ukraine crest Ми працюємо у воєнний час!
close
Блог

Блог про подорожі

Введите поисковой запрос Visa-Svit
Як переказати гроші з Польщі в Україну?

Як переказати гроші з Польщі в Україну?

У Польщі постійно працюють понад мільйон українських громадян. Хтось виїжджає на заробітки на півроку чи рік, а хтось оформляє посвідку на проживання та планує залишитись у Польщі. У будь-якому разі актуальним залишається питання – як надіслати гроші на Україну. Можна, звичайно, по-старому передати зі знайомим або водієм автобуса, але це ризиковано і небезпечно. А можна скористатися одним із численних сервісів переказу грошей. Це і безпечніше, зручніше та швидше. А невелика комісія, що стягується фінансовими установами, цілком виправдана спокоєм.

Популярні способи переказу грошей

В останні роки все більш популярними стають платіжні системи, що пропонують міжнародні перекази з найкоротшими термінами та з невеликою комісією. Банки, не бажаючи втрачати клієнтів, намагаються не відставати. У результаті проблема «як перевести гроші» змінилася цілком протилежною «як вибрати із безлічі варіантів». Найвигідніший спосіб – порівняти всі пропозиції, враховуючи швидкість доставки коштів, комісію, що стягується платіжною системою та курси внутрішнього банківського обміну валют.

TransferGo

Платіжна система співпрацює з ПриватБанком, що вже зручно для більшості українців. І надає можливість зробити переказ безкоштовно, якщо одержувач може почекати три банківські дні. Платити тут доводиться лише за терміновість – якщо потрібно відправити гроші одразу (30-40 хвилин), система візьме фіксовані 14,99 злотих, з отриманням наступного дня – 4,99 злотих.

Реєстрація швидка та легка. Для переказу необхідно вказати дані картки ПриватБанку одержувача, номер телефону, до якого прив'язаний рахунок та ціль переказу (наприклад, заощадження). Ще один плюс TransferGo – реферальна програма. Запросивши друга, який зареєструвався за вашим посиланням, ви отримаєте 10 фунтів на рахунок.

Альфа-Переклад від Альфа-Банку

Міжнародне співробітництво Альфа-Банку дозволяє відправляти гроші на Україну з 51 країни та з України до 97 держав. Причому клієнтом Альфи обов'язково потрібно бути лише щоб здійснювати міжнародні переклади з України. Переказати гроші на Україну можуть власники будь-яких українських банківських карток. З плюсів системи – швидкість (вся операція займає кілька хвилин) та невелика фіксована комісія – 2% для всіх видів карток. Мінімальна сума, яка стягується за переказ – 2 євро або 50 гривень.

Сервісом можна скористатися на сайті або мобільному додатку банку. Для перекладу потрібно ввести дані картки одержувача, ПІБ та адресу обох сторін. Альфа-Банк співпрацює з сервісом міжнародних переказів Spoko та періодично спільно з ним випускає спеціальні пропозиції, що дозволяють зменшити суму комісії.

Paysend

Міжнародна платіжна система Paysend пропонує вигідний банківський курс при переведенні злотих у гривні, миттєво переказує гроші та бере невелику фіксовану суму – 7 злотих. Щоб скористатися сервісом, потрібно зареєструватися, а для надсилання грошей достатньо вказати лише номери карток відправника та одержувача. Система відразу пише підсумкову суму з урахуванням комісії та крос-курсу.

Alior Bank та ПриватБанк

Співпраця польського та українського банку дозволяє переказувати гроші абсолютно безкоштовно. Але з деякими нюансами та застереженнями, що підходять не кожному. Безкоштовно можна переводити євро або долари з фіксованою оплатою 3 долари. Для цього доведеться зареєструватися в Alior Bank, надавши документ, що підтверджує легальне перебування на території Польщі. Відвідавши банк один раз, надалі можна скористатися онлайн сервісом. Одержувач повинен мати валютну картку, бажано у євро.

Плюси:

 • оплата лише за обмін злотих у євро чи долари;
 • надійність;
 • мінімальна комісія або її повна відсутність;
 • гроші йдуть близько доби.

Getin Bank та Ідея Банк

Співпраця цих банків дає можливість пересилати гроші без комісії, але знову ж таки з необхідністю здійснити кілька рухів тіла. Для міжнародних перекладів відправник повинен відкрити в Getin Bank поточний або зарплатний рахунок, а одержувач стати клієнтом Ідея Банку отримати картку Card Blanche Transfer. Завести таку картку коштує 50 гривень, обслуговування безкоштовно за умови, що за місяць було здійснено хоча б одну платіжну операцію. Інакше – 10 гривень на місяць.

Плюси:

 • надійно та безпечно;
 • немає комісії за перекази;
 • платити доводиться лише за обмін злотих на гривні;
 • отримати гроші можна вже наступного дня;
 • можливість переказувати гроші онлайн після відкриття рахунків.

Мінуси:

 • зі зняттям готівки в Україні банк стягує комісію 1%;
 • необхідність заводити рахунки;
 • щомісячна плата за картку Ідея Банку (якщо не проводити операції).

Способів переказати гроші з Польщі в Україну багато – тут наведені лише найпопулярніші. Який із них найбільше залежить від багатьох індивідуальних факторів – валюта переказу, наявність вже відкритих карток і рахунків у банках, те, як використовуватиме гроші одержувач (розплачуватися карткою або знімати готівку), близькість до будинку потрібних банків. У будь-якому разі, серед доступного сьогодні різноманіття можна вибрати зручний для всіх та економічний варіант переказу коштів.

Візова підтримка

Візи в усі країни світу Посвідка на проживання у Европі

Залишити заявку

Приєднуйтесь

Більше новин

Заявка на отримання візи

Потрібна консультація? Задайте питання эксперту

Замовити зворотній дзвінок

Потрібна консультація? Задайте питання експерту

Ви не заповнили обов'язкові поля, або ввели некоректні дані.
Будь ласка, заповніть зазначені поля.

Ваше звернення успішно зареєстровано.
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Ваше звернення успішно зареєстровано.
Ваша заявка буде розглянута, посля чого, на Вашу пошту надійде повідомлення з паролем для перегляду прайс-листа.