Schengen Information System (SIS) – Шенгенська інформаційна система (ШІС)

 • Здійснимо запит до міграційних органів Польщі з метою перевірки знаходження вашої кандидатури в шенгенській базі правопорушників SIS.
  Відправимо запит рекомендованим авіалистом в Польщу із зазначенням вашої поштової адреси, надамо копії відправлених документів.
  Після отримання вами офіційної відповіді з роз'ясненнями, наш юридичний відділ в Польщі надасть рекомендації щодо подальших дій з метою видалення вашої заборони на в'їзд в ЄС з бази SIS.
  Ціни і терміни по видаленню заборони індивідуальні в кожному окремому випадку та розглядаються тільки після отримання офіційної відповіді міграційною службою Польщі на вказану вами адресу.

 • Ціна пакету послуг: 50Є, передплата, без можливості повернення.
  Терміни відповіді з Польщі: 1-2 місяці.

 • P.S. Компанія "VISA-SVIT" не несе відповідальності за своєчасне надання відповіді з держорганів Польщі. Ви завжди зможете зробити повторний запит, згідно наданого нами зразка, або оскаржити дії держслужбовців.
 • Необхідні документи:
 • Копія всіх сторінок закордонного паспорту (в т.ч. без відміток);
 • Копія всіх сторінок українського паспорту (в т.ч. без відміток);
 • Копія Ідентифікаційного номеру (ІПН).

В рамках існуючого договору між сторонами Шенгенської угоди країн Євросоюзу була заснована база даних, що має назву Schengen Information System або, скорочено, база: SIS, СІС, СІС 2, ШІС, ШІС 2 - це все абревіатура однієї шенгенської бази правопорушників. У цій системі СІС вказані предмети, а також особи, які знаходяться в розшуку, котрі пропали без вісті, кому заборонений в'їзд до будь-якої з країн Шенгенського союзу. У системі ШІС є, у тому числі, відомості про документи, які були викрадені або загублені.

У сучасній Європі базою SIS користуються 25 країн, а саме, країни Євросоюзу (Шенгенської угоди). При цьому, такі країни як Швейцарія, Норвегія, Ісландія та Ліхтенштейн не є членами ЄС, але є учасниками Шенгенського союзу, отже, вони не мають доступу до інформації про людей з тієї країни Європейської спільноти, яка відмовила їм у в'їзді.

В базі порушників країн Шенгенської зони (SIS) міститься також повна інформація про громадян, які відмовилися контактувати з правоохоронними органами країни, яких звинуватили у злочині, засудили та які знаходяться в розшуку або є свідками будь-яких правопорушень та випадків, а саме такі дані про фізичну особу:

 • ім'я та прізвище, а також початкова буква в другому імені (якщо є);
 • характеристики фізичного образу;
 • дата і місце народження;
 • громадянство суб'єкта;
 • чи має вказаний громадянин будь-яку зброю;
 • чи може ця особа чинити опір під час затримання правоохоронними органами;
 • хто є джерелом інформації по цій фізичній особі;
 • яким чином була затримана людина і з якої саме причини вона була занесена в базу порушників.

Варто відмітити, що база СІС - Schengen Information System - це не загальнодоступне джерело інформації і не публічний реєстр. Доступ до відомостей бази ШІС мають суто спеціально уповноважені особи та компанії. Дані, які потрапляють в систему правопорушників СІС, зберігаються там на протязі 10-ти років. Уповноважений представник або організація, якщо інформація стосується особи довірителя, може запросити коригування даних або дати запит навіть на виключення з бази, якщо існуюча інформація некоректна або занесена незаконно, на його думку.

Для того, щоб отримати необхідні відомості про себе з бази даних SIS, ви можете звернутись за допомогою по наданню цієї послуги до імміграційних юристів візового центру «Віза-Світ».

Усі мандрівники, що стикаються з необхідністю поїздок за кордон та навіть ті, хто жодного разу не виїжджав за межі батьківщини знають, що для того, щоб поїхати у будь-яку з країн Шенгенської угоди, необхідно оформити відповідну візу або скористатись біометричним паспортом. На жаль, далеко не кожен знає про те, що саме його чекає у разі порушення умов знаходження в певній країні Європи як у якості туриста, так і в якості працівника, а також, що послідує за здійсненням яких-небудь неправомірних дій, що суперечать законам кожної окремо взятої країни Шенгенської угоди. Якщо, будь-яка фізична особа скоїла злочин, дані про неї обов'язково потрапляють у вказану систему правопорушників СІС. База SIS була спеціально створена саме для того, щоб кожна з країн Шенгенського союзу могла мати повну і вичерпну інформацію про людину, що вчинила яке-небудь правопорушення.

Найпоширеніші види правопорушень, які можуть бути здійснені людиною, що відвідувала європейські країни Шенгенської угоди:

 • перевищення термінів в які громадянин може знаходитись в межах Шенгенської зони;
 • ігнорування або невиконання правил згідно з "Першим в'їздом";
 • невідвідування країни що видає візу, при цьому відвідування інших країн.

Якщо ж ви з яких-небудь причин взагалі не змогли використати за призначенням шенгенську візу, яку отримали для відвідування певної країни, то це ні в якому разі не вважається правопорушенням.

В системі правопорушників SIS також є наступні дані про таких громадян:

 • яких необхідно заарештувати і вони розшукуються з цією метою;
 • які пропали без вісті;
 • що мають порушення фінансового характеру.

Якщо будь-яка особа занесена в шенгенську базу порушників ШІС, це неодмінно приведе до обмеження у в'їзді/виїзді та пересуванню по території країн Шенгенського союзу для цієї конкретної особи. У разі, якщо одна з країн Шенгенської зони отримує необхідні відомості з бази SIS про правопорушення будь-якої людини, вона має право здійснити наступні дії :

 • заборонити громадянинові знаходитися у своїй країні;
 • обмежити громадянинові в'їзд до своєї країни;
 • заборонити громадянинові проїзд транзитного типу через свою країну.

Незалежно від того, в якій саме країні було зроблено порушення, усі країни, що відносяться до держав Євросоюзу (Шенгенської угоди), мають право здійснювати вищезгадані дії без всяких виключень. Якщо ж людина якимсь чином все-таки в'їхала в країну, незважаючи на заборону, і на її території виявилась затримана правоохоронними органами, до неї навіть може бути застосована стаття про кримінальну відповідальність. Навіть якщо громадянин змінить прізвище в паспорті та отримає новий закордонний паспорт, це ні в якому разі не врятує його від відповідальності, оскільки, знаходячись у базі правопорушників, його без жодних зусиль виявлять при здачі ним відбитків пальців на кордоні або у будь-якій з держустанов європейської країни Шенген.

Звичайно ж сам факт, що людину внесли у базу даних СІС має досить негативний аспект, але це не є вироком і його завжди можна оскаржити. Кожна з країн ЄС має свої певні структури та відомства, відповідальні за внесення будь-яких змін до системи ШІС, у тому числі їх коригування та видалення з бази будь-якого правопорушника або людини, що випадково (помилково) потрапила туди. Після внесення змін або видалення з системи правопорушників бази СІС, громадянинові необхідно отримати відповідний документ, що вказує на цю обставину.

Шенгенська інформаційна система (ШІС) є спеціальною закритою базою для країн ЄС Шенгенської угоди в якій міститься вся необхідна інформація про кожну конкретну людину, котра коли-небудь відвідувала будь-яку з цих країн.

У нашому сучасному житті трапляються різні непередбачені ситуації: людину, наприклад, могли депортувати і термін заборони на відвідування країн Шенгенської угоди вже збіг, інформація про людину могла потрапити у базу SIS з невідомих для неї причин і, по закінченню терміну заборони, так і не була видалена своєчасно і так далі. У зв'язку з цією обставиною, вказані громадяни і надалі формально будуть правопорушниками та не зможуть відвідувати країни Шенгенського союзу.

Якщо ви побажаєте з'ясувати, чи не занесені в базу правопорушників СІС, остаточно розв'язати вказану проблему та подати запит в базу SIS, для видалення або коригування інформації про вашу особу, то вам краще всього звернутися в імміграційно-візове агентство "Віза-Світ" до професійних міграційних юристів, які багато років працюють в цій сфері та мають величезний практичний досвід.

Для отримання необхідної інформації з Шенгенської бази СІС потрібно написати заяву з таким змістом:

 • ПІБ (якщо є - попереднє прізвище, друге ім'я та інші персональні дані);
 • дата народження;
 • адреса прописки та проживання;
 • виклад свого прохання по суті - чіткий та лаконічний;
 • особистий підпис.

Окрім заяви, треба також пред'явити копії документів, які підтверджують вашу особу: внутрішній паспорт, закордонний паспорт та ІПН.

Юристи імміграційно-візового центру «Віза-Світ» ретельно проаналізують всі тонкощі та деталі тієї ситуації, яка сталася з вами при знаходженні в країнах шенгенської угоди та дізнаються про причини, по яким інформація про вас була внесена в базу SIS, а також визначать всі можливості по видаленню або коригуванню даних про вашу персону в базі правопорушників СІС країн Шенгенської угоди. До міграційних юристів нашої організації рекомендуємо звертатися з такими проханнями:

 • витребування інформації по наявності вашої персони у базі SIS;
 • коригування або видалення інформації про вашу особу з бази СІС, якщо вона була внесена незаконно або помилково.

Терміни проведення цих операцій, а також процедура самого процесу можуть бути різні, вони регулюються законодавством тієї держави, яка внесла вас в Шенгенську інформаційну систему правопорушників (ШІС).

Як зробити запит в базу СІС

В першу чергу, варто обов'язково проконсультуватись з міграційним юристом, а потім вже можна безпосередньо діяти. В ході консультації, досвідчений фахівець зможе не лише розповісти вам про те, як отримати необхідну інформацію з бази правопорушників СІС, але й дати інструкцію як саме діяти, щоб виправити або видалити будь-які дані про вашу персону з системи SIS та, надалі, мати можливість без перешкод подорожувати у будь-яку країну Шенгенської угоди. Якщо ж ви зіткнулись з дуже складною проблемою, то провести правову консультацію зможе тільки дійсно досвідчений практикуючий юрист по міжнародному праву, який компетентно надасть вам інформацію по подальшим необхідним діям.

База даних SIS була заснована в 2013 році. До теперішнього часу в ній безперервно накопичується максимально можлива інформація про всіх осіб, які коли-небудь перетинали або продовжують перетинати кордони країн Шенгенської угоди.

У багатьох громадян може виникнути резонне питання про те, яким чином інформація про конкретну людину може потрапити в систему SIS, якщо громадянин не заповнював жодних паперів і документів? Все дуже просто: ця людина, напевно, вже колись оформляла документи для отримання шенгенської візи, при цьому, вся інформація про неї, в обов'язковому порядку, автоматично потрапила в модуль бази SIS - Visa Information System.

На даний момент, юридичний відділ імміграційно-візового центру «VISA-SVIT» отримує велику кількість листів та дзвінків, пов'язаних з отриманням інформації про певних громадян України. Оскільки громадяни, природньо, звертаються і в інші організації з цього ж приводу, при цьому не знаючи реальної вартості таких послуг, багато компаній можуть запросити за цю послугу необгрунтовано велику плату, стандартно вона становить 500-600 євро. При цьому, найбільш простим варіантом отримати інформацію про знаходження або відсутність в системі SIS являється безпосереднє подання документів на візу в консульство тієї країни, яку ви бажаєте відвідати (країна обов'язково має бути членом Шенгенської угоди). Якщо дані про конкретну особу знаходяться у базі ШІС, то вам, звичайно ж, відмовлять в отриманні візи, а у відмовному листі обов'язково буде вказана причина такої відмови, тобто, буде чітко написано про те, що інформація про ваше порушення знаходиться в базі SIS з певних причин, але цей факт, на жаль, негативно вплине на вашу подальшу візову історію.

Ще раз нагадаємо, що найефективніше здійснювати запит про отримання цієї інформації з бази СІС за допомогою досвідчених професіоналів, адже сама процедура досить часто викликає певні складнощі. Існують різні ситуації у зв'язку з якими могла бути зроблена заборона на в'їзд до тієї або іншої країну Шенгенської зони залежно від законів, які були порушені і на підставі яких можуть бути застосовані різні терміни покарань. Так, приміром, в'їзд до зони Шенген може бути заборонений на термін від півроку до 10-ти років, залежно від правопорушення, а також має місце навіть довічна заборона.

В Україні отримати цю інформацію так само складно, як і в інших країнах. При заповненні документів для отримання інформації з системи СІС не має бути абсолютно жодної помилки, адже в цьому випадку неможливо буде отримати достовірну інформацію і ваш запит залишиться без розгляду.

Імміграційно-візове агентство «VISA-SVIT» пропонує професійну допомогу в отриманні відомостей з інформаційної бази SIS з наданням оригіналу офіційного документу довірителеві.


Для того, щоб отримати необхідні відомості про себе з бази даних SIS, вам необхідно надати нашим юристам всього 3 документи:

Копії всіх сторінок закордонного паспорту (в т.ч. не заповнених)

Копія всіх заповнених сторінок українського паспорту (в т.ч. не заповнених)

Копія Ідентифікаційного номеру (ІПН)

5 простих кроків для отримання документу з бази СІС

Зателефонуйте або напишіть нам для отримання безкоштовної консультації

Надайте комплект необхідних документів

Сплатіть аванс для початку роботи по оформленню запиту в базу СІС

Отримайте відповідь спеціаліста після відправки запиту по вашій справі в базу SIS

Отримайте офіційну відповідь з бази СІС по вашому запиту

100% гарантія якості


Потрібна консультація?
Напишіть своє питання імміграційному фахівцю

Консультант

Наші офіси знаходяться в Києві ​та​ по всій території Польщі.
Надаємо візові та імміграційні послуги громадянам усіх країн.

АДРЕСА

02660, м. Київ, вул. Попудренка, буд. 52, оф. 517 (М. Чернігівська)

AGENCIA ZATRUDNIENIA I POREDNICTWA PRACY

ul. Wygon 1/1 80-723 Gdask, Polska

ГРАФІК РОБОТИ

ПН-ПТ: з 09:00 до 19:00
СБ: з 10:00 до 15:00
НД: вихідний

Залишилися питання?
​Напишіть свій номер в міжнародному форматі, вкажіть тип зв’язку і ми ​зателефонуємо Вам найближчим часом!

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Brand Name
VISA
Product Name
Перевірка в базі СІС
Price
EUR 90
Product Availability
Available in Stock