Імміграційно-візове агентство VISA-SVIT

«VISA-SVIT» — провідне Імміграційно-візове агентство України. Здійснюємо візову підтримку в усі країни світу, а також оформлюємо Посвідки на проживання в Європі з гарантією отримання для всіх громадян колишніх країн СНД.

Для більшості українців і громадян інших країн оформлення віз з метою роботи за кордоном є пріоритетним питанням. Оформлення віз перестало бути туманною перспективою для кожного жителя країни. У зв'язку з домовленостями на вищому державному рівні українці отримали унікальну можливість їздити в Європу без наявності будь-якої візи. В той же час дані домовленості не дозволяють вести трудову діяльність в країнах Шенгенської угоди без візи, тому робочі візи для українців залишаються необхідним атрибутом для легального працевлаштування у будь-якій країні світу і зокрема у країнах Європейського Союзу.
Віза являється обов'язковою умовою для роботи не лише на території Євросоюзу, але і для будь-якої іншої зарубіжної країни. Рішення про видачу візи приймається посольством країни, що приймає, або консулом, що відповідає за міжнародні зв'язки в країні вашого перебування. У цьому і полягає принципова різниця в термінах оформлення та отримання візи.

Більше 2000 українців та іноземців вже отримали візи або Посвідки на проживання в Європі за ​допомогою нашого Імміграційно-візового центру!

Будь-які візи в усі країни світу з максимальною вірогідністю отримання!

Завдяки професіоналізму наших співробітників та 14-річному досвіду роботи, ми скоротили відсоток відмов до мінімальної позначки.

Відчуйте індивідуальний підхід і сервіс Преміум-класу

Наші фахівці професійно проконсультують і оформлять повний пакет ваших документів для отримання візи, а також здійснюватимуть комплексний супровід до моменту її отримання.

Отримайте візу вигідно

Ціни на наші послуги завжди доступні і є самими мінімальними на ринку візових та імміграційних послуг.

5 простих кроків для отримання візи

Зателефонуйте або напишіть нам та отримаєте безкоштовну консультацію

Надайте комплект необхідних документів

Сплатіть аванс для початку роботи з оформлення візи

Отримайте повний пакет документів та оплатіть залишок

Подайте готові документи до Візового центру та отримаєте бажану візу!

100% гарантія якості

Допомога в оформленні візи в будь-яку країну світу

Виза паспорт

Сьогодні практично неможливо отримати візу самостійно, головна проблема - в складності законодавства різних країн, а так само в їх разючій відмінності від законодавства країни вашого проживання. Саме тому наше імміграційно-візове агентство «Віза-Світ» і прийняло рішення допомагати співвітчизникам та громадянам інших країн в оформленні візи у будь-яку країну світу.

Допомога в отриманні візи - це пріоритетне завдання нашої компанії, оскільки ми на власному досвіді відчули проблеми тих громадян, які намагалися оформити документи на виїзд самостійно та потерпіли в цьому невдачу.

Ось основні складнощі, з якими стикаються ті, хто намагається отримати візу власними силами:

  • Відсутність легального запрошення на роботу. Зважаючи на популярність оформлення візи для роботи за кордоном, почастішали випадки шахрайства, зокрема продаж підробних або незареєстрованих робочих запрошень.
  • Неточне або неправильне пояснення мети відвідування країни при перетині кордону, що призводить до відмови у в'їзді в країну або навіть до подальшої заборони на в'їзд до країн Шенгенської угоди строком від півроку до п'яти років.
  • Відсутність сервісу візової підтримки. Вам нікому підказати, як зробити все правильно і швидко. Більше того, ніхто не зможе Вам допомогти в рішенні проблем при виникненні екстрених ситуацій.
  • Ви також не зможете терміново отримати візу за 1 день в Києві унаслідок неможливості оформити термінову візу без допомоги супроводжуючої організації.
  • Відсутність будь-яких гарантій отримання візи, особливо за наявності "чистого" паспорта без відміток про відвідування яких-небудь країн.
Получение визы

Імміграційно-візове агентство «Віза-Світ»

Візова підтримка є головним пріоритетом при виборі компанії для того, щоб якісно та в мінімальні терміни оформити візу і ми - саме те візове агентство, яке робить оформлення візи не лише простим, але і максимально швидким та безпечним. Таким чином, Ви гарантовано отримаєте візу у будь-яку країну саме в ті терміни, які Вам підходять.

Термінова віза за 1 день у Києві

Насправді, усупереч поширеній думці, термінова віза у більшість країн світу оформлена за один день - це цілком реальна і працююча практика. З використанням законних важелів впливу на законодавство будь-якої країни, необхідні документи можуть бути виготовлені терміново, при виконанні деяких умов. При цьому отримання візи проходитиме в прискореному режимі тільки для Вас, завдяки зусиллям компанії Visa-Svit.

Робоча віза для українців

Більшість зарубіжних працедавців рада бачити в якості своїх співробітників саме українців, тому і робоча віза їм видається охоче.

Оформлення документів для виїзду за кордон є нашим пріоритетним завданням, тому ми відносимося з усією серйозність до цього питання. Для прискорення отримання будь-якого дозволу на роботу, або дозволу на в'їзд до якої-небудь країни, наш імміграційно-візовий центр «Віза-Світ» використовує тільки ті методи, що реально діють і, що найважливіше, вони є абсолютно законні. Завдяки такому підходу, увесь термін перебування за кордоном буде легальним і підкріпленим документально. Зважаючи на наявність особливостей законодавства різних країн, в нашій компанії працюють фахівці, які спеціалізуються на тих країнах, в яких вони особисто мешкали або мають багаторічний досвід роботи по оформленню документів саме в ці країни. Націленість нашого імміграційного центру на довгострокову співпрацю з будь-якими агентствами і клієнтами, які звернулись до нас, підтверджується результатами роботи, більш ніж 2000 задоволених клієнтів, а також величезною кількістю стовідсотково позитивних відгуків. Звертайтеся в наш імміграційно-візовий центр «Віза-Світ» за безкоштовними консультаціями і ми максимально швидко і якісно допоможемо Вам оформити візу у будь-яку країну світу, оформити робочу візу в країни Шенгенської угоди, а також оформити Посвідку на проживання в Європі з гарантією отримання!


Потрібна консультація?
Напишіть своє питання імміграційному фахівцю

Консультант

Наш головний офіс знаходиться в Києві ​та​ представництва по всій території Польщі та Литви.
Надаємо візові та імміграційні послуги громадянам усіх країн колишнього СНД.

АДРЕСА

02660, м. Київ, вул. Попудренка, буд. 52, оф. 517 (М. Чернігівська)

AGENCIA ZATRUDNIENIA I POREDNICTWA PRACY

ul. Wygon 1/1 80-723 Gdask, Polska

ГРАФІК РОБОТИ

ПН-ПТ: з 10:00 до 19:00
СБ: з 10:00 до 15:00
НД: вихідний