Візова підтримка. Імміграція. Посвідка на проживання в Україні та Європі

Для більшості українців та громадян інших країн оформлення візи в Україні з метою туризму, бізнесу, навчання чи роботи за кордоном є пріоритетним питанням. Отримання візових дозволів для українців вже перестало бути туманною перспективою. В зв'язку з домовленостями з європейськими та іншими державами світу, українці отримали унікальну можливість подорожувати до Європи та різних країн без наявності будь-якого дозволу. В той самий час, дані домовленості не дозволяють вести трудову діяльність в цих країнах без спеціальної робочої візи, тому такі документи залишаються необхідним атрибутом для легального працевлаштування у будь-якій державі, а особливо у країнах Європейського Союзу, США, Канаді, Англії, Австралії, Новій Зеландії, Китаю, Японії, Південної Кореї та інших.
Трудова віза для українців є обов'язковою умовою з метою працевлаштування за кордоном. Рішення про видачу дозволу для роботи приймається консульським відділом посольства приймаючої країни. У цьому і полягає принципова різниця в термінах оформлення, надання необхідної документації та отримання різних категорій дозвільних документів.

Тисячі українців вже скористались послугами наших експертів

Всі типи віз у всі країни світу

Завдяки досвіду наших фахівців, ми скоротили відсоток відмов в отриманні візових дозволів до мінімальної позначки

Індивідуальний підхід до кожного клієнта

Наші фахівці завжди аналізують проблеми кожного заявника індивідуально, в залежності від наявної ситуації

Отримайте візу вигідно

Ціни на наші послуги завжди доступні і є самими мінімальними на ринку візових та імміграційних послуг

Популярні напрямки

Етапи співробітництва

Залишіть заявку на отримання послуги

Отримайте консультацію фахівця

Надайте комплект необхідних документів

Сплатіть необхідні сервісні збори

Отримайте позитивне рішення

100% гарантія якості

Отримати візу за допомогою експерта
Виза паспорт

Сьогодні, отримати візу в Україні самостійно дуже не просто, головна проблема - в складності вимог різних країн та в їх відмінності від законодавства України. Саме тому, команда наших фахівців по різним напрямкам діяльності прийняло рішення допомагати співвітчизникам та громадянам інших країн в оформленні різноманітних дозвільних документів та отриманні різних категорій віз у будь-яку країну світу.

Візова підтримка кожного заявника - це пріоритетне завдання нашої компанії, оскільки ми на власному багаторічному досвіді відчули проблеми тих громадян, які намагались оформити візовий дозвіл самостійно та потерпіли в цьому невдачу.

Типові складнощі, з якими стикаються бажаючі отримати візу власними силами:

  • Відсутність легального запрошення на роботу (для оформлення робочої візи). Зважаючи на популярність оформлення дозволу для роботи за кордоном, почастішали випадки шахрайства, зокрема продажу підробних або незареєстрованих робочих запрошень, тому ми наполегливо рекомендуємо детально перевіряти фірми майбутніх роботодавців в офіційних базах підприємств.
  • Неточне або неправильне пояснення мети відвідування країни при перетині кордону, що призводить до відмови у в'їзді в державу або до подальшої заборони на в'їзд строком від півроку до 5 років.
  • Відсутність сервісу візової підтримки щоб зробити все правильно та максимально швидко в рішенні поточних проблем при виникненні екстрених ситуацій.
  • Неможливість терміново отримати візовий документ за 1 день внаслідок відсутності допомоги супроводжуючої організації.
  • Відсутність будь-яких гарантій отримання візи, особливо за наявності "чистого" паспорту без візової історії.
Получение визы
Отримати візу в Україні

Візова підтримка є головним пріоритетом при виборі компанії, щоб якісно, за мінимальними цінами та в стислі терміни оформити візу. Експерти нашого центру організують отримання візи для українців не лише простим, але й максимально швидким та безпечним процесом. Кожний заявник гарантовано отримає найвищу якість послуг за доступною ціною та в обумовлені терміни.

Шенгенська віза з гарантією та оплатою по факту отримання. Термінова шенген віза за 1 день

Кваліфіковані візові фахівці та юристи нашого центру нададуть змогу отримати шенгенську візу в Києві для іноземців з будь-яких країн, при відповідності певним крвтеріям, гарантовано та з оплатою по факту отримання візового дозволу.
Всупереч поширеній думці про неможливість прискореного отримання візи в країни Євросоюзу, термінова шенгенська віза для українців (оформлена за один день) - це цілком реальна та працююча практика. З використанням законних методів співпраці з консульством будь-якої країни Європи, необхідні документи можуть бути виготовлені в стислі терміни тільки при виконанні певних умов. При цьому, швыдке отримання візових дозволів проходитиме саме завдяки професійним зусиллям та багаторічному досвіду співробітників нашого центру в Києві та інших містах України.

Робочі запрошення та візи в Польщу, Чехію, Литву та Естонію

Більшість зарубіжних працедавців раді бачити в якості своїх співробітників саме українців, тому і робоча віза в Україні громадянам нашої держави видається успішно тільки при виконанні певних умов та індивідуально по кожній окремо взятій країні. Для нерезидентів України ми пропонуємо цілий спектр послуг по робочим запрошенням в Польщу (з зупровідними документами) з гарантією їх подальшого підтвердженя та отриманням робочих дозволів в Евросоюз в країні проживання.

Оформлення візових дозволів для виїзду за кордон є нашим пріоритетним завданням, тому ми відносимось з усією серйозність до цього питання. Для прискорення отримання будь-якого дозволу на роботу, або дозволу на в'їзд до будь-якої держави світу, наші фахівці використовують тільки ті законні методи, що реально діють, тому, завдяки такому підходу, увесь термін перебування за кордоном буде легальним та підкріпленим документально для кожного заявника. Зважаючи на наявність особливостей законодавства різних держав, в нашій компанії працюють співробітники, які спеціалізуються саме на тих країнах, в яких вони особисто мешкали або мають багаторічний досвід роботи по оформленню різноманітної документації. Націленість нашого імміграційного центру на довгострокову співпрацю з будь-якими агентствами та клієнтами, які звернулись до нас, підтверджується результатами багаторічної роботи. Тисячі задоволених замовників, а також величезна кількість стовідсотково позитивних відгуків - такий наслідок старань нашої команди. Ми максимально швидко та якісно допоможемо оформити візу в Україні або візу онлайн у будь-яку країну світу, робочу візу в країни Шенгенської угоди, США, Канаду, Великобританію, Австралію, Нову Зеландію, Ірландію, Японію, Китай, Південну Корею, Сінгапур, а також отримати посвідку на проживання в Україні та Європі з гарантією та подальшим оформленням громадянства та паспорту Євросоюза.


Потрібна консультація?
Задайте питання експерту

Консультант

Наші офіси знаходяться в Україні та Європі.
Працюємо дистанційно з громадянами всіх країн

ІММІГРАЦІЙНО-ВІЗОВА АГЕНЦІЯ “ВІЗА-СВІТ”

02094, м. Київ, вул. Попудренка, 52 (М. Чернігівська)

ГРАФІК РОБОТИ

ПН-ПТ: з 10:00 до 19:00
СБ: з 10:00 до 15:00
НД: вихідний

VISA-SVIT