю та серйозністю. Якщо є певні обмеження в часі, то краще звернутись до кваліфікованих експертів нашої компанії, котрі нададуть детальну консультацію з питань оформлення, підготують необхідний комплект документів для подачі в посольство та якісно заповнять візову анкету на англійській мові. Фахова підтримка експертів забезпечить повний комплекс необхідних дій для того, щоб отримати візу з максимальними шансами.

   Зразки документів:

   • візова анкета;
   • документи, що підтверджують зміну імені або прізвища;
   • запрошення, підписане запрошуючою особою із зазначенням його імені та прізвища, дати і цілі поїздки кандидата;
   • документи про наявність рухомого або нерухомого майна.
   Закордонний паспорт Закордонний паспорт
   Копії сторінок громадянського паспорта Копії сторінок громадянського паспорта
   2 фотографії 3,5 х 4,5см (80% обличчя на білому фоні) 2 фотографії 3,5 х 4,5см (80% обличчя на білому фоні)
   Довідка з місця роботи зі вказаної заробітною платою за останні 6 місяців та посадою Довідка з місця роботи зі вказаної заробітною платою за останні 6 місяців та посадою
   Виписка з банку із залишком на рахунку та рухом коштів за останні 6 місяців Виписка з банку із залишком на рахунку та рухом коштів за останні 6 місяців

   Категорії новозеландських віз

   • Туристична;
   • Бізнес;
   • Гостьова (по запрошенню);
   • Віза моряка;
   • Транзитна;
   • Студентська (учбова);
   • Робоча (трудова);
   • Віза з метою возз'єднання сім'ї: для дружини/чоловіка, для дітей, для батьків (сімейна);
   • Віза нареченої/нареченого (весільна).

   Особливості оформлення:

   • Виза в Новую ЗеландиюГостьова.
    Даний тип візи оформлюється при наявності запрошення з боку родичів або друзів, які проживають в країні. З таким документом аплікант має право перебувати в країні до 9 місяців, може проживати в державі протягом цього періоду, подорожувати, оглядати визначні пам'ятки, знайомитися з культурою та традиціями місцевого населення, але не має права вчитись, працювати або відкривати свій бізнес на цій території. Слід також пам'ятати, що для отримання згоди на в'їзд, необхідно надати не тільки повний комплект документів, але і квиток на зворотній рейс. Якщо у співробітників новозеландського посольства виникнуть підозри, що замовник може залишитись в країні довше, ніж дозволяє візовий термін, його можуть попросити внести певний грошову заставу.
   • Бізнес.
    Такий тип новозеландської візи необхідний тим, хто займається відкриттям або розвитком бізнесу та шукає іноземних партнерів для співпраці. Для того, щоб отримати бізнес візу до Нової Зеландії українцям, необхідно довести що кандидат дійсно має свій бізнес, а також те, що він безпосередньо пов'язаний з поїздкою в країну. Новозеландська бізнес віза видається терміном на 3 місяці і дає право на участь в семінарах, конференціях, укладання контрактів, співпрацю з журналістами (ЗМІ) та різними іншими організаціями.

   Звертаючись до наших фахівців, кожен замовник може бути впевнений, що новозеландська віза буде оформлена професійно та в найкоротші терміни. Крім того, якщо в майбутньому знадобиться така послуга, як імміграція до Нової Зеландії, цей процес пройде значно швидше та комфортніше.

   Иммиграция в Новую Зеландию

   Специалистами нашего центра виза в Новую Зеландию оформляется очень оперативно и качественно. Оформить неиммиграционную визу онлайн для разовой поездки или миграционный тип визы для полноценной эмиграции в Новую Зеландию не составит труда.

   Нужна ли виза в Новую Зеландию для украинцев? Для граждан Украины новозеландская виза обязательна. С помощью наших специалистов, разрешительный документ для посещения страны будет оформлена быстро и в срок. Мы гарантируем качество наших услуг и несем полную ответственность за выполнение взятых обязательств по получению визы каждым гражданином любого государства

   Мы предоставляем визовые и миграционные услуги гражданам всех государств

   Оберіть країну в яку ви хочете отримати ВІЗУ

   Етапи співробітництва

   100% гарантія якості

   Залишіть заявку на отримання послуги
   Залишіть заявку на отримання послуги
   Отримайте консультацію фахівця
   Отримайте консультацію фахівця
   Надайте комплект необхідних документів
   Надайте комплект необхідних документів
   Сплатіть необхідні сервісні збори
   Сплатіть необхідні сервісні збори
   Отримайте позитивне рішення
   Отримайте позитивне рішення
   Залишити заявку

   Наші офіси знаходяться в Україні та Європі. Працюємо дистанційно
   з громадянами всіх країн

   Центр визовой поддержки 'VISA-SVIT'

   Центр візової підтримки
   «VISA-SVIT»

   02094, м. Київ, вул. Попудренка, 52
   (М. Чернігівська)

   Центр визовой поддержки 'VISA-SVIT'
   Графік роботи
   пн-пт:
   з 09:00 до 19:00
   сб:
   з 10:00 до 15:00
   нд:
   вихідний
   Віза в Нову Зеландію Віза в Нову Зеландію от VISA-SVIT
   Імміграція в Нову Зеландію ✅ Всі категорії новозеландських віз ✅ Без посередників ♢ Консультації, переклади та страхування включені ☎ (044) 592-88-77
   160 до 1250 $

   Заявка на отримання візи

   Потрібна консультація? Задайте питання эксперту

   Замовити зворотній дзвінок

   Потрібна консультація? Задайте питання експерту

   Ви не заповнили обов'язкові поля, або ввели некоректні дані.
   Будь ласка, заповніть зазначені поля.

   Ваше звернення успішно зареєстровано.
   Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

   Ваше звернення успішно зареєстровано.
   Ваша заявка буде розглянута, посля чого, на Вашу пошту надійде повідомлення з паролем для перегляду прайс-листа.