ukraine crest Ми працюємо у воєнний час!
close
Блог

Блог про подорожі

Введите поисковой запрос Visa-Svit
Чому Канада?

Чому Канада?

Для прийняття обґрунтованого рішення про переїзд до Канади необхідно чітко обґрунтувати аргументи на користь імміграції саме в цю країну. Імміграційний процес містить понад сто варіантів, від різноманітних програм до відкриття студентських, сімейних, робочих віз. Держава відкрита для приїжджих, вітає різноманітність культур. Що ще спонукає там оселитися?

Основні причини для імміграції до Канади

Країна кленового листа – держава зі стабільною економікою та фінансовою системою. Середній рівень доходів досягає 40 тисяч канадських доларів, а товари та послуги дешевші, ніж в інших розвинених країнах.

Високий економічний рівень підтримується з допомогою великих запасів природних ресурсів, добре налагодженого транспортного сполучення, прогресивної податкової системи, розвиненості промислової інфраструктури.

Люди, які працюють, можуть скористатися вигідними кредитами, іпотечними програмами, придбати гідне житло.

Інші причини для переїзду:

 • освітні послуги світового класу Навчання у країні платне, але доступне. Вартість приблизно на 30% нижче, ніж у США та Великій Британії. Університети чудово оснащені, мають сильний викладацький склад;
 • неймовірно красива природа. Гірські, прибережні пейзажі, національні парки приємно вражають навіть досвідчених мандрівників. Держава дбає про екологію, тому природні багатства ретельно оберігаються, зберігаються;
 • низький рівень злочинності. Гарантія захисту права і свободи громадян;
 • широкі можливості для працевлаштування, ведення підприємницької діяльності;
 • розвинена та доступна система охорони здоров'я. Високий рівень медичного обслуговування підтверджується тривалістю життя. За цим показником країна посідає 7 місце у світі. Середня тривалість життя – 82 роки.

Щороку влада країни вигадує нові заходи та програми для покращення якості життя іммігрантів, створює комфортні умови для проживання кожної сім'ї. У країні немає поділу на своїх та чужих, більше половини населення – приїжджі. Тут панують мультикультурність та толерантність.

Чисельність, склад населення

Цього року чисельність населення країни перевищила 38 мільйонів. Канада займає 37 місце у світі за кількістю мешканців. У співвідношенні статей спостерігається рівність приблизно по 19 мільйонів чоловіків і жінок. Незважаючи на значні цифри, щільність не висока, близько 4 осіб на 1 кв. км. Це величезною площею держави. Середній вік канадських мешканців – 41 рік.

Етнічний склад різноманітний, зумовлений колоніальним минулим та сучасною міграційною політикою. Від інших країн Канаду відрізняє строката етнічна мозаїка. Найбільшу групу представляють корінні канадці. У країні мешкають англійці, французи. Ірландці, вихідці із Шотландії, китайці, італійці, німці, українці, росіяни.

У зростанні чисельності населення на вирішальній ролі грають іммігранти. Завдяки приїжджим забезпечується приріст у дві третини, за рахунок природного приросту кількість жителів збільшується на третину.

Найнижча щільність населення – на північних територіях, які через суворий клімат малопридатні для життя.

Кліматичні пояси та погода

По території країни проходять два кліматичні пояси: субарктичний та помірний. Більшість припадає на помірну зону. У центральних регіонах клімат помірно-континентальний, уздовж узбережжя – помірно-морський.

Середні температури у кліматичних зонах:

 • негативна амплітуда протягом усього року за Полярним колом;
 • в помірно-континентальних зонах взимку вдень – до –14 ℃, уночі – до – 30 ℃. У липні повітря прогрівається до 26°C;
 • зими на узбережжі м'які, з температурою до мінус 10 ℃, влітку стовпчик термометра піднімається до 20-22 ℃.

У південних регіонах із травня до жовтня дмуть сильні вітри, ймовірні торнадо. Взимку тут часті шторми та рясні снігопади.

Канадська погода має свої особливості, які потрібно враховувати, вибираючи локацію для життя. Багато іммігрантів звикають до погодних сюрпризів, вважаючи найважливішим чинником високий рівень життя країни.

Що приваблює іммігрантів до Канади?

Серед причин, що спонукають переселитися до країни, найчастіше називається високий рівень життя. Тут є високий рівень заробітних плат. Добре оплачуються професії менеджерів, програмістів, інженерів. Уряд постійно впроваджує нові програми залучення кваліфікованих кадрів, а якісні робочі місця – рушійна сила економіки.

Про високий рівень життя у країні свідчать такі факти:

 • з 2021 року уряд збільшив рівень мінімальної заробітної плати до 15 CAD на годину;
 • 6 канадських міст, за даними незалежного агентства, увійшли до найбільш комфортних для проживання. Це Торонто, Ванкувер, Калгарі, Монреаль, Едмонтон та Оттава;
 • у країні створено найкращі умови для сімей за категоріями освіта, охорона здоров'я, вартість життя, безпека;
 • низький рівень політичної корупції;
 • за даними незалежних опитувань, 54% іммігрантів обрали країну для покращення рівня життя, 25% – для досягнення професійних успіхів. 68% опитаних вважають Канаду більш привітною та гостинною, ніж країну колишнього проживання.

Канада змінює людей. Вони позбавляються відчуття зажатості, напруженості, відкривають нові можливості саморозвитку.

Візова підтримка

Візи в усі країни світу Посвідка на проживання у Европі

Залишити заявку

Приєднуйтесь

Більше новин

Заявка на отримання візи

Потрібна консультація? Задайте питання эксперту

Замовити зворотній дзвінок

Потрібна консультація? Задайте питання експерту

Ви не заповнили обов'язкові поля, або ввели некоректні дані.
Будь ласка, заповніть зазначені поля.

Ваше звернення успішно зареєстровано.
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Ваше звернення успішно зареєстровано.
Ваша заявка буде розглянута, посля чого, на Вашу пошту надійде повідомлення з паролем для перегляду прайс-листа.