Імміграційно-візове агентство VISA-SVIT

«VISA-SVIT» — провідне Імміграційно-візове агентство України. Здійснюємо візову підтримку в усі країни світу, а також оформлюємо Посвідку на проживання в Європі з гарантією для всіх громадян колишніх країн СНД.

Для більшості українців та громадян інших країн оформлення візи в Україні з метою туризму, бізнесу, навчання чи роботи за кордоном є пріоритетним питанням. Оформлення віз для українців перестало бути туманною перспективою для кожного жителя країни. У зв'язку з домовленостями на вищому державному рівні, українці отримали унікальну можливість їздити в Європу та деякі країни світу без наявності будь-якої візи. В той же час, дані домовленості не дозволяють вести трудову діяльність в цих країнах без наявності робочої візи для українців, тому робочі візи для громадян України залишаються необхідним атрибутом для легального працевлаштування у будь-якій країні світу та, зокрема, у країнах Європейського Союзу, США, Канаді, Англії та інших.
Трудова віза для українців являється обов'язковою умовою для роботи не лише на території Євросоюзу, але і на території будь-якої іншої зарубіжної країни. Рішення про видачу візи для роботи українцям за кордоном приймається посольством тієї країни, що приймає, або її консулом, що відповідає за міжнародні зв'язки в країні вашого перебування. У цьому і полягає принципова різниця в термінах оформлення та отримання різних типів віз в Україні.

Тисячі українців та іноземців вже отримали візи або Посвідки на проживання в Європі за ​допомогою нашого Імміграційно-візового центру!

Всі типи віз в Україні в усі країни світу з максимальною вірогідністю отримання!

Завдяки професіоналізму наших співробітників та 15-річному досвіду роботи, ми скоротили відсоток відмов в тому, щоб отримати візу в Україні або отримати візу онлайн до мінімальної позначки.

Відчуйте індивідуальний підхід і сервіс Преміум-класу

Наші фахівці професійно проконсультують і оформлять повний пакет ваших документів для отримання візи, а також здійснюватимуть комплексний супровід до моменту її отримання.

Отримайте візу вигідно

Ціни на наші послуги завжди доступні і є самими мінімальними на ринку візових та імміграційних послуг.

5 простих кроків для отримання візи в Україні

Зателефонуйте або напишіть нам та отримаєте безкоштовну консультацію

Надайте комплект необхідних документів

Сплатіть аванс для початку роботи з оформлення візи

Отримайте повний пакет документів та оплатіть залишок

Подайте готові документи до Візового центру та отримаєте бажану візу!

100% гарантія якості

Отримати візу в Україні в будь-яку країну світу

Виза паспорт

Сьогодні, отримати візу в Україні самостійно дуже проблематично, головна проблема - в складності законодавства різних країн та в їх разючій відмінності від законодавства України. Саме тому, імміграційно-візове агентство «Віза-Світ» прийняло рішення допомагати співвітчизникам та громадянам інших країн в оформленні візи в Україні та отриманні візи онлайн у будь-яку країну світу.

Допомога в тому, щоб отримати візу в Україні - це пріоритетне завдання нашої компанії, оскільки ми на власному багаторічному досвіді відчули проблеми тих громадян, які намагалися оформити візу в Україні самостійно та потерпіли в цьому невдачу.

Ось основні складнощі, з якими стикаються ті, хто намагається отримати візу в Україні власними силами:

  • Відсутність легального запрошення на роботу (для оформлення робочої візи для українців). Зважаючи на популярність оформлення візи для роботи за кордоном, почастішали випадки шахрайства, зокрема продажу підробних або незареєстрованих робочих запрошень.
  • Неточне або неправильне пояснення мети відвідування країни при перетині кордону, що призводить до відмови у в'їзді в країну або навіть до подальшої заборони на в'їзд до країн Шенгенської угоди та інших держав строком від півроку до п'яти років.
  • Відсутність сервісу візової підтримки. Вам нікому підказати як зробити все правильно та максимально швидко. Більше того, ніхто не зможе вам допомогти в рішенні поточних проблем при виникненні екстрених ситуацій.
  • Ви також не зможете терміново отримати візу за 1 день в Києві внаслідок неможливості оформити термінову візу без допомоги супроводжуючої організації.
  • Відсутність будь-яких гарантій отримання візи в Україні або отримання візи онлайн, особливо за наявності "чистого" паспорта без відміток про відвідування яких-небудь країн.
Получение визы

Імміграційно-візове агентство «Віза-Світ»

Візова підтримка є головним пріоритетом при виборі компанії для того, щоб якісно, за мінимальними цінами та в мінімальні терміни оформити візу в Україні. "Віза-Світ" - саме те візове агентство, яке робить оформлення візи для українців не лише простим, але й максимально швидким та безпечним. Таким чином, ви гарантовано отримаєте візу в Україні у будь-яку країну світу за мінімальною ціною та саме в ті терміни, які вам підходять.

Термінова віза за 1 день у Києві

Насправді, всупереч поширеній думці, термінова віза для українців у більшість країн світу (оформлена за один день) - це цілком реальна і працююча практика. З використанням законних важелів впливу на консульство будь-якої країни, необхідні документи можуть бути виготовлені терміново тільки при виконанні певних умов. При цьому, отримання візи для українців проходитиме в прискореному режимі тільки завдяки професійним зусиллям візових фахівців та міграційних юристів "ВІЗА-СВІТ" та домовленностям з консульствами у Києві та інших містах України.

Робоча віза для українців

Більшість зарубіжних працедавців рада бачити в якості своїх співробітників саме українців, тому і робоча віза в Україні їм видається успішно тільки при виконанні певних умов індивідуально по кожній окремо взятій країні.

Оформлення віз для українців для виїзду за кордон є нашим пріоритетним завданням, тому ми відносимося з усією серйозність до цього питання. Для прискорення отримання будь-якого дозволу на роботу для громадянина України, або дозволу на в'їзд для українців до якої-небудь держави світу, імміграційно-візовий центр «Віза-Світ» використовує тільки ті методи, що реально діють і, що найважливіше, вони є абсолютно законними. Завдяки такому підходу, увесь термін перебування за кордоном буде легальним і підкріпленим документально для кожного громадянина України. Зважаючи на наявність особливостей законодавства різних країн, в нашій компанії працюють фахівці, які спеціалізуються на тих країнах, в яких вони особисто мешкали або мають багаторічний досвід роботи по оформленню документів саме в ці країни. Націленість нашого імміграційного центру на довгострокову співпрацю з будь-якими агентствами та клієнтами, які звернулись до нас, підтверджується результатами багаторічної роботи. Тисячі задоволених клієнтів, а також величезна кількість стовідсотково позитивних відгуків - такий наслідок старань нашої команди професійних фахівців. Звертайтеся в імміграційно-візовий центр «Віза-Світ» за безкоштовними консультаціями і ми максимально швидко та якісно допоможемо оформити візу в Україні або оформити візу онлайн для українців у будь-яку країну світу, оформити робочу візу для українців в країни Шенгенської угоди, США, Канаду, Великобританію, а також оформити Посвідку на проживання в Європі з гарантією та легально отримати громадянство Євросоюзу!


Потрібна консультація?
Напишіть своє питання імміграційному фахівцю

Консультант

Наш головний офіс знаходиться в Києві ​та​ представництва по всій території України, Польщі та Литви.
Надаємо візові та імміграційні послуги громадянам усіх країн.

ІММІГРАЦІЙНО-ВІЗОВЕ АГЕНТСТВО “ВІЗА-СВІТ”

02660, м. Київ, вул. Попудренка, буд. 52, оф. 517 (М. Чернігівська)

AGENCIA ZATRUDNIENIA I POSREDNICTWA PRACY

ul. Wygon 1/1 80-723 Gdansk, Polska

ГРАФІК РОБОТИ

ПН-ПТ: з 09:00 до 19:00
СБ: з 10:00 до 15:00
НД: вихідний