Schengen Information System (SIS) – Шенгенська інформаційна система (ШІС)

 • Термін розгляду запиту: 21-30 робочих днів;
 • Необхідні документи:
 • Копія 1-ї сторінки закордонного паспорту;
 • Копія всіх заповнених сторінок українського паспорту;
 • Копія Ідентифікаційного номеру (ІПН).
 • Ціна (повна передплата): 90€.

 

В рамках існуючого договору між сторонами Шенгенської угоди країн Євросоюзу була заснована база даних, що має назву Schengen Information System або, скорочено, база SIS. У цій системі вказані предмети, а також особи, які знаходяться в розшуку, котрі пропали без вісті, кому заборонений в'їзд до будь-якої з країн Шенгенського союзу. У системі ШІС є, у тому числі, відомості про документи, які були викрадені або загублені.

У сучасній Європі базою SIS користуються 25 країн, а саме, країни Євросоюзу (Шенгенської угоди). При цьому, такі країни як Швейцарія, Норвегія, Ісландія та Ліхтенштейн не є членами ЄС, але є учасниками Шенгенського союзу, отже, вони не мають доступу до інформації про людей з тієї країни Європейської спільноти, яка відмовила їм у в'їзді.

В базі порушників країн Шенгенської зони (SIS) міститься також повна інформація про громадян, які відмовилися контактувати з правоохоронними органами країни, яких звинуватили у злочині, засудили та які знаходяться в розшуку або є свідками будь-яких правопорушень та випадків, а саме - такі дані про фізичну особу:

 • ім'я та прізвище, а також початкова буква в другому імені (якщо є);
 • характеристики фізичного образу;
 • дата і місце народження;
 • громадянство суб'єкта;
 • чи має вказаний громадянин будь-яку зброю;
 • чи може ця особа чинити опір під час затримання правоохоронними органами;
 • хто є джерелом інформації по цій фізичній особі;
 • яким чином була затримана людина і з якої саме причини вона була занесена в базу порушників.

Варто відмітити, що Schengen Information System - це не загальнодоступне джерело інформації і не публічний реєстр. Доступ до відомостей цієї бази мають суто спеціально уповноважені особи та компанії. Дані, які потрапляють в систему правопорушників, зберігаються там на протязі 10-ти років. Уповноважений представник або організація, якщо інформація стосується особи довірителя, може запросити коригування даних або дати запит навіть на виключення з бази, якщо існуюча інформація некоректна або занесена незаконно, на його думку.

Для того, щоб отримати необхідні відомості про себе з бази даних SIS, Ви можете звернутись за допомогою по наданню цієї послуги до імміграційних юристів центру «Віза-Світ».

Усі мандрівники, що стикаються з необхідністю поїздок за кордон та навіть ті, хто жодного разу не виїжджав за межі батьківщини знають, що для того, щоб поїхати у будь-яку з країн Шенгенської угоди, необхідно оформити відповідну візу. На жаль, далеко не кожен знає про те, що саме його чекає у разі порушення умов знаходження в певній країні як у якості туриста, так і в якості працівника, а також, що послідує за здійсненням яких-небудь неправомірних дій, що суперечать законам кожної окремо взятої країни. Якщо будь-яка фізична особа скоїла злочин, дані про неї обов'язково потрапляють у вказану систему правопорушників. База SIS була спеціально створена саме для того, щоб кожна з країн Шенгенського союзу могла мати повну і вичерпну інформацію про людину, що вчинила яке-небудь правопорушення.

Найпоширеніші види правопорушень, які можуть бути здійснені людиною, що відвідувала європейські країни Шенгенської угоди:

 • перевищення термінів в які громадянин може знаходитись в межах Шенгенської зони;
 • ігнорування або невиконання правил згідно з "Першим в'їздом";
 • невідвідування країни що видає візу, при цьому відвідування інших країн.

Якщо ж Ви з яких-небудь причин взагалі не змогли використати за призначенням шенгенську візу, яку отримали для відвідування певної країни, то це ні в якому разі не вважається правопорушенням.

В системі правопорушників SIS також є наступні дані про таких громадян:

 • яких необхідно заарештувати і вони розшукуються з цією метою;
 • які пропали без вісті;
 • що мають порушення фінансового характеру.

Якщо будь-яка особа занесена в шенгенську базу порушників ШІС, це неодмінно приведе до обмеження у в'їзді/виїзді та пересуванню по території країн Шенгенського союзу для цієї конкретної особи. У разі, якщо одна з країн Шенгенської зони отримує необхідні відомості з бази SIS про правопорушення будь-якої людини, вона має право здійснити наступні дії :

 • заборонити громадянинові знаходитися у своїй країні;
 • обмежити громадянинові в'їзд до своєї країни;
 • заборонити громадянинові проїзд транзитного типу через свою країну.

Незалежно від того, в якій саме країні було зроблено порушення, усі країни, що відносяться до держав Євросоюзу (Шенгенської угоди), мають право здійснювати вищезгадані дії без всяких виключень. Якщо ж людина якимсь чином все-таки в'їхала в країну, незважаючи на заборону, і на її території виявилась затримана правоохоронними органами, до неї навіть може бути застосована стаття про кримінальну відповідальність. Навіть якщо громадянин змінить прізвище в паспорті та отримає новий закордонний паспорт, це ні в якому разі не врятує його від відповідальності, оскільки, знаходячись у базі правопорушників, його без жодних зусиль виявлять при здачі ним відбитків пальців на кордоні або у будь-якій з держустанов європейської країни Шенген.

Звичайно ж сам факт, що людину внесли у базу даних SIS - досить негативний аспект, але це не є вироком і його завжди можна оскаржити. Кожна з країн ЄС має свої певні структури та відомства, відповідальні за внесення будь-яких змін до системи ШІС, у тому числі їх коригування та видалення з бази будь-якого правопорушника або людини, що випадково (помилково) потрапила туди. Після внесення змін або видалення з системи правопорушників, громадянинові необхідно отримати відповідний документ, що вказує на цю обставину.

Шенгенська інформаційна система (ШІС) є спеціальною закритою базою для країн ЄС Шенгенської угоди в якій міститься вся необхідна інформація про кожну конкретну людину, котра коли-небудь відвідувала будь-яку з цих країн.

У нашому сучасному житті трапляються різні непередбачені ситуації: людину, наприклад, могли депортувати і термін заборони на відвідування країн Шенгенської угоди вже збіг, інформація про людину могла потрапити у базу SIS з невідомих для неї причин і, по закінченню терміну заборони, так і не була видалена своєчасно і так далі. У зв'язку з цією обставиною, вказані громадяни і надалі формально будуть правопорушниками та не зможуть відвідувати країни Шенгенського союзу.

Якщо Ви захочете з'ясувати, чи не занесені Ви в базу правопорушників, остаточно розв'язати вказану проблему та подати запит в базу SIS для видалення або коригування інформації про вашу особу, то вам краще всього звернутися в імміграційно-візове агентство "Віза-Світ" до професійних міграційних юристів, які багато років працюють в цій сфері та мають величезний практичний досвід.

Для отримання необхідної інформації потрібно написати заяву з таким змістом:

 • ПІБ (якщо є - попереднє прізвище, друге ім'я та інші персональні дані);
 • дата народження;
 • адреса прописки та проживання;
 • виклад свого прохання по суті - чіткий та лаконічний;
 • особистий підпис.

Окрім заяви, треба також пред'явити копію документу, який підтверджує вашу особу - закордонний паспорт.

Юристи імміграційно-візового центру «Віза-Світ» ретельно проаналізують всі тонкощі та деталі того, що саме сталося з вами при знаходженні в країнах шенгенської угоди, дізнаються про причини, по яким інформація про вас була внесена в базу SIS, а також визначать всі можливості по видаленню або коригуванню даних про вашу персону в базі правопорушників країн Шенген. До міграційних юристів нашої організації рекомендуємо звертатися з такими проханнями:

 • витребування інформації по наявності вашої персони у базі SIS;
 • коригування або видалення інформації про вашу особу з бази, якщо вона була внесена незаконно або помилково.

Терміни проведення цих операцій, а також процедура самого процесу можуть бути різні, вони регулюються законодавством тієї держави, яка внесла вас в Шенгенську інформаційну систему правопорушників (ШІС).

Як робиться оформлення запиту в базу ШІС

В першу чергу, варто обов'язково проконсультуватись з міграційним юристом, а потім вже можна безпосередньо діяти. В ході консультації досвідчений фахівець зможе не лише розповісти вам про те, як отримати необхідну інформацію, але й дати інструкцію як саме діяти, щоб виправити або видалити будь-які дані про вашу персону з системи та надалі мати можливість отримати візу у будь-яку країну Шенген. Якщо ж Ви зіткнулись з дуже складною проблемою, то провести правову консультацію зможе тільки дійсно досвідчений практикуючий юрист по міжнародному праву, який компетентно надасть вам інформацію по подальшим необхідним діям.

База даних SIS була заснована в 2013 році. До теперішнього часу в ній безперервно накопичується максимально можлива інформація про всіх осіб, які коли-небудь перетинали або продовжують перетинати кордони країн Шенгенської угоди.

У багатьох громадян може виникнути резонне питання про те, яким чином інформація про конкретну людину може потрапити в систему SIS, якщо при цьому він не заповнював ніяких паперів і документів? Все дуже просто: ця людина, напевно, вже колись оформляла документи для отримання шенгенської візи, при цьому вся інформація про нього, в обов'язковому порядку, автоматично потрапила в модуль бази SIS - Visa Information System.

На даний момент, юридичний відділ імміграційно-візового центру «VISA-SVIT» отримує велику кількість листів та дзвінків, пов'язаних з отриманням інформації про певних людей. Оскільки громадяни, природно, звертаються і в інші організації з цього ж приводу, при цьому не знаючи реальної вартості таких послуг, багато компаній можуть запросити за цю послугу необгрунтовано велику плату. При цьому, найбільш простим варіантом отримати інформацію про знаходження або відсутність в системі SIS являється безпосереднє подання документів на візу в консульство тієї країни, яку Ви бажаєте відвідати (країна обов'язково має бути членом Шенгенської угоди). Якщо дані про конкретну особу знаходяться у базі ШІС, то вам, звичайно ж, відмовлять в отриманні візи, при цьому, у відмовному листі обов'язково буде вказана причина відмови, тобто, буде чітко написано про те, що інформація про ваше порушення знаходиться в базі SIS з певних причин, але цей факт негативно вплине на вашу подальшу візову історію.

Ще раз нагадаємо, що найефективніше здійснювати запит про отримання цієї інформації за допомогою професіоналів, адже сама процедура досить часто викликає певні складнощі. Існують різні ситуації у зв'язку з якими могла бути зроблена заборона на в'їзд до тієї або іншої країну Шенгенської зони залежно від законів, які були порушені і на підставі яких можуть бути застосовані різні терміни покарань. Так, приміром, в'їзд до зони Шенген може бути заборонений на термін від півроку до 10-ти років, залежно від правопорушення, а також має місце навіть довічна заборона.

В Україні отримати цю інформацію так само складно, як і в інших країнах. При заповненні документів для отримання інформації з системи не має бути абсолютно жодної помилки, адже в цьому випадку неможливо буде отримати достовірну інформацію і ваш запит залишиться без розгляду.

Імміграційно-візове агентство «VISA-SVIT» пропонує професійну допомогу в отриманні відомостей з інформаційної бази SIS з наданням офіційного документу "на руки" довірителеві.


Для того, щоб отримати необхідні відомості про себе з бази даних SIS, Вам необхідно всього 3 документи:

Копія 1-ї сторінки закордонного паспорту

Копія всіх заповнених сторінок українського паспорту

Копія Ідентифікаційного номеру (ІПН)

5 простих кроків для отримання візи

Зателефонуйте або напишіть нам та отримаєте безкоштовну консультацію

Надайте комплект необхідних документів

Сплатіть аванс для початку роботи з оформлення візи

Отримайте повний пакет документів та оплатіть залишок

Подайте готові документи до Візового центру та отримаєте бажану візу!

100% гарантія якості

Заповніть анкету онлайн

1. Країна призначення
2. Міста, які Ви плануєте відвідати
3. Дати поїздки
4. Мета поїздки:
ТуризмВ гості до друзів/родичівБізнес поїздкаТранзитПосадка на судноРоботаНавчанняВозз'єднання сім'ї
5. На який термін Ви плануєте оформляти візу?
Один в'їздДва в'їздиМульти віза (180 днів, 1 рік і т.п.)
6. Прізвище та ім'я (як в закордонному паспорті)
7. Чи міняли прізвище та ім'я?
ТакНі
Якщо так, вкажіть, попередні прізвища та імена
8. Адреса проживання (вулиця, номер будинку, номер квартира, область, населений пункт, країна, індекс)
9. Адреса прописки (вулиця, номер будинку, номер квартира, область, населений пункт, країна, індекс)
10. Номер телефону
11. Електронна адреса
12. Ідентифікаційний номер
13. Номер внутрішнього паспорта
14. Дата народження
15. Країна, область, місто народження
16. Громадянство
17. Чи міняли Ви громадянство?
ТакНі
Якщо так, вкажіть, будь ласка, попередні громадянства
18. Сімейний стан
19. Дані про роботу/навчання:
Назва організації, в якій Ви працюєте/навчаєтесь
Адреса організації, в якій Ви працюєте/навчаєтесь
Номер телефону організації, в якій Ви працюєте/навчаєтесь
Електронна адреса організації, в якій Ви працюєте/навчаєтесь
Посада
20. Дані про запрошуючу сторону:
ФІО/назва запрошуючої особи/організації
Відношення до Вас (родич, друг, інше (уточнити))
Дата народження
Адреса
Номер телефону (мобильний/стаціонарний)
Електронна адреса
21. Візи, які були видані Вам раніше (дати дії, країна)
22. Здавали Ви відбитки пальців при оформленні візи?
ТакНі
Якщо так, вкажіть, будь ласка, дату та Посольство
23. Відмовляли Вам у видачі візи в будь-яку країну?
ТакНі
Якщо так, вкажіть, будь ласка, дату і Посольство
24. Чи є у Вас родинні зв'язки з громадянами ЄС?
ТакНі
Якщо так, вкажіть, будь ласка (ПІБ (як в закордонному паспорті), Дата народження, Громадянство, Серія та номер паспорта, Відношення до Вас):
25. Хто оплачує Вашу подорож?
СамостійноІнша людинаІнша організація
26. Хто з Ваших родичів залишається на території України, під час Вашої подорожі (мама/тато, рідні брат/сестра, син/донька)? Вкажіть, будь ласка, ПІБ, дату народження, місце народження, місто перебування:
27. Чи володієте Ви будь-якої нерухомістю?
ТакНі
Вкажіть, будь ласка, тип рухомого/нерухомого майна, який документ у Вас є?

Ваше фото

Дайте відповідь на невеликий перелік питань і дізнайтеся які ваші шанси на отримання візи
1. Яка основна мета вашої поїздки?
2. Чи є у вас запрошення або гарантії?
3. Вкажіть ваш вік?
4. Чи є у вас візи інших країн?
5. Ви збираєтеся їхати самостійно або з компанією?
6. Ви працюєте? Чи є можливість отримати виписку про доходи?
7. Чи є можливість надати довідку з банку про доходи?
8. Чи є у вас інші гарантії?
9. Чи володієте ви іноземними мовами?


Потрібна консультація?
Напишіть своє питання імміграційному фахівцю

Консультант

Наші офіси знаходяться в Києві ​та​ по всій території Польщі.
Надаємо візові та імміграційні послуги громадянам усіх країн колишнього СНД.

АДРЕСА

02660, м. Київ, вул. Попудренка, буд. 52, оф. 517 (М. Чернігівська)

AGENCIA ZATRUDNIENIA I POREDNICTWA PRACY

ul. Wygon 1/1 80-723 Gdask, Polska

ГРАФІК РОБОТИ

ПН-ПТ: з 10:00 до 19:00
СБ: з 10:00 до 15:00
НД: вихідний

Залишилися питання?
​Напишіть свій номер в міжнародному форматі, вкажіть тип зв’язку і ми ​зателефонуємо Вам найближчим часом!

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Brand Name
VISA
Product Name
Перевірка в базі SIS
Price
EUR 150
Product Availability
Available in Stock