ukraine crest Ми працюємо у воєнний час!
close
Блог

Блог про подорожі

Введите поисковой запрос Visa-Svit
Відомі міфи про Угорщину

Відомі міфи про Угорщину

Угорщина є по-справжньому дивовижною країною. Тут є сусіди пам'ятники римської архітектури, а також будівлі епохи Османської імперії. Різноманітність складають цікаві готичні собори, середньовічні фортеці, що логічно поєднуються з чудовою кухнею, а також знаменитими лазнями. Саме це стабільно приваблює різних туристів практично з усіх куточків нашої планети. Якщо ви бажаєте відчути дух старенької Європи, а також постаратися відчути національний колорит, то вам терміново необхідно відвідати Угорщину.

Угорщина дуже щедра на всілякі незвичайні враження. Особливо популярний відпочинок на місцевих термальних курортах, а також досить колоритну та різноманітну кухню, що містить велику кількість великої кількості калорійних страв. Як правило, більша частина туристи перед своєю наступною подорожжю цікавляться тим, що в країні для гостей здається найбільш незвичайним.

Однією з найпопулярніших пам'яток цього краю можна назвати місцеві термальні цілющі джерела. Насамперед, це можна сказати про столичні Купальні Сечені, а також Купальні Геллерта і добре відомих турецьких купалень Кірай або Рудаш. Але подібні купальні знаходяться практично в кожному з великих міст, а то й у невеликих селищах Угорщини. Вони є місцевим культурним та національним надбанням.

Ще однією важливою пам'яткою Угорщини є одне з найстаріших метро у світі після англійського. Здивує вас тут і подорож на одному з найдовших трамваїв Європи довжиною близько 54 метрів. Ще одне незвичайне місце Угорщини - озеро Хевіз, яке має постійну температуру близько 26-28 градусів тепла! Купатися тут можна цілий рік!

Відомі міфи про Угорщину

Серед поширених міфів про Угорщину можна назвати ті, які говорять про те, що місцева мова неймовірно складна. Також, серед туристів давно існує міф про те, більшість угорської кухні є жирними стравами з м'яса, оскільки самі угорці воліють щільно поїсти. Крім того, вважається, що Будапешт – столиця Угорщини, не є одним великим містом і складається одразу з двох – великого промислового міста Буда та його передмістя, міста Пешта. Ну і найвідомішим міфом є ​​той, що в країні... не можна дати ім'я дитині, не погодивши її попередньо з місцевим урядом!

А що із цього частково правда?

Сучасний Будапешт - мегаполіс, що динамічно розвивається, з величезною кількістю пам'яток і розвиненою промисловістю. Наразі обидві частини міста надійно з'єднані мостами. І так, дуже довгий час він справді поділявся на два міста! Можна впевнено сказати, що тут дійсно віддають перевагу жирній їжі, але і для вегетаріанців тут є величезний вибір чудових страв на будь-який смак! Угорці можуть давати ім'я дітям на свій розсуд, але список імен, які можна давати дитині, дійсно існує. Тому частина міфів є не повністю, але цілком правдивою!

Візова підтримка

Візи в усі країни світу Посвідка на проживання у Европі

Залишити заявку

Приєднуйтесь

Більше новин

Заявка на отримання візи

Потрібна консультація? Задайте питання эксперту

Замовити зворотній дзвінок

Потрібна консультація? Задайте питання експерту

Ви не заповнили обов'язкові поля, або ввели некоректні дані.
Будь ласка, заповніть зазначені поля.

Ваше звернення успішно зареєстровано.
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Ваше звернення успішно зареєстровано.
Ваша заявка буде розглянута, посля чого, на Вашу пошту надійде повідомлення з паролем для перегляду прайс-листа.