ukraine crest Ми працюємо у воєнний час!
close
Блог

Блог про подорожі

Введите поисковой запрос Visa-Svit
Цікаві факти про навчання в Ірландії

Цікаві факти про навчання в Ірландії

Ірландія – це держава, що входить до складу Великої Британії. Країна з економікою, інфраструктурою та освітою, що регулярно розвивається. На даний момент це єдина англомовна країна в об'єднанні ЄС, тому інтерес російських школярів і студентів до потенційного навчання в Дубліні виглядає логічним і правильним. До того ж отримати візу для поїздки до британської держави не так складно, як здається.

Нюанси

Насправді всі нюанси обходяться при сильному бажанні. Наприклад, вартість навчання – це питання хвилює багатьох батьків, які мріють віддати дитину вчиться за кордон. В Ірландії система вибудована логічна, тому система виглядає так: чим дорожча освіта, тим вона престижніша. Отже, престижна освіта рівноцінна стовідсотковому знаходженню хорошої роботи в Ірландії.

Але і з не найпрестижнішим дипломом можна отримати можливість влаштуватися в Ірландії та продовжити жити в цій країні, щоправда, зробити це буде важче. Мінімальна вартість навчання розпочинається від 7 тисяч євро за 1 рік навчання. Коледжі тарифом 10 та більше тисяч євро за рік дарують престижний диплом. А популярні ВНЗ University of Limerick та Trinity College Dublin коштуватимуть у кілька разів дорожче.

Ще один нюанс, про який варто поговорити – це можливість вступу до коледжу без здобуття місцевої освіти. Ірландська освіта лояльна до студентів з усього світу, тому навіть із російським атестатом про закінчення середньої школи можна вступити до місцевого коледжу. Головне, щоб атестат був хорошим – тут цінуються знання! Якщо ж середній бал дорівнює 3, то розраховувати на престижний заклад не варто.

Як вибрати навчальний заклад

Якщо ви остаточно вирішили, що хочете навчатися в Ірландії, можна плавно переходити до вибору потенційного ВНЗ. На щастя, у цій країні не потрібно мучитися з підготовчими курсами та іншими процедурами. Учень звичайної російської школи може вступити до ірландського коледжу, маючи хороший атестат та якісну базу англійської мови.

При виборі коледжу найкраще виходити з таких факторів:

 • Вибір факультету. Які спеціальності, які пропонують ВНЗ, вам цікаві і наскільки ці професії потрібні на ринку;
 • Престиж закладу;
 • Вартість навчання;
 • Умови гуртожитку для студентів;
 • Чи відкритий коледж для прийому іноземних студентів?

Безумовно, головне - приділяйте увагу престижу університету, відкритості до російських студентів і вартість навчання. З рештою, як правило, у всіх ірландських коледжів все в повному порядку.

Цікаві факти

Поговоримо про цікаві факти, пов'язані з Ірландією та освітою в ній. Виділимо такі цікаві факти:

 1. Ірландія – це європейська долина кремнієва. Тут знаходяться офіси великих IT-гігантів: Intel, Microsoft, Facebook, Twitter і т.д. Це свідчить, що влаштуватися працювати у велику міжнародну компанію буде нетрудно.
 2. За останні роки університети в Ірландії стрибнули до космосу. За минулі роки вони регулярно потрапляють до топ-500.
 3. Ірландія залишилася останньою країною у зоні Євросоюзу. Для тих, хто знає англійську та хоче проживати в розвиненій країні, Ірландія – відмінний варіант.
 4. Безробіття у країні практично відсутнє! Майже 92 відсотки вузів, що закінчили, в Ірландії згодом працевлаштувалися в країні або продовжили своє навчання.
 5. Студентам в Ірландії виплачується досить пристойна стипендія.
 6. Країна відкрита та лояльна до іноземних студентів – це проявляється на всіх рівнях. Наприклад, уряд дозволяє іноземним студентам паралельно з навчанням працювати 20 годин на тиждень.
 7. Класична бакалаврська програма триває 3 роки.
 8. Ірландія – це добрий вибір, щоб почати усвідомлене доросле життя в країні з підвищеним рівнем життя. Адже під час навчання ваше життя не зведеться до приходу на пару та подальшого відходу з неї. Ви повноцінно облаштовуватиметеся в новій для себе країні, живучи в комфортних умовах. Дублін минулого року увійшов до топ-30 міст світу за рівнем зручностей для населення.
 9. В Ірландії навчаються студенти із 95 країн світу. Навчання тут – це можливість познайомитись із різними культурами.

Якщо ви хочете вчитися в Ірландії, то треба починати вже зараз. Для вступу важливі як фінанси, а й знання. Підтягуйте англійську мову, добре навчайтеся та працюйте на чудовий атестат. Тільки так у вас вийде не тільки здобути освіту в ірландському коледжі, але й влаштуватися там, знайшовши престижну спеціальність.

Візова підтримка

Візи в усі країни світу Посвідка на проживання у Европі

Залишити заявку

Приєднуйтесь

Більше новин

Заявка на отримання візи

Потрібна консультація? Задайте питання эксперту

Замовити зворотній дзвінок

Потрібна консультація? Задайте питання експерту

Ви не заповнили обов'язкові поля, або ввели некоректні дані.
Будь ласка, заповніть зазначені поля.

Ваше звернення успішно зареєстровано.
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Ваше звернення успішно зареєстровано.
Ваша заявка буде розглянута, посля чого, на Вашу пошту надійде повідомлення з паролем для перегляду прайс-листа.