ukraine crest Ми працюємо у воєнний час!
close
База SIS | Шенгенська інформаційна система СIС | Зняття заборони на в'їзд

Шенгенська база SIS

​Запит, перевірка, видалення з інформаційної системи правопорушників СІС

Залишити заявку
visa-svit отзывы

Зміст

      Побачити повний зміст ..
      База SIS | Шенгенська інформаційна система СIС | Зняття заборони на в'їзд

      Schengen Information System (SIS) – Шенгенська інформаційна система (CІС)

      Умови надання послуги:Schengen Information System (SIS)

      Здійснимо запит до міграційних органів Польщі з метою перевірки знаходження вашої кандидатури в шенгенській базі правопорушників SIS.

      1. Відправимо запит рекомендованим авіалистом в Польщу із зазначенням вашої поштової адреси;
      2. Надамо копії відправлених документів;
      3. Після отримання вами офіційної відповіді з роз'ясненнями, наш юридичний відділ в Польщі надасть рекомендації щодо подальших дій з метою видалення з бази СІС заборони на в'їзд в країни Євросоюзу.

      Ціни та терміни по видаленню заборони індивідуальні в кожному окремому випадку та розглядаються тільки після отримання офіційної відповіді міграційною службою Польщі на вказану вами адресу.

      • 50Є - *Запит з відповіддю на вказану адресу Заявника. Передплата - 100%.
      • 100Є - Запит з гарантованою відповіддю на адресу юридичної компанії в Польщі. Аванс - 50%. Повна оплата - по факту отримання офіційних документів.
      • 300Є - Видалення правопорушника з бази СІС. Передплата - 100%.

      Терміни відповіді з Польщі: 1-2 місяці.

      Важливо. Імміграційно-візовий центр «VISA-SVIT» не несе відповідальності за своєчасне надання відповіді з держорганів Польщі. Ви завжди зможете зробити повторний запит, згідно наданого нами зразка, або оскаржити дії польських держслужбовців в державних інстанціях.

      Необхідні документи:

      • Копія всіх сторінок закордонного паспорту (в т.ч. без відміток);
      • Копія всіх сторінок українського паспорту (в т.ч. без відміток);
      • Копія ідентифікаційного податкового номеру (ІПН).

      В рамках існуючих домовленостей, між сторонами Шенгенської угоди країн Євросоюзу була заснована база даних правопорушників, що має назву Schengen Information System або, скорочено, база SIS, СІС, СІС 2, ШІС, ШІС 2 - це все абревіатура однієї системи.

      В базі СІС вказані предмети, а також особи, які знаходяться в розшуку, котрі пропали без вісті, кому заборонений в'їзд до будь-якої з країн Шенгенського союзу. У системі ШІС є, у тому числі, відомості про документи, які були викрадені або загублені.

      У сучасній Європі базою SIS користуються 25 країн, а саме країни Євросоюзу (Шенгенської угоди). При цьому, такі країни як Швейцарія, Норвегія, Ісландія та Ліхтенштейн не є членами ЄС, але є учасниками Шенгенського союзу, отже, вони не мають доступу до інформації про людей з тієї країни Європейської спільноти, яка відмовила їм у в'їзді.

      В базі порушників країн Шенгенської зони (SIS) міститься також повна інформація про громадян, які відмовились контактувати з правоохоронними органами країни, яких звинуватили у злочині, засудили, та які знаходяться в розшуку або є свідками будь-яких правопорушень та випадків, а саме такі дані про фізичну особу:

      • ім'я та прізвище, а також початкова буква в другому імені (якщо є);
      • характеристики фізичного образу;
      • дата і місце народження;
      • громадянство суб'єкта;
      • чи має вказаний громадянин будь-яку зброю;
      • чи може ця особа чинити опір під час затримання правоохоронними органами;
      • хто є джерелом інформації по цій фізичній особі;
      • яким чином була затримана людина і з якої саме причини вона була занесена в базу порушників.

      Варто відмітити, що база СІС - Schengen Information System - це не загальнодоступне джерело інформації і не публічний реєстр. Доступ до відомостей бази ШІС мають суто спеціально уповноважені особи та компанії. Дані, які потрапляють в систему правопорушників СІС, зберігаються там на протязі 10 років. Уповноважений представник або організація (якщо інформація стосується особи довірителя) може запросити коригування даних або дати запит навіть на виключення з бази, якщо існуюча інформація некоректна або занесена незаконно (на його думку).

      Для того, щоб отримати необхідні відомості про себе з бази даних SIS, ви можете звернутись за допомогою по наданню цієї послуги до імміграційних юристів візового центру «Віза-Світ».

      Schengen Information System (SIS) Усі мандрівники, що стикаються з необхідністю поїздок за кордон та навіть ті, хто жодного разу не виїжджав за межі батьківщини знають, що для того, щоб поїхати у будь-яку з країн Шенгенської угоди, необхідно оформити відповідну візу або скористатись біометричним паспортом. На жаль, далеко не кожен знає про те, що саме його чекає у разі порушення умов знаходження в певній країні Європи як у якості туриста, так і в якості працівника, а також, що послідує за здійсненням яких-небудь неправомірних дій, що суперечать законам кожної, окремо взятої, країни Шенгенської угоди. Якщо, будь-яка фізична особа скоїла злочин, дані про неї обов'язково потрапляють у вказану систему правопорушників СІС. База SIS була спеціально створена саме для того, щоб кожна з країн Шенгенського союзу могла мати повну і вичерпну інформацію про людину, що вчинила яке-небудь правопорушення.

      Найпоширеніші види правопорушень, які можуть бути здійснені людиною, що відвідувала європейські країни Шенгенської угоди:

      • перевищення візових термінів, в які громадянин може знаходитись в межах Шенгенської зони;
      • ігнорування або невиконання правил згідно з "першим в'їздом";
      • невідвідування країни що видає візу, при цьому відвідування інших країн.

      Якщо ж ви з яких-небудь причин взагалі не змогли використати за призначенням шенгенську візу, яку отримали для відвідування певної країни, то це ні в якому разі не вважається правопорушенням.

      В системі правопорушників SIS також є наступні дані про таких громадян:

      • яких необхідно заарештувати і вони розшукуються з цією метою;
      • які пропали без вісті;
      • що мають порушення фінансового характеру.

      Якщо будь-яка особа занесена в шенгенську базу порушників ШІС, це неодмінно приведе до обмеження у в'їзді/виїзді та пересуванню по території країн Шенгенського союзу для цієї конкретної людини. У разі, якщо одна з країн Шенгенської угоди отримує необхідні відомості з бази SIS про правопорушення будь-якого громадянина, вона має право здійснити наступні дії:

      • заборонити особі знаходитись у своїй країні;
      • обмежити громадяну в'їзд до своєї держави;
      • заборонити порушнику проїзд транзитного типу через свою територію.

      Незалежно від того, в якій саме країні було зроблено порушення, усі держави, що відносяться до членів Євросоюзу (Шенгенської угоди), мають право здійснювати вищезгадані дії без всяких виключень. Якщо ж людина якимсь чином все-таки в'їхала в країну, незважаючи на заборону, і на її території була затримана правоохоронними органами, до неї може бути застосована стаття про кримінальну відповідальність. Навіть, якщо громадянин змінить прізвище в паспорті та отримає новий закордонний паспорт, це ні в якому разі не врятує його від відповідальності, оскільки, знаходячись у базі правопорушників, його без жодних зусиль виявлять при наданні ним відбитків пальців на кордоні або у будь-якій з держустанов європейської країни.

      Звичайно ж сам факт, що людину внесли в базу даних СІС має досить негативний аспект, але це не є вироком і його завжди можна оскаржити. Кожна з країн ЄС має свої певні структури та відомства, відповідальні за внесення будь-яких змін до системи ШІС, у тому числі їх коригування та видалення з бази будь-якого правопорушника або людини, що випадково (помилково) потрапила туди. Після внесення змін або видалення з системи правопорушників, громадяну необхідно отримати відповідний документ, що вказує на цю обставину.

      Шенгенська інформаційна система (ШІС) є спеціальною закритою базою для країн ЄС Шенгенської угоди в якій міститься вся необхідна інформація про кожну конкретну людину, котра коли-небудь відвідувала будь-яку з цих країн.

      У нашому сучасному житті трапляються різні непередбачені ситуації: людину, наприклад, могли депортувати і термін заборони на відвідування країн Європи вже збіг, інформація про людину могла потрапити у базу SIS з невідомих для неї причин та, по закінченню терміну заборони, так і не була видалена своєчасно, і так далі. У зв'язку з цими обставинами, вказані громадяни і надалі формально будуть правопорушниками та не зможуть відвідувати європейські держави.

      Якщо ви побажаєте з'ясувати, чи не занесені в базу правопорушників СІС, остаточно розв'язати вказану проблему та подати запит в базу SIS для видалення або коригування інформації про вашу особу, то вам треба звернутись до професійних міграційних юристів нашої агенції, які багато років працюють в цій сфері та мають величезний практичний досвід.

      Для отримання необхідної інформації з Шенгенської бази СІС потрібно написати заяву з таким змістом:

      • ПІБ (якщо є - попереднє прізвище, друге ім'я та інші персональні дані);
      • дата народження;
      • адреса прописки та проживання;
      • виклад свого прохання по суті - чіткий та лаконічний;
      • особистий підпис.

      Окрім заяви, треба також пред'явити копії документів, які підтверджують вашу особу: внутрішній паспорт, закордонний паспорт та ІПН.

      Юристи імміграційно-візового центру «Віза-Світ» ретельно проаналізують всі тонкощі та деталі ситуації, яка сталася з вами при знаходженні в країнах шенгенської угоди та дізнаються про причини, по яким інформація про вас була внесена в базу SIS, а також визначать всі можливості по видаленню або коригуванню даних про вашу персону в базі правопорушників країн Шенгенської угоди. До міграційних юристів нашої організації рекомендуємо звертатися з такими проханнями:

      • витребування інформації по наявності вашої персони у базі SIS;
      • коригування або видалення інформації про вашу особу з бази СІС, якщо вона була внесена незаконно або помилково (після отримання офіційної відповіді).

      Терміни проведення цих операцій, а також процедури самого процесу можуть бути різні, вони регулюються законодавством тієї держави, яка внесла вас в Шенгенську інформаційну систему правопорушників.

      Бажаєте отримати роботу в країнах Європи?

      Оформимо робочу візу та посвідку на проживання в Євросоюзі зараз!

      Дізнатися більше!

      Необхідні документи

      Як зробити запит в базу СІС

      В першу чергу, варто обов'язково проконсультуватись з міграційним юристом, а потім вже можна безпосередньо діяти. В ході консультації, досвідчений фахівець зможе не лише розповісти вам про те, як отримати необхідну інформацію з бази правопорушників СІС, але й дати інструкцію як саме діяти, щоб виправити або видалити будь-які дані про вашу персону з системи та мати можливість без перешкод подорожувати у будь-яку країну Шенгенської угоди. Якщо ж ви зіткнулись з дуже складною проблемою, то провести правову консультацію зможе тільки дійсно досвідчений практикуючий юрист по міжнародному праву, який компетентно надасть вам інформацію по подальшим необхідним діям.

      Schengen Information System (SIS)

      База даних SIS була заснована в 2013 році. До теперішнього часу в ній безперервно накопичується максимально можлива інформація про всіх осіб, які коли-небудь перетинали або продовжують перетинати кордони країн Шенгенської угоди.

      У багатьох громадян може виникнути резонне питання про те, яким чином інформація про конкретну людину може потрапити в систему SIS, якщо громадянин не заповнював жодних паперів і документів? Все дуже просто: ця людина, напевно, вже колись оформляла документи для отримання шенгенської візи, при цьому, вся інформація про неї, в обов'язковому порядку, автоматично потрапила в модуль бази VIS - Visa Information System.

      На даний момент, юридичний відділ імміграційно-візового центру «VISA-SVIT» отримує велику кількість листів та дзвінків, пов'язаних з отриманням інформації про певних громадян України. Оскільки дані особи, природньо, звертаються і в інші організації з цього ж приводу, при цьому не знаючи реальної вартості таких послуг, багато компаній можуть запросити за цю послугу необгрунтовано велику плату, стандартно вона становить 500-600 євро. При цьому, найбільш простим варіантом отримати інформацію про знаходження або відсутність в системі SIS являється безпосереднє подання документів на візу в консульство тієї країни, яку ви бажаєте відвідати (країна обов'язково має бути членом Шенгенської угоди). Якщо дані про конкретну особу знаходяться у базі ШІС, то вам, звичайно ж, відмовлять в отриманні візи, а у відмовному листі обов'язково буде вказана причина такої відмови, тобто, буде чітко написано про те, що інформація про ваше порушення знаходиться в базі з певних причин але цей факт, на жаль, негативно вплине на вашу подальшу візову історію.

      Ще раз нагадаємо, що найефективніше здійснювати запит про отримання інформації з бази СІС за допомогою досвідчених професіоналів, адже сама процедура досить часто викликає певні складнощі. Існують різні ситуації у зв'язку з якими могла бути зроблена заборона на в'їзд до тієї або іншої країну Шенгенської зони залежно від законів, які були порушені і на підставі яких можуть бути застосовані різні терміни покарань. Так, приміром, в'їзд до зони Шенген може бути заборонений на термін від півроку до 10-ти років, залежно від правопорушення, а також має місце навіть довічна заборона.

      В Україні, отримати цю інформацію так само складно, як і в інших країнах світу. При заповненні документів для отримання інформації з системи СІС не має бути абсолютно жодної помилки, адже в цьому випадку неможливо буде отримати достовірну інформацію і ваш запит залишиться без розгляду.

      Фахівці нашого центру пропонують професійну допомогу в отриманні відомостей з інформаційної бази SIS з наданням оригіналу офіційного документу.

      Закордонний паспорт Закордонний паспорт
      Копії сторінок громадянського паспорта Копії сторінок громадянського паспорта
      2 фотографії 3,5 х 4,5см (80% обличчя на білому фоні) 2 фотографії 3,5 х 4,5см (80% обличчя на білому фоні)
      Довідка з місця роботи зі вказаної заробітною платою за останні 6 місяців та посадою Довідка з місця роботи зі вказаної заробітною платою за останні 6 місяців та посадою
      Виписка з банку із залишком на рахунку та рухом коштів за останні 6 місяців Виписка з банку із залишком на рахунку та рухом коштів за останні 6 місяців

      Етапи співробітництва

      100% гарантія якості

      Залишіть заявку на отримання послуги
      Залишіть заявку на отримання послуги
      Отримайте консультацію фахівця
      Отримайте консультацію фахівця
      Надайте комплект необхідних документів
      Надайте комплект необхідних документів
      Сплатіть необхідні сервісні збори
      Сплатіть необхідні сервісні збори
      Отримайте позитивне рішення
      Отримайте позитивне рішення
      Залишити заявку
      Visa-Svit Главная страница

      Чому обирають нас?

      Тисячі українців вже скористались послугами наших експертів

      Всі типи віз у всі країни світу

      Всі типи віз у всі країни світу

      Завдяки досвіду наших фахівців, ми скоротили відсоток відмов в отриманні візових дозволів до мінімальної позначки

      Індивідуальний підхід до кожного клієнта

      Індивідуальний підхід до кожного клієнта

      Наші фахівці завжди аналізують проблеми кожного заявника індивідуально, в залежності від наявної ситуації

      Отримайте візу вигідно

      Отримайте візу вигідно

      Ціни на наші послуги завжди доступні і є самими мінімальними на ринку візових та імміграційних послуг

      Сплачуйте послуги Visa-Svit швидко та зручно!

      Не витрачайте зайвого часу, користуйтеся послугою «Оплата в 1 клік через PayPal»

      Оплатити в 1 клік!
      <p>Не витрачайте зайвого часу, користуйтеся послугою «Оплата в 1 клік через PayPal»</p>

      Наші офіси знаходяться в Україні та Європі. Працюємо дистанційно
      з громадянами всіх країн

      Центр визовой поддержки 'VISA-SVIT'
      Графік роботи
      пн-пт:
      з 09:00 до 19:00
      сб:
      з 10:00 до 15:00
      нд:
      вихідний
      Шенгенська база SIS Шенгенська база SIS от VISA-SVIT
      Запит, перевірка та видалення з шенгенської бази правопорушників SIS ✅ Допомога юристів ✅ Отримання офіційного документу ✅ Працюємо з 2002 року ☎ (044) 592-88-77
      50 до 150 USD

      Заявка на отримання візи

      Потрібна консультація? Задайте питання эксперту

      Замовити зворотній дзвінок

      Потрібна консультація? Задайте питання експерту

      Ви не заповнили обов'язкові поля, або ввели некоректні дані.
      Будь ласка, заповніть зазначені поля.

      Ваше звернення успішно зареєстровано.
      Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

      Ваше звернення успішно зареєстровано.
      Ваша заявка буде розглянута, посля чого, на Вашу пошту надійде повідомлення з паролем для перегляду прайс-листа.