ukraine crest Ми працюємо у воєнний час!
close
Блог

Блог про подорожі

Введите поисковой запрос Visa-Svit
ЯК ЗНАЙТИ РОБОТУ У ВЕЛИКІЙ БРИТАНІЇ?

ЯК ЗНАЙТИ РОБОТУ У ВЕЛИКІЙ БРИТАНІЇ?

Сполучене Королівство є одним з найпопулярніших напрямків для імміграції та працевлаштування. Лондон – один із найбільших фінансових центрів світу, тут розташовані штаб-квартири великих міжнародних компаній. Сфера високих технологій стрімко розвивається і кваліфіковані фахівці затребувані завжди. До того ж робота у Великій Британії престижна і успішний досвід дозволяє підвищити свої позиції на ринку працевлаштування будь-якої країни.

Хто має право працювати у Великій Британії?

Щоб знайти роботу в Англії, громадянам СНД необхідно відповідати декільком вимогам:

  1. Добре знання англійської мови (не нижче B1), підтверджене одним із міжнародних сертифікатів. Вагомою перевагою буде вільне володіння декількома мовами.
  2. Документи, що підтверджують кваліфікацію та успішний досвід роботи. Найчастіше освіту доводиться підтверджувати у Великій Британії. Відповідність іноземних документів англійським нормам можна перевірити через Національний інформаційний центр зізнання. Ці документи також потрібні для оформлення робочої візи.
  3. Грамотно складене резюме. Конкуренція серед претендентів тут дуже висока і резюме відіграє значну роль першому етапі відбору. Щоб збільшити шанси, рекомендується коригувати резюме під кожну компанію.

Як компанії шукають працівників?

Переважна більшість вакансій розміщується в інтернеті самими роботодавцями та рекрутинговими агенціями. І знайти роботу в Англії сьогодні можна з будь-якої точки світу. Часто вакансії розміщують на сайтах компаній. Популярні британські біржі праці - Reed.co.uk, Totaljobs, Jobsite, Indeed та Monster.co.uk. Для успішного пошуку роботи знадобиться реєстрація на LinkedIn.

Що потрібне для працевлаштування?

Перед тим як знайти роботу у Великій Британії потрібно докласти чимало сил і завзятості. Часто доводиться надіслати кілька сотень резюме з доданим супровідним листом, щоб отримати від роботодавця відгук.

  1. Домовленість із роботодавцем. Бажано, щоб компанія мала право спонсорувати переїзд спеціаліста з іншої країни.
  2. Labour market test. За законом, компанія має розмістити інформацію про вакансію у місцевих ЗМІ. І якщо протягом місяця ніхто з місцевих жителів чи громадян ЄС не відгукнеться, може запропонувати її іноземцю.
  3. Спонсорський сертифікат. Компанія-роботодавець готує документ, у якому гарантує доброчесність майбутнього співробітника терміном укладеного контракту.
  4. Оформлення робочої візи. Зібравши всі необхідні документи, можна розпочинати відкриття англійської візи.

Популярні способи потрапити на роботу до Великобританії

Один із найпоширеніших і відносно простих способів знайти роботу у Великій Британії – закінчити британський ВНЗ. Студенти на час канікул стажуються і можуть працювати повний робочий день. Добре зарекомендувавши себе, можна отримати запрошення на постійну роботу.

Пройшовши стажування у Великій Британії (навіть не закінчуючи місцевий ВНЗ) ви отримуєте не тільки досвід роботи в країні (що цінується роботодавцями), але й можливість залишитися на постійну роботу, переконавши роботодавця у своїй незамінності. Ще непоганий варіант розпочати кар'єру у Великій Британії – робота на некомерційні фонди та благодійні організації.

Візова підтримка

Візи в усі країни світу Посвідка на проживання у Европі

Залишити заявку

Приєднуйтесь

Більше новин

Заявка на отримання візи

Потрібна консультація? Задайте питання эксперту

Замовити зворотній дзвінок

Потрібна консультація? Задайте питання експерту

Ви не заповнили обов'язкові поля, або ввели некоректні дані.
Будь ласка, заповніть зазначені поля.

Ваше звернення успішно зареєстровано.
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Ваше звернення успішно зареєстровано.
Ваша заявка буде розглянута, посля чого, на Вашу пошту надійде повідомлення з паролем для перегляду прайс-листа.