ukraine crest Ми працюємо у воєнний час!
close
Блог

Блог про подорожі

Введите поисковой запрос Visa-Svit
Помилки іммігрантів в Австралії

Помилки іммігрантів в Австралії

Австралія лояльно ставиться до іноземних громадян. Умови, які роблять привабливою для переїзду, створюються на державному рівні. У поєднанні з високою якістю життя, чудовою природою, розвиненою економікою, медициною ці фактори зумовлюють популярність імміграції в Австралію.

Способи та особливості імміграції

Після ухвалення рішення про переїзд на зелений континент необхідно отримати імміграційну візу, яка дає право на постійне проживання в країні. Існує кілька типів віз та, відповідно, легальних способів в'їзду:

  • студентська імміграція: після двох років навчання в австралійському університеті випускнику видається робоча віза терміном від 18 місяців для пошуку роботи за спеціальністю. Варіант підходить для випускників шкіл, які бажають здобути освіту світового рівня, для фахівців з незатребуваною кваліфікацією, для претендентів, які не можуть знайти роботодавця;
  • професійна. У країні формуються списки потрібних кваліфікацій, на яких не можуть знайти австралійських співробітників. Кандидати підтверджують професійні навички, успішно складають тест на знання англійської, набирають прохідний бал та подають на Skilled Independent visa;
  • через шлюб (віза нареченої). Умови отримання візи є лояльними, відсутні вікові обмеження, вимоги до обов'язкового знання англійської мови. Мета програми – створення міжнародних сімей. Заявник надає пакет документів, що підтверджують стосунки;
  • оформлення статусу біженця чи участь у гуманітарній програмі;
  • бізнес-іміграція. Варіант прийнятний для заможних людей, які мають засоби для відкриття нового бізнесу, купівлі та розвитку існуючих підприємств. Здобувачі повинні бути молодшими за 55 років (іноді робляться винятки), інвестувати, залежно від типу візи, від 400 тисяч австралійських доларів в економіку країни;
  • возз'єднання сім'ї. Заявник має бути близьким родичем громадянина чи резидента Австралії.

Кожен варіант передбачає певний порядок дій, який потрібно виконати грамотно, відповідно до вимог та законодавства, що не завжди виходить за самостійної підготовки документів та проходження встановлених процедур.

Типові помилки при переїзді до Австралії

Невірні дії щодо організації переїзду умовно можна розділити на дві групи: зроблені під час пошуку роботи, отримання візи та промахи, які допускаються вже за життя в країні.

Ключова помилка – неписьменне оформлення документів, яке обертається додатковими витратами та відмовою у видачі потрібної візи. Оцінка кваліфікації претендента – одна з вимог до документації. Здобувачеві потрібно обґрунтувати все, що стосується резюме, навичок, подати довідки, можливо, фотографії робочого процесу. Нестиковка у довідках, заявах, неправильно зазначені реквізити роботодавця можуть стати відмовою в оцінці професії.

При поданні заяви про партнерську візу важливо довести взаємне кохання на довгі роки. Помилка багатьох пар – надання лише свідоцтва про шлюб та спільні фото, але імміграційний департамент спочатку передбачає можливість фіктивного шлюбу та проводить ретельну перевірку.

При оформленні імміграції через навчання не можна звертатися лише до освітнього агента. Ці фахівці компетентні виключно у питаннях навчання, але не можуть консультувати з віз.

Неправильно одразу розраховувати на високу посаду. Багато австралійських компаній вважають за краще брати на роботу людей, які вже працювали на місцевих підприємствах. Будьте готові спуститися кар'єрними сходами для майбутнього успіху.

У будь-якого іммігранта бувають моменти, коли він почувається чужим. Щоб швидше адаптуватися, важливо постійно удосконалювати англійську. В англомовному середовищі є тонкощі вимови, особливості назв певних речей. Хороші знання полегшать трудовий процес та побутовий устрій.

Якщо є можливість, бажано приїхати на кілька місяців, щоб на особистому досвіді зрозуміти, чи ви хочете залишитися на тривалий період або на ПМЖ. Ще кілька порад іммігрантів зі стажем:

  • до приїзду дізнайтеся ціни на житло, продукти, складіть кошторис витрат. Як почнете заробляти, формуйте фінансовий запас, щоб впевнено дивитися у майбутнє;
  • отримайте права водія. Відстань між населеними пунктами країни значні, без автомобіля обходитися непросто;
  • намагайтеся не обмежуватися спілкуванням лише з іммігрантами. Знаходьте контакти із місцевим населенням. Це полегшує вивчення мови, формує доброзичливе коло спілкування.

Люди, які пройшли адаптацію, рекомендують не опускати руки. Адже все починається з нуля, тож помилки неминучі. Намагайтеся бачити переваги та переваги прекрасної країни, щодня переконуватися в тому, що недаремно ви вибрали саме її.

Візова підтримка

Візи в усі країни світу Посвідка на проживання у Европі

Залишити заявку

Приєднуйтесь

Більше новин

Заявка на отримання візи

Потрібна консультація? Задайте питання эксперту

Замовити зворотній дзвінок

Потрібна консультація? Задайте питання експерту

Ви не заповнили обов'язкові поля, або ввели некоректні дані.
Будь ласка, заповніть зазначені поля.

Ваше звернення успішно зареєстровано.
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Ваше звернення успішно зареєстровано.
Ваша заявка буде розглянута, посля чого, на Вашу пошту надійде повідомлення з паролем для перегляду прайс-листа.