ukraine crest Ми працюємо у воєнний час!
close
Блог

Блог про подорожі

Введите поисковой запрос Visa-Svit
Помилки іммігрантів у Великої Британії

Помилки іммігрантів у Великої Британії

Переїзд у нову країну та необхідність вибудовувати життя «з чистого аркуша» без підтримки родичів, друзів та зв'язків – великий стрес. І необхідно ретельно підготуватися до імміграції до Великої Британії, щоб уникнути можливих помилок та не створити собі зайвих проблем. Ідеально – приїхати в країну з туристичним візитом і, відклавши огляд визначних пам'яток та прогулянки музеями, поринути у місцеву атмосферу та побут. Вивчити райони та варіанти житла, прикинути вартість продуктового кошика, поцікавитись цінами на послуги та комунальне обслуговування.

Поширені помилки іммігрантів

  1. Переоцінити свій рівень знання англійської або сподіватися швидко підтягнути його на місці. Населення Англії вже давно інтернаціональне, і щоб вільно спілкуватися, необхідно навчитися розуміти, наприклад, китайський та індійський варіант англійської. До того ж і самі жителі Туманного Альбіону пояснюються характерним для кожної місцевості акцентом, і ситуація, при якій мешканець Лондона важко розуміє шотландця дуже поширена. Необхідність підтягувати знання мови на місці – марна трата часу та грошей.
  2. Недооцінити рівень місцевих цін. У Великій Британії дорого. Не просто дорого, а дуже дорого, порівняно з цінами на пострадянському просторі. І щоб не залишитися без засобів для існування, потрібно мати подушку безпеки, що покриває кілька місяців життя без додаткового джерела доходу. Ситуації бувають різні та покладені два місяці випробувального терміну успішно проходить не кожен.
  3. Чи не продумати план дій на випадок проблем з роботодавцем. Вимоги до професії та рівня кваліфікації можуть відрізнятися зі звичними на батьківщині. І треба бути готовим швидко навчатися та приймати нові правила. Бажано також мати запасний варіант дій у разі, якщо з передбачуваним роботодавцем відносини не складуться.
  4. Незнання місцевих законів. Уряд Великобританії серйозно бореться з нелегальною міграцією та суворо стежить за дотриманням правил перебування. Потрібно ретельно вивчити законодавство, щоб не отримати проблем із представниками влади. Так, наприклад, робоча віза Великобританії видається на 6 місяців, після закінчення яких з вами зв'яжеться міграційна служба.

Особливості життя в Англії

Якщо не продумати ці моменти, можна раз і назавжди розчаруватися в еміграції, втративши час, сили та чималі гроші. Але в Англії є інші нюанси, не критичні і іноді навіть приємні, які варто враховувати при виборі країни для місця проживання.

  1. Англійці дуже консервативні і суворо дотримуються правил пристойності. Вони легко і з кожним заводять small talk, але дійсно потоваришувати з ними важко. Завжди є варіант спілкуватися з представниками російськомовної спільноти, і багато хто так і живе у своїй умовній «громаді». Але навряд чи це можна назвати повноцінною імміграцією.
  2. Вибравши гарний старовинний англійський будинок, будьте готові до вогкості і цвілі. А ще холодом. Опалення тут часто включають лише вночі, і температура в приміщенні зазвичай не перевищує 18-20 градусів. При тому, що вартість комунальних послуг у кілька разів вища, ніж у нас.
  3. Машина тут радше розкіш, ніж автомобіль. Високі податки, платний в'їзд у місто та не лояльні ціни на паркування змушують зробити вибір на користь громадського транспорту. Але і він коштує дорого, і це потрібно враховувати, вибираючи житло.
  4. Жінки у Великій Британії стикаються з вкрай низькою якістю послуг салонів краси за «англійські ціни». З манікюром чи забарвленими бровами від місцевих фахівців іноді соромно вийти на вулицю.
  5. Відпустка по догляду за дитиною в Англії триває 26 тижнів, а державний дитячий садок надається лише з 3 років. І треба ще ретельно зважити, що вигідніше піти з роботи, щоб сидіти з дитиною самостійно чи найняти няню.

Всі люди різні і те, що для одного добре, для іншого може бути неприйнятним. Тому варто менше довіряти думкам незнайомих людей з форумів, а самостійно вивчити всі можливі нюанси майбутнього життя, щоб уникнути помилок.

Візова підтримка

Візи в усі країни світу Посвідка на проживання у Европі

Залишити заявку

Приєднуйтесь

Більше новин

Заявка на отримання візи

Потрібна консультація? Задайте питання эксперту

Замовити зворотній дзвінок

Потрібна консультація? Задайте питання експерту

Ви не заповнили обов'язкові поля, або ввели некоректні дані.
Будь ласка, заповніть зазначені поля.

Ваше звернення успішно зареєстровано.
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Ваше звернення успішно зареєстровано.
Ваша заявка буде розглянута, посля чого, на Вашу пошту надійде повідомлення з паролем для перегляду прайс-листа.